Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Виђу врага су седам бињиша...:)

"Zadovoljan sam sto je nocas u sitne sate Vlada RS prihvatila moj amandman i uvrstila u budzet prnjavorsku ergelu "Vucijak" te smo na taj nacin obezbijedili sredstva za njeno sigurno funkcionisanje u narednoj a nadam se i u buducim godinama........ali ...Neprijatno sam bio iznenadjen da je na sjednici Vlade izglasan budzet u kome nije bilo ergele"Vucijak" a da je za to glasao i ministar iz Prnjavora.....nisu izgleda konji samo na ergeli....."
Д.К.


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Cigane poredi sa psima,svoga ministra sa konjima,i neki ga jos i danas nakon svega toga hvale.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:svoga ministra sa konjima,i neki ga jos i danas nakon svega toga hvale
Pa koga je čovjek uvrijedio, sa ovim poređenjem,ministra ili konja. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by sifra »

Nije mi jasno kako vam tako zapadne za oko ta uvreda.
Zar nije pohvalno sto je na Kalabicevu inicijativu uvrstena ergela u budzet.
I zar nije konjsko djelo,citaj nedjelo ministra ekonomskih veza, da ne reaguje na takav, da kazem propust?
Alea iacta est!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Image
Старине, балконџије, форумаши... ;)


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Svakako da je taj konjski amadman od koristi za konje na Ergeli,ali se ovdje bune neki magarci što i njima nema sijena u bužetu.Nek' se strpe do godine, bit će još amandamna,samo da se Kalabić KONSTANTUJE sa bazom,pardon štalom.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Kalabic je ovo odradio samo radi sebe a ne radi konja,kazu da je i on u upravnom odboru ergele i da mu kasne dnevnice. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by corkan »

Pa Zmija je rekao da svima manjka sijena!
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Мој брат просвјета у стара добра времена цитирао Васковића, а сада спао на то да цитира Калабића :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

Иако сам рекао да нећу више учествовати у овој играрији морам да исправим једну неправду везану за насловне стране овог портала и необјављивање јеош једене вијести из Прњавора.

Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Какве ово има везе са Прњавором

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Ти си помало досадан, млади човјече!
Драго је мој исписник, као и Синђо, Родитељ дјеце коју сам учио и учим... узорна дјеца, лијепо васпитана!
Е сада што им је тата политичар типа " ја реко а ти реци да није " и уз то црвен, шта да се ради!
Тако када набереш муке и труда, ми ћемо бити пензионерски функционери: он Илија а ја Ката... :)


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

моја грешка извињавам се.
Image
:smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

просвјета wrote:Тако када набереш муке и труда, ми ћемо бити пензионерски функционери: он Илија а ја Ката... :)
A ko će profesore biti Risto ???
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Па ти!


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Знаш да на прњавор.инфо нема цензуре ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by corkan »

Hvala ti bože da se pomalo vraćaju na forum ovi Gatarićevi uvlakači evo prvo je smogao hrabros profa pa sad i svedok sledeća je iris samo dajte vremenu vremena.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Ти ћорави на парове разбројс!
Вријеђање је одраз инфериорности. ;)


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

САЗАПОВЦИ
И СРПСКИ
НОВИНАРИ,
ПРИЗИВАЈУ
УЛИЧНЕ ПРОТЕСТЕ
И ДЕМОНСТРАЦИЈЕ


Већ година и година има.
Није то њима само упало. Неко је њима то морао гурнути.
Бакир Изетбеговић, резервни члан Предсједништа, испред Савеза За Промјене, већ неколико пута у овој години избора, зборио је о томе како ће Додик схватити кад празни срски стомаћићи прораде, кад се дигне сиротиња раја и јебе матер националним темама те изађе на улицу и до темеља сруши и изгази борбу против одузимања надлежности Републике Српске.
Савез За Промјене је додавао пропаст на ватру. Финансијски је све пропало. Банке су пропале. Владина политика је пропала. Лијекови су пропали. Домови здравља су пропали.
А и практично су, мегафонски и парковски, дјеловали.
Покушавали на разне начине.
Али, прољеће прође, расада се не узелени.
Медији и многи Новинари, непрестано призивају Протесте. Има тих телевизија које, когод им дође у студио, макар био свјетски рекордер у мјерењу бамбуса педљом, прво питају Шта мислите, кад ће ти и ти изаћи на улице.
Атеве је, тако постао Чекаоница За Протесте.
Беентеве само још Алексу Милојевића није изуличарио.
За Бакира и разумијем. Он би, кад би га се питало, ко његовог Бабу, пристао да се сруши сво Сарајево само кад би се укинула Република Српска. Па би уред преселио код Чеде на Соколац.
Разумијем и Савез За Промјене
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svraka »

Tako je biču božiji.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

Image
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svraka »

Nemoj biču molim te, mlad sam odveć da skončam život svoj. Radije bi da me zmija ujede.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

КАКАВ ПРЕДСЈЕДНИК
СРПСКЕ ДЕМОКРАТСКЕ
СТРАНКЕ

ТРЕБА СРПСКОЈ

Посљедњих година, један дио Српства се знатно трансформисао.
И испољава се у мазним, умилним и сладострасним интервјуима комплексираних и нискотиражних Вођа Савеза За Промјене, истим таквим, сарајкомплексираним и нискотиражним електронским медијима и целулозним новинама.
То је узело толико маха да сам морао да закључим да ће прави Предсједник Есдееса бити онај који престане давати мазне интервјуе и изјаве Сарајским Медијима.
Вукота Говедарица је дао свој двострани интервју сарајевском листу Вилдана Катана и у њему отклонио сваку сумњу, убио сваку наду и покопао свако потенцијално опозиционарство.
По ставовима, Вукота би могао да се преименује и у Вукицу. Нико не би примијетио. Вукица Говедарица.
● Говедарица тврди да је Српска Демократска Странка аутентично странка народа. Али се у неком сљедећем одговору грози и јежи Популизма.
● Говедарица сматра да је слабљење БиХ, уједно и слабљење Републике Српске.
Он је на потпуно тамној страни мјесеца. На свијетлој је Јачање Срске јача и БиХ.
Али није Јачање БиХ и јачање Српске. Јер, тада Српска копни и нестаје
Јасно је да Говедарица не види српски стратешки интеререс овдје. И да папагајише мантре које им је сервирала кетеринг служба Једне Амбасаде.
● Криминал и Корупција остају главне теме и славне мете Говедарице и Есдееса. При томе, он не говори о Криминалу и Корупцији у БиХ. Не говори о К&К у Федерацији БиХ. Не говори о К&К у Сарајеву, гдје га је лакше сагледати јер није разуђен по шумама и горама. Он, годинама, као и цијели Савез За Промјене, као и сви Медији из исте орме, гвори о К&К у Републици Српској.
То је у нескладу са Јаком БиХ, за коју је.
● Гведарица не разумије залагање за Трећи Хрватски Ентитет.
Јасно ми је да не разумије.
Онај ко не разумије политички став о Трећем Ентитету не може разумјети Српски Национални Интерес у БиХ и Самосталност Српске.
● Распад БиХ, каже Говедарица, није могућ без Рата. И зато СДС тај сценарио не промовише.
Та теза, да не може без рата је теза Унитаристичког Бошњачког Политичког, Вјерског, Парамилитарног и Фундаменталистичког Вођства.
То је пријетња Србима истребљењем.
Веома је опасно преузимати такву тезу. Јер она убија српску националну тежњу за Слободом.
Она Бошњачком Политичком Кругу даје крила, даје легитимитет, даје права на цијелу БиХ.
Она заробљава Србе у властити страх.
Она забрањује Србима и Српској вођење самосталне политике национаног интереса, на темељима Дејтона.
Она поништава Дејтон. Јер је Дејтон прецизно уцртао, границама, Распад БиХ без Рата.
*
Онда, какав Предсједник Есдееса треба Српској.

Ни близу овакав.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

svraka wrote:Nemoj biču molim te, mlad sam odveć da skončam život svoj. Radije bi da me zmija ujede.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

прејако!!!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Saopštenje za javnost OO SDS Prnjavor


Aktuelna vlast u Prnjavoru, u nemogućnosti da radi u interesu građana opštine, iznosi činjenice koje su rezultat aktivnosti i rada vlasti u protekle četiri godine, istovremeno ih pripisujući kao uspješan start opštinske vlasti u ovom mandatu.

Priča o tome kako su izmirene sve obaveze prema poljoprivrednim proizvođačima ide u prilog našoj tvrdnji da smo vodili ispravnu politiku trošenja sredstava i ostavili dovoljno novca u budžetu. U suprotnom, postavlja se pitanje: Kako bi i iz kojeg budžeta načelnik opštine Prnjavor isplatio podsticaje poljoprivrednicima?

Za građane opštine Prnjavor je daleko važnije pitanje kako i kada završiti projekat vodosnabdijevanja cijelog grada od pitanja kako i kada će biti smijenjen direktor prnjavorskog vodovoda. U prethodnom mandatnom periodu završen je projekat „Povelič“ i za veći dio grada obezbijeđena voda za piće.

Podsjećamo, KP „Vodovod“ a.d. Prnjavor se bavi proizvodnjom i distribucijom vode, a ne proizvodnjom i distribucijom električne energije.

Projektovanje i dovođenje električne energije na izvorište „Povelič“ je završeno 2010. godine sredstvima dobijenim prodajom „Telekoma“. Zašto to tada nije kvalitetno urađeno i zašto tada nije projektovan i nabavljen agregat, jeste pitanje za tadašnjeg i sadašnjeg načelnika opštine.

Prozivanje direktora „Elektrokrajine“ RJ Prnjavor je samo loša i naivna priča za javnost, jer načelnik opštine nema nadležnost za postavljanje i smjenjivanje istog. Pored toga, svima je jasno da je ova Radna jedinica dala značajnu podršku u vođenju predizborne kampanje SNSD-a, tako da je ova načelnikova priča još jedno bacanje prašine u oči građanima Prnjavora.

Sa ponosom želimo istaći da smo u periodu između 2012. i 2016. godine pokrenuli i vodili sve aktivnosti, uključujući i sudski proces, u cilju uvođenja zemljišta predviđenog za poslovnu zonu „Vijaka“ u vlasništvo opštine.

Zemljište je moguće uknjižiti u vlasništvo opštine na osnovu rješenja od 08.12.2016. godine, a to znači da je posao završen dvadeset dana nakon obavljene primopredaje dužnosti između prethodnog i sadašnjeg načelnika. Kolike su zasluge novog načelnika u tom procesu, svima je jasno. Nema ih.

I ovo je samo još jedan od dokaza da novi načelnik opštine ne radi ništa drugo osim što u javnosti promoviše sebe, ne prezajući od toga da zasluge i uspjehe drugih pripiše kao svoje. Ili, što bi naš narod rekao, voli da se kiti tuđim perjem.

OO SDS PRNjAVOR

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply