Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

O Julija, šapnuo mi prijatelj da upotrebljavaš ekavicu u svom pisanju, na što ja nisam obratio pažnju. Ako je ono što mislim, i ako se ne pretvaraš, onda vidim da našem načelniku treba pomoć iz bratske nam Srbije. Sad te sve razumijem, i to potpuno.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by julija »

Ništa tebi nije jasno, dragi Blek. Ako nisi uspeo sam da zaključiš posle toliko razmenjenih postova koji dijalekat srpskog jezika koristim, onda ti zaista nisi u stanju da razumeš ove DonKey pustolovine :wink:
Bilo bi lepo da se konsultuješ i sa drugim prijateljima, kako ne bi ispadao smešan vređajući ljude koji su u svom životu postigli rezultate vredne svakog poštovanja. I kako bi u krajnjoj instanci razumeo sve dimenzije i vrednosti.. SDS političke partije x

richarddreu
Posts: 69
Joined: 26.07.2012. 15:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by richarddreu »

mislim da je julijina opservacija , lika i djela prnjavorskog viteza Žune najbolje oslikana u Don Kihotu a ovo umjetničko ime donki daleko ljepše zvuči od našeg primitivnog ,, ZUNA'' tako da ću ga u biduće i ja zvati DONKI ovim lijepim uumjetničkim imenom jer mu baš to priliči. Naprijed Donki vetrenjače su ispred tebe !!!

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by blek_stena »

O Julija, Richardreu, i vi ste mi šaldžije, isti kao oni vaši na drugoj temi. Zovite ga kako bilo,samo ga nemojte zvati "Kuja". To se s razlogom dobija, ako ne vjerujete meni, raspitajte se po Štrpcima. Sve ima svoje razloge.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Ако ови откину неких 1000 гласова овом СДС-у, биће весело на следећим изборима.

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Шта да откину када их већина и није гласала за СДС.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Како није, па за кога су гласали они који су гласали за народног посланика Дунића?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Дунић, Стевандић, Чавић... нису оснивачи... :)
А шта значи за ватреног навијача ЦЗ-е ако му, рецимо, Џаја пређе партизану?
Или било која каснија звијезда прелазног рока... :)
Знате ви добро ко је фаворит, зато и дижете џеву и спинујете не би ли којег бирачића ћапили и једнократно употребили.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Доктор Марјановић прешао у ДНС.

http://prnjavor.info/miodrag-marajanovic-presao-u-dns/

Питање велико, хоће ли Срећко и даље бити предсједник ОО ДНС Прњавор?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Врста, Срећко није више предсједник ОО ДНС Прњавор...

User avatar
Hirurg
Posts: 4740
Joined: 14.05.2006. 23:13
Location: Yugoslavia
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Hirurg »

To jos jednom pokazuje da je politika kurva...novi kolac dosao i odmah sve novo...tako nesto bijese i u snsd vec sada davne 2006 god....

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Предсједник ОО ДНС Прњавор је одборник Митрић,а не доктор. Ако сте већ заборавили Срећко је сада члан општинске изборне комисије и да је остао предсједник ОО ДНС био бих у сукобу интереса.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

П.С Пардон ја мислим да је сада члан ОИК-а. Нисам 100% сигуран, знам да је требао бити...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Ko je, nisam to znao?

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Боре Митрић је сада предсједник ОО ДНС Прњавор. Направили су ротацију да би Аулић могао бити члан ОИК-а само не знам да ли је то завршено за његово именовање не могу се сјетити, пошто је било проблема око тих именовања. Тачније појединим коал. партнерима није одговаралало што нису добили свога члана и послије уцјене су га добили само не знам кога су морали прецртати са списка.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Сигурно се радују што им доктор долази у странку :D

Углавном биће исто, увијек исти играчи само замјене дресове.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Не можеш ни замислити колико се радују... :D

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

просвјета wrote:Дунић, Стевандић, Чавић... нису оснивачи... :)
А шта значи за ватреног навијача ЦЗ-е ако му, рецимо, Џаја пређе партизану?
Или било која каснија звијезда прелазног рока... :)
Знате ви добро ко је фаворит, зато и дижете џеву и спинујете не би ли којег бирачића ћапили и једнократно употребили.
Prosvjeta, ostavljajući po strani koliki su to ljudi ili neljudi, osjeća li se iko odgovornim što je SDS izgubio 3 odnosno 4 poslanika??
Ne poredi fudbal i politiku, igrač Zvezde nije obavezan da dovede 100,200,1000 navijaca a jos manje od njih zavisi u politici je obrnuto samim tim naravno da će povući nešto, možda neznatno ali povući će! :wink: :roll:

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Мислиш требало би да повуче или рачунате на то... :)
Нисам рекао да су нељуди, далеко било, но слаба им беса (ријеч).

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by nenad 10 »

Presvuce ce taj jos dresova koliko hoces.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by neozbiljan »

просвјета wrote:Мислиш требало би да повуче или рачунате на то... :)
Нисам рекао да су нељуди, далеко било, но слаба им беса (ријеч).
Povukao je, odnosno povukli su. Pogledaj GO BL!!
I ne odgovori mi da li bi neko trebao odgovarati za to?? :oops: :oops:

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

Znaci Marijanovic u DNS, kako ce sad da podnese to sto je kod nas DNS u koaliciji sa SDS?! Sta ce sad bit'? :roll: ali mjenja dresove kao carape. Taj morala nema.
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Жунић: Пријава полицији због злоупотребе Фацебоок профила од стране Н.Н лица



Наша намјера данас јесте да позовемо скупштинску већину и начелника општине, да се одмах. с почетком прољећа активирају новчана средства из Програма за воде, и да се нарочито у доњем дијелу општине на ушћу ријеке Вијаке и потока Радуловац наставе радови предузети у циљу заштите од поплава.

До сада предузети радови и уложена средства на подручју читаве општине нису била довољна, а ни ефикасна. Показало се да сви они који су имали проблеме са поплавама, да их имају и даље, чак је некима горе него што је било. Урађени послови на чишћењу корита ријека Лишња, Илове и захватима око изградње ауто пута имају за резултат убрзан доток воде у доњи дио града, а веома успорен одлазак те воде даље, што ствара њен поврат узводно. Код домаћинстава и привредних субјеката која се налазе у зони насеља Вијака, појачан је страх, поготово послије задњег отапања снијега, јер се појавила вода у подручјима гдје је никада није било. иако та количина снијега није прелазила преко 70 литара воде по метру квадратном, Поставља се питање шта ће бити када количине буду преко 100 литара или када падавине потрају више дана. Напомињем да су угрожена и домаћинства и привредни субјекти, ова је потреба хитна, а новац за ове намјене има, а потребно је у договору са мјештанима ићи и на експропријацију земљишта за исправљање корита ријеке Вијаке.

Друго, хтио сам јавност упознати да начелник општине, од прије неколико дана, непотребно плаћа свог новог савјетника , тачније од 1. фебруара. Ради се о госпођи Николини Рудић, из Лакташа, донедавно члан СНСДа у Лакташима и тамошњи одборник, која је ступила у редован радни однос, и која ни у чему не може помоћи општини Прњавор, а кошта нас мјесечно са доприносима 1800 марака. Више пута сам тражио, за ових 12 дана, да се службено чујем са новим савјетником, али нико не зна гдје је. Није било потреба у Лакташима тражити савјетнике, јер у сваком прњаворском кафићу имате много особа, истих или бољих стручних квалитета. Ово је ко зна које по реду беспотребно отворено радно мјесто на терет грађана општине Прњавор. Вријеме ће показати шта се иза овога крије, а ми позивамо начелника и скупштинску већину да се хитно раскине овај аранжман, који нас беспотребно кошта.

Треће, и последње, јесте да је због објелодањивања оваквих и других примјера непотребног одливања новца на која смо недавно указали у једној јавној емисији, дошло до знатно погоршаних односа из међу политичких субјеката на општини, а пренијело се доста тога и на лични живот. Позивам челне људе свих политичких партија , да се не дирају лични животи наших породица. И сам сам доживио повреду приватности, након те емисије, када ми је срушен лични фејсбук профил, и преко ове, мени непознате особе пласиран је неистинит, непримјерен и јако вулгаран садржај, великом броју људи. Тај вулгаран садржај су монтирали на слику породичне славе и дистрибуирали чак и до моје дјеце, желећи да сва јавност мисли да је то урадио предсједник ПДПа у Прњавору. Ја мислим да ово није непознато челним људима СДСа, и поставља се питање зашто ја отворено кажем да сумњам да неко од њих стоји иза овога. Прошле године се десио један сличан случај, гдје су људи, њима познати начинили кривично дјело, јер су у јавности, путем портала, изнијели новчане износе и текуће рачуне из једног уговора, личне податке и др. и тиме угрозили моју породицу, стварајући од ње мету за потенцијалне разбојнике. Ти документи су били у архиви општине. Полицијска станица је својим радњама утврдила да је то дошло са техничких средстава Српске демократске странке, и тај случај је даље службено предат тужиоцу. О овоме што говорим сам и званично обавијештен од полицијске станице. Иначе, мој мотив и за прву пријаву јесте био, што се један од тих учесника форума иступао под шифром „ свједок сарадник 78“., и сам се на том форуму знатно раније декларисао као извјесни Дарио Черековић, наводећи своје личне генералије. Ја сам, ништа не прејудицирајући , тражио да од полиције да све околности испита. Честитам и захваљујем се на професионалном раду полицијској станици у Прњавору и очекујем да тај предходни, а посебно и овај задашњи случај буде окончан код тужиоца и преточен у тужбу.

На крају, циљ свега овога је притисак на ПДП и на мене лично, како не би јавност упознавали са злоупотребама из буџета и лошим резултатима. Поготово је тај притисак ескалирао, послије те јавне емисије и скандала у вези с њом, када је начелник схватио да је испао политичка кукавица, јер није имао смјелости да поднесе рачун народу и да се суочи са контрааргументима, а није успио да убиједи свога замјеника у странци, Дамира Савића, који је начелник одјељења , и још неке друге, да иду умјесто њега у емисију, знајући да се нису прославили на чишћењу снијега и одржавања путева, куповине и продаји локала и др. и да је врло тешко правдати 43 милиона марака,потрошених до јануара ове године. Видјећемо како ће потрошити преосталих 13 милиона у овој години.

ОО ПДП Прњавор

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Odmah sam rekao da je neko provalio profil,nije on taj tip covjeka da bi se tako ponasao.
U nas stranacka prepucavanja nekad zavrse jako jadno,bez obzira ko je kome ovo napravio mislim da nije u redu jer se uvlaci i familija u stranacke sukobe.Vjerovatno je svaki od politicara pa i Zuna znao da moze doci do neke provokacije od protivnika,danas je to najlakse uraditi putem medija,i nije to tako strasno sto se nekoga od njih napada i blati,za to su primali platu a i oni ne ostaju duzni protivnicima,ali jos jednom kazem,nije red mjesati porodicu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply