Savjet MZ Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Da li izlazite na glasanje za Savjet MZ Prnjavor

Da
22
79%
Ne
6
21%
 
Total votes: 28

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Izbori u MZ 2013

Post by murgo »

ne zivim u Prnjavoru, ali imam utisak (na osnovu aktuelnih zbivanja) da Vedran + Co. malo obecaju a urade puno! Tj. kod njih nema praznih obecanja kao kod pojedinaca koji su razocarali narod sa njihovim velikim obecanjima. Oni jesu uradili mnogo za sebe i za vlastiti dzep, koji je vrlooooo dubok, a za dobrobit naroda nisu ama bas nista uradili... osim dovoza nekoliko kamiona pijeska ili uradjenih par metara asfalta.
kad se samo sjetim pokretanja velikih"Vedranovih" humanitarnih akcija, koje su bile veoma uspjesne...pa njegov rad u SOZ-u gdje se zalaze za siromasne i nemocne...pa tek pokretanje izgradnje bunara za pitku vodu....samo ovih nekoliko primjera bi bio dovoljan razlog da se Vedran i njegovi podrze...
samo naprijed! glasajmo za Vedrana i "njegovu" listu a ne za dupolizce!
Last edited by murgo on 25.08.2013. 12:15, edited 1 time in total.
nema zabave bez zena i rakije

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Хвала свима на подршци, али једна јако важна ствар. Није циљ ових избора за МЗ Прњавор да гласате само за мене, већ да подржите читаву листу УМ "Наша визија". Нема никаквог смисла да прођем рецимо ја сам и још неко са те листе и да будемо фикуси који ништа не могу да одраде. Можда сам, због овог интернета "најпознатији", али вјерујте ми да су сви ови други који су на листи бољи од мене, чим су пристали да се кандидују и да раде за Џ. Али ако нас подржите све, то ће бити добра прича, јер смо досада доказали да као тим можемо да функционишемо и још боље сарађујемо. Друга ствар. За гласаче СДС-а и СНСД-а. И ви можете гласати за нас. Заокружите пар имена са ваше листе и пар са наше, нису ово локални избори гдје се гласа унутар странке за поједине људе, као што смо сви научили :smt002 . Идеална прилика, да подржите и странку у којој припадате и нас :smt001. Поготово ово важи за младе, ваљда ми који спадамо рецимо у младе, требамо једни друге да гурамо а не да се међусобно свађамо око глупости а неко да на рачун вашег и нашег рада згрће добре паре. Ништа не губите, само добијате на томе. А ми вам обећавамо, да се МЗ неће бавити само парастосима и Бадњаком, већ стварима које се тичу нашег живота у нашем граду. Ваљда ми који овдје живимо, најбоље знамо шта и како да радимо и шта нам је све потребно. Прије неких 10 мјесеци, омладина ове општине али поготово града је показала да може урадити немогућу ствар, али само ако су сви јединствени. Па нека вам то буде, "звјезда водиља"! Ми који смо се кандидовали испред УМ "Наша визија", немамо као прво инфраструктуру коју имају странке, које се на крају крајева баве тим послом. Немамо пара (сами скупљамо између себе за летке и плакате), све радимо за џ као што ћемо и да радимо када будемо у том Савјету МЗ. Али зато имамо добру вољу, да покушамо неке ствари поставити на своје мјесто, колико је то могуће из наше перспективе. Зато нам треба ВАША подршка. Тако да било какав резултат, да остваримо то ће за нас бити велики успјех. А вама хвала и за 7 дана од 9h до 15h у што већем броју изађите на Изборе.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BETMEN »

BETMEN wrote:Joj, joj Vedrane sram te bilo, sto lazes narod ti neostvareni politicaru, jos nisi prezalio sto te je kalabic otresao sram ga bilo :lol: :lol: , al jbg imas svoj mozak da njime mislis, za razliku od nekih, kojima su nudene direktorske fotelje, koji imaju desetine hiljada maraka neplacenih poreza pa se nadaju da ce to biti zaboravljeno, takode su ti isti htjeli da stave sebi pare u dzep preko nekih humanitarnih turnira i akcija. Ti isti su se ismijavali tebi, i ostalima koji su htjeli nesto da naprave, a sad lizu dupee kalabicu u lampama i kubi za vrjeme pauza.



SAMO NAPRED DABOG DA CITAVA LISTA PROSLA :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006


Ne ekontam sta si htjeo reci sa tim huskanjem,al sad to nije bitno, vazno je da ovi ljudi produ iz Nase Vizije
POSMATRAM VAS

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Franz »

murgo wrote:ne zivim u Prnjavoru, ali imam utisak (na osnovu aktuelnih zbivanja) da Vedran + Co. malo obecaju a urade puno! Tj. kod njih nema praznih obecanja kao kod pojedinaca koji su razocarali narod sa njihovim velikim obecanjima. Oni jesu uradili mnogo za sebe i za vlastiti dzep, koji je vrlooooo dubok, a za dobrobit naroda nisu ama bas nista uradili... osim dovoza nekoliko kamiona pijeska ili uradjenih par metara asfalta.
kad se samo sjetim pokretanja velikih"Vedranovih" humanitarnih akcija, koje su bile veoma uspjesne...pa njegov rad u SOZ-u gdje se zalaze za siromasne i nemocne...pa tek pokretanje izgradnje bunara za pitku vodu....samo ovih nekoliko primjera bi bio dovoljan razlog da se Vedran i njegovi podrze...
samo naprijed! glasajmo za Vedrana i "njegovu" listu a ne za dupolizce!
Murgo objasnio! :smt023
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Вас двоје Швајцараца, не можете да гласате али зато нам можете послати франака. Како би могли рећи за нас, да смо домаћи издајници и страни плаћеници :smt003
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Black Girl
Posts: 25
Joined: 27.02.2012. 01:42
Location: Prnjavor

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Black Girl »

BETMEN wrote:Joj, joj Vedrane sram te bilo, sto lazes narod ti neostvareni politicaru, jos nisi prezalio sto te je kalabic otresao sram ga bilo :lol: :lol: , al jbg imas svoj mozak da njime mislis, za razliku od nekih, kojima su nudene direktorske fotelje, koji imaju desetine hiljada maraka neplacenih poreza pa se nadaju da ce to biti zaboravljeno, takode su ti isti htjeli da stave sebi pare u dzep preko nekih humanitarnih turnira i akcija. Ti isti su se ismijavali tebi, i ostalima koji su htjeli nesto da naprave, a sad lizu dupee kalabicu u lampama i kubi za vrjeme pauza.



SAMO NAPRED DABOG DA CITAVA LISTA PROSLA :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
Svaka recena u potpunosti na mjestu :wink:
Love Me Or Hate Me, But Never Try To Change Me.

boja
Posts: 126
Joined: 21.11.2012. 20:09

Re: Izbori u MZ 2013

Post by boja »

murgo,betmen,franz,da ne citiram postove, samo da kazem da su realni i sad mogu mirno spavati i lijepo je da ste prepoznali ono pozitivno u covjeku koji bi mozda uspio u buducnosti nesto da napravi od Prnjavora.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Izbori u MZ 2013

Post by grlica »

ni u šta ja više ne vjerujem dok se ne desi . Bez da me iko pogrešno shvati, radoznala sam da čujem šta je bilo sa novcem za Plavog, niko to i ne spominje od kako je umro? Eto , a ako treba glasati i glasaću čak!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by BETMEN »

vrsta8472 wrote:Вас двоје Швајцараца, не можете да гласате али зато нам можете послати франака. Како би могли рећи за нас, да смо домаћи издајници и страни плаћеници :smt003


Jel more i karton milka cokolada, ako bude franaka dobro doslo
POSMATRAM VAS

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Izbori u MZ 2013

Post by regeman »

plankac wrote:Da budem iskren meni već neko vrijeme sve ovo oko VIZIJE dobro SMRDI.

Da li to je to grupa ljudi koji nisu zadovoljili svoje političke ambicije ili je to grupa ljudi koji pokušavaju izmanipulisati određeni broj glasača vidjet ćemo u narednom periodu.

A najgore od svega viđenog je podrška Novakovićevih i Aulićevih pulena.

.
Sad si garant zbunjen sto mi iz DP podrzavamo listu i sto na njoj ima nasih clanova.. :smt003 tako ti je to kad si u stranci mali od palube kome je zabranjeno misliti..pa prosto sjeli smo i skontali da je najbolje rjesenje izaci sa sto boljom listom, a ne napamet i poprijeko i dijeliti glasove..a nisu ovo izbori za savjet Evrope niti su svi nasi clanovi profesionalni politicari..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Izbori u MZ 2013

Post by murgo »

Franz wrote:
Murgo objasnio! :smt023
Danke Franz!
Für :smt023 häsch vo mir äs Bierli oder än Kafi z`guet, natürli mit Füürwasser!

Mehr Infos über PP
nema zabave bez zena i rakije

murgo
Posts: 1302
Joined: 09.09.2005. 16:27
Location: Opstina Prnjavor

Re: Izbori u MZ 2013

Post by murgo »

vrsta8472 wrote:Вас двоје Швајцараца, не можете да гласате али зато нам можете послати франака. Како би могли рећи за нас, да смо домаћи издајници и страни плаћеници :smt003
...moze Vedrane mito i bez franaka! donesem ti sva Svajcarska brda u formi Toblerone cokolade!
Kamo srece da su svi nasi politicari takvi izdajnici kao ti! :lol:
nema zabave bez zena i rakije

velja
Posts: 11
Joined: 26.08.2013. 12:04
Location: Popovici

Re: Izbori u MZ 2013

Post by velja »

Odgovaram vrsti (uperiću ovo kako ide).

Zoveš naše birače da glasaju za tebe i tvoje Čavićevce, šta ste vi sada omladina DP-a? Vidim svi ko biva politički neutralni,a na listi vam i budući načelnik kabineta za dijasporu. Briga me za koga će banda crvena glasati i onako su propali,ali SDS glasa za svoju listu. Za IZDAJNIKE nikada! Šta pokušavaš glumiti seku od prošlog si načelnika čamčio pare pa sada i od našeg oćes praviti budalu.
Kao malo ti je do sada dao,a sada mu udaraš nož u ledja i oćes novu političku opciju praviti.

IZDAJICE VIŠE MR..M NEGO OVE CRVENE.
Ide Veljko i za njima vuci

Neki_to_vole_vruce
Posts: 50
Joined: 08.01.2011. 01:26

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Neki_to_vole_vruce »

velja wrote:Odgovaram vrsti (uperiću ovo kako ide).

Zoveš naše birače da glasaju za tebe i tvoje Čavićevce, šta ste vi sada omladina DP-a? Vidim svi ko biva politički neutralni,a na listi vam i budući načelnik kabineta za dijasporu. Briga me za koga će banda crvena glasati i onako su propali,ali SDS glasa za svoju listu. Za IZDAJNIKE nikada! Šta pokušavaš glumiti seku od prošlog si načelnika čamčio pare pa sada i od našeg oćes praviti budalu.
Kao malo ti je do sada dao,a sada mu udaraš nož u ledja i oćes novu političku opciju praviti.

IZDAJICE VIŠE MR..M NEGO OVE CRVENE.
Morala sam da odgovorim ovom gospodinu koji je tek dosao a pun je mrznje!! Najvece rasulo je postalo kad su svi pokupovali ove racunare u kuce, vecuna ih je nepismena ili polupismena ali ima kompjutor pa se moze faliti pred komsijama! Dragi Velja de se ti mani politike i kompjutora i uhvati se poljoprivrednog dobra, bice ti bolje za zivce i za zdravlje u buducnosti. Ko ti je kriv sto si isao za medvjedom u brdo pa nemas vode? Vedran ti kriv? Civilizacija se kroz vijekove razvijala i ljudi su isli gdje im je bolje za zivjeti, al sta da se radi kad vi volite svoj kamen i Ljubic. Odmah da ti kazem da ti je pametnije da si kupio cisternu vode nego internet sto si uplatio i lupardas ovde gluposti! Crvena gamad je ista ko i plava, cak sta vise plava gamad je otrovnija i podlija i ako sam ja neutralna al sam iskrena! Odmah da ti kazem i zasto, u procesu je sakupljanje ljudi za popis stanovnistva i po nekoj logici bi bilo normalno da to rade ljudi bez posla? Medjutim SDS ne zarezuje nikog pa onda tu ubacuje sve zivo, naravno i zaposlene ljude i sve sa plavim knjizicama! I reci da to nije gamad? Jeste i to prava! Ko naplacuje parking? RVI? Aham jest al kad bi e zezalo! Jel vam onaj Pero Jankovic invalid??? Jeste ali u glavu, bio moto se po mahali gledao gdje da se utrpa u muslimansku kucu, opljacka i onda sledeca. Jel tako? Naravno da jeste, o Pezeru necu nista pricati jer nijeni vrijedan! Sve invalid do invalida!!! Uostalom SDS je to i skupina je istih! Ti znas ko je buduci nacelnik za dijasporu? Da nisi bio kod Tarota hahaahha. I da ti odmah kazem da znam neke iz SDS koji ce glasati za NV. Pa crkni od muke!!! Jao sto si mi uperan sav :!: :!:

Ajde dzada :smt006

:smt005

P.S

Jedan prijedlog imam a to je da se pod obavezno razmotri da novi clanovi ispod 100 postova mogu pisati na podforumima FOTOGALERIJA SVASTARA FILMOVI I SPORT itd da ne nabraj vise. Nije ok odmah na Politiku pustati ove napaljene muzjake :smt005

velja
Posts: 11
Joined: 26.08.2013. 12:04
Location: Popovici

Re: Izbori u MZ 2013

Post by velja »

Moja draga gospodjo, ja ako sam seljak nisam glup i da ti nema nas sa sela hljeba ne bi imali da jedete,a što se tice ovog Pere Jankovića e tu si malo pogriješila tvoji su ga postavili tu on je u DP-u otišao sa Čavićevim izdajicama i drugo sva vam je lista sastavljena od onih kojima je prije bilo malo pa sada oce još. I dobro znam ko ce biti buduci načelnik za dijasporu,a ti se ženo moja drži muža i djece i prihvati se motike pa će biti posla i za tebe.

SAMO GLASATI ZA SDS!
Ide Veljko i za njima vuci

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by vrsta8472 »

Грлице, па не би Швабе били Швабе да тако лако дају паре назад. Као прво и сама знаш шта је било, са Плавим и баш је породици стало до тога да види шта ће са остатком пара. Колико је мени познато, ни они сами не знају још увијек колико је све то коштало, јер од болнице и поред пар захтјева не добијају никакав одговор. Сигурно не знаш да наш Фонд, када даје оних 30% од укупне суме не даје те паре тек тако. Мораш потписати Уговор у коме гарантујеш да ће се те паре искористити само за лијечење. Што у овом случају то није било тако, није било могуће обавити ту трансплатацију. Е сада, мораш то нечим гарантовати, а немаш чиме него свом својом покретном и непокретном имовином. А цифра од Фонда је 119.000 КМ . . .тако да и Шики ја би највише вољели да се све то са тим рачунима и парама заврши што прије, а не неко да нас прозива и да сумња на било шта. . . као што смо све транспаретно до сада одрадили, и то ћемо да поставимо чим добијемо информацију.

Вељо, ти својим писањем само ствараш контраефекат за странку којој припадаш. Ниси ти ваљда, као и овај твој саборац из Бабановаца http://youtu.be/xX_doBYxjeg?t=1m32s на истој фреквенцији :smt006 :smt002

И још нешто, не знам шта ти на страначким сјелима причају о мени, али до сада ни један од три Начелника, од којих сам тражио паре за пројекте није давао паре из свог џепа, већ из нашег заједничког Буџета и на томе им хвала. Сада ко то теби прича да мени Синиша даје паре, је стварно прича за малу дјецу. Али ето има и таквих као и ти да у то вјерују. И то као, ја објављујем вијести гдје је Синиша а он мени зато плаћа и тапше ме по рамену и говори како сма добар момак :D )) Мислим не бих се ја љутио да је то тако, ионако све ово радим за Џ, барем да ме по рамену тапше :smt001 . И још то око издајица. Знао сам да ће те нас прогласити за домаће издајице и стране плаћенике. Зато сам јавно тражио паре, од ових "странаца" форумаша. Па де не будемо само, оно што јесмо за тебе - домаће издајице, по теби већ и страни плаћеници. И тако, добро нам дошао на форум. Мало повуци ручну, да те Камиказа не би бановао прије 10-тог поста :P
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: Izbori u MZ 2013

Post by kuzmo »

Treba mu pakne promijeniti mozda pocne i kociti.Bez brige to je sezonski forumas :D

User avatar
Black Girl
Posts: 25
Joined: 27.02.2012. 01:42
Location: Prnjavor

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Black Girl »

Oni koji su ikada imali priliku da stupaju u bilo kakav kontakt sa Vedranom Lepirom znaju kakav je zaista on...Za njega mozemo da imamo samo rijeci hvale jer ono sto je on uradio za nas i nas grad to niko ne bi...Pored svih svojih obaveza on je nastojao da izadje u susret onima kojima je pomoc zaista potrebna...Tako da svi vi sto nastojite da ga pljujete i olajavate bolje prestanite, trosite tipke na tastaturi bez veze...Dzabe se brukate ovde...Kad ga vidite mozete samo da se poklopite po usima jer je on nesto sto vi nikada necete biti.

Svim kandidatima Nase Vizije zelim puno srece na izborima....Smatram da imate velike sanse za prolaz, mladi ste i sposobni ljudi za napraviti nesto bolje... :smt006 :smt006
Love Me Or Hate Me, But Never Try To Change Me.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

Veljooooooo :shock: gledam teeeee. :D Ajd budi dobar, nemoj odmah da napadas ljude,polako sa uvredama, nov si pa nije red da te odmah banujemo. :wink:
Evo jedna pjesma za Veljinu dobrodoslicu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
NemanjA
Posts: 270
Joined: 04.04.2007. 13:12

Re: Izbori u MZ 2013

Post by NemanjA »

Uuu Kami što si postao opasan moderator :) .
Mess with the best die like the rest.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Izbori u MZ 2013

Post by KAMIKAZA »

:D Vidite kako sam vam dobar,samo sto vam rucak ne kuham,a vi opet pravite cirkus cim se okrenem. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

velja
Posts: 11
Joined: 26.08.2013. 12:04
Location: Popovici

Re: Izbori u MZ 2013

Post by velja »

Nisam ja ljut ja sam ogorcen kada cujem ko je ko. Ko se lazno predstavlja kao humanitarac i ljudima oci maze,jos i hoce nase glasove. A sve sto tvrdim cu i dokazati, koje koliko para uzeo od prosle vlasti crvenih a sada camci i od ove sve ce biti dokazano.Nisam ja lud pa da mi govore sta cu raditi. Sve sto sam radio i dalje cu raditi za SDS tako da vi radite svoj posao.
Ide Veljko i za njima vuci

Neki_to_vole_vruce
Posts: 50
Joined: 08.01.2011. 01:26

Re: Izbori u MZ 2013

Post by Neki_to_vole_vruce »

velja? Ajde brate vidi imas li drva nacjepanih, sta sikces ovde i prduckas? Strefice te jos infarkt pa ces da umres za kompjutorom djavoljom stvari pa te jos pop nece htjeti saranit A to da jedemo iz Popovica okaci kuji o rep! I vi kupujete iz Lijevca nam polja jer zivite od obecanja SDS i vaseg vam doktora svih domacih zivotinja i sds. Sve vas lijeci istim dijagnozama i instrumentima. :mrgreen:

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: Izbori u MZ 2013

Post by SIVI SOKO »

snaga sdsa ce se tek videti kad uzmemo republicku vlast
a to ce se desiti uskoro :)
Budi sam svoj gospodar

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Izbori u MZ 2013

Post by ZMIJA »

SIVI SOKO wrote:naga sdsa ce se tek videti kad uzmemo republicku vlast
a to ce se desiti uskoro
Šta će reći Momo,dolazi u petak,a Radvana ste s odrekli,kako ćete takvi pred Miloša,samo da vam je zajašiti,samo se morate kutalisati dodinog kaputa i njegovih subvencija,zašto ne odoste Raši u posjetu,ako niste smjeli sami, trebali ste sa Dodikom poveo bi on vas para komada. :lol: :lol: :lol:
Ako se vrati Rašo a izgleda da će s vratiti, na kolac će vas ponabijati, vama samo da je na vlst pa nema veze s kim i kakvu. :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply