Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

E spile, ne moras mi ni odgovarati na ovo pitanje!Dok se ti konsultujes sta da napises mene prodje volja i da ti odgovorim na tvoj odgovor,a bila sam bas lijepo smislila sta da ti odgovirim :D
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Ево управо ти одговарам, морао сам изаћи напоље. Само да знате како је фино напољу. :D Код Бони маркета код паркига на спрат је базен,а она улица од Лабеле прека средњој изгледа као водопад. Вјештице нисам се консултовао,а то ћеш видити по одговору,а највјероватније ћеш се и изненадити тако да ћеш тај одговор одма промјенити. Причекај још мало нисам још завршио и текст ће бити мало већи,али шта ћу када се то не може објаснити у пар реченица.

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

spile ja znam odgovor,samo sam htjela da provjerim tvoju pristrasnost...
http://www.scribd.com/doc/231165512/STO ... R%C5%BDAVI
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Ево ја ћу ипак објавити ово што сам до сада откуцао. Да не буде да сам се узалуд трудио. :D

Као обећано да ти дам одговоре на постављена питања. Што се тиче тајкуна и криминалаца претпостављам да један дио њих вјероватно има подршку актуелни власти зато што је немогуће да појединци могу да раде шта хоће у овој земљи,а да немају баш ничију подршку,а има и случајева гдје актуелна власт уопште нема појма док није касно.Као што мислим да поједини имају подршку актуелне власти такође мислим да те тајкуне и криминалце не можемо само гледати као кумове Милорада Додика или чланове СНСД-а јер криминалци и тајкуни нису ничи чланови или кумови они су само своји и њима је све и једна власт њихова како на републичком нивоу тако и на локалном, јер њима је само стало до сопственог интереса. Поред тога што мислим да ти тајкуни нису ничи кумови или чланови мислим да су поједине приче и сувише надуване ипак је изборна година и све што се може видити у медијима је кум овај кум онај, кум урадио ово кум урадио оно,а и када се објаве документи који демантују те вјести пушта се прича фалсификовани документи тако да народ у овој земљи никада неће знати праву истину и који је то нивоу сарадње актуелне власти и тајкуна. Е сада поред тога што има сарадње тајкуна и актуелне власти, тако исто има сарадње између актуелне власти, опозиције и тајкуна може причати шта хоће али ово је истина и ова сарадња се јавља веома често само што то нико не жели признати. Незнам вјештице колико си упућена али већином све политичке странке имају своје тајкуне, па чак и познати Вучић јер све и једна политичка партија мора имати своје активисте ( рад на терену) и тајкуне ( финансирање ) јер једно без другог не може, поред тога имамо корумпиране раднике ( нису чланови ни једне партије),а који се преписују коме год одговара...

Штета имао сам још доста тога за написати... :smt006

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Spile nemoj sad pogresno da me shvatis,radije procitaj par puta ovo sto cu ti napisati!Prozivaju te ovde zbog tvog nacina na koji pises,zbog nacina na koji se izrazavas,a vjeruj tvoje slijepilo je mnogo opasnije od nacina na koji pises i izrazavs se.
Ne postoje kriminalci koji mogu da rade sta hoce,koji uzimaju drzavne firme i unistavaju ih,koji upravljaju cjelokupnim sistemom drzave od sudstva,policije,zdravstva,prosvjete do sitnih firmi,a za koje aktuelna vlast ne zna!U sudu tj.u ladicama sudova gooooooodinama leze tuzbe protiv Dusanica i jos nekih,i nista se ne desava a o tome je obavjesten nas predsjednik i ona mu sekretarica,Cvijanovic bjese...?

http://www.scribd.com/doc/231165512/STO ... R%C5%BDAVI
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Kako onda tumacis opstanak kriminalaca i tajkuna koji su u SDSU,ako je to tako kao sto ti kazes da ih samo stiti visa vlast,ja mislim da su svi lopovi isti,neke stite jedni neke drugi,da je drugacije jednih bi nestalo,jer kako ce Dodik da stiti SDSove tajkune kad mu oni direktno ispred nosa finansiraju kopanje grobnice,nema logike.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Pa,vecina kriminalaca i jesu proizasli iz sds-a,za vrijeme rata i smatram, da su toliko mutirali :shock: da im sad niko nista ne moze,i jos kad doddas jednog takvog na vlasti...Odosmo svi do djavla!!! :smt077
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

VJESTICA wrote:Spile nemoj sad pogresno da me shvatis,radije procitaj par puta ovo sto cu ti napisati!Prozivaju te ovde zbog tvog nacina na koji pises,zbog nacina na koji se izrazavas,a vjeruj tvoje slijepilo je mnogo opasnije od nacina na koji pises i izrazavs se.
Ne postoje kriminalci koji mogu da rade sta hoce,koji uzimaju drzavne firme i unistavaju ih,koji upravljaju cjelokupnim sistemom drzave od sudstva,policije,zdravstva,prosvjete do sitnih firmi,a za koje aktuelna vlast ne zna!U sudu tj.u ladicama sudova gooooooodinama leze tuzbe protiv Dusanica i jos nekih,i nista se ne desava a o tome je obavjesten nas predsjednik i ona mu sekretarica,Cvijanovic bjese...?

http://www.scribd.com/doc/231165512/STO ... R%C5%BDAVI
Вјештице, твоја критика према мени је увјек добро дошла, јер знам да ти овако размишљаш. Мој предходни пост нисам завршио, боље речено нисам ни почео, имао сам ја још доста тога за написати гдје сам мислио ти своје комплетно мишљење о свему изнијети,али за то ми је потребно више времена пошто не можеш комплетан систем у двије реченице написати,а стварно нисам имао времена и тастатуре.

Што се тиче остатка поста разумијем ја тебе и оно што тебе боли, ниси једина. Није ово што си ти навела кривица само актуелне власти, постоји ту још доста фактора који утицу и о којим можемо писати на хиљаде постава и не би о свему стигли написати и зато је као и народу најједноставније окривити актуелну власт за све.

Све у свему како је почело клупко да се одмотава можда и буде нешто од нас (акција Пандора),а ко ће знати можда је Додик одлучио да прво очисти своје двориште ( недавна изјава у дневној штампи ) па да може чистити остала, биће занимљиво да ли ће само пасти СНСД-ови. :D

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Dodik unistava svjedoke.
Nije los sistem,jedne po jedne pred sud prije nego im neko ponudi amnestiju za izdaju.Ovi sto padaju su jos uvjek sitne ribe,ali sad ce glavni udar da bude u protivnicke redove,za sada je potebno stvoriti sliku o sebi kao covjeku koji ne stedi ni najblize u borbi protiv kriminala.Nametanjem nekih kadrova za koje je imao dokaze za kriminal na funkcije i onda hapsenje nije losa taktika,jer kad znas da je neko lopov i imas dokaze onda ti je lako naci mjesto za njega sa koga bi ga lako poslao u zatvor.Istraga traje godinu a glavnooptuzeni imenovan na funkciju u februaru.Ali vidjet cemo gdje ce sada da udare,meni licno ovo sve lici na predizborni trik,koji ima za cilj da natjera mocnije ljude sa sumnjivim kapitalom da se angazuju u kupovanju vlasti za Dodika.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by regeman »

ročitaj Dejtoski spoorazum,pa vidi šta u njemu piše,kao prvo BiH NIJE DRŽAVA VEĆ, DRŽAVNA ZAJEDNICA DVA RAVNOPRAVNA DRŽAVOTVORNA ENTITETA I TRI NARODA.
Šta bi bilo daje bilo, ja nebi da naklapam, bilo je kako je bilo SNSD e je zagovaro demilitarizaciju BiH i politika SNSD a je sačuvala policiju Republike Srpske,a kavi su sve paketi nametani od strane međunarpdne zajednice svima nam je dobro poznato .
u Sarajevu su svi glasali za te izmjene, tako da, mislis da su jedni imuni na nametanja a drugi ne. De malo ohanite sa tom odbranom RS. Prisjesce joj :D

amao nemojte vi govoriti o platama i penzijama,pitaj današnje pzionere,prosvetene i zdravstvene radnike kakve su im plata i penzije, i oni će vam reći da su redobvne i mnogo veće nego kad ste viu iz saveza za promjene pardom prevare vladali Srpskom.
ti mislis da je ekonomija prosta stvar, pa povecale su se penzije i plate za duplo ali su cijene otisle za duplo. Mislis ubaciti tek tako pare od kredita u tok novca i od privatizacije a da to nece imati efekta,.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

vjeverica
Posts: 32
Joined: 01.11.2013. 20:53
Location: drvo

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vjeverica »

Eh evo i mene. Led me je sinoc oterao sa drveta pa da ovde bar budem malo aktivna... Ostala sam zatecena ovim postovima ali su me i zabavil, poneki cak i zasmijali. Mislim da je spile ovde jedini u borbi s vetrenjacama koji se stvarno toliko bori i trudi za SNSD i nadam se i sam veruje u tu svoju borbu. Zmijurinu necu ni komentarisati ona mi je totalno bezveze lik kako sam pre i navela. Sto se tice politickih stranaka iskreno nisam ni za jednu opciju uverena da ce biti nesto puno bolje ovom narodu. Mada smatram da je SNSD stvarno previse zla nanio ovoj republici i da je vreme da ode, samo nisam sigurna da ce puno bolji doci. U oktobru cemo mislim birati samo manje zlo nista drugo. Slazem se s kamikazom u njegovom zadnjem postu da su sve ove akcije samo predizborna propaganda. Jos se svi secamo likalnih izbora i hapsenja oko nelegalnog kladjenja i kockarnica, oduzimanja imovine a nakom mesec dana sve je vraceno i jos su ljudi otvorili po koji klub ispod ti kockarnica. Ne znam ko bi kod nas mogao da se pojavi u ulozi Vucica, mada bi nam jedan takav dobro dosao. Sto se tice vjestice i njenog linka zaista bi voljela da ta akcija uspije, da se koliko toliko stane u kraj kriminalu i otimacini, mada sumnjam u to ako imamo u vidu nasu policiju i sudstvo... Toliko od mene za sad.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Dodik unistava svjedoke.
Po opziciji Dodik sve šta uradi nevalaja,za njih bi bilo najbolje da im preda vlast i da ode dobrovoljno u zatvor :lol: :lol: :smt005
Last edited by ZMIJA on 25.06.2014. 11:18, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

vjeverica
Posts: 32
Joined: 01.11.2013. 20:53
Location: drvo

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vjeverica »

Pa Zmijo on ce svakako u zatvor, bolje bi mu bilo da sam ode, vama zaludjenicima bi ostao bar malo duze u secanje, lepom naravno... Dok ne nadjes nekog novog da muzes i da za njega pises...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

vjeverica wrote:Zmijurinu necu ni komentarisati ona mi je totalno bezveze lik kako sam pre i navela. Sto se tice politickih stranaka iskreno nisam ni za jednu opciju uverena da ce biti nesto puno bolje ovom narodu. Mada smatram da je SNSD stvarno previse zla nanio ovoj republici i da je vreme da ode, samo nisam
Znaš li ti vjeverice šta je stranka a šta opcija,za tebe je burek i tevsija ,pusti ti narod pobrini se za sebe.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

vjeverica
Posts: 32
Joined: 01.11.2013. 20:53
Location: drvo

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vjeverica »

Eto nek ti znas, mada koliko si se nakrao uz pomoc STRANKE ne sumnjam da odlicno poznajes termine. Nemoj da brines za mene mene su moji obezbedili davno tako da ne moram da prljam obraz pisuci sta mi se kaze yarad starih dugova i beneficija koje si imao u svoje vreme... Sto se tice bureka, jbg moram te razocarati ja sam vegeteijanac, a bureke neka ti cerke razvlace...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Zmile ne otimaj mi posao!Nemoj da me ljutis pa da sad napravim burek za ginisa :lol:
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Burek za ginisa :D nije losa ideja,vec mogu da zamislim i nacelnika kako obilazi susjedne opstine sa ogromnom tepsijom :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

Ih ,da evropski Prnjavor zna da ima u svom gradu talenat veći i od šiptara (za Ginisa) --uvela bi vještica Prnjavor u Evropu brže nego što je Albanija dobila status kandidata :smt005

Probosanski burek - vještičija izrada, from Mala Evropa :arrow: direkt za Brisel :wink: :lol: :D
Last edited by grlica on 25.06.2014. 12:34, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Tu nam netreba pomoc lokalnih tajkuna,mozemo uzeti gotove kore. :D

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by grlica »

kako ćemo u Evropu a brend industrijska proizvodnja jufki. Vidiš da nemaš pojma kami o kakvim se ovde kapacitetima radi :wink: :D
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

VJESTICA wrote:Zmile ne otimaj mi posao!Nemoj da me ljutis pa da sad napravim burek za ginisa
Nebrini najljepša ženo na metli, ja dovoljno zarađujem na forumu pišući za Dodika,svaki mjesec baci mi neke crkavice ko paščetu par hiljada evra, tako da ću rado doći kod tebe na burek da zatvorimo cesiju :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

A Grlica i ja pisemo za dzaba,pa gdje je tu pravda. :(
Sad cu da pitam nacelnika jel mu treba neko da mjesa onaj kazan,i da ubacuje zacine,pa da se i nas dvoje malo ogrebemo o ovu drzavu,vidjet cete vi SNSDovci sta ste izgubili kad nas ne bude da vas branimo,odosmo trbuhom za kruhom. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Moze zmile,nema problema a ti kami me podcjenjujes,kakve kupovne kore?!Ja kad razvucem burek,i stadion ce mi biti kratak :smt005
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Pusti ti Vještice Kamija,doći će ona na burek ,kad sazna da u ginsću nema špeka, i da je sve na zejatanu. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply