Savjet MZ Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Da li izlazite na glasanje za Savjet MZ Prnjavor

Da
22
79%
Ne
6
21%
 
Total votes: 28

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Franz »

murgo wrote:
Franz wrote:
Murgo objasnio! :smt023
Danke Franz!
Für :smt023 häsch vo mir äs Bierli oder än Kafi z`guet, natürli mit Füürwasser!

Mehr Infos über PP
Wann und wo, wie Herr Murgo wollen. Für mich isch Egal :D
Last edited by Franz on 27.08.2013. 21:35, edited 1 time in total.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Franz »

Sta ste se tu smetnuli oko izbora u MZ?!
Sta ce tek da bude onda kad dodju republicki izbori ili vec koji su na redu, nisam bas u toku u zadnje vrijeme...ali vidim da se i dalje grcevito drzimo za fotelje. :D
Its too late to change events
Its time to face the consequence

velja
Posts: 11
Joined: 26.08.2013. 12:04
Location: Popovici

Re: Izbori u MZ 2013

Post by velja »

Ipak izgleda Velja nije lud. Dobro su rekli ovi moji iz SDS sve lopovi a ovamo prodavanje m.da pod bubrege.
Nezna kako ce osnovati stranku pa se sjetio osnovati nevladine ogranizacije i sada Sinisi visi na ledjima kao i onom predhodnom.
Dje su pare i zasto nidje nema racuna a pregledani su izvjestaji.
Zasto vam je Tomas dao ovolke pare?
I gdje su pare od onog momka sto je umro?
Koliko ja znam u njemackoj osiguranje da je pare za 15 dana,a vi ovamo o postenju
a evo izvjestaja iz opstine i kazu ima jos
nismo mi budale SDS ce vladati I na republickoj vlasti.


Image


Image


Image


Image
Ide Veljko i za njima vuci

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

Rekao sam ja Velja da si ti neka baraba :D
Vidim naucili su te u stranci i kopirati :D nije kao ovi iz SNSDa,ne znaju ni penkalom da rukuju. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
delfin
Posts: 75
Joined: 17.04.2004. 19:23
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by delfin »

Velja ti si stvarno baraba.

Jako je ružno da se kao prozivanje u ovim Izborima za MZ koristi sakupljene pare za Plavog.
Ako mislite da nije sve u redu po tom pitanju, zašto to pitanje niste postavili prije ili poslije ovih izbora.

Ma daj ljudi ružno je.....

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Izbori u MZ 2013

Post by svjedok.saradnik32 »

Замолиобих појединце типа ,, Веља'' да пишу у своје име као индивидуа а не ,, СДС'', може бити симпатизер али никако неко ко ће ломити на силу преко ноге и одлучивати у име огромног броја чланова ове странке. Стога се ограђујем као појединац од оваквог писања.. позз :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
NemanjA
Posts: 270
Joined: 04.04.2007. 13:12

Re: Izbori u MZ 2013

Post by NemanjA »

Pridružujem se svjedoku :smt006, Velja tvoje pisanje nanosi samo štetu stranci za koju tvrdiš da si simpatizer .
Takođe pominjanje novca za Plavog je veoma neumjesno i nije za ovakve budalije!
Last edited by NemanjA on 27.08.2013. 21:00, edited 1 time in total.
Mess with the best die like the rest.

velja
Posts: 11
Joined: 26.08.2013. 12:04
Location: Popovici

Re: Izbori u MZ 2013

Post by velja »

Jel pitanje postavila osoba pod imenom grlica,samo sam se pridruzio tom pitanju. a svjedoku saradniku posto malog znam jel si napisao: sto se tice kradja cekajte da popisemo sta ste vi pokrali vec mjesecima pisemo.

Dajte da se uskladimo sad ovako sad onako sad treba sad netreba. covjek oce nase glasove e ne moze
Ide Veljko i za njima vuci

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

Glupost je govoriti o humanitarnim akcijama na temi politika,pogotovo nebi trebali da pricaju oni koji nisu ucestvovali,na zalost nisu pomogle pare,svima bi nam bilo drago da jesu.Povrat sredstava je skoro nemoguc, ne mogu tvrditi 100% ali ako bi i uspjelo onda bi se radilo o znatno manjoj sumi od realne i bila bi prebacena zdravstvenom fondu.Prvo bi se namirila sredstva koja su oni dali i ako bi nesto ostalo ,a znamo da poslije njih nikad nista ne ostane,onda bi se tek vratile porodici ili nekom drugom potraziocu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Веља, то што си питао, што ме је и грилица питала већ сам одговорио и њој. Ако ти није проблем да прочиташ, горње постове. Онда ови извјештаји, не знам шта покушаваш овим да кажеш тј. докажеш. Као и сва друга правна лица, имамо право да на основну пројеката или Молби, добијамо средства из општинског Буџета. У већини случајева, то је оних 30% са којима општина треба да учествује, како би неки пројекат прошао. Е сада, када видиш те цифре од Општине, онда замисли колико смо ми својим пројектима до сада пара доњели у општину за ових 5 година колико постојимо. За све и једну годину имамо финансијски извјештај, овјерен. Биланс стања и биланс успјеха. Без та два документа, не можеш да добијеш ни једну марку и на крају не знам што си онај први документ избрисао до пола,

Image

има и тамо неких интересантних имена, која би сву ову причу о нама, бацили у другу страну.

Да се вратим на ову тему и изборе у МЗ. Нама који смо на листи, није ни на крај памети да било кога од наших "противника", ни да пљујемо ни да говоримо ништа лоше. Ово нису Локални избори, већ безначајни избори са Савјет МЗ. И то сам већ 100х рекао. Ваљда је нама у циљу да сви заједно радимо за добробит нашег града. Ако некоме сметамо, то је његов проблем и било какав да резултат остваримо, нама ће бити добар јер никоме до сада ово није пало на памет. Па до народа је до одлучи кога жели. Ако и даље желите да Свајет МЗ буде само на том нивоу да се бави, парастосима и Бадњаком - није проблем. Ваљда је тај Савјет замишљен као она најдиректнија демократија, гдје се чује глас сваког појединца. Па Боже мој, колико се буде могло одрадити опет не зависи од нас, већ од оних који у својим рукама имају извршну и законодавну власт. А надам се да ће ти људи, прихватити наше приједлоге и идеје, под условом да тамо прођемо. И све што будемо радили, биће јавно и транспаретно. Што овдје на форуму, што тамо на ФБ. Па живи били и видјели.

Свако добро и веља, ако си стварно из СДС-а, више доносиш штете својој странци него користи. Па ти сада размисли, како ћеш наставити своје битисање, на овом форуму.

Поздрав са овим плакатом :smt001

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

No Name Brand
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 22:12

Re: Izbori u MZ 2013

Post by No Name Brand »

velja wrote:Jel pitanje postavila osoba pod imenom grlica,samo sam se pridruzio tom pitanju. a svjedoku saradniku posto malog znam jel si napisao: sto se tice kradja cekajte da popisemo sta ste vi pokrali vec mjesecima pisemo.

Dajte da se uskladimo sad ovako sad onako sad treba sad netreba. covjek oce nase glasove e ne moze
Jest vam ogledalo stranke, sve sami seljaci i bud..e :smt005 :smt006

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by aquarius »

Prvo, nije mi jasno kakve veze imaju UM Naša vizija i SOZ !?
Čak i da je vrsta član obje organizacije, nije rukovodilac ni u jednoj od njih i sredstva nije dobio lično on.

Drugo, ispod svakog nivoa je bilo kakav komentar za pljuvanje po najjačoj humanitarnoj akciji koju je Prnjavor ikada vidio i koja je okupila sve od 7 do 77 i pokazala koliko možemo biti složni kada hoćemo. Posebno je bezobrazno pljuvati po ljudima koji su iznijeli najveći dio akcije na svojim leđima. Za to su i nagradu dobili koju su, opet nesebično, dali za rekonstrukciju vrtića.

Treće, sumnjam ja da je velja iz SDS-a. Prije će biti neki drugi tabor. Klasična politička demagogija.

Zaključak, nije bitno šta se kaže nego ko to kaže !
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BETMEN »

Ovo je stvarno previse, sto moderatori dozvoljavaju ovakvima da pisu i vrjedaju ljude koji su toliko pomogli Plavom, ne samo oni nego citav grad ali su oni to iznjeli na svojim ledima.
Ovaj Velja je toliki idiot kad spominje plavog i te pare za koje tvrdi da ih je neko uzeo za sebe.





ALO KONJU AKO IMAS NESTO KONKRETNO RECI I NAPADAJ POLITICARE A NE POSTEN NAROD
POSMATRAM VAS

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

Problem je u tome,ako mu izbrisem post onda ce poceti da pricaju kako neko zeli nesto da sakrije,pa iz toga razloga brise postove,ovako je po meni bolje,neka svjet vidi da je i dobro djelo za nekoga zlocin.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BETMEN »

Ma brisi Kami, budaletina je to neka, i kad sve bude jasno kao sto Vedran kaze opet ce vrjedati i napadati, takvoj budali ovde nema mjesta barem na ovim temama
POSMATRAM VAS

ОО СНСД ПРЊАВОР
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 14:04

Re: Izbori u MZ 2013

Post by ОО СНСД ПРЊАВОР »

Саопштење за јавност.

Свако инсинуирање и довођење онаквих особа (особа лика Веља) у везу са нама сматрамо увредом.
Одређени број НАШЕ ОМЛАДИНЕ је учествовало у том пројекту.
На скупштини Општине Прњавор када је била одлука о додјели повеља и похвала одборници СНСД-а су захтијевали да вође пројекта буду награђени за своје дјело,а за то постоји доказ са записа скупштине ако било ко доведе у сумњу ову изјаву.

Са поштовањем
Општински одбор СНСД-а

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Izbori u MZ 2013

Post by boja »

OVAJ VELJA NAPISA TEK PAR POSTOVA A JA IMAM OSJECAJ DA JE DUZE VRIJEME NA FORUMU.

Vidim da BETMEN napisa post,kao da mi procita misli pa nema potrebe da i ja pisem a i KAMI to lijepo radi,ide im od ruke

User avatar
Opti Myst
Posts: 590
Joined: 10.05.2007. 20:38

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Opti Myst »

"When people are fanatically dedicated to political or religious faiths
or any other kinds of dogmas or goals, it's always because these dogmas
or goals are in doubt." (Zen and the Art of Motorcycle Maintenance)

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BETMEN »

ОО СНСД ПРЊАВОР wrote:Саопштење за јавност.

Свако инсинуирање и довођење онаквих особа (особа лика Веља) у везу са нама сматрамо увредом.
Одређени број НАШЕ ОМЛАДИНЕ је учествовало у том пројекту.
На скупштини Општине Прњавор када је била одлука о додјели повеља и похвала одборници СНСД-а су захтијевали да вође пројекта буду награђени за своје дјело,а за то постоји доказ са записа скупштине ако било ко доведе у сумњу ову изјаву.

Са поштовањем
Општински одбор СНСД-а

Nezelim da pocinjem nikakvu svadu, i unaprjed se izvinjavam ali vam nevjerujem, nebi me nista zacudilo da je ovo maslo nekog kiklopovog pulena, posto je poznato da je kiklop spreman na sve samo da nekog ponizi i da ostvari svoj politicki interes, koji se ogleda u tome da smakne ljude koji misle svojom glavom. Ako je neko od vasih pisao sve ovo pod nikom veljo onda ste stvarno dotakli dno dna.

JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM ALI MORAO SAM DA NAPISEM STA MISLIM
POSMATRAM VAS

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Izbori u MZ 2013

Post by boja »

Ja citam puno novine,kurir,alo,blic i kad uporedim ipak mislim da je Velja i JK ista osoba

No Name Brand
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 22:12

Re: Izbori u MZ 2013

Post by No Name Brand »

Nezelim da pocinjem nikakvu svadu, i unaprjed se izvinjavam ali vam nevjerujem, nebi me nista zacudilo da je ovo maslo nekog kiklopovog pulena, posto je poznato da je kiklop spreman na sve samo da nekog ponizi i da ostvari svoj politicki interes, koji se ogleda u tome da smakne ljude koji misle svojom glavom. Ako je neko od vasih pisao sve ovo pod nikom veljo onda ste stvarno dotakli dno dna.

JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM ALI MORAO SAM DA NAPISEM STA MISLIM[/quote]

Izvinjavaj se, izvinjavaj se postao si paranoičan.
Gdje kod pogledaš ti vidiš kiklopa:
kiklop na Bliskom istoku,
kiklop u Avganistanu,
kiklop u Libiji,
kiklop iza ćoška,
kiklop kao direktor vodovoda,
upss kiklop u nadzornom odboru vodovoda,
kiklop diže cijenu vode,
kiklop uveo naplatu parkinga,
kiklop direktor škole,
kiklop u Ljubićkom kamenolomu.

Gdje se god ti okreneš vidiš kiklopa, daj više smanji doživljaj i nadji krivca za sve to.

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BETMEN »

No Name Brand wrote:Nezelim da pocinjem nikakvu svadu, i unaprjed se izvinjavam ali vam nevjerujem, nebi me nista zacudilo da je ovo maslo nekog kiklopovog pulena, posto je poznato da je kiklop spreman na sve samo da nekog ponizi i da ostvari svoj politicki interes, koji se ogleda u tome da smakne ljude koji misle svojom glavom. Ako je neko od vasih pisao sve ovo pod nikom veljo onda ste stvarno dotakli dno dna.

JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM ALI MORAO SAM DA NAPISEM STA MISLIM
Izvinjavaj se, izvinjavaj se postao si paranoičan.
Gdje kod pogledaš ti vidiš kiklopa:
kiklop na Bliskom istoku,
kiklop u Avganistanu,
kiklop u Libiji,
kiklop iza ćoška,
kiklop kao direktor vodovoda,
upss kiklop u nadzornom odboru vodovoda,
kiklop diže cijenu vode,
kiklop uveo naplatu parkinga,
kiklop direktor škole,
kiklop u Ljubićkom kamenolomu.

Gdje se god ti okreneš vidiš kiklopa, daj više smanji doživljaj i nadji krivca za sve to.[/quote]



Vidim kiklopa jel znam na sta je spreman, i to sam osjetio na svojoj kozi jel nisam bio fukara i dupeuvlakac a to sto si nabrojao nema nikakve veze sa mojim predasnjim postovim.


TI I TAKVI KAO TI GA NEVIDITE JER SU VAM OCI SRASLE ZA NJEGOVU GUZICU PA ON SAD GLEDA ZA VAS
POSMATRAM VAS

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

buducnost.
Posts: 15
Joined: 20.08.2013. 23:25

Re: Izbori u MZ 2013

Post by buducnost. »

Šta je ovo na forumu muk, tišina nigdje nikoga. Nema snejka,koridora,big bena,alterego nikoga od starih SDS-ovih forumaša sem onog jednog.
Izgleda da njih izborni u MZ ne interesuju.

Da nije komanda u pitanju? Da se to neko nije dogovorio sa ovom štrbačkom opcijom SDS-a? Kakav li je to dogovor u pitanju kada se niko ne pljuje.

Da li je na pomolu velika prevara?
Čini mi se da jeste, vidim iskoči Sivi Soko i dobi po nosu iskoći Velja dobi po nosu.
Izgleda da pripadnici kremljanskog klana neznaju za dogovor, ko treba da prodje na izborima za MZ pa iskočiše iz šina.

Skime je dogovor sklopljen? Da nije sa našom vizijom?

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BETMEN »

STA RECI, KOJU POSLUGU PORATI, OVIMA STO CUJU A NEVIDE, VIDE A NECUJU
POSMATRAM VAS

Post Reply