Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Svrakac ako uzmeš u obzir da je taj Bogdan dovodio one kriminalce za Darkin račun, da se nacrtao uz Darku u izbornoj noći, teško mogu reći da nije faktor u novoj struji koja vodi SNSD a sada i opštinu.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svraka »

Vrijeme će pokazati.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

Neozbiljno lupaš, po običaju. Nema Bogdan veze sa momcima. Neka vam ministar bezbednosti kaže pravu istinu o tom slučaju, ako sme, naravno.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Ko ih je zvao, dočekao, platio smještaj?? Ali vama su draži kriminalci od ljudi iz Prnjavora, stidi se.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

Јел ти знаш ко је кога и шта??? Дај мало аргумент неку, шта си се стиснуо. Да ми боранија нешто знамо...

Послато путем ММ.. упс Неозбиљан
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Znam ja a znate i vi svi i nevjerovatno je na kakve stvari ste bili spremni. A posebno je sramota da se takve stvari odobravaju.
Samo "debeli" vidi kako prvaci SNSD-a "udaraju" po Mektiću pa hoće i on da bude bitan. :smt005 :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Mektic je sarajvska luda i bakirov peharnik.
Sve sta je prljavo odrađuje za Bakira.
Mjesto da Bakir odgovor Kolindi na svojevrstan napad na BiH Mehtic se peca ko'klen na trokuku i vodi medijskupoliticku pteposku sa sefom druge drzave a kao takozvani ministar bezbjednosi bi trebao poslednji da se javlja u medijima.
Uhvatio ga populizam polusvjeta pa nezna covjek stati i povuci rucnu.
Nije njegovo politicko prepucavanje vec da vodi racuna o bezbjedonosnom sistemu i bezbjednosti građana.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Pa kad neko izmisli izvještaj jedne policijske agencije valjda je logično da se oglasi ministar bezbjednosti.
Vaš problem je što Mile šuti i ne smije se javiti jer ga šef Čović posmatra.
Podanik.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Izmislili kazes,zar se zbog izmisljotine dize prasina na tom nivou?
Neces valjda porediti Dodika i Mektica
Ko je breee Mektic!!!???
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Da vi bi najradije prešutili, kao što ste prešutili onolike napade iz Zagreba nakon hapšenja za zločine nad srbima.
Pokazuje se taj podanički odnos prema Draganu.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Uh jbt.pa nije napadnuta Republika Srpska u konkretnom slučaju već BiH i teroristi.Dodik je prvi odgovorio natovoj bespilotnoj letilici Kolindi glede njene priče o referendumu u Republici Srpskoj, kao njen prvi čovcjek,a napad na BiH kao terorističko utočište treba je Bakir da reaguje a ne Dragan Mektić, zar ne kontaš te logičnosti žućko moj.
Bakir neće da svoje dupence usrano da dodatno da prlja kod Kolinde,kad ima sina Dragana smotanog ,koji voli da se eksponira pa makr to bila i izložba pasa.Samo da on nešto reče...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Kad neko kaže da je BIH leglo terorista onda se to odnosi i na RS. Sipa je agencija pri ministarstvu bezbjednosti a ne u nadležnosti Predsjedništva.
Naravno da je izvještaj izmišljen, da nije objavili ga javno.
Javljao se Mile iz Kine stalno ali ni riječ o "Orašju" i zločinu nad srpskim stanovništvom.
Važnije je drugarstvo sa tatom Draganom.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

U Republici Srpskoj ima šaka RAVNOGORACA, ako i njih računaš u teroriste onda si u pravu. :smt005 :smt005
SIPA je opredijeljena da isključivo hapsi Srbe,de te malo statustike i matematike, ne bi bilo na odmet.
Sto ne procesuirate Dobrovoljačku,Tuzlansku kolonu,Sijekovac,Atifa Dudakovića,Mrkonjćke masovne grobnioce.Kazane, i ostala stratišta Srba bajo moj.Priča iz Orašja je predstava za naivne i glupe,ako su ozbiljne optužbe, ratni zločinci se ne puštaju da se brane sa slobode,nisu oni opljačkali robnu kuću ili u buvljak u Brčko.pa da se brane sa slobode.
Sjei žuti. jedan iz istorije...
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

Па да је баш шака и није, лупаш и ти змијо. Има за твоју информацију преко 500. Сипа ти је направљена за српски народ, тако јој и назив каже" Србе изјеби по амерички".
Него ајмо се вратити у нашу малу авлију, како да нам буде боље? Неозбиљан остаје у складу имена, и само боцка и подјебава. Сам је остао на терену остали другари извршили самоубиство, пасивно живе. Штета а било занимљиво скроз!!


Послато путем ММ.. упс Неозбиљан
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Zmijo ti si i podla a izgleda i jako nezaboravna.
Prvo sipu je napravio SNSD, kao i Sud i Tužilaštvo BiH.
Sipa je hapsila samo srbe za vrijeme Gorana Zupca, tada nikome nije padalo na pamet da se uhapsi Mahmuljin ili generali HVO-a.
Ti si seoska zmija i samo tu možeš da ujedaš.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Ti zuti stvarno lupas.
Znamo mi kako su prenosene i otimane nadleznosti.Republici Srpskoj.
Za vrijeme vlasti SNSD a u Sarajevu SIPA je hapsila po 2 Srbina mjrsecno, a za vrijeme ovih iz SAZAPa hapsi sesedmicno đo 10 komada.
:smt005 :smt005
Neznam kakva je to seoska zmija ,a kakva ima analogno tome pak gradska guja,da to mozda ne mislis da si ta ,jeguljo zuta.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Ne znam da li lupaš ili govoriš iz neznanja :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Ti lupas za cijeli ovaj forum.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: RE: Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

neozbiljan wrote:Znam ja a znate i vi svi i nevjerovatno je na kakve stvari ste bili spremni. A posebno je sramota da se takve stvari odobravaju.
Samo "debeli" vidi kako prvaci SNSD-a "udaraju" po Mektiću pa hoće i on da bude bitan. :smt005 :smt006
Ne stigoh ranije da ti odgovorim, oprosti. Mektić je dovoljno "udaren" tako da je moja intervencija tu bespotrebna. Za razliku od tebe koji pamet posuđuješ od Mome Novakovića i Slobodana Vaskovića dovoljno sam originalan u razmišljanju tako da mi resavska škola nije potrebna. G. Ministra sam pomenuo jer je on taj koji "barata" informacijama kako on to voli da kaže pa onda neka i javno saopšti sve detalje afere "City". Mnoge iz SDS-a će istina da zaboli te je stoga bolje i za njega i za vas da se ta priča ne podgrejava. Samo sam rekao da onaj buzdovan Nikolić s tim nema veze. Uhvatio priliku da se slika ne bi li bio važan kao i na Trgu iza Tomaša. Pa, pobogu, Nikolić je bio bliži SDS-u prije Tomaševe kandidature. Pitaj Kalabića ako meni ne veruješ. Ionako ste u poslednje vreme na "prst u dupe". Ko sijamski blizanci.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

"И тако, послије "папака" дођоше трагови на видјело, по оној народној: Не пада снијег да прекрије бријег но да свака звијерка покаже траг...
Првобраниоци гдина Владе Живковића бише баш они, наши "угледни" чланови који су га и поставили тако високо (за једног скорашњег отпадника)! М.С. и Р.В. ()
Обзнанише стварне побуде своје субверзивне дјелатности кроз страствену жељу за уклањањe легитимног предсједника ОО СДС Прњавор!
Наравно да нису успјели у овој потоњој намјери али на том путу су у многоме допринјели губитку начелничке позиције за СДС!"


from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Брате мој просвјето, она метла изгледа добро почисти?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

Počisti, počisti al' u svom dvorištu.I metla ima dva kraja, oba su za čišćenje ,zavisi od vrste smeća.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by corkan »

Počisti jedno smeće ali ovo drugo je možda još veće, Pazite sa kim se igrate,jer postoje i bolji igraci od vas...
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Ко има у Прњавору "бољи од нас"?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Onaj Ronaldo je dobarrrr igrac,ali nije bas kao mi. :D Ima srece sto nije iz Prnjavora ,al bi ga izdriblali kao majmuna. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply