Savjet MZ Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Post Reply

Da li izlazite na glasanje za Savjet MZ Prnjavor

Da
22
79%
Ne
6
21%
 
Total votes: 28

velja
Posts: 11
Joined: 26.08.2013. 12:04
Location: Popovici

Re: Izbori u MZ 2013

Post by velja »

VEDRAN LEPIR : Covjek nas novopridosli clan ocito mu trebaju pare potrosilo se ono od Tomasa covjek clan gotovo svih udruzenja koje muzu u opstinu

Nasa vizija
Svetosavska omladinska ogranizacija
mala Evropa

Prevarant a tako mlad

SIKARAC LJUBISA: Buduci nacelnik kabineta za dijasporu istaknuti clan Cavicevih Novakovicevi izdajica DP

SUVAJAC ZORICA: Nekom cudnom vezom omrazeni DP

VELJKO GVOZDENOVIC: Nepoznata osoba na listi koja zivi i radi van nase opstine

a za ove ostale nikada cuo nisam

Eto iz prilozenog se vidi kako nisu u politici a gdje god su pare oni su glavni
Nasa omladina SDSa od ovih novodoslih ne moze do posla doci sada su svi veliki SDSovci
Vratite se vi vasoj crvenoj bandi od nas para za vas vise biti nece
Nije Sinisa budala sta ste dobili dobili ste i recite hvala za onaj bunar
Da vam ne bi Sinise nikada ga ne bi napravili a ovamo se busate da je vas

U NEDELJU SVI ZA SDS!
Ide Veljko i za njima vuci

velja
Posts: 11
Joined: 26.08.2013. 12:04
Location: Popovici

Re: Izbori u MZ 2013

Post by velja »

Odgovor kamikazi

Gospodine kamikaza sta pricas gluposti
Za ovako nesto se u njemackoj ide u zatvor i ti to dobro znas
I puno je tu vise para nestalo nego sto ti veils
Vidi se koliko i kako je lopovska vlast dijelila pare
Pitanje je dana kace Sinisa to potegnuti i ko ce sve u zatvor zavrsiti
Nisi covjek budala i nemoj budalasto pisati
Ide Veljko i za njima vuci

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

:D Ma ja sam ti vec u zatvoru,od dana kad sam se ozenio. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

vrsta8472 wrote:Вељо, хвала ти што објављујеш оне спискове. Зар нисмо, најгори од све дјеце :smt001

Углавном има 3.500 КМ које нисмо Општини објаснили, шта смо радили са њиховим парама. Па да поднесем извјештај, да неко не мисли да смо гори од оних (СДС-СНСД), што нас оптужују за махинације - малверзације. У питању је пројекат "Од нас зависи", гдје смо требали да социјално-искључене укључимо у израду општинске стратегије развоја у наредних 10 година. Тај дио од 3500 КМ је 30% од укупног износа и тај дио је општина давала а оних 70 УНДП и Швајцарска агенција за развој у сарадњи са Општином Прњавор. И замисли да требаш правдати 70% пара странцима, са свим могућим ситницама па хоћу да ти покажем само како изгледа тај мој фолдер са тим извјештајим (ако те интересује било који извјештај, слободно ми јави да ти пошаљем на мејл):

Види :arrow:

Image

Па нека ми неко каже да немамо извјештај :D Имам ту 1ГБ извјештаја.

Како смо тај пројекат радили заједно са Општином Прњавор сви ти извјештаји су били прослеђени и Општини. Ако треба имам доказ и све мејлове, у којима пише коме и шта сам слао и када и сва преписка. И када се све то завршило, и када смо од УНДП-а добили све позитивне оцјене за тај пројекат, нама стиже допис да доставимо Општини правдање утрошених средстава (не бих овдје да, постављам и те мејлове) и да им то доставимо на увид. Фино са службеног мејла, пошаљем одговор да смо све извјештаје доставили и УНДП-у и Општини и да смо од УНДП-а, добили све паре, јер се тај новац исплаћује у траншама у зависности од реализације пројекта и да смо Општини доставили све те извјештаје. И нормално одговор је као, треба се доставити лично тој и тој особи тај извјештај. Ја фино одговорим да не волим да неко од мене прави мајмуна и да ми не пада на памет да све то поново шаљем и пишем, када сам већ послао. Али џаба, ударио тук на лук и не можемо се договорити. Та особа не жели од те особе извјештаје већ од мене да јој ја пошаљем. Е неће да може. Каже ако то не доставимо, написаће нам како нисмо оправдали та средства која смо добили. Кажем нека напише, боли ме Q, јер знам да смо све урадили како треба и да смо за ту годину добили завршни извјештај тј. биланс стања и биланс успјеха који је овјерен у АПИФ-у. Углавном суштина читаве приче је та, да ником не дозвољавам да од мене прави будалу, поготово не неко из општине.

Даље, за свједока. Прњавор.инфо није званичан медији већ незваничан. Поготово овај форум. Овдје царују незваничне информације, за разлику нпр. од општинског сајта гдје царују званичне информације. Прњавор.инфо се нигдје не рекламира, и зато стварно нема потребе. Квалитет нашег рада је број посјета, који се свакодневно увећава. Сада да се вратим теми. Овдје је постављена тема Избори у МЗ Прњавор. Свако од вас, озбиљних политичких странака што СДС што СНСД је могао да овдје постави и објави своју листу. Напише неки, проглас или циљ дјеловања па да мало дискутујемо о томе. Да видимо ко је какав, и да најбоље идеје изађу на видјело јавности. Обе странке су се у овој кампањи понашале, као да не постоје. И читава кампања се своди на блаћење нас, као неке криминогене структуре која жели да опљачка и МЗ и Општину и њене грађане. То је сва кампања, ако неко може нека ме аргументовано исправи да није. Ни једно, Јавно саопштење није упућено нама који уређујемо ову страницу. Ни један захтјев, за банер или слично. Ама баш ништа. И да сте то упутили, ево ако нико ја обећавам да бих објавио. Сада је касно, петак је вече сутра предизборна тишина, а ми из Наше визије нисмо имали другог медијског простора за обраћање, него овај интернет и интернет кампању. Нормално да ћемо то да искористимо, не би ли што више јавност упознали са нашим радом и циљевима. За сво ово вријеме кампање, нисам примјетио ни једну активност ни једне странке. Тако да немаш право рећи да смо у бољој позицији, ми само радимо оно што смо наумили а то је да освојимо што више мјеста у Савјету МЗ Прњавор. И ништа више. О никоме, нисмо рекли ни једну ружну ријеч. Што се опет од ВАС великих странака, није могло испоштовати. Нема шта у народу не причате о нама, као да смо највећи криминалци и олоши, али опет и то је дио кампање али и рекламе за нас. Јер и лоша реклама је реклама. Немамо страначку машинерију, немамо буџет. Сакупили смо између себе 190 КМ за кампању и од тога смо одштампали летке и плакате. Али смо зато имали живу ријеч, са нашим суграђанима. Оно што ви велики странке немате, и неће имати јер се својим радом и битисањем све више удаљавате од малог обичног човјека, којег муче мали животни проблеми. На свима нама, је да у недељу покажемо колико смо радили и да убиремо плодове нашег рада. Ипак је демократија чудо, а ја чврсто вјерујем да ће се у недељу догодити чудо и да ће мали и неискусни Давид побједи два огромна и искусна Голијата :smt006
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by aquarius »

velja wrote:VEDRAN LEPIR : Covjek nas novopridosli clan ocito mu trebaju pare potrosilo se ono od Tomasa covjek clan gotovo svih udruzenja koje muzu u opstinu

Nasa vizija
Svetosavska omladinska ogranizacija
mala Evropa

Prevarant a tako mlad

SIKARAC LJUBISA: Buduci nacelnik kabineta za dijasporu istaknuti clan Cavicevih Novakovicevi izdajica DP

SUVAJAC ZORICA: Nekom cudnom vezom omrazeni DP

VELJKO GVOZDENOVIC: Nepoznata osoba na listi koja zivi i radi van nase opstine

a za ove ostale nikada cuo nisam

Eto iz prilozenog se vidi kako nisu u politici a gdje god su pare oni su glavni
Nasa omladina SDSa od ovih novodoslih ne moze do posla doci sada su svi veliki SDSovci
Vratite se vi vasoj crvenoj bandi od nas para za vas vise biti nece
Nije Sinisa budala sta ste dobili dobili ste i recite hvala za onaj bunar
Da vam ne bi Sinise nikada ga ne bi napravili a ovamo se busate da je vas

U NEDELJU SVI ZA SDS!
Zabavniji post u svojoj forumaskoj karijeri nisam procitao. Hvala veljo !
Za razliku od "velikih" koji se bave nama prevarantima i anonimusima, mi
se bavimo problemima svojih sugradjana i slobodno cu reci sapatnika.
Dok ste vi "veliki" takvi nama malima je posao laksi. :smt006
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
NemanjA
Posts: 270
Joined: 04.04.2007. 13:12

Re: Izbori u MZ 2013

Post by NemanjA »

MO SDS-a Prnjavor želi da upozna građane opštine Prnjavor koji imaju prebivalište u gradu da se 01.09.2013 godine Nedelja, održavaju izbori savjeta mjesnih zajednica.

Ti izbori su prilika građanima da u pravom smislu postanu nosioci donošenja odluka u našem gradu. Kroz odabrane članove ovih savjeta učestvuju u riješavanju problema grada, budućeg gradskog uređenja i svih zbivnja koja utiču na njih.

Nadamo se da ćete izaći na izbore i podržati kandidatsku listu Srpske Demokratske Stranke.

Gatarić Marina, Davidović Nenad, Živković Goran, Ivaštanin Miodrag, Jelić Nedeljko, Radošević Petar, Slatinac Slavica, Tupajić Ljiljana, Šipragić Danka.

MO SDS
Image
Mess with the best die like the rest.

Lasse
Posts: 193
Joined: 17.07.2011. 14:57

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Lasse »

Читам умотворине уваженог форумаша Веље и једино логично објашњење за његову појаву јесте да је дотични симпатизер или члан СНСД-а који својим коментарима на форуму жели да компромитује СДС као странку. Далеко од тога да оваквих нема у СДС-у. Штавише, мислим да је већина попут Веље, али опет не вјерујем да се експонирају баш на овај начин.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by ZMIJA »

Lasse wrote:Читам умотворине уваженог форумаша Веље и једино логично објашњење за његову појаву јесте да је дотични симпатизер или члан СНСД-а који својим коментарима на форуму жели да компромитује СДС као странку. Далеко од тога да оваквих нема у СДС-у. Штавише, мислим да је већина попут Веље, али опет не вјерујем да се експонирају баш на овај начин.
Ova hoptetička mogućnost da je Velja simpatizer ili član SNSD a jednostavno ne pije vode ,a SDS je dovoljno komromitovana politička priča upravo zbog ovakvi kakavi, kako ti reče ima po priličan broj u SDSu, koji svoju stranku uvjek brane golim prsima i kad treba i kad ne treba.
Činjenica da je sam grad Prnjavor prostor stranačke apstinencije, kako pozicije tako i opozicije, i realno gledano stvara se prostor za neku vanstranačku alternativu,ali je veliko pitanje, šta građani imaju od te svjetle kapi vanstranačke alternative,kad su resursu u rukama vladajući politički stranaka.
velja wrote:Vratite se vi vasoj crvenoj bandi od nas para za vas vise biti nece
Ovj vokabular je iz vremena velike galame 90,godina prošlog stoljeća kad su se takozvani crveni preobraćali u plave a katalizator ubrzane preobrazbe iz gusjenice u šarene srpske leptire galama bila najefikasnija.
velja wrote:VEDRAN LEPIR : Covjek nas novopridosli clan ocito mu trebaju pare potrosilo se ono od Tomasa covjek clan gotovo svih udruzenja koje muzu u opstinu
Ovo je klasična floskula i parola koja se prodaje u stranačkim zapušenim prostorima kad se neko želi narodski rečeno opanjkati, a služi isto narodski rečeno uvući nekome u guzu .
Ovakvi nikad neće postaviti pravo pitanje, na koju se sisu i u čiju kantu izmuzlo najviše opštinskih para,ali se hoće napasti jedan Vedran Lepir benevolentan i human čovjek.
velja wrote:SIKARAC LJUBISA: Buduci nacelnik kabineta za dijasporu istaknuti clan Cavicevih Novakovicevi izdajica DP
Ovo su samo tragovi unutarstranačkog obračuna,dobrih domaćina i onih manje dobrih.
velja wrote:SUVAJAC ZORICA: Nekom cudnom vezom omrazeni DP
Ova lepra vlada u svim političkim strankama.
velja wrote:VELJKO GVOZDENOVIC: Nepoznata osoba na listi koja zivi i radi van nase opstine
Ovaj izgleda nije ničiji ,a takvi su možda najbolji,možda svoji.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Izbori u MZ 2013

Post by svjedok.saradnik32 »

Ма немој змиле, као код вас све фино и поштено, све ово што си навео јесте бацило сумњу да је веља њихов кадар( пошто си ти избачен из СНСД). :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:Ма немој змиле, као код вас све фино и поштено, све ово што си навео јесте бацило сумњу да је веља њихов кадар( пошто си ти избачен из СНСД). :smt006
:lol: :lol: :lol: Ne čitaš dobro šta ja pišem, ja kritikujem i svoje i tvoje, valjda to nešto govori o meni,a za tvoju informaciju nism još izbačena, a kad ću nezna se,ali to meni ne predstavlja problem, ja sam i do sad više puta izbacivana kako ti to kažeš iz stranke ,jer niko u kući ne voli zmiju za kućnog ljubimca,sem rijetkih i emncipovanih politkosa.
Nemoj ti pocjenjivati Velju možda on jednog dana postane i vaša guja u vašim njedrima ,mi imamo naravno problema u stranci,koja ih stranka nema,ali mi se pomalo otvaramo prema javnosti, i iznosimo i različita mišljenja i time dokazujemo da nismo sekta,već ozbiljna velika i vladajuća politička organizacija.
:smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Izbori u MZ 2013

Post by grlica »

Ovaj Velja izuzetno namazan lik , i ovaj lafo seljački stil vidi se da je smišljen - al neka ... baš mi je drago što je velja iskrsnuo ,da malo stane na rep "humanistima i radnicima za dž" , da malo postavi stvari i iz drugog ugla , tj. da potkrijepi izvještajima svakU svoju priču. Velja pošto ti niko ne zaželi dobrodošlicu OVDE , evo ja ću se usuditi pa napisati DOBRO NAM DOŠAO!Baš me zanima koliko se može izdržati ovde kad potkačiš metu :smt005 :smt005 jednu istinu si uboo Veljane samo tako ; kad reče , da ona sorta đe god se vrti para uvuče svoj repić.
Ovde je vrlo malo iskrenih likova i nezavisnih . I zmija mi se izmjenila , odjednom joj Sarajevo nije đe nekad bilo , više je ne oduševljavaju u zanosu romantizma suri i divlji planinski pejzaži... kakav li je tal u pitanju bog zna. Čak veli da je ne nosi struja već je ona ko biva neovisna :lol: :lol: joj , joj
Ovaj put reklama i propaganda za Izbore ne ide Vam baš po planu , jeste da su izbori mizerni zar ne i nemaju političku težinu naravno , al eto ne paše vam kad se neke stvari izmaknu vašoj kontroli. BAš si Veljo znao kad ćeš upasti - na ove MZ izbore :smt005 :D
Sad očekujem da se javi vrućo mi je al se ispucao u prošlom postu pa ne znam šta bi mi sad mogao nakačiti jer nije preskočio ni pekara ni halvu prošli put.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Грлице, Веља нас растури. Види се да је из СНСД-а, а покушава се сакрити иза СДС-а. Али добро нам дошао. Не знам шта је он показао у тим извјештајима? Али да виде људи, ко је грлица која нас критикује:
Crna hronika - 24.09.2012.
Pronađena marihuana

Policijski službenici Policijske stanice Prnjavor su, na osnovu naredbe Osnovnog suda Prnjavor, 21.09.2012. godine u vremenu od 15,10 do 20,45 časova u Prnjavoru, u ulici Beogradska, izvršili pretres kuće, pomoćnih objekata i zemljišta, vlasništvo A.P.R. i Z.P. iz Prnjavora, a u cilju pronalaska predmeta koji se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog djela neovlašćena proizvodnja i promet opojnih droga.

Prilikom pretresa, policijski službenici su pronašli i privremeno oduzeli: osam (8) stabljika biljne materije, koja svojim izgledom asocira na marihuanu, sedamdesetosam (78) komada sjemenki, koje svojim izgledom asociraju na sjemenke marihuane, dvjestopetnaest (215) omota za cigarete, tri (3) vrećice duvana pomiješanog sa zelenom biljnom materijom koja asocira na opojnu drogu marihuana, jednu (1) plastičnu špricu i jedan (1) opušak ručno motan sa sadržajem koji asocira na marihuanu.

Protiv pomenutih slijedi izvještaj nadležnom tužilaštvu o počinjenom krivičnom djelu neovlašćena proizvodnja i promet opojnih droga.

MUP RS

http://www.mup.vladars.net/index2_lat.p ... je&id=8142
Нема шта, самохрана и незапослена мајка се бави пољопривредом у центру града преко пута полицијске станице :smt005 . За узор и примјер свима нама. Ако треба, имам ја још информација па да видимо ко нама овдје моралише. Особа која је регистровани наркоман и бави се још уз то узгајањем и продајом недозвољених супстанаци, и која је због тог свог "бизниса" напустила овај град и сада га критикује.

И ти си таква, нашла нама свима да солиш памет, какви смо ми. О земљо тунгузијо, ђе ми живимо и ко нам све моралише.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Izbori u MZ 2013

Post by grlica »

Hvala Vedrane , ovo sam samo i čekala --da pokažeš svoje pravo lice.. Zar misliš da to što si objavio niko ne zna pa prosvjetljuješ forumaško pučanstvo. Dok sam ti pasala nisi me izvlačio sa teme Trava da il opet da , sad kad ti ne pašem zakačiš me opet.
Promet opojnih droga nilkad nije bio moj fah --to je vaša prnjaorska vrlina
Last edited by grlica on 31.08.2013. 13:40, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Нема на чему грлице, у шаху а и на овом форуму напад је најбоља одбрана. Само зато што си на форуму са нама, нисам хтио да те јавно спомињем као неког градског дилера опојних дрога. Али што би, наш народ рекао једну умотворину: "Сама пала, сама се убила". И сада можеш слободно да нас наставиш блатити како смо ми криминалци, љигавци, олош итд. А народ нека суди само по нашим дјелима, ништа више.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Izbori u MZ 2013

Post by grlica »

Ja ne govorim u množini nego u jednini, tj. govorim o tebi . Za mene nisu svi kriminalci i šta mi sve stavljaš da sam rekla. U Prnjavoru sam se sretno udala i dobila djecu , imam i kuću tu i ne mrzim taj grad --al ne volim licemjere poput tebe , samoljubive i gorde kompleksaše. Dovoljno mi je da se sjetim kako ste me izbacili na početku iz SOZA a niste ni tri riječi izmjenili sa mnom ... razumijem tvoj revolt - krivo ti je što si mi u jednom momentu povjerovao da sam "na tvojoj strani" , ali ja sam zlopamtilo veliko to nisi znao i ne libim se reći svoje mišljenje nikad , sjeti se da sam prvo o marihuani pisala kad sam upala na forum. I evo poslije godinu dana , ko će nego ti da kači ove stare postove. I da znaš niti sam pala niti sam se ubila --samo sam dobila odskočnu dasku da napustim taj grad jer zaboga ja sam narkomanka i dilerka tu (al samo za takve licemjere poput tebe) :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by ZMIJA »

grlica wrote:I zmija mi se izmjenila , odjednom joj Sarajevo nije đe nekad bilo , više je ne oduševljavaju u zanosu romantizma suri i divlji planinski pejzaži... kakav li je tal u pitanju bog zna. Čak veli da je ne nosi struja već je ona ko biva neovisna :lol: :lol: joj , joj
:lol: :lol: :lol: Zašto ptico tako svoju zmijcu odmah vučeš za jezik, a dobro znaš da te ujesti neću,svaka čast Jahaorini,Trebevići i okolnim predivnim planinama kojima se svakako divim,ali me je razočarao onaj izgorjeli hotel na našoj ljepotici,na kome poslije odlaska vatrogasaca niko više prilazio nije ,na tu sam ja ružnoću asocirala, u svom nezadovoljstvu, i cijeli dan nisam imala gdje ručati gdje god zavirim kažu danas ne pečemo,a ja gladana i jadana pohrlila. :lol: :lol:
Nemoj mi na ,,mog'' Vedrana on je dobar mladić u našem gradu ozbiljno mislim zaista,eto sreće da ih još takvih imamo ne bi nam naš grad bez duše bio.
Ja se s nekim u politici mogu slagati ili ne slagati,politika je kurva, oprosti što psujem, ali Vedran se svojim aktivizmo se nesporno pokazao na djelu i kapa mu dolje.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
VJESTICA
Posts: 466
Joined: 05.02.2012. 14:51

Re: Izbori u MZ 2013

Post by VJESTICA »

Eh,Vedrane nadam se samo da ce ti neki kriminalac stati na zulj, pa da ces objelodaniti informacije o njemu ovako kao sto si to uradio u slucaju grlice.Zanima me samo sta mislis da si postigao?Ovaj forum je zaista postao odraz Prnjavorskog mentaliteta.Fuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
"ne izazivaj zmiju ako nemas namjeru i moc da joj odsijeces glavu"

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Izbori u MZ 2013

Post by grlica »

i ja sam zmijo bila puna elana i "aktivizma" kad bijah tu , posebno imala sam jedan period kad sam se najviše vjerom (da ne kažem crkvom ) bavila . Tad sam ga i upoznala .KAkav je to aktivizam kad izguruje , ignoriše druge ljude a meće se đe god stigne (zapravo samo kompenzira ono što ne može da ostvari u životu a to je porodica). I zašto je bio problem da se kaže koja riječ o novcu koji je skupljen za Plavog . Nije bila mala svota a sakupili su je svi građani koji su htjeli pomoći , čak i ja dadoh markicu. Al to je bio samo povod , velja je sve zakomplikovao kad je pokazao gdje i kako se troše opštinske paree, ja sam se samo nadovezala.
Istina najviše me je izritiralo kad ga proglasiše novinarem , koji crni novinar ?!
No drago mi je što mi nije puno trebalo da ga izazovem pa da potvrdi sve moje sumnje u svoju čestitost. i Zmijo nemoj mi izvrdavati i dizati mu rep , tebi je dobar meni više nije. Ne želim što reče svrakac da "imam vrstinu diplomu" želim da gledam zdravo i realno na sve profile koji piskaraju ovuda.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

Grlice bolje da si pusila ambroziju,mozda bi i subvenciju dobila. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Izbori u MZ 2013

Post by regeman »

O Vedranu mislim da je suvisno komentarisati i njegovim akcijama, a ovde ga ljudi pljuju kao da je najveci krimos. Sto se tice Sikija malog, isto tako, nema kakvog udruzenja nije clan, i sportista i davalac krvi i sta ti ja znam, evo nek bude da je kadar svih partija na toj buducoj poziciji ne izdajica, necemo se valjda toliko dijeliti. Sto se tice moje zene, ona je u nasoj viziji od 2009 a ja u politici od 2011. Radila je gomilu projekata, i ovu trim stazu i sadasnji bunar, nije niti trazila niti dobila gdje pare, ako neko iskopa ugovor nek ga okaci ja cu te pare vratiti onome ko joj je platio i javno se izvinuti. Milan Maric, isto tako, koliko je dzabnog posla odradio po radiu, izvidjacima, horovima..i sad da ga neki provlaci ovde..ostali rade privatno svi, imaju poslove..mislim da pretjerujete svi pomalo, i ogadjuje se i ono malo zdravog tkiva u ovoj sredini.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

Ma pusti ih ,babija posla. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BigBang »

vrsta8472 wrote:Грлице, Веља нас растури. Али да виде људи, ко је грлица која нас критикује:
Crna hronika - 24.09.2012.
Pronađena marihuana
Policijski službenici Policijske stanice Prnjavor su, na osnovu naredbe Osnovnog suda Prnjavor, 21.09.2012. godine u vremenu od 15,10 do 20,45 časova u Prnjavoru, u ulici Beogradska, izvršili pretres kuće, pomoćnih objekata i zemljišta, vlasništvo A.P.R. i Z.P. iz Prnjavora, a u cilju pronalaska predmeta koji se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog djela neovlašćena proizvodnja i promet opojnih droga.
Нема шта, самохрана и незапослена мајка се бави пољопривредом у центру града преко пута полицијске станице :smt005 . За узор и примјер свима нама. Ако треба, имам ја још информација па да видимо ко нама овдје моралише. Особа која је регистровани наркоман и бави се још уз то узгајањем и продајом недозвољених супстанаци, и која је због тог свог "бизниса" напустила овај град и сада га критикује.
И ти си таква, нашла нама свима да солиш памет, какви смо ми. О земљо тунгузијо, ђе ми живимо и ко нам све моралише.
grlica wrote:Hvala Vedrane , ovo sam samo i čekala --da pokažeš svoje pravo lice.. Zar misliš da to što si objavio niko ne zna pa prosvjetljuješ forumaško pučanstvo. Dok sam ti pasala nisi me izvlačio sa teme Trava da il opet da , sad kad ti ne pašem zakačiš me opet.
Promet opojnih droga nilkad nije bio moj fah --to je vaša prnjaorska vrlina
vrsta8472 wrote:Нема на чему грлице, у шаху а и на овом форуму напад је најбоља одбрана. Само зато што си на форуму са нама, нисам хтио да те јавно спомињем као неког градског дилера опојних дрога. Али што би, наш народ рекао једну умотворину: "Сама пала, сама се убила". И сада можеш слободно да нас наставиш блатити како смо ми криминалци, љигавци, олош итд. А народ нека суди само по нашим дјелима, ништа више.
grlica wrote:Ja ne govorim u množini nego u jednini, tj. govorim o tebi .--al ne volim licemjere poput tebe , samoljubive i gorde kompleksaše. razumijem tvoj revolt - krivo ti je što si mi u jednom momentu povjerovao da sam "na tvojoj strani" , ali ja sam zlopamtilo veliko to nisi znao i ne libim se reći svoje mišljenje nikad ,evo poslije godinu dana , ko će nego ti da kači ove stare postove. I da znaš niti sam pala niti sam se ubila --samo sam dobila odskočnu dasku da napustim taj grad jer zaboga ja sam narkomanka i dilerka tu (al samo za takve licemjere poput tebe) :smt006
VJESTICA wrote:Eh,Vedrane nadam se samo da ce ti neki kriminalac stati na zulj, pa da ces objelodaniti informacije o njemu ovako kao sto si to uradio u slucaju grlice.Ovaj forum je zaista Fuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Izbori u MZ 2013

Post by svraka »

vrsta8472 wrote:Грлице, Веља нас растури. Види се да је из СНСД-а, а покушава се сакрити иза СДС-а. Али добро нам дошао. Не знам шта је он показао у тим извјештајима? Али да виде људи, ко је грлица која нас критикује:
Crna hronika - 24.09.2012.
Pronađena marihuana

Policijski službenici Policijske stanice Prnjavor su, na osnovu naredbe Osnovnog suda Prnjavor, 21.09.2012. godine u vremenu od 15,10 do 20,45 časova u Prnjavoru, u ulici Beogradska, izvršili pretres kuće, pomoćnih objekata i zemljišta, vlasništvo A.P.R. i Z.P. iz Prnjavora, a u cilju pronalaska predmeta koji se mogu dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog djela neovlašćena proizvodnja i promet opojnih droga.

Prilikom pretresa, policijski službenici su pronašli i privremeno oduzeli: osam (8) stabljika biljne materije, koja svojim izgledom asocira na marihuanu, sedamdesetosam (78) komada sjemenki, koje svojim izgledom asociraju na sjemenke marihuane, dvjestopetnaest (215) omota za cigarete, tri (3) vrećice duvana pomiješanog sa zelenom biljnom materijom koja asocira na opojnu drogu marihuana, jednu (1) plastičnu špricu i jedan (1) opušak ručno motan sa sadržajem koji asocira na marihuanu.

Protiv pomenutih slijedi izvještaj nadležnom tužilaštvu o počinjenom krivičnom djelu neovlašćena proizvodnja i promet opojnih droga.

MUP RS

http://www.mup.vladars.net/index2_lat.p ... je&id=8142
Нема шта, самохрана и незапослена мајка се бави пољопривредом у центру града преко пута полицијске станице :smt005 . За узор и примјер свима нама. Ако треба, имам ја још информација па да видимо ко нама овдје моралише. Особа која је регистровани наркоман и бави се још уз то узгајањем и продајом недозвољених супстанаци, и која је због тог свог "бизниса" напустила овај град и сада га критикује.

И ти си таква, нашла нама свима да солиш памет, какви смо ми. О земљо тунгузијо, ђе ми живимо и ко нам све моралише.
Ovo je za ne povjerovati. Kakva osoba može napisati ovakvo nešto? Koji je cilj? Posledice?! Zašto? Rekao sam da više neću pisati ništa na forumu. I nemam namjeru. Koliko god mi Vrsta pozdrava pošalje od Mlađe i sličnih... Koliko god budete ispirali usta sa mnom... Neću se javljati i pisati. Ali ovo!!! Ovo je bilo ružno i nepotrebno.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Каква особа? Критику прихватам само од оних за које сматрам да су бољи од мене. Не може ми грлица, ту нешто ср*ати како смо ми лопови, криминалци и битанге. И у осталом, који дио ти није јасан и гдје сам ја написао нешто што није тачно, за дотичну персону? И добро нам дошао - назад :D Апстиненција од форума није дуго трајала :smt006 И можемо ли да рачунамо на твој глас сутра? :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: Izbori u MZ 2013

Post by shepherd »

koji bolesnik ovaj V (vrsta) !!!
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

Post Reply