Lokalni Izbori 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by mili »

Lejdigaga, moj prijedlog ti je da se ne hvataš u kolo koje očigledno ne znaš da igraš. Mnogo poštenije nego ovako kad si matiran "prekidam diskusiju".

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by neozbiljan »

Spile lupetas pa lupetas. Braća Tomaš da nisu članovi stranke bili u zlatno doba radili bi negdje kao pripravnici i kasnije molili boga da nadju pristojan posao, kao što to radi 85% omladine u RS, NAŽALOST. Takvo stanje nisam stvorio ja ili ti, nego sistem koji je srušen vlašću SNSD-a. Ako ništa ponavljam ti drago mi je zbog njih jer su :smt023

Napisah ti negdje ranije da Siniša ima veću funkciju i uticaj u stranci od Nemanje. To što Vam je Nemanja rak rana nije moj problem.
Siniša predsjednik OO, potpredsjednik stranke, Nemanja član GO i ništa više. A ta nagađanja ko gdje ide po savjete, ko gdje pije kafe nemoj ubacivati jer onda ovo gubi smisao, ode u trač partiju. :smt006 :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by spile_86 »

mili wrote:Lejdigaga, moj prijedlog ti je da se ne hvataš u kolo koje očigledno ne znaš da igraš. Mnogo poštenije nego ovako kad si matiran "prekidam diskusiju".
Мили, нема шта матирао си човјека веома неугодним питањима. :lol: Када смо већ код неугодних питања, ево пар и за тебе. Наш нам је драги начелник до недавно био већински сувласник ветеринарске станице у Прњавору. Мислим да ћеш се ту сложити самном. Сада питања како је он дошао до новца да купи удио у ветеринарској станици? Колико је година он имао када је купио свој удио? Гдје он и од када почео радити да стекне тај новац како би купио тај удио? Када бих ми некако набавио податке у којим је он то фирмама радио, па да мало израчунамо како је он могао купити већински дио ветеринарске станице у Прњавору? :wink: Да ли пуно тражим од тебе? Ако тражим пуно онда те нећу питати шта оно би 90 и неке у ветеринарској. :lol:
Spile lupetas pa lupetas. Braća Tomaš da nisu članovi stranke bili u zlatno doba radili bi negdje kao pripravnici i kasnije molili boga da nadju pristojan posao, kao što to radi 85% omladine u RS, NAŽALOST. Takvo stanje nisam stvorio ja ili ti, nego sistem koji je srušen vlašću SNSD-a. Ako ništa ponavljam ti drago mi je zbog njih jer su :smt023

Napisah ti negdje ranije da Siniša ima veću funkciju i uticaj u stranci od Nemanje. To što Vam je Nemanja rak rana nije moj problem.
Siniša predsjednik OO, potpredsjednik stranke, Nemanja član GO i ništa više. A ta nagađanja ko gdje ide po savjete, ko gdje pije kafe nemoj ubacivati jer onda ovo gubi smisao, ode u trač partiju. :smt006 :smt006
Браћа Томаш су већ били запослени на факултету када су се учланили у СНСД. Тако да ова прича око приправника ти пада у воду. Пробај нешто боље смислити. Слажем се са тобом да систем нисмо створили ти и ја, али исто тако није све сришено влашћу СНСД-а већ је систем давно прије тога отишао. Живи примјер је Општина Прњавор: Пионир, Слога, Металка .... Даље колико су у томе времену плате, пензије... касниле? Не можеш ме убједити да је зато одговорана власт СНСД-а. Када човјеку изгори кућа тај човјек није у стању да поново направи кућу преко ноћи.

Синиша има већу функцију од Немање,али што се тиче утицаја то не бих рекао. Слажем се са тобом да се овдје не требамо бавити нагађањима и трачевима. Зато бих те посјетио на твој недавни пост који си написао.
To nije moje mišljenje nego činjenica koja se pokazala 08'-12'.
Неозбиљан, чињеница је, да ти тада нити данас ниси упућен о стању унутар СНСД-а, али опет пишеш као да јеси.... Лаку ноћ :smt006

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

Spile, dobro jutro! Na neka pitanja bih ti dala odgovor iako meni nisu postavljena ali tek kad odgovoriš na davno postavljeno pitanje: "ako si ti prije mjesec dana vidio oštećenja na cesmama u gradu, kao što tvrdis, da li si to prijavio nadležnim organima?" Ako nisi onda si jako nesavjestan gradjanin. A ako jesi o tome bi morao postojati zapisnik kod policije.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

P. S. I Spile, "bih" ide samo u prvom licu jednine prezenta glagola biti :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by 1389 »

Bice vrlo interesantni izbori :)
Spasa nam nema, propasti necemo...
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Најгоре је сада оним прелетачима, јер не могу да процјене ко ће побједити.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

A tek ovi sto ni pisati ne znaju. Kako bi se oni snašli u životu da nije ovog našeg bezakonja. Kao ti Vrsta, npr.u jednoj prosto-prosirenoj rečenici napravi dvije greške A tvrdiš da radiš odgovoran posao. Jadan li je taj posao koji ti radiš.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Најгоре је сада оним прелетачима и Ирис, јер не могу да процјене ко ће побједити а Ирис граматичке грешке.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Ne bih sad da bilo koga prozivam sto se tice zaposljavanja i za vrijeme Darka Tomasa u Opstini ili u DZ, a i u elektru, poreskoj, posti, u Vladi RS... Znaci, za vrijeme Tomasa koji je u opstinu zaposlio 40 ljudi, molim vas...ne lupajte. U Elektru je Drago zaposlio sve konobare i kuvare sa opstine koji su se prodali za glas. A evo STRUJA POSKUPILA, zasto???
Smatram da je rad nacelnika Gatarica vise nego odlican, jer je vracao kredit Darka Tomasa a uz to i izvrsavao redovne obaveze iako znamo kakvo je stanje Vlade prema Prnjavoru. I od mene ima sve pohvale! A za glasove, presisao bi Darku kao bebu. Cak ce neki i iz SNSD da glasaju za kandidata iz SDS, jer im je dosta Drage i tiranije. :smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

Iris wrote:P. S. I Spile, "bih" ide samo u prvom licu jednine prezenta glagola biti :smt005 :smt005 :smt005
Pustite čoveka, od stranke dobio nova kola, pa se ufurao nema kad da pazi na gramatiku. A šta reći o čovjeku koji mjenja dresove kako vjetar duva. :smt006

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Aaa...Pokemoncicu, vidis, kuhare, konobare, 40, u opstini koje je Darko primio, a nevidis trgovce, sumnjive diplome srednjih skola i fakulteta u DZ, to nevidis, boze, boze....
Hajde pucaj imena tih famoznih 40.pa da ti ja onda dam sva vasa imena, ko ce prvi , ti ili ja?

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bobi1993 »

Spile moram da ti odgovorim,opstepoznata stvar je da je u SNSD-u Mile Bog i batina odlucuje o svemu i sve ga se pita, a tako se ponasaju i lokalni poglavari vase stranke ( bar u tim odlukama oko kojih se Mile ne zamara. Dok je u SDS-u ipak prica drugacija, tako da ti pada u vodu ta prica oko Nemanje
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Хоћеш рећи да у СДС-у има демократије?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

lejdigaga wrote:Aaa...Pokemoncicu, vidis, kuhare, konobare, 40, u opstini koje je Darko primio, a nevidis trgovce, sumnjive diplome srednjih skola i fakulteta u DZ, to nevidis, boze, boze....
Hajde pucaj imena tih famoznih 40.pa da ti ja onda dam sva vasa imena, ko ce prvi , ti ili ja?
Ево први ти шта си завршио а радиш у Електру!!
Писао си по фб. све и свашта док ниси добио за стално радни однос, онда си се мало пасивизирао док ти нису очитали лекцију па сад опет пишеш.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by bobi1993 »

vrsta8472 wrote:Хоћеш рећи да у СДС-у има демократије?!
naravno da ima
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Hahahah.....kakav si ti kralj.....Sve dok te SDS ima,dobro je....huh......
Mani se.elektra davaj imena....ili ti ili pokemoncic, ili da prvo ja krenem, po volji vam.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Slavica »

vrsta8472 wrote:Најгоре је сада оним прелетачима, јер не могу да процјене ко ће побједити .
:smt023 :smt023 Oni su mi uvijek bili najjaci. A posebno oni koji su izmjenjali stranaka kao čarapa.I sad više ne znaju čemu i kome da vjeruju. :smt006

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Slavica »

vrsta8472 wrote:Хоћеш рећи да у СДС-у има демократије?!
Srpska DEMOKRATSKA stranka ... Republiku Srpsku brani... Sve receno u nazivu. :smt006

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Pokemon »

lejdigaga wrote:Aaa...Pokemoncicu
Hm, kako je lijepo vidjeti ovakve izlive njeznosti. A vjerovatno jer je 1.April danas :roll:

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by lejdigaga »

Pokemon wrote:
ben_akiba wrote:Po slikama meni se cini da dolazi isti :) po stanju u snsd- u bice gore nego ranije ako Darko dodje. Kaze jedna profesorica u prnjavorskoj gimanziji " imao si priliku,nisi je iskoristio,nemas pravo na popravni" . upotrijebi to ovdje :)
:smt006 :smt006 :smt006 Mali je Darkic jos.
Nije aprilska sala, ovaj deminutiv se odnosio na tvoj"Mali je Darkic jos".Hocu imena onih koje je Darko zaposlio, za vrijeme svog mandata. Hocete li da vam ja pocnem da ispisujem, imena zaposlenih u opstini od 2012. do danas, u D.Z.....i da vam zavrsim, sa pravilnikom o platama zaposlenim u opstinskoj Upravi opstine Pnjavor i Pojedinacnim Kolektivnim Ugovorom za zaposlene u opstinskoj Upravi.
Vrijeme je da objasnimo gradjanima, koga oni to placaju i koliko?

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by spile_86 »

Iris wrote:Spile, dobro jutro! Na neka pitanja bih ti dala odgovor iako meni nisu postavljena ali tek kad odgovoriš na davno postavljeno pitanje: "ako si ti prije mjesec dana vidio oštećenja na cesmama u gradu, kao što tvrdis, da li si to prijavio nadležnim organima?" Ako nisi onda si jako nesavjestan gradjanin. A ako jesi o tome bi morao postojati zapisnik kod policije.
Драга ирис, мораш ме бар мало разумити. :| Ја сам овдје скоро сам ,пишем и одговорам вама 10 и једноставно не могу све стићи. Што се тиче твога питања, да ли ти сматраш да требаш добити одговор од мене? Колико смо ја и ти пута ушли у дискусију и колико си ми ти само питања поставила и добила одговоре, а ја од тебе скоро никада? Твоје писање на форуму се своди само на писање шупљи прича и скретање пажње са други текстова. Када год би ја почео писати и постављати питања, ето тебе са питањем и када би ти ја одговорио и поставио контра питање ти шупљи одговор,граматичка грешка или наравно ништа. Из протеста не желим да ти одговорим, из протеста не желим да улазим са тобом у дискусију, јер само губим вријеме на теби и твојим шупљим питањима. Када будеш спремна да ми дајеш одговоре онда ћеш и ти добијати од мене.

П.С Шта биХ ја без тебе. <3
Pustite čoveka, od stranke dobio nova kola, pa se ufurao nema kad da pazi na gramatiku. A šta reći o čovjeku koji mjenja dresove kako vjetar duva. :smt006
Каква сам ја то нова кола добио од странке? :shock: Због чега се служиш лажима? Да си бар слагао да сам нешто мање добио, али кола... :smt005 Од сада те зовем "ЛАГАРА" :smt005 :smt005 :smt003
Spile moram da ti odgovorim,opstepoznata stvar je da je u SNSD-u Mile Bog i batina odlucuje o svemu i sve ga se pita, a tako se ponasaju i lokalni poglavari vase stranke ( bar u tim odlukama oko kojih se Mile ne zamara. Dok je u SDS-u ipak prica drugacija, tako da ti pada u vodu ta prica oko Nemanje
Боби, прича ти је дјечија... :smt005

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Iris »

Hahaha Spile, naravno da ne možeš odgovoriti jer si izmislio da su česme bile polupane i prije mjesec dana. Koristiš "politiku" svoga političkog šefa: slazi, izmisli, prevari....a kasnije koga briga. E pa ne prolazi vam to više nigdje, dosta je ljudima laži.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by vrsta8472 »

Iris wrote: dosta je ljudima laži.
Тачно тако! Престани онда :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Lokalni Izbori 2016

Post by Slavica »

Iris wrote:Hahaha Spile, naravno da ne možeš odgovoriti jer si izmislio da su česme bile polupane i prije mjesec dana. Koristiš "politiku" svoga političkog šefa: slazi, izmisli, prevari....a kasnije koga briga. E pa ne prolazi vam to više nigdje, dosta je ljudima laži.
Vala baš tako. Ali imaju pravo da izmisljaju i da mažu oči narodu o svom postenju.Ko ne vjeruje,neka proseta malo oko svega sto je načelnik Gatarić uradio.

Post Reply