Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svraka »

Logično! :lol: :lol: :lol: Svako bi trebao da opravda svoje povjerenje! :lol: :lol: :lol:

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

Nacelnik Gataric je opravdao svoje povjerenje, kao i tim sa kojim je radio. I bas zbog takvog dobrog rada i komunikacije dobice i ovaj mandat. Dzaba Darki kao sto vidite potkupljivanje omladine i turnira, on je gubitinik. Njemu je Drago idol, tako da sve sto bude radio, radice kao Drago.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

Pa hajde odlučite se. Juče branite Dragu, danas ga kudite. Ko će vama udovoljiti.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

И ти радиш покемоне као твој бабо!
Да питам ја шта је Гатарић урадио конкретно у 2016 години, да чујем то дело његово.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Highlander »

Kandidovao se za jos jedan siguran mandat. [emoji6]
Zavrsiti ce prosirenje vrtica povelic se zavrsava pocela gradnja muzicke skole itd itd...

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

droplja wrote: Да питам ја шта је Гатарић урадио конкретно у 2016 години, да чујем то дело његово.
Ne znam treba li biti mnogo pametan neko da ti to odgovori, pa ću i ja koji sam neozbiljan uzeti sebi to za pravo.

Treba imati oči i vidjeti da će Prnjavor dobiti modernu muzičku školu! Muzičku školu koja će biti povezana sa osnovnom i srednjom školom.

Treba vidjeti da se radi na proširenju vrtića, da će sada moći veći broj mališana biti upisan u vrtić. Nakon što je Drago napravio školu i opština vrtić i muzičku možemo reći da je to pronatalitetna politika!

Treba li pomenuti da će Prnjavor dobiti pitku vodu?? Koliko god neko pokušavao da umanji taj uspjeh lokalnih vlasti to je najveća stvar za Prnjavor poslednjih godina!

Vidite li da se asfaltira pola Opštine??

Grb na ulazu u grad. Gotovo nikakva investicija a odlična stvar.

Znam, zlobni će reći da je predizborna kampanja ali nema tog koji je vama ugodio. :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Што би Вучић рекао: Мало ли је :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

neozbiljan wrote:
droplja wrote: Да питам ја шта је Гатарић урадио конкретно у 2016 години, да чујем то дело његово.
Ne znam treba li biti mnogo pametan neko da ti to odgovori, pa ću i ja koji sam neozbiljan uzeti sebi to za pravo.

Treba imati oči i vidjeti da će Prnjavor dobiti modernu muzičku školu! Muzičku školu koja će biti povezana sa osnovnom i srednjom školom.

Treba vidjeti da se radi na proširenju vrtića, da će sada moći veći broj mališana biti upisan u vrtić. Nakon što je Drago napravio školu i opština vrtić i muzičku možemo reći da je to pronatalitetna politika!

Treba li pomenuti da će Prnjavor dobiti pitku vodu?? Koliko god neko pokušavao da umanji taj uspjeh lokalnih vlasti to je najveća stvar za Prnjavor poslednjih godina!

Vidite li da se asfaltira pola Opštine??

Grb na ulazu u grad. Gotovo nikakva investicija a odlična stvar.

Znam, zlobni će reći da je predizborna kampanja ali nema tog koji je vama ugodio. :smt006
Извини молим али шта је урадио начелник за вртић сем што обиђе градилиште? Паре су донација што знају и птице на грани!
Музичка школа? Скроз неозбиљно, па логично је да се направи нова од пара које су добијене од старе. Најбоље да су паре потрошене! Какав безобразлук, и ви то приписујете начелнику као заслугу? Нула сте, обична нула!
Питка вода је сан, пише послије избора, дакле кад на врби роди грожђе.
Грб Прњавора? Оним се дивите? О Боже мој помози им, само ћу то рећи.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Highlander »

Ne moze tebi ni Bog pomoci a kamo li ja da te ovdje ubjedjujem u nesto. Iz svakog pitanja imas pola odgovora.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Nađi ti ako si sposoban donacije pa renoviraj kuću. Ne vi pratite svog ekonomskog stručnjaka, zaduži pa sagradi.

Pa Vi bi i dalje prolazili kraj one stare oronule, osim ako se ne bi našla šema da se malo neko ugradi.

Pitka voda dolazi u grad, znam da ti je to nestvarno i meni je. Odrastao sam na način da svake sedmice idem po vodu, teško ću se naviknuti da sad mijenjam tu naviku.

Pa ti prizivaj Boga koliko hoćeš ali probajte se sjetiti tako neke ideje pa za male pare napravite nešto normalno.

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

Дјечаче драги, само у души. Ја сам женско још увијек! Доћи ће дан још мало па ће униформа у пензију.
Питка вода са чесме у мојој згради може само уз чаробан штап да протекне! Зато немој причати бајке.

Уградио се и ваш начелник у музичку школу, али нећемо цифре износити.
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

Tim skretanjem sa tema i svojih pitanja drago mi je što potvrđujete sve napisano.

Pozdravčić... :smt006 :smt006

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

Само се ти тјеши. То није забрањено, само да Томаш узме кормило у руке да се заврши помрачење града.
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

droplja wrote:Само се ти тјеши. То није забрањено, само да Томаш узме кормило у руке да се заврши помрачење града.
Upravo tako da dokrajči to pomračenje koje je počeo u svom mandatu. Kako vi kažete da LIKVIDIRA!

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by droplja »

И ако живим у Светосавској, то је нека ајмо рећи главна улица нешто и немам расвјете по улици, јел се урадило ишта по том питању? Зашто расвјете нема у пола улица.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:itka voda dolazi u grad, znam da ti je to nestvarno i meni je. Odrastao sam na način da svake sedmice idem po vodu, teško ću se naviknuti da sad mijenjam tu naviku.
I trofazna struja.Kakava pitka voda u gradu,jest flaširana u prodavnicama.Sačuvaj ti Neozbiljni obramenicu i obe kante,trebat će ti kad prođu izbori, i kad budemo pričali viceve o pitkoj vodi. u česmama i domovima građana Prnjvora.
De mi malo pojasni, kako ste to smislili u vodovodnu mrežu istvremeno pustiti dvije vode, jedna koja nije a druga koja će biti za piče.Taj izum nije za 21. vijek.Još ćete tim eksprimento i nestručnim premoštavanjem nekih vodovodni instalacija sjebati noramalan pritisak u nekim djelovima grada,tako da ljudii neće moći uključivati vešmašine zbog pritiska.
Sjećamo se ti lopovluka još za vrijeme rata,kad ste sjebali niskonaponsku mržu sa tim nekim premoštavanjima kad ste krali i struju i vodu,pa u nekim djelovima grada napon mreže nije bio ni 110 volti.Nije narod zaboravio te ESDESOVE plitčke vragolije.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

E moja dropljo , isto sam skoro pitao pa kao da sam u osinjak dirnuo . Pare su potrošili, a novu rasvetu možemo samo da sanjamo.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

Droplji netreba struja,dosta mutne vode i sitne ribe. :lol: :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Ninal »

Molim vas lijepo da mi odgovorite na pitanje! Kakva je namjer bila Nejakog Tomasa da u vodovod Povelic ugradi karcinogene cijevi? Kakvi su odnosi bili njega i mafijasa Miće Kraljevića?

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Vladan »

Vi iz SDS-a pokušavate da budete kao Vučićeva ekipa al vas **** članstvo koje ne može da isprati sve te načelnikove " uspjehe" toliko je čova uspješan da ništa nije ostalo drugima, pa se malo bune posebno ova stara garda. Ovsj kako se primakao sofri, njima sve češće nedostaje.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

droplja wrote:И ти радиш покемоне као твој бабо!
Да питам ја шта је Гатарић урадио конкретно у 2016 години, да чујем то дело његово.
Sve su ti vec odgovorili. A znam da si nezadovoljna, svaki dan putovanje BL-Prnjavor, pa nemas kad ni brkove skinuti.
Malo se aktiviraj, obidji grad i sela, pa ces da vidis sta je nacelnik Gataric uradio. A ja jos cekam odgovor: zasto je Darko Tomas kada je dosao u opstinu 2008.godine povecao broj radnika povecao broj radnika sa 120 na 164???

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Vladan »

Zamjeniče vječiti (to je vrhunski domet) hajde bar pokusaj biti malo korektan. Znaš da je Darko od Vlade naslijedio 139 radnika u novembru 2008. jer si i ti bio jedan od njih (139 radnika u stalnom radnom odnosu a bilo je i desetak pripravnika od kojih si bio jedan i ti pokemone). Kako ste vi radili, tj.kako je bilo za vašeg vakta, znamo svi, ništa se ne brini. Tako da ne manipulišeš činjenicama, previše si pristrasan. Bolje nam reci u koji broj od ova dva koja sam naveo spada onaj Kovačević, što se vodio u Opštini da radi na Isso standardu a samo je platu primao pa se pojavio niodkud kada je Darko preuzeo mandat. Sve se zna. A takvih ima i danas kod Gatare, samo ne znate ni vi najbliži saradnici.
Bolje nam reci koliko je primljeno ljudi u Dom zdravlja Prnjavor samo u poslednjih šest mjeseci, desetak, jel tako, imate 153 zaposlena sa 30.06.2016. reci nam koliko ih je bilo 31.12.2015. godine.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

Druze, ne mjesaj babe i zabe i odgovori na pitanje, bez manipulacije i skretanja sa teme. Evo imamo priliku da vidimo i nove zaposlene u Fondu, Gvozdenovicka i Djurdjevicka, a i one tamo nemaju sta da rade. Ona Simicka se jadna slomi oko nekih anketa sa pacijentima, a Tomas samo skida lijekova sa lista i stavlja na naplatu. Eno skocila cijena zdravstvanih usluga, a niko da objasni pacijentima ZASTO??? Evo i mene zanima zasto???

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by knele »

A Elektro?Pa tamo ste naprimali konobara da ste morali i novu zgradu napraviti :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Slavica »

knele wrote:A Elektro?Pa tamo ste naprimali konobara da ste morali i novu zgradu napraviti :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
A struja poskupila jer iste te dosljake morate nekako i plaćati.A da ne znaju ni banderu promjeniti,ne znaju. :smt006

Post Reply