Politicke stranke u Prnjavoru

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

KAMIKAZA wrote:Image :D
Шта ти је ово на ко`цу Ками?
жуна оли какав црвендаћ... :lol:

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

Zuna se maskiro,mislio da ga Zmiki nece prepoznati. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Чуј жуна се маскиро...
Не зна он то, то је вјештина змикијевог бившег(да ли бившег) партинског друга волфића ранораниоца...

Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ZMIJA »

Kolioko se plašite mog ,,bivšeg'' druga Kalabića, ni ime mu ne smijete pomenuti,kakao bi ona spomenuli recimo Nemanju.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Нисам мислио на Калабића, знаш ти... :D

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by nenad 10 »

"У једном моменту је из породице једног бившег одборника СНСД-а у исто вријеме запослена једна ћерка, друга ћерка и зет који је био и функционер општине, и сви су били на буџетима општине, и републике, а тај бивши одборник и данас многима држи слово о вођењу локалне политике. " Nesto mi ovo lici na Tepicevu familiju.A cini mi se da je on imao najvise primjedbi na doticni post!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by bičbožiji52 »

...
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Koridor92 »

zašto prebacujete lopticu u "Tepićevo" dvorište?? ono, jeste da se Tepke primio ko saučešće, povodom datih izjava od strane žune, ali opet, ovdje nije riječ o njemu, nego o "pobesnelom maxu"-gosp. Žuniću! i njegovoj izjavi za "narod" u kojoj pokazuje sve svoje bolne tačke i nemoć!
znači, gospodine Žuniću, vaše vrijeme prošlo je odavno (što se politike tiče). isto, kao što ste kupili diplomu fakulteta, kupite neku diplomu koja je danas deficitarno po pitanju, npr. obućar, kovač, vlasuljar, baštovan... (za ovo zadnje pazite, čuvajte se ljubomornog muža, iako mislim da vi već dobro znate kako to izbjeći)! i alat u ruke!
jer, evo svjedoci smo svi, da je politika za vas pluskvanperfekat!
pustite ove pored vas, neka nastave... :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by nenad 10 »

Ma dosta je sra..a na forumu,ovaj ovo onaj ono itd.Ime i prezime i tacka.U pravu je onaj u federaciji sto kaze da nema seksa u javnim ustanovama i drzavni firmama.Nemoze jer je sve familija.Pa kod nas a i u svijetu je normalno da se porodicni posao naslijedi i nastavi ali samo u privatnim firmama.Medjutim,kod nas u Prnjavoru je to postalo praksa i "normalno" i u drzavnim firmama i javnim ustanovama.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Koridor92 »

Brane Žunić-politička kreatura:
vrsta8472 wrote:Наглашавамо да данас само учествујемо у раду скупштине општине Прњавор,
zar si žuna došao do toga stepena ludosti, gdje samog sebe persiraš?? čuj, UČESTVUJEMO" mi kao PDP, ili ko? ti sam!! jer drugi odbornik, koji je bio u TVOJOJ partiji izuzetno fino i pristojno učestvuje u radu skupštinske većine! ti si dakle na samom početku svog saopštenja pokušao da obmaneš javnost, kako "VI SAMO UČESTVIJETE U RADU" što uopšte nije tačno, jer ne učestvujete VI nego ti!! (i ovo malo slovo t kada napišem asocirajući na tebe napisao bih još manje, srazmjerno tvom karakteru, ali nema manjeg fonta)
vrsta8472 wrote:очекујући да будемо уважени сразмјерно свом изборном резултату јер смо трећа странка по снази на подручју општине,
e, ovde bih stao trenutak da razmislim!?

-žunić brano 271 glas
-Krasić Rodoljub 239 glasova (nije član PDP)
-Slijepčević Goran 215 glasova

prva trojica na listi minus Rojo = 486 glasova???
o kakvoj ti trećoj partiji pišeš, ponovo već u drugoj rečenici pokušavaš da obmaneš javnost o vašoj veličini, odnosno veličine vaše partije! ono jeste, imaš jake ljude oko sebe. opštinski odbor PDP 10-tak ljudi. plus drug Žile :smt005 :smt005

da li shvataš, da si promašio profesiju ili bar, da li bi htjeo priznati koliko si grešaka napravio u zadnje 2 godine!?? zašto javno ne napišeš, odnosno ne kažeš, koliko si članova PDP-a otjerao, smiješ li to ikome priznati! proganjaju li te, bar po noći dok spavaš, sva ona obećanja koja si davao ljudima koji su ti napravili glasove 2012. god.
zbog čega nikada javno ne kažeš ono što misliš o Živaniću, kojeg si iskoristio??
vrsta8472 wrote:Ми смо политичка партија која је без икаквог комплекса у прошлом мандату дала подршку господину Томашу, управо ношени жељом да након 18 година власти тада СДС-а, даднемо подршку неком младом неоптерећеном човјеку. Убрзо смо се могли увјерити и тада смо то први рекли, да ствари не иду на добро, и недуго након тога смо жестоко и стално нападани.
vrlo dobro znaš po čijem diktatu radiš i djeluješ! ali istovremeno i na sreću, znamo to i mi! ne kaže se džaba, KUM NIJE DUGME! a i kako bi drugačije, pored svega toga, što iskreno nemam lijepo mišljenje o njemu (kiklopu), priznajem da je za tebe političar PAR EXELANS i da bi tebe uspjeo žednog preko vode preveslati. jer ti tako jadan i naivan si dao šansu Tomašu (o kojem i nemam tako loše mišljenje), ali onda si se povukao...
kako reče moj dobar drug Zmilkan "prde metla, puče štap"! izašao si jer ti tako rekao kum! i onda si opet bio predsjednik skupštine! samo zato, jer je kalabiću odgovarao slab snsd i slab Tomaš u Prnjavoru, svi znamo zašto!!
zbog toga je i ovo, ne obmana nego jedna insinuacija, kojom si želio postići poen, a dobio si go! :smt006
vrsta8472 wrote:Да потврдимо ову нашу тезу с почетка да су СНСД и СДС, лице и наличје исте медаље, покушаћемо и чињенично да укажемо како су радили, а не да причамо уопштеном реториком.
ti si bio predsjednik skupštine i kod jednih i kod drugih :smt005 znači da si i ti dio te medalje :smt005

...

mogao bih još što šta reći, ali neću više da se zamaram sa ovim "vašim" (tvojim) glupim saopštenjem. nego ću energiju usmjeriti u raskrinkavanje tvog ratnog i poratnog puta kroz Prnjavorsku laku i dalje...
pokazaću ljudima ko je brane žuna i koji su njegovi kvaliteti :smt006 :smt006 :smt006

P.S.
zamolio bih one koji ovo pročitaju, a poznaju, odnosno znaju branu i sa njim su u kontaktu, da mu ovo moje pisanje prenesu, a ja ću mu se ako treba i predstaviti, neka zna ko stoji iza ovoga :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by svjedok.saradnik32 »

Изабрано ново руковдоство Mладих СДС Прњавор
Image
Општински одбор младих Српске демократске странке Прњавор 22.02.2014.године изабрао је ново руководство. За предсједника Актива младих општинске организације изабран је Милан Петровић, а за замјеника предсједника именован је Бојан Шипрагић.
Новоизабрано руководствао се захвалило на указаном повјерењу и истакло да ће један од основних циљева Младих бити очување основних начела и приципа демократског друштва те давања значаја младима у креирању што боље друштвено политичке слике на нашим просторима. Посебан акценат стављен је на учлањење и активно учешће младих у свим органима странке .
ОО Млади СДС Прњавор
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by knele »

Puno srece zelim momcima u daljem radu :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by vrsta8472 »

Бр. 2 је за 5 :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ekskalibur »

:smt023 Mada mogli ste i bolje!Srecan dalji rad i dobro zasucite rukave :smt003
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by diablo »

:smt015 Nesto mi ne obecavaju. :smt100
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Koridor92 »

dobio sam nekoliko poruka danas! ne prijetećih, nego prijateljskih. i ono što je za pohvalu,informacije o dotičnom pristižu takoreći iz minuta u minut.
kao što sam već najavio juče, nastaviću sa pisanjem o brani žuniću i njegovom, kako ratnom tako i poratnom putu (dezerterstvu, pljački,ucjenama, izdajama), ali prvo ove informacije hoću da hronološki posložim, ispitam istinitost i redom da ih postavljam ovde!
zapitaj se žuniću, zbog čega ću tvoju cjelokupnu (ne baš sjajnu prošlost) iznijeti ovdje i ponavljam, svom narodu, odnosno bar onom dijelu koji ima pristup Prnjavor Infu pokazati ko si i šta si!!!
mislim da ti onda neće pomoći šačica tvojih ljudi (koliko ih je još ostalo? 4,5 ili 6 sa žićom na čelu :smt005 ) niti će te oprati Dunav, a ni Sava! a Boga mi ni Ukrina...
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

wanted
Posts: 250
Joined: 24.07.2008. 14:53

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by wanted »

Bravo za omladinu Srpske demokratske stranke! :smt006 Ostali smo jedinstvani, uprkos onim godinama u opoziciji, ostali smo dosljedni jedni drugima! Nase vrijeme dolazi! Nas nacelnik je uz nas i mi smo uz njega! Samo naprijed do pobjede! :smt004

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by KAMIKAZA »

wanted wrote: Samo naprijed do pobjede! :smt004
ZNACI OLIMPIJADA JE POCELA :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by knele »

wanted wrote:Bravo za omladinu Srpske demokratske stranke! :smt006 Ostali smo jedinstvani, uprkos onim godinama u opoziciji, ostali smo dosljedni jedni drugima! Nase vrijeme dolazi! Nas nacelnik je uz nas i mi smo uz njega! Samo naprijed do pobjede! :smt004
:smt006 :smt006 :smt006

MASTER
Posts: 157
Joined: 04.01.2009. 16:55
Location: JEDNA ULICA..

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by MASTER »

Svaka čast na izboru :D :D :D
Milane,želim ti puno uspjeha u radu :D a siguran sam ,poznavajući te,da dobar rezultat neće izostati :smt006 :smt006 :smt006
BOLJE PIVA U RUCI NEGO POSAO U STRUCI...

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by zox007 »

Pozdravljam omladinu,ne tako davno,bio sam i ja omladinac u malo drugačijem sistemu....Samo pazite da ne ponovite greške naše generacije,i radite u korist naroda,pa vam narod neće ostati dužan.. :smt006

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by просвјета »

Све ће то народ позлатити.
8)
Честитке браћи на избору... :smt023

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by ekskalibur »

KAMIKAZA wrote:
wanted wrote: Samo naprijed do pobjede! :smt004
ZNACI OLIMPIJADA JE POCELA :D
I ja bas primjetih to. :roll: lako je biti prešednik kada imas nekoga da vuce sve. Ma ko zna ovu dvojicu uopste?! :smt004
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

buducnost.
Posts: 15
Joined: 20.08.2013. 23:25

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by buducnost. »

Baš sam danas vidio Žunića u jednom kafiću i pričao sam mu o najavi Koridora. Rekao mi je ako to piše onaj vezista što mu se ruketresu i koga sam vodao po ozrenu da se oženi onda to ne vrijedi komentarisati.Mala sitna duša koja drži lokal na zemljištu opštine koje nikad nije platio a nešto bi da priča i reče mi još šteta što je takavjer mu znam neke clanove porodice koji su čestiti

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Politicke stranke u Prnjavoru

Post by Koridor92 »

buducnost. wrote:Baš sam danas vidio Žunića u jednom kafiću i pričao sam mu o najavi Koridora. Rekao mi je ako to piše onaj vezista što mu se ruketresu i koga sam vodao po ozrenu da se oženi onda to ne vrijedi komentarisati.Mala sitna duša koja drži lokal na zemljištu opštine koje nikad nije platio a nešto bi da priča i reče mi još šteta što je takavjer mu znam neke clanove porodice koji su čestiti
nasmejah se :smt005 :smt005 da ne bih zaplakao!
kome ruke, a kome se gaće tresu, već nakon dva dana mog pisanja je svima jasno kao dan!
prije nego analiziram, priupitao bih zaposlenog snsd-ovca, kako ga nije sramota hodati po kafićima za vrijeme radnog vremena, dok velika većina stanovništva gladuje i nema posla!??
a što se tiče "provodadžije" rekao bih samo to, da on sebi nije znao naći ženu (jer da jeste, ne bi imao prekršajnih prijava zbog nasilja u porodici) a kamoli meni!!
ono što ja posjedujem, zaradio sam sopstenim trudom i radom, a ne iznudom! obaveze koje imam redovno servisiram i ako ima nekih problema, to nije njegova, nego nadležnost suda i službi koje se bave time!
imaš i ti brane 10000 KM duga opštini plus kamate, pa te ne zamaram...
još bih dodao i to, da za razliku od pojedinih članova moje porodice, koja je čestita. tvoja baš i nije, čak se pojedinci mogu pohvaliti da su leželi u "stranskim" zatvorima...

elem,
ovih dana se navršilo 4 godine kako je dični gospodin u sumnjivom društvu uhapšen na graničnom prelazu "Bregana"-Slovenija, po potjernici njemačke policije. po kojom se sumnjiči za krivično djelo iznude!
a priča ide ovako. brano žunić, pripadnik vojne policije pri Prnjavorskoj lakoj, po probijanju koridora, moli komadanta Vladu, da ga pusti neko vrijeme da ode u Njemačku i zaradi neki dinar, da bi prehranio porodicu.
odlazu u Frankfurt i tamo pod još nerazjašnjenim okolnostima stupa u kontakt sa porodicama Hrvata koji su zarobljeni u Bosni i koji se nalaze u zatvoru u Prnjavoru. iskorištavajući poznavanje situacije u Prnjavoru, brane im nudi posredovanje u puštanju tih Hrvata, naravno uzimajući ogromne količine novca!
nikada brane nije imao kontakt sa tim zarobljenim, niti im je na bilo koji načim pomogao ili posredovao, ali se u tom trenutku i te kako dobro okoristio. zbog toga, je uhapšen i taj postupak još nije okončan. ali po nekim informacijama sa kojim raspolažem, uskoro će čitav slučaj biti prebačen u pravosuđe BiH i proces će biti nastavljen...

nastavlja se... :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

Post Reply