Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Vladan »

Pokemon wrote:Ne znam druze o cemu ti, radim vec uveliko, imam staza 10 godina, pa racunaj :) samo iznosim cinjenice. Izadji vani, prosetaj, natoci vode i sve ce ti biti jasno. Da imas djecu vidio bi sta ti znaci i prosirenje vrtica, a i jaslice koje ce biti. E to sve imamo jer opstinu vodi neko ko zna sta je neophodno nasim gradjanima. Naravno da bi bilo vise investicija da se ne vraca kredit od Darka Tomasa i da Vlada RS ne sprovodi svoju silu.
A šta je to posebno Gatarić uradio u vezi izgradnje jaslica?
Matematika kaže ovako: 25 djece x 4 grupe (mala, srednja, velika i grupa u Donjoj Ilovi) = 100 djece pohađa vrtić. 100 djece X 100 KM mjesečno = 10.000 KM. 10.000KM X 12 Mjeseci = 120.000 KM za godinu dana uplate roditelji za boravak djece u vrticu + 50.000 koje su donirane za izgradnju jaslica = 170.000 ukupno sredstava na raspolaganju za izgradnju jaslica. Da li misliš da je ono što je do sada izgrađeno košta više od 170.000 KM? Šta je tu opština uradila? Izgradila jaslice parama koje su donirane i koje su roditelji uplatili za boravak djece u vrtiću. Ministarstvo prosvjete i kulture se obavezalo da opremi jaslice potrebnim učilima i namještajem. Da li je to taj vrhunski domet najmenadžera?

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

A donatorske večeri za izgradnju vrtića ? Donacije po firmama ? Donacije građana ?
Pa Šiki i vrsta su svoje nagrade dali u tu svrhu, čini mi se.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

Ninal wrote: znaš li ti koliku danas sposobnost treba da imaš da obezbijedis donaciju u ova teška vremena. Darkic nejaki je jedino bio sposoban da obezbijedi sebi stan od donacija. Ali je za uzvrat morao nelegalno da proda gradsko građevinsko zemljište pored pekare cvijeta i pored pošte.
Tako je, nema svako sposobnost da nadje donatora i da vrsi pregovore. Nacelnik Gataric je to uspio. Evo skola B.Ćopić:pegovori, razgovori, pomoc oko papirologije i pravnih stvari, i eno skole koja vrijedi milione. Sto Darko nije to znao? Lako je se sjetiti kasnije i udariti po celu. Treba znati raditi i pomoci narastajima koji dolaze. E zbog takvih stvaro rad nacelnika Gatarica je daleko ispred Tomasa, koji je kao ekonomista upropastio i opstinu i Fond zdravstva.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

А ђе начелник био када је било густо :smt002 Да није ишао тражити донатора? Пун Дом културе а првог међу нама ни за лијека!

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: RE: Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neuro »

Pokemon wrote:
Ninal wrote: znaš li ti koliku danas sposobnost treba da imaš da obezbijedis donaciju u ova teška vremena. Darkic nejaki je jedino bio sposoban da obezbijedi sebi stan od donacija. Ali je za uzvrat morao nelegalno da proda gradsko građevinsko zemljište pored pekare cvijeta i pored pošte.
Tako je, nema svako sposobnost da nadje donatora i da vrsi pregovore. Nacelnik Gataric je to uspio. Evo skola B.Ćopić:pegovori, razgovori, pomoc oko papirologije i pravnih stvari, i eno skole koja vrijedi milione. Sto Darko nije to znao? Lako je se sjetiti kasnije i udariti po celu. Treba znati raditi i pomoci narastajima koji dolaze. E zbog takvih stvaro rad nacelnika Gatarica je daleko ispred Tomasa, koji je kao ekonomista upropastio i opstinu i Fond zdravstva.
Šta sad hoćeš reći da je načelnik sredio da škola napravi? Kako da nije? Sve da ti poverujemo hahahahahaha. Očigledno si sjedio na terasi kad si pisao. Napolju je preko 30 uveliko. Zajebi druže. Javice se neko ispred komerc malog da objasni

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

Ko je sredio papire? Ko je obezbjedio gradjevinske dozvole i ostalu papirologiju? Ko je "ganjao gospodu" iz ministarstva za potpise da sve bude kako treba? To je sve kostalo. Raspitaj se malo kako i na koji nacin se smije i moze srusiti pa graditi objekat. I tu je opstina imala svog udjela hiljade maraka. I da, za vrijeme mandata dr Sinise Gatarica napravljena je najljepsa skola da ne budem skroman, u RS. I hvala mu u ime svih djaka koji idu i koji ce ici u tu skolu. I ja sam tamo pohadjao nastavu.

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by novonovak »

Pokemon wrote: I da, za vrijeme mandata dr Sinise Gatarica napravljena je najljepsa skola da ne budem skroman, u RS. I hvala mu u ime svih djaka koji idu i koji ce ici u tu skolu. I ja sam tamo pohadjao nastavu.
Ma da, u vrijeme njegovog mandata ce biti zavrsen i auto put Prnjavor-Doboj. Hvala mu sto se zadesio u to vrijeme na toj funkciji, inace bi padale kise i radovi se nebi mogli privesti kraju.
U tebe svaka na ribarsku vuce :roll:

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

novonovak wrote: Ma da, u vrijeme njegovog mandata ce biti zavrsen i auto put Prnjavor-Doboj. Hvala mu sto se zadesio u to vrijeme na toj funkciji, inace bi padale kise i radovi se nebi mogli privesti kraju.
U tebe svaka na ribarsku vuce :roll:
Oho, opet novi nick,pa ljudi sta je ovo?? :smt005 ko kaze da se on zadesio? Koliko ja znam skola je imala probleme i 2010.godine , bas za vrijeme Tomasa, pa nista nije uradio. Tacno, auto-put ce biti zavrsen, i nacelnik Gataric je podrzavao tu izgradnju. Malo se pripremi prije ulaza u bilo kakav razgovor. Inace izgubicete izbore bas kao sto je Darko izbacio masu lijekova sa A i B liste...

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by malena »

Pokemon wrote:
novonovak wrote: Ma da, u vrijeme njegovog mandata ce biti zavrsen i auto put Prnjavor-Doboj. Hvala mu sto se zadesio u to vrijeme na toj funkciji, inace bi padale kise i radovi se nebi mogli privesti kraju.
U tebe svaka na ribarsku vuce :roll:
Oho, opet novi nick,pa ljudi sta je ovo?? :smt005 ko kaze da se on zadesio? Koliko ja znam skola je imala probleme i 2010.godine , bas za vrijeme Tomasa, pa nista nije uradio. Tacno, auto-put ce biti zavrsen, i nacelnik Gataric je podrzavao tu izgradnju. Malo se pripremi prije ulaza u bilo kakav razgovor. Inace izgubicete izbore bas kao sto je Darko izbacio masu lijekova sa A i B liste...
Vidi Pokemona što je proširio fond riječi, uvodi čak i neke njemu nepoznate termine.
Deset godina a on napredovao i to dobro. Sjećam se u srednjoj da smo se zezali ko će ti pomoći oko Don Kihota i zaraditi koju kintu.. Kakav si sa pravom, sjećam se i da se fakultet jedva završavao. Mada, ti si se znao udati pa se vertikalno napreduje u službi a ja sam ipak išla srcem. :smt006

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Slavica »

Pokemon wrote:Ko je sredio papire? Ko je obezbjedio gradjevinske dozvole i ostalu papirologiju? Ko je "ganjao gospodu" iz ministarstva za potpise da sve bude kako treba? To je sve kostalo. Raspitaj se malo kako i na koji nacin se smije i moze srusiti pa graditi objekat. I tu je opstina imala svog udjela hiljade maraka. I da, za vrijeme mandata dr Sinise Gatarica napravljena je najljepsa skola da ne budem skroman, u RS. I hvala mu u ime svih djaka koji idu i koji ce ici u tu skolu. I ja sam tamo pohadjao nastavu.
Tacno tako.Moras imati ideje i harizmu i naravno ljude za saradnju.Nacelnik Gataric je sve to odlicno spojio i ima rezultat.Iskreno jedva cekam novi izgled Muzičke škole. Pohadjala sam muzicku skolu,i sad sam jako srećna sto ce biti nova i sto ce djaci moci da nastave svoje obrazovanje.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by malena »

Slavica wrote:
Pokemon wrote:Ko je sredio papire? Ko je obezbjedio gradjevinske dozvole i ostalu papirologiju? Ko je "ganjao gospodu" iz ministarstva za potpise da sve bude kako treba? To je sve kostalo. Raspitaj se malo kako i na koji nacin se smije i moze srusiti pa graditi objekat. I tu je opstina imala svog udjela hiljade maraka. I da, za vrijeme mandata dr Sinise Gatarica napravljena je najljepsa skola da ne budem skroman, u RS. I hvala mu u ime svih djaka koji idu i koji ce ici u tu skolu. I ja sam tamo pohadjao nastavu.
Tacno tako.Moras imati ideje i harizmu i naravno ljude za saradnju.Nacelnik Gataric je sve to odlicno spojio i ima rezultat.Iskreno jedva cekam novi izgled Muzičke škole. Pohadjala sam muzicku skolu,i sad sam jako srećna sto ce biti nova i sto ce djaci moci da nastave svoje obrazovanje.
Što je harizme u SDS-u to je kod Gatarića :lol:

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

I ta ti je na mjestu malena. Da je Baja, Baja je.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Slavica »

malena wrote: Što je harizme u SDS-u to je kod Gatarića
Bravo! Slažem se i dobro da si shvatila i sama.I ponosi se načelnikom,naš je a najbolji.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by malena »

Slavica wrote:
malena wrote: Što je harizme u SDS-u to je kod Gatarića
Bravo! Slažem se i dobro da si shvatila i sama.I ponosi se načelnikom,naš je a najbolji.
Pa da harizma za žene..poludjele ste za njim. A i njemu nije mana da priča po gradu vulgarnosti o ženama iz opštine i stranke.
Kako samo si saglasna za harizmu...a trzaš na njega :wink:

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

malena wrote: Pa da harizma za žene..poludjele ste za njim. A i njemu nije mana da priča po gradu vulgarnosti o ženama iz opštine i stranke.
Kako samo si saglasna za harizmu...a trzaš na njega :wink:
Ovo mi lici na osvetu ljute zene. Vjerovatno si nesto htjela ali bila odbijena, ali u redu je...neka te utjesi Darko. :smt006

A moram da se slozim za dobre menadzerske sposobnosti nacelnika Gatarica, kojima je jako pozitivno promovisao nasu opstinu. Samo zli jezici nece priznati odredjene korake koje je on sa svojim timom sproveo. I naravno koje ce nastaviti u sledecem mandatu.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neuro »

Sto sad lažeš da si išao u Branko Copic školu? Čemu laganje? Sid načelnik podržao građenje auto puta? Kako da ne. Omiljen je svima iz puteva rs do te mjere da možda ga pozovu na otvaranje.... Mozda

Kakve papire je Gataric ganjao? Šta trabunjas ti? Nemoj po suncu da hodas. Spusti roletne i lagano francuski

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

neuro wrote:Sto sad lažeš da si išao u Branko Copic školu? Čemu laganje? Sid načelnik podržao građenje auto puta? Kako da ne. Omiljen je svima iz puteva rs do te mjere da možda ga pozovu na otvaranje.... Mozda

Kakve papire je Gataric ganjao? Šta trabunjas ti? Nemoj po suncu da hodas. Spusti roletne i lagano francuski
Imam djacku knjizicu skole B.Ćopić. Nacelnik nije dao muljaze i rusenje puteva ka Vijacanima sto su odredjeni poceli da rade, ali ne ides ka tom kraju pa ne znas kakav je put nakon 100 tura kamiona od par tona. A opstina je sredila papire i gradjevinske dozvole i odredjenu papirologiju za novu izgradnju skole. Malo se informisi, nemoj d ase ponavljam. Vrati taster unatrag i naces negdje skeniranu dokumentaciju svega. De malo, mucni glavom.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by malena »

Pokemon wrote:
malena wrote: Pa da harizma za žene..poludjele ste za njim. A i njemu nije mana da priča po gradu vulgarnosti o ženama iz opštine i stranke.
Kako samo si saglasna za harizmu...a trzaš na njega :wink:
Ovo mi lici na osvetu ljute zene. Vjerovatno si nesto htjela ali bila odbijena, ali u redu je...neka te utjesi Darko. :smt006
Da ali neko drugi je odbijen. Pitaj načelnika sam kakve poruke šalje svim ženama a kako ga napucavaju. Biti načelnik ne znači da sve žene njemu trče u zagrljaj. MOžda je baš žena bila razlog da se napije u N. Lišnjoj pa da ne može da hoda.
Znaju svi ko je načelnik i kakve manire ima..koliko god da ga vi pokušavate braniti, čak i vjerujete u to :wink:

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neuro »

Dečko uslikaj knjižicu da vidim ime zatamni slobodno. Lažeš i petljas

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

neuro wrote:Dečko uslikaj knjižicu da vidim ime zatamni slobodno. Lažeš i petljas
Da se kladimo? Valjda ja znam u koju sam skolu isao. Razrednik mi bio Ivan Humanjuk, nastavnik biologije.

Da sumiram: nemoguce je porediti rad SDS i SNSD, jer je SDS za vrijeme svog mandata uradio dosta i iam sta da ostane buducim pokoljenjima:od vrtica do skole, i naravno pitka voda ce da tece nasim cesmama. :smt006

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neuro »

Ko ti je predavao matematiku i srpski. Razrednik jest nastavnik biologije al ne znam da je baš iz Branko Copic

Nemoj da sumiras matematika ti nije jača strana niti bila niti će biti

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neuro »

Image



Image


A nemojte ljudi ko boga vas molim

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

Pokemon wrote: SDS za vrijeme svog mandata uradio dosta i iam sta da ostane buducim pokoljenjima
U ovo sumnjam. Pitajte privrednike u Prnjavoru koliko puta im je neko iz opštine došao i pitao ih za bilo šta osim za
reket i donacije. Budućim pokoljenjima ste ostavili koliko gradskog građevinskog zemljišta ?

Moja i tvoja djeca za 20 godina neće moći nigdje zašiljen kolac pobosti, a kamo napraviti novi Dom kulture, Pozorište, neku galeriju
pa i famozni Muzej koji postoji samo na papiru, a osoblje uredno prima platu.
Nego, zar i direktorica Muzeja nije bliska rođaka "najboljeg načelnika" i kćerka sekretara SO ?

Odgovarajte malo na ova pitanja o nepotizmu. Mali je ovo grad, u njemu sve se zna...

profesoricaskola
Posts: 222
Joined: 15.11.2013. 22:55

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by profesoricaskola »

Pokemon wrote:
novonovak wrote: Ma da, u vrijeme njegovog mandata ce biti zavrsen i auto put Prnjavor-Doboj. Hvala mu sto se zadesio u to vrijeme na toj funkciji, inace bi padale kise i radovi se nebi mogli privesti kraju.
U tebe svaka na ribarsku vuce :roll:
Oho, opet novi nick,pa ljudi sta je ovo?? :smt005 ko kaze da se on zadesio? Koliko ja znam skola je imala probleme i 2010.godine , bas za vrijeme Tomasa, pa nista nije uradio. Tacno, auto-put ce biti zavrsen, i nacelnik Gataric je podrzavao tu izgradnju. Malo se pripremi prije ulaza u bilo kakav razgovor. Inace izgubicete izbore bas kao sto je Darko izbacio masu lijekova sa A i B liste...
Istina. Tamo je jedan radnik u Copicu a nas cijenjeni forumas skupljao po skoli radnike da se uclanjuju u SNSD, da ima sto vise clanova iz reda nastavnika. Na osnovu toga je on htio da trazi od Tomasa i ministarstva da se promijeni krov na skoli (ne da se kompletna skola renovira, nego samo krov). Trazio je i dobio. Sta?
Negativan odgovor, nema para od ministarstva i drzave cija su zaduzenja odrzavanje skola od a do s.
Toliko o nasem sposobnom Darkicu...

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Debeli_Shef »

profesoricaskola wrote: Istina. Tamo je jedan radnik u Copicu a nas cijenjeni forumas skupljao po skoli radnike da se uclanjuju u SNSD, da ima sto vise clanova iz reda nastavnika. Na osnovu toga je on htio da trazi od Tomasa i ministarstva da se promijeni krov na skoli (ne da se kompletna skola renovira, nego samo krov). Trazio je i dobio. Sta?
Negativan odgovor, nema para od ministarstva i drzave cija su zaduzenja odrzavanje skola od a do s.
Toliko o nasem sposobnom Darkicu...
Jel to u onom kolektivu gdje su slavili odlazak bivšeg radnika na novu funkciju ali bez njenog prisustva.
S tim što se ni na novoj funkciji nije proslavila i gdje takođe nije prošla bez incidenta ?

Post Reply