Savjet MZ Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Da li izlazite na glasanje za Savjet MZ Prnjavor

Da
22
79%
Ne
6
21%
 
Total votes: 28

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Sta sam ja rekao sta nije tacno, dosli ste zbog glasova i nema potrebe da se pravdate,nisam nigdje pogrjesio u svom postu , a to sto je moj otac u vodovodu to je njegova stvar ja ga nisam tamo postavio, ako je taj isti odbor nesto smuljao i opljackao fino ih operete u novinama, televiziji.Dokazi da grjesim i digni glas u skupstini za probleme gradana, pa makar bio jedini nista te nekosta vazno je da budes cista obraza i da se uzdignes iznad politicke svakodnevnice ove nase kasabe.
POSMATRAM VAS

valincko55

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by valincko55 »

ZBOR GRADJANA NIJE IMAO KVORUM!!!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Savjet MZ Prnjavor

Post by vrsta8472 »

И само због овог поста си направио још један ник?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

BETMEN wrote:Sta sam ja rekao sta nije tacno, dosli ste zbog glasova i nema potrebe da se pravdate,nisam nigdje pogrjesio u svom postu , a to sto je moj otac u vodovodu to je njegova stvar ja ga nisam tamo postavio, ako je taj isti odbor nesto smuljao i opljackao fino ih operete u novinama, televiziji.Dokazi da grjesim i digni glas u skupstini za probleme gradana, pa makar bio jedini nista te nekosta vazno je da budes cista obraza i da se uzdignes iznad politicke svakodnevnice ove nase kasabe.
Sto se tice glasova, nemoj ziv bio, pa svi mi imamo licne glasove, prijatelji, rodbina, malo komsije i malo stranka to je to..ko je preko tva, skupa , zbora ili neta dobio glas..ajde, mislim da se malo pretjeruje ovde o uticaju i (ne)radu odbornika, pa svaki od nas tamo i raspravlja o problemima, ko ne bi bio sretan da se mogu svi rijesiti..samo se izgleda ocekuje od nas tamo galama, dreka, povika i sta vec. ali ok, nemam namjeru da pravdam ni sebe ni bilo koga drugog- to nek drugi ocijene.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Ma koji licni glasovi, ispada po tvojoj prici da ti familija broji dvijestotine glasova, a sto se rada tice nema tu sta da se ocjenjuje nista se neradi, samo nesto prdite iyz onih fotelja i tako u krug, da nesto radite nebi sad bili ovdje gdje smo.
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Savjet MZ Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Данас је ми је Жуна на факс послао ово:

Image

Мислим да је ово добра ствар, јер ће се одборници морати изјаснити у вези овог адмандмана. Добро се сјетио
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

Pa prdimo samo ti kazem i tvoj tatko ce preko skupstine dole zaraditi 20.000 km. Pa reci mu nek se odrekne te love od prdavaca necasnih. Vi casni na jednu mi necasni na drugu stranu. Bad tako 150 glasova kako sm pobrojao. Mimo toga nijedan glas.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Sta je jos 20.000 na sve one milione sto ima, a da prdite prdite nemam sta i u skupstini nema casni i necasni nego hvataci fotelja. Sve kao nesto se raspravlja i polemise a nigdje nista. Djeca nemaju skole, najmladi vrtica i da ne nabrajam dalje. Da ste za svaki sat sjedenja u skupstini donjeli po ciglu mogli ste vrtic sazidati od temelja o krova.
POSMATRAM VAS

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

vrsta8472 wrote:Данас је ми је Жуна на факс послао ово:

Image

Мислим да је ово добра ствар, јер ће се одборници морати изјаснити у вези овог адмандмана. Добро се сјетио



HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH sad se sjetio prnjavorski Robin Hud cim mu izmaknu fotelju preobrazi se u narodnog glasnika
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

BETMEN wrote:Sta je jos 20.000 na sve one milione sto ima, a da prdite prdite nemam sta i u skupstini nema casni i necasni nego hvataci fotelja. Sve kao nesto se raspravlja i polemise a nigdje nista. Djeca nemaju skole, najmladi vrtica i da ne nabrajam dalje. Da ste za svaki sat sjedenja u skupstini donjeli po ciglu mogli ste vrtic sazidati od temelja o krova.
ko tebi brani da skupljas ciglice i odneses u vrtic, budes malo aktivan, za svaki sat sjedenja na radnom mjestu do sad bi 5 paleta skupio. Sad kad bi ja tebi rekao da smo ganjali vrtic u D. ilovi da se malo gradski rastereti i da sa prosirenjem dobije nesto mjesta tebi bi mi opet prdavci bili. To sto niko prije to nije radio nema veze.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Napravite akciju ja cu rucno kopati temelj ako treba a treba ali treba ustati iz fotelje a ne samo prditi iz nje , sela me neinteresuju za njih nek se brinu njihovi odbornici koje su birali, ate stavite na skupstinu predlog o Spomen obiljžiju za poginule borce, pa Siki je borac ako on nece sta mi drugi mozemo. I nemoj da mi palamudis o zakonima da ih postujete bili bi njemacka, nemoze se spomenik napraviti za 20 godina a ta se tema samo gura u cosak.
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

ko ti brani da odes sam i ponudis se da radis, kopas, eno i borik je pun smeca, odes fino i cistis, znas li disati bez odbornika? jel treba ja akciju da ti pravim?
bice spomenik, ali ti ne pratis dovoljno samo lupas..e nemoj o zakonima i postivanju istih..bar ti..primiri se malo.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Sta se palis neprolazi to vise urlanje vas foteljasa, ajd bogati koje ja to zakone krsim i kad i pazi sa tim pretnjama oko primirivanja, nema potreba za pretnjama ovde se vodi rasprava i to sto imamo svi svoje stavove i ovdje ih iznosimo je i svrha ovog foruma. Za spomenik znam da se sve vrti oko jednog te istog sve ove godine i nemoj molim te da nacinjemo ovu temu posto je to i moja i tvoja sramota za sve ove godine za koje nije spomenik podignut.
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

nema urlanja, ti si se prvi zakacio i komentarisao nase pojavljivanje na skupu mz, ako sam ja foteljas sta si ti..jel ti na skemliji sjedis i mrvis kukuruz?
ko ti prijeti, samo ti kazem da ne glumis postenjacinu i pametujes drugima oko sprovodjenja zakona.
moja sramota nije, ja sam dijete bio kad je rat bio i nisam ucestvovao u njemu, niti sam bio u skupstini kad su odluke donosene, tako da ne bih bas se oko svega prihvatao sramote.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Ja nit sam kad glumio postenjacinu niti bilo sta drugo, pa i ja sam bio dijete kad je bio rat, foteljas nisam niti cu kad biti posto vozim traktor, radim na sjetvi sve ostalo kao seljak. A ovaj tvoj zadnji post je ono sto ja govorim, samo pametujete i palamudite kao neka sila sve se zna, a nista se neradi a ti mi neodgovori koje sam ja to zakone prekrsio, sto ovde javno nenapises to sto znas. Nema sta vidi se cista demagogija u tvom postu. A to sto sam pomenuo vase pojavljivanje ja sam rekao svoje misljenje i stojim iza njega. Nisam samo vas podkacio nego sve odbornike a to sto si se ti osjetio prozvanim tvoja stvar.
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

pa evo sad cu ti reci..u skolu osnovnu nisi primljen bas po redu, zakonu ili jesi..nema demagogije de malo obrazlozi.a cini mi se ad ti je jedan odbornik koga pljujes pomogao malo oko zaposlenja samo ti to ne znas, bar mu pice plati :D . ok svi se tako zaposljavaju u ovoj drzavi ali nemoj pametovati drugima.

ma naravno slomi se ti od njive, cini mi se da ne radi na njivi vec zivis od neceg drugog..i de mani me te mucene price, sve poljoprivrednici ali na drzavnoj sisi.
ne volim da ulazim u licne stvari ali prvi si krenuo, naravno da sam se osjetio prozvanim, jer sam bio tamo, i ti sjedis u fotelji u koju si preko stranke dosao kao i svi i opet pljujes te ljude u vecini a nema u kojoj vecini niste bili.. i na kraju , koji je tvoj doprinos? ne zaboravi da i o radu tvog odjeljenja u skupstini raspravljamo, nije te bilo do sad.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Hahahahahahahaahhaahahahahaahah al me nasmija mene je u osnovnu skolu primilo Ministarsrvo Rs i Pedagoski zavod Rs a za vrijeme mandata Nove Marinkovica a ne Ranka Vukajlovica na sta ti pucas, na raspisan konkurs Vlade rs o zaposljavanju pripravnika,pobrkao si loncice tako da malo bolje provjeris kad hoces nesto da kazes da te neko ne uhvati u lazi i demagogiji.O radu mog odjeljenja raspravljaj sa mojom nacelnicom na skupstini a ne ovako, mojih doprinosa nema posto nit me ko gdje zove da pomognem niti ja hocu da se laktam i guram, da se laktam i da sam dupeuvlakac nebi mi zena koja je doktor nauka na Beogradskom univerzitetu sjedila kod kuce. A sto se tice njive i to mozes provjeriti al znas ti to vrlo dobro samo prosipas ovdje demagogiju. De provjeri da slucajno nije i oko poljoprivrede bilo nekih malverzacija i kriminalnih radnji posto vidim da si dobro informisan pa mi javi.



EVO JAVNO SE IZVINJAVAM ZA SVE STO SAM NAPISAO I REKAO IPAK SI TI ODBORNIK A JA SAM MALEN I GLUPAV I NEMOGU NISTA RECI DA SE GOSPODA U FOTELJAMA NE UVRJEDE.
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

rekoh ne volim licna prepucavanja i ovde cu zavrsiti, demagogije nema, na sve i jednu poziciju u janvim ustanovama se dolazi preko stele tako da ne znam ako svi mi drugi to priznajemo sta ti sad branis te stavove i glumis filozofa. i nema potrebe ni ti meni da se izvinjavas ni ja tebi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Ko je sta branio jesam ja nekad osporavao svoje radno mjesto , de pazljivije citaj, sve je tako kako si ti napisao, nisam nikad sporio, niti ću sporiti. Neodgovori mi na neka pitanja iz predhodnog posta,demagogija se vidi jer cim neko nesto govori otvoreno i trazi odgovore od pojedinaca kao sto je u ovom slucaju trazim od tebe odma se izbjegavaju prepucavanja ma stara demagogija .
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

ja sam to i tvrdio sto ti kazes, sve redom po javnim ustanovama se preko stele dolazi i preko stranaka, i samo mi je to zasmetalo da ti pripadnik stranke u vlasti pljujes te iste ljude u prvom redu i svoje socijaliste koji su te tu doveli gdje i jesi sada i gdje si bio-u skoli...
ajde, pripravnici svi redom po strucnosti dolaze..ne preko stele..de malo.. ne bih dalje o ovoj temi jer ako ti nije jasno nije.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Znaci nesmijes ni kritikovati samo treba da klimas glavom, proslo ti je to vrijeme,ja imam pravo da kritikujem clanove svoje stranke i odbornike isto kao i oni mene, opet neznas sta pricas vidi se da cim neko neustukne pred tobom odmah gubis kompas pa lupas kao maksim po diviziji, de mi molim te objasni to oko moje struke, da i ti nemas mozda informaciju da imam diplomu nepostojeceg fakulteta.




MENI JE SVE JASNO TEBI OCIGLEDNO NIJE NISTA
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by regeman »

smijes kritikovati ali kad tati i tebi ta stranka i ova vlast koju pljujes da posao i da nista ne radite bez ikakve odgovornosti onda to govori o tebi ne o drugima.
ne kazem da smo mi ostali bolji samo da neko ravan nama ima pravo da kritikuje- nema, nego treba u najmanju ruku da cuti i poklopi se usima i ne blamira se.
slusaj, ja ne znam kakve ti komplekse imas oko faksa, mene ne zanima tvoj fakultet, niti znam sta si i gdje zavrsio, samo kazem da su sva mjesta u javnim ustanovama dio stranackih dogovora, ako si ti po strucnosti primljen- a nisi, onda je ovo mala sredina za tebe.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

Odkud ti znas da ja nista neradim, pa i ti si vlast u neku ruku narod te je izabrao pa digni glas za narod postenjacino a ovim svojim postom si potvrdio sve moje navode, sto ti ne kritikujes u skupstini kad se nista neradi, izgleda da imas hrabrosti samo na forumu da vices ali i ovde se povlacis ako neko ne neodstupi pa onda pocinjes sa demagogijom, a ti ravni vama po pameti su svi isti kao vi tako da cu kritikovati i dalje sto je moje pravo a ti se poklopi usima posto udaras kao maksim po diviziji. Ja sa diplomam nemam nikakve komplekse, mozda imas ti sa svojom, ja da imam komplekse sigurno nebih radio na farmi, na mjesalici kad god zatreba i kopao kanal.





AJD SAD DA PREKINEMO IMA PAMETNIJIH LJUDI KOJI BI DA NESTO NAPISU NA OVOM FORUMU
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Savjet MZ Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Image

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Savjet MZ Prnjavor

Post by BETMEN »

ZASTITA JEZERA DRENOVA na prvom mjestu :smt006
POSMATRAM VAS

Post Reply