Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by regeman »

Zmile ko Bakir..ne daju patriote BiH, tako ni miletovi sverceri ne daju RS, jer sta ce musti onda za dz.
Opozicija treba da potvrdi sloznost kao i na lokalu 2012 i uspjeh nece izostati, ne znam sto se paznja generalno medijima pridaje, bila ova ili ona strana.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Kad nestane krave muzare.sta cemo sa tolikim aparatima za muzu ? :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by regeman »

To se zove bolno otreznjenje sto bi gedze rekli :D . Neko ce to morati poceti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svraka »

kvazi patriotska i bolesna političko- kvislinška udruga

"Удруга" није ријеч на коју ће се иоле нормалан Србин закачити.

Ако се мислиш Србима улизивати, требао би на течеј српског језика. Чуј "удруга"!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

regeman wrote:Zmile ko Bakir..ne daju patriote BiH, tako ni miletovi sverceri ne daju RS, jer sta ce musti onda za dz.
Opozicija treba da potvrdi sloznost kao i na lokalu 2012 i uspjeh nece izostati, ne znam sto se paznja generalno medijima pridaje, bila ova ili ona strana.
Koliko god vi posleratni europejci,demokrate,liberali i razni kvazi intelektualci i sumnjivi pacifisti budete na takv nači razmišljali na ovim prostorima će jačati nacionalistički naboji pa makr mi svi korijenje jeli.

Opozicija treba da pokaže složnost i napravi široku koaliciju za Republiku Srpsku na njenom očuvanju i daljem prosperitetu sa svim strankama i u vlasti i van vlasti,a ne na reušenju Milorada Dodika i rušenu Republike Srpske i njene aktuelne vlasti,a iza leđa naroda se paravi više nego jasno politički sporazum sa bošnjačkim stranka u kome se Republika Srpska označava kao prelazno rešenje stvoreno na genocidu.

Takavim izdajničkim namjerama ove opozicije na vrijeme je dat signal i poslata opasna poruka srpskom narodu u Republici Srpskoj šta ga čeka ako pobjedi probošnjačka kolaicija u Republici Srpskoj,oličena u savezu za promjene ,pardon prevare.

Kriminal i korupcija jest raka rana Republike Srpske,ali nije samo Republike Srpske. Kriminal i korupcija nije nastala od kako je pobjedio i na vlsat došao Milorad Dodik,več je upravo i on došao na vlast na krilima borbe ptoiv kriminala i korupcije,ali nije bilo riječi o nekoj izdaji Republike srpske već se išlo sa sloganom moja kuća Srpska,a neznam kako se sličan slogan zove ove reciklirane družine okupljene oko SDS a.
svraka wrote:"Удруга" није ријеч на коју ће се иоле нормалан Србин закачити.
To je ptico namjerna poštapalica sa ironičnom porukom, ali očito ti to ne kužiš pa ti i nezamjerim,a to oko nekog ulizivanja Srbima,jednostavno povuci vodu.

Ако се мислиш Србима улизивати, требао би на течеј српског језика. Чуј "удруга
To je ptico namjerna poštapalica sa ironičnom porukom koju očito ti nerazumiješ ili ne kužiš i ja ti ne zamjerim,ali to oko ulizivanja nekim Srbima ,jednostavno povuci vodu.
Last edited by ZMIJA on 24.06.2014. 05:06, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svraka »

Покушавам да будем у "тренду". Похватао сам ово до сада, уз твоју помоћ, наравно. Шта му дође "кужиш" још нисам разумио. Ако није проблем, молио бих дешифровање.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Ja kad sam pokušavala biti u ''trendu' paralelno sam čitala i Zvonimira Majdaka i Momu Kapora i Miroslava Krležu i Ivu Andrića i Mihajla Šolohova i Henri Milerai Getea i Mešu i Rdičevića i Preradovića,i Gocu Delćeva i Svetozara Markovića i puno puno toga još :smt006
Last edited by ZMIJA on 23.06.2014. 17:49, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
NemanjA
Posts: 270
Joined: 04.04.2007. 13:12

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by NemanjA »

ZMIJA wrote:
Opozicija treba da pokaže složnost i napravi široku koaliciju za Republiku Srpsku na njenom očuvanju i daljem prosperitetu sa svim strankama
Napravila Zmijo, koalicija se zove pokret za promjene.
ZMIJA wrote: u kome se Republika Srpska označava kao prelazno rešenje stvoreno na genocidu.
Produzi dalje Zmijo.

upravo i on došao na vlast na krilima borbe ptoiv kriminala i korupcije
Dosao je na krilima medjunarodne zajednice, zar si zaborvio druzenja njegova sa Bakirom u 60 min, druzenja sa predstavnicima "NVO" sektora?
Medjunarodna zajednica nije mogla nikako da unisti SDS cak i kada je desetkovala sa smjenom 50 clanova.
Ostalo im je samo da podrze Milu, u nadi da ce on nauditi SDS-u, medjutim ni on nije bio uspjesan.
Jer su mislili ako SDS kao "nacionalisticku" stranku oslabe uniste, mogu lako relizovati BIH ideju.
Ali kao sto sam vec napisao nije Republika Srspka jedna stranka.

Sto se tice korupcije i nepotizma, tu je SNSD neprikosnoven. Hajde neka izbace spisak radnika u Vladi, mogu se kladiti u sta hoces da ces naci rodjaka, cerki sinova kamaru.
Mess with the best die like the rest.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svraka »

Змијо, зајебаваш.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

NemanjA wrote:Dosao je na krilima medjunarodne zajednice, zar si zaborvio druzenja njegova sa Bakirom u 60 min, druzenja sa predstavnicima "NVO" sektora?
Medjunarodna zajednica nije mogla nikako da unisti SDS cak i kada je desetkovala sa smjenom 50 clanova.
Ostalo im je samo da podrze Milu, u nadi da ce on nauditi SDS-u, medjutim ni on nije bio uspjesan.
Jer su mislili ako SDS kao "nacionalisticku" stranku oslabe uniste, mogu lako relizovati BIH ideju.
Ali kao sto sam vec napisao nije Republika Srspka jedna stranka.
Što bi rekao stanviti Ćiro, znam ja to sine bolje od tebe,ovu Zmiju je dosta toga u životu gazilo,srećom još sam živa.
Ja o međunarodnoj zajednici mogu knjige pisati ,naravno da su oni mislili da preko MIle završe sa Republikom Srpskom,kao što su pokušali da sa žutima u Srbiji završe sa Kosovom,ali Mile ih je zajebao , onda su izmjenili taktiku, u Srbiji su našli radikala Vučića a u Republici Srpskoj Mladena Bosnića,jer nema ti ništa ljepše nego prokuvano meso onako lešo.
Neznaš ti sine još šta je Republika Srpska.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Prema pouzdanom izvoru sinoć je na sjedinici OO SNSD a Prnjavor po prvi put na dnevnom redu nije bilo isključivanje Drake Tomaša iz stranke,raspravlajlo se o listama i kandidatima.
Prema nezvaničnom izvoru Drago Kalabić i Drako Tomaš su neupitni na prnjvorskim listama SNSD a na sledećim opštim izborima.Sretno sokolovi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

:D Do sada bi ga osudili i strijeljali,a vi nemozete da ga iskljucite iz stranke. :D Sad ima puno vazniji tema koje su morale da se stave u prvi plan,kao npr. odbrana srpskih temelja, ovi nasrcu nemilice na vozdovu garazu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Ne sad idu oba na listu, ako izgube izbore onda ćemo ih obadvojicu izbaciti u paketu. :smt004 :smt004
Garažu niko nesmije da pipne,branit ćemo ju golim prsima ako treba :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by regeman »

Koliko god vi posleratni europejci,demokrate,liberali i razni kvazi intelektualci i sumnjivi pacifisti budete na takv nači razmišljali na ovim prostorima će jačati nacionalistički naboji pa makr mi svi korijenje jeli.

Opozicija treba da pokaže složnost i napravi široku koaliciju za Republiku Srpsku na njenom očuvanju i daljem prosperitetu sa svim strankama i u vlasti i van vlasti,a ne na reušenju Milorada Dodika i rušenu Republike Srpske i njene aktuelne vlasti,a iza leđa naroda se paravi više nego jasno politički sporazum sa bošnjačkim stranka u kome se Republika Srpska označava kao prelazno rešenje stvoreno na genocidu.

Takavim izdajničkim namjerama ove opozicije na vrijeme je dat signal i poslata opasna poruka srpskom narodu u Republici Srpskoj šta ga čeka ako pobjedi probošnjačka kolaicija u Republici Srpskoj,oličena u savezu za promjene ,pardon prevare.

RS ima podjednako od 1995 i ne znam otkud sada nakon potrosenih 28 milijardi km od 2005 odjednom briga za njen nestanak. RS ima Vladu, skupstinu, ministarstva, budzet, agencije..o kakvom crnom nestajanju vise meljemo, nama fali rada na tome sta imamo. Rs treba samo da postuje zakone koje sama donese, kao ovi zakoni o vanrendim situacijama , Vodama RS itd, kad se vidjelo da nakon poplava imamo nulu u budzetu za takve situacije i nulu u RR i nula odsto ispunjenih stavki iz zakona o Vodama.

i ne znam sta je lose u rusenju Dodika, pa politikom se ljudi bave da dodju na vlast, jel on ujahao na transporteru 97me zbog prosperiteta ili vlasti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

ZMIJA wrote:Prema pouzdanom izvoru sinoć je na sjedinici OO SNSD a Prnjavor po prvi put na dnevnom redu nije bilo isključivanje Drake Tomaša iz stranke,raspravlajlo se o listama i kandidatima.
Prema nezvaničnom izvoru Drago Kalabić i Drako Tomaš su neupitni na prnjvorskim listama SNSD a na sledećim opštim izborima.Sretno sokolovi.
Pa vi imate to stranacko tjelo, OO? Koliko clanova? 13? :D cudi me da ste imali kvorum. :smt005 pa nisu bas sokolovi, vise vuku na gavrane....
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

regeman wrote:RS ima podjednako od 1995 i ne znam otkud sada nakon potrosenih 28 milijardi km od 2005 odjednom briga za njen nestanak. RS ima Vladu, skupstinu, ministarstva, budzet, agencije..o kakvom crnom nestajanju vise meljemo, nama fali rada na tome sta imamo. Rs treba samo da postuje zakone koje sama donese, kao ovi zakoni o vanrendim situacijama , Vodama RS itd, kad se vidjelo da nakon poplava imamo nulu u budzetu za takve situacije i nulu u RR i nula odsto ispunjenih stavki iz zakona o Vodama.
To se tebi samo čini da je ima podjenkao,a zaborvaljaš 58 nadležnosti prenesenih na nivo BIH za vrijeme vladavine većine sadšanjih lidera saveza za prevare, pardon .promjene SDS i PDP i vremena kad nisu isplaćivane ni one ondašnje minimalne pate i penzije, i kad Čavić predao Dodiku vlast uplašen da će potonuti Republika Srpska.Podsjećanje koliko je para potrošeno a da se pri tome ne navede u šta je potrošeno je obićčna fraza ili floskula za neobavještene na koje tipujete neki veliki povratak.Nema od toga ništa,ovi sadašnji ma kakvi bili bolji su od ovih što željno čekaju da dođu, jer su zaboga jednom bili na vlasti pa zašto su odlazili.
regeman wrote:i ne znam sta je lose u rusenju Dodika, pa politikom se ljudi bave da dodju na vlast, jel on ujahao na transporteru 97me zbog prosperiteta ili vlasti.
Ako je jednom ujahao na transporteru,šta je bilo u druga dva triputa kad mu je narod plebisticarno dao podršku koju će ponovo dobiti na vašu žalost.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by regeman »

pa citao sam spisak nadleznosti, ima tu dosta standarda. Sto se tice vojske, poreza, carina, zaboravljas da je Rs dio BiH a drzava mora da ima neke osnovne postulate. Nije valjda da bi snsd sve to sacuvao, daj molim te, potpis na Vasingtonski paket i na sve te zakone u Parlamentu Bih je i Dodik i snsd stavio.
Sto se tice penzija i plata, prilicno si zaboravan, da je vlast 2000, 2001 od SNSda preuzela dug od tri, cetiri neisplacene penzije i plate. Toj vlasti SDS PDP se moze pripisati ocajna privatizacija, ali zaduzivanje, rastrosnost, bahacenje javnim parama ne moze.
eobavještene na koje tipujete neki veliki povratak.Nema od toga ništa,ovi sadašnji ma kakvi bili bolji su od ovih što željno čekaju da dođu, jer su zaboga jednom bili na vlasti pa zašto su odlazili.
docemo, i to docemo svi :D odlazio je i snsd 2001 pa dolazio 2006, sta sad, ne smije se dva puta kandidovati? Ciji je to biser ?
Ako je jednom ujahao na transporteru,šta je bilo u druga dva triputa kad mu je narod plebisticarno dao podršku koju će ponovo dobiti na vašu žalost.
sto si osjetljiv, ljudi dobijaju i gube izbore, sad je 2012 na lokalu opozicija dobila, dobice i ove 2014, nakon 9 godina vlasi snsd-a. Ti to gledas kao borbu na zivot i smrt, bas kao i Mile, jer zna sta ga ceka ako izgubi vlast. Ja to gledam kao na sport :D
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

regeman wrote:pa citao sam spisak nadleznosti, ima tu dosta standarda. Sto se tice vojske, poreza, carina, zaboravljas da je Rs dio BiH a drzava mora da ima neke osnovne postulate. Nije valjda da bi snsd sve to sacuvao, daj molim te, potpis na Vasingtonski paket i na sve te zakone u Parlamentu Bih je i Dodik i snsd
Pročitaj Dejtoski spoorazum,pa vidi šta u njemu piše,kao prvo BiH NIJE DRŽAVA VEĆ, DRŽAVNA ZAJEDNICA DVA RAVNOPRAVNA DRŽAVOTVORNA ENTITETA I TRI NARODA.
Šta bi bilo daje bilo, ja nebi da naklapam, bilo je kako je bilo SNSD e je zagovaro demilitarizaciju BiH i politika SNSD a je sačuvala policiju Republike Srpske,a kavi su sve paketi nametani od strane međunarpdne zajednice svima nam je dobro poznato .
regeman wrote:Sto se tice penzija i plata, prilicno si zaboravan, da je vlast 2000, 2001 od SNSda preuzela dug od tri, cetiri neisplacene penzije i plate. Toj vlasti SDS PDP se moze pripisati ocajna privatizacija, ali zaduzivanje, rastrosnost, bahacenje javnim parama ne moze.
Samao nemojte vi govoriti o platama i penzijama,pitaj današnje pzionere,prosvetene i zdravstvene radnike kakve su im plata i penzije, i oni će vam reći da su redobvne i mnogo veće nego kad ste viu iz saveza za promjene pardom prevare vladali Srpskom.
To je naprosto činjenica i to se nemože ničim pobiti.
Sve se ovo može analitički komparirati i crno na bijelo dokumentovati ali mislim da to ovdje ovom i ovkvom publikumu gubi svaki smisao,jer se gubi kultura dijaloga i nepoštuje se snaga aragumenta ,već bi neki čak korstili snagu kao argument,ali ovo je virtelna kafana,ta vrsta problema otpada.
Last edited by ZMIJA on 24.06.2014. 15:58, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

http://getosrbija.wordpress.com/2013/01 ... du-dodiku/ Evo ko je imao sumnje gdje je Mile bio za vrijeme rata i sta je govorio da rat nije njegov! I opet ga branite i glasajte za njega! "Odbranićemo je, kao što su je odbranili naši očevi u vremenima dok je Mile švercovao cigare, imao nadimak „Ronhil“ i govorio „ovo nije moj rat“.
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Погријешио си тему.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

Pa ima snsd u Prnjavoru valjda? Gornji post govori o ratnim aktivnostima tvog vozda i kako je stekao toliko bogastvo dok su drugi ratovali a on govorio da ovo nije njegov rat, pa da cujemo sta se ima reci sa te strane. Jesi procit'o kako je Mile dobio nadimak Ronhil? Pa procitaj! :smt001
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Naravno da nisam procitao. [emoji2] Zar ti stvarno mislis da je neko mogao nesto u ratu svercovati,a da za to nije znao SDS?Mislim da vam je ova prica smijesna i stvarno nemam vremena da ovakve price komentarisem,a narocito kada znamo sta je ko radio uvrijeme rata i kakve je tajkune Prnjavor izbacio zahvaljujuci SDS...

Sent from my M2101 using Tapatalk

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by VJESTICA »

Spile da te pitam samo,i zanima me ,iskljucivo,tvoje misljenje!Smatras li ,mozda,da tajkuni i kriminalci koji sad haraju Republikom Srpskom,mogu da rade to sto rade bez podrske i znanja aktuelne vlasti?
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by spile_86 »

Vjestice cim se uhvatim tastature dodices odgovor. Zato sto je pitanje dobro i jednostavno ga ne mogu odgovoriti u par recenica,a trenutno nisam pri racunaru.

Sent from my M2101 using Tapatalk

Post Reply