Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Кркански начин, а да ми је видјети поруке од ових што нападају Жуну :)

Сигурно ту има материјала на извоз.

Скоро је један локални одборник, не могу да га именује исто преко лажног профила (женског), намамљен у један кафић. Сконтао како су га насукали, тек када је дошао.

Једноставно, људи нису свјесни да у данашње вријеме треба имати 100 очију, када су "те ствари" у питању.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Sto neko ne utice na ovu curu da to sklone ,ljudi gledaju i dalje taj jad.
https://www.facebook.com/nikolina.nikolic.12177/photos

Ja sam skontao ko mu je to namjestio :D Kum Dragojlo,nije bio pozvan na slavu i tu su se slikali bez njega,a svi znate kako on mnogooo voli da se slika.Pa je kumu iz osvete postavio sliku,kao kume evo ti,samo je zabunom poslao Nikolini umjesto kumu :D
Sad je odtrcao da tetovira pitona,kako bi zavarao trag policiji. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by julija »

Ako terapeutske akcije pred kamerama ubrzo ne zameni odlaskom psihijatru, nece moci da se kandiduje ni za predsednika kucnog saveta a kamoli pdp-a :oops:
Last edited by julija on 13.02.2016. 20:12, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Ja sam uvjek zelio da postanem psihijatar,imam talenta za taj posao :D kazu ljudi da za rad sa budalama i strujom moras i sam biti malo blesav,pa kad vec nisam postao psihijatar od sutra idem u elektricare. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Јулија, немој да си тако на крај срца. Па да нам нема Жуне, на шта би личило ово наше сивило. Видиш да човјек јавно каже све што мисли, а ови твоји нема шта да му одговоре. А ти кажеш да је за психијатрије. јој јој
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

O Julija, kako je ovaj naš načelnik krenuo da se u svojoj borbi za fotelju u iduće četiri godine koristi najprljavijim metodama preko svojih plaćenika, da bi ućutkao svoje političke protivnike, a pri tom rušeći ugled opštine, mogu ti reći da će biti sve više nas iz reda građanstva koji trebamo ići psihijatrima. U svojoj bolesnoj namjeri da kompromitujete porodične ljude, ne libite sa da skrnavite ni najsvetije srpske običaje. I vi ste mi neki SDS.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

blek_stena wrote: U svojoj bolesnoj namjeri da kompromitujete porodične ljude, ne libite sa da skrnavite ni najsvetije srpske običaje. I vi ste mi neki SDS.
Ако могу у првој седмици Великог поста, послужити месо својим члановима, није се ништа чудити.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

U pravu si Vrsta, to sam zaboravio. Kad bi ti još negdje pri ruci bila ona slika, da malo vidim barbiku, pošto je ne vidjam. Izgleda da ih je Žuna stjerao u mišiju rupu.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by julija »

Dragi Blek, dokle ces da nasedas na ove stosove? Ni sam Zuna ne veruje u ono sto plasira gradjanima, ali bar se lepo zabavlja na tv nastupima.
Jasno je kao dan da covek obozava kamere, te iz tog hobija isplivavaju razne fb afere. Predlazem da ti i clanstvo pdp-a ubuduce preskacete informativne kanale, kako bi sebe postedeli stresa.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

O Julija, hajd što se on zabavlja, ali kako ga prate te kamere, vjerovatno nemaju šta da rade, pa u dosadi dodju da prate Žunu. Pa ti kažeš još za afere, ma gdje ih samo nadje. Kao da ima ugovor sa Gatarićem da ih on pravi, i zaista se Gatarić drži ugovora prilično. Pa onda zašto opet mediji daju važnost tim aferama, ako nisu bitne. Nešto mi se to sve skupa ne slaže sa tvojim zaključkom, usled svoje frustriranosti Žunom, sve zanemariš. O Julija.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by julija »

Necemo ga ofirati sa kim je pravio Ug da redovno nastupa na rtrs-u, atv-u I 3k. :smt002 Najznacajnije je da on ima minutazu I da se to uredno prikazuje
Radi gledanosti trebalo bi redovno menjati ambijent I pozadinu snimanja. Npr. Zuna kraj novog mosta na Ukrini ili Zunica kraj nove cesme sa pitkom vodom, Zuna seta sveze asfaltiranom Hilandarskom ulicom.. Projekat, “pazi snima se” bi dobio na atrakciji, rejtingu I omogucio produzetak ugovora.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

O Julija, ja ne vjerujem da bi se Žuna slikao pored mosta kojeg nije gradio, nego je to gradila Šumarija i ministarstvo iz onog fonda za poplave, što bi se slikao kraj česme, jer je tu voda već bila, pa i nije neki poduhvat. Od sramote se ne bi slikao po ulicama, jer su Drenovčanima , Vijačancima i drugima te pare otete, jer su bile namijenjene za saniranje njihovih puteva koji su srušili ovi što izvoze šljunak, radeći auto- put. Uostalom, kako su prije izgledale te ulice, da nije možda probijena trasa, nasut tampon od 60 cm, pa onda načelnik asfaltirao. Od kada se preasfaltiranje već asfaltiranih ulica zove asfaltiranje. A i sami smo vidjeli kod Olimpa, pa dole kod radnje Habijanca, kako je to na brzinu smlaćeno, jer već ima nekoliko velikih fleka i zakrpa. Dakle, o kvalitetu tog što ti kažeš "asfaltiranja" da te bog sačuva. O Julija...

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by julija »

Sta zna narod, kad se Zuna uslika, vazno je samo kako je ispao u kadru.. :D :D
niko nece ni pomisliti da je on samo opstruirao SDS I skupstinsku vecinu u obnavljanju, asfaltiranju I ulepsavanju grada.

PS Plasi me samo da predsednik Dodik prasinarenje nedovrsenim autoputem, ne zameni nekom setnjom kraj ociscenih korita Lisnje I Vijake

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

O Julija, taj tvoj odgovor " šta zna narod" sve govori. Dakle kad Siniša staje uz mostove koje nije gradio i kad krije da ove donacije nisu otišle gore u mjesne zajednice koje imaju štetu od izgradnje auto puta, računa se na to " šta zna narod". Računa se dakle da će narod misliti da je to izgradio ovaj naš načelnik, jer kao nije narod obaviješten. Eto vidiš Julija, imaju neki od nas koji znaju da se načelnik kiti tudjim perjem. O uspješnosti čišćenja korita rijeka i potoka, najbolje govori nedavno stavljen prilog K 3, onog Iriškića, koji je slikom u živo najbolje pokazao o toj uspješnosti. Sam Iriškić kaže da su iz Civilne zaštite Prnjavor došli u patikama da mu pomognu. To je onaj Iriškić koji je u fijakeru vozao Sinišu na početku mandata, sa ratnom zastavom armije Bih. Molio bih Vrstu da objavi, ako mu je taj snimak tu negdje pri ruci. O Julja...

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by julija »

Svi postovi su ti proizvoljni, nelogicni I obavezno usmereni protiv SDS-a I nacelnika Opstine. Uzevsi u obzir sta si dosad pisao, ocekujem da prestanes da se ponavljas.
Narod jeste prilicno iscrpljen, ali jos uvek dobro prepoznaje ko zeli da ga ponizi, potceni I obmane.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

Ima li ikakvih prica o listama? Vidim da je neka tisina, niko se ne pominje...
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

Ima, kažu da ćeš ti zauzeti jednu od vodećih pozicija na listi SDSa. Računaju da ćeš privući žensko biračko tijelo.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Da sam ovde,mozda i bi'. Zao mi je, zaradjujem na drugom mjestu i placam porez u drugom gradu. :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

Da, da, to svi znamo. Nemoj se truditi da objašnjavaš !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

http://www.nezavisne.com/novosti/gradov ... vjek/38677 OVA SLIKA VRIJEDI ZLATA!!!! DVA NAJVECA LOPOVA POLITICKE SCENE OPSTINE PRNJAVOR, SEKA I ZUNA! UZIVAJTE U TOPLOM DOMU UZ OVAJ TEKST I ZABAVITE SE KAO I JA :)

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

Slika je prava, nema šta. Koliko vidim, okupilo se tu i gradjana. I naslov je dobar, mada je star 5-6 godina, kao što vidiš po datumu. Ako dobro pratiš scenu, onda znaš da je od tada pa sve do danas slobodan čovjek, (ili sam ja nešto propustio). Baš dobro što si nas podsjetio na to. S druge strane, može Žuna biti i najveći lopov što se mene tiče, samo neka ne dira u budžet, i neka ne pravi gluposti koje vuku nazad opštinu, sve ostalo je barem za mene nevažno. Čak što više, svjedok sam da je uradio mnoge dobre stvari za opštinu, kao što i danas radi. Zato jeste bio trn u oku i prošloj vlasti, a ovoj danas da ne govorim. Pitam se na što bi ličila politička scena u Prnjavoru, da ga nema. Što bi nekima iz predhodnog mandata, a pogotovo ovima danas bilo slatko. jel da? Neka njega nama, ima nas koji mislimo da nam treba. Izvini, ali to je naše pravo, kao što ti imaš pravo da želiš da ga nema.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

Uh uh, sva sreca pa si u manjini. Ne znam sta da napisemo covjeku koji salje svoj polni organ djevojcici? Izvini ali to za mene nije zdrava osoba i nije neko ko bi trebao da zastupa gradjane. A ako je nevin, zasto mu je zabranjen odlazak preko granice? A koji gradjani? Oni kojima je snsd platio 10 km da dodju kao, i pristalice snsd. I Seka :) nema tu gradjana, sorry ! Da nema Zune, ne bi bilo lopovluka i politickog kurvanja . Niti zna prava, niti zna sta je kultura!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

Pokemon, postaje ispod časti ovdje sa svakim i polemisati. Ma šta mi kažeš, slao svoj polni organ djevojci. Uostalom, otkud ti znaš da je njegov !!?? I ta "djevojka", to objavila na fejsbuku, navodeći da joj "više mjeseci šalje obnažene fotografije". Zamisli, Žunić na sliku svoje porodične slave, stavio polni organ. Ta "djevojka" je rekla "više mjesec" i to je ona objavila 3. februara, a slika je od slave 9. januara. Dakle nema ni mjesec. Znam to, jer na desnoj strani slike sjedi kao gost, moj rodjak. Ovaj sijedi gospodin. Eto koliko ste pametni. Ta vaša "djevojka" se potrudila da to dobiju i Žunićeva djeca. Osim toga, ta "djevojka" je objavila tu vijest za dobar dio javnosti na tim društvenim mrežama, a još uvije neće da dodje u policiju da to i njima prijavi. Gle čuda, čega se boji ta "djevojka"?? Ako može reći javno, zar ne može i otići u policiju. I stvar riješena za tiličas. E radi takvih ja kažem, neka nama Žunića, jer je vas iz SDS i prošli put raskrinkao zajedno sa policijom, i koliko znam, to je dalje otpremljeno tužiocu. I ovaj naš nesretni načelnik je davao izjavu u vezi toga, samo da znaš. Hoćeš li od svog druga da tražim broj predmeta i da ti ga ovdje dam, pa ti nastavi dalje. Imao sam priliku da vidim kopiju izjave pojedinaca, čitav predmet. Vama pojedincima, koje treba što prije izbaciti iz SDSa, ( jer ima tamo čestitih ljudi koji to ne odobravaju) ništa nije sveto, pa ni to da skrnavite svijeću i ikonu.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Pokemon »

A kad taj isti Zuna pljuje i vrijedja clanove porodice drugig politicara onda je ok? Neka ga je sram. A ja sam svojim ocima vidio poruke koje je slao jednoj djevojci da je lobira na listu kod sebe sad za ove izbore. I nema sta nije pisao i sta nudio. Tako da, ja samo vjerujem svojim ocima, a vidio sam dovoljno. Neka ga je sram. Kako onda da se objasni da je njegov monitor u pozadini??? I to znam da je potvrdjeno. Tako da, necemo o nekim ovde cinjenicama.I kud bas njega da tako upletu, kao nevinasce?? A one je uz taj isti SDS bio dok je hapao i hapao, ali kad je receno:STOP!Ode mali podvijena repa. I nula je od politicara, ne zna sastaviti recenicu da ne zamuca,a a uz to je i manijak! A ta djevojka, treba je zastititi od takvih monstruma kakav je on. Sram ga bilo!!!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

Pokemon, nemoj da bude da sam te žacnuo. Moraš da navedeš koje članove porodice ili kojeg političara, Nemoj tako da lupaš. Ako je Gatarić Vojislavka, uz pomoć načelnika zaposlila ćerku na budžet, na radno mjesto nepostojećeg muzeja, onda je to tebi napad na članove porodice. A ja kažem da je to ukazivanje na nepotizam, jer se nepotrebno troši budžet. Ako pominje suprugu Borka Lukanovića, koja je takodje došla na budžet, jer se dom zdravlja dijelom finansira iz budžeta, onda je i to u redu, jer je i to opet nepotizam. Da ne pitam sad šta će obućar u arhivi doma zdravlja i šta radi ona kao obućar sa medicinskim papirima. Ako je odbornik Duronjić zaposlio suprugu na budžet, onda je to opet ista stvar, i mogao bi tako još dugo. Ja opravdavm svak kritiku, ako je ona vezana za javni novac. Ako nema veze sa javnim novcem, onda šta me briga. Šta kažeš lobirao djevojku za listu, a slao ko zna kakve poruke.? Nešto mi tu ne štima. Ne lobira se za listu, nepristojnim porukama. Kod tebe je sve u stilu, "pričo mi jedan čoek". Ako je "hapao i hapao" kako ti kažeš uz SDS, ma evo odlične prilike, samo objelodanite i to javno. Kako vam je dohakao na onoj emisij i raskrinkao načelnika oko njegovog "odsustva", ne vjerujem da bi vi to njegovo "hapanje"sakrili. Jel boga ti, da ti i za to nije pričao jedan čoek?

Post Reply