Obraz opstinskih cinovnika

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Ааааа јел то онај Милојевић што је експет за приватизације.... :smt005

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Ima i snsd, ali su kako vidim iza resetaka ovih dana ... pa su se nesto primirili :smt001 a cujem da Mile sprema novi repertoar pjesama za satore i mitinge :smt003
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Знаш како диабло прво чистиш своје двориште, па онда идемо на ваше... :lol: И ниси ваљда заборавио ко је био предсједник комисије око УИО БИХ и ко је међу првима указивао на напревилности...
Калабић: Проневјерене стотине милиона марака?

Сарајево - Предсједавајући парламентарне Истражне комисије за Управу за индиректно опорезивање Драго Калабић изјавио је Срни да је запрепашћен информацијама добијеним од појединаца који наводе да се проневјере у Управи мјере стотинама милиона КМ, а по неким процјенама и близу милијарду марака.

Најављујући за идућу седмицу одржавање сједнице Истражне комисије Представничког дома Парламентарне скупштине БиХ за утврђивање евентуалних неправилности и злоупотреба, те стања у Управи, Калабић је рекао да је изненађен неочекиваним ћутањем институција о овом проблему, иако су позване да помогну Комисији у њеном раду.

“Нама за сада, сем Агенције за истраге и заштиту БиХ, нико није доставио никакву документацију и сви ћуте, иако многи знају за тешке криминалне радње у протеклом периоду и процесе који су у току. Ћути Управа, ћути Тужилаштво БиХ, ћуте судови”, истакао је Калабић.

Он је додао да је врло занимљиво ћутање институција и релевантних фактора када је ријеч о Управи за индиректно опорезивање, најважнијој институцији која се бави прикупљањем прихода за све буџете и све нивое власти у БиХ.

Истичући да у Тужилаштву постоје пријаве за неправилности у раду Управе, Калабић је рекао да су људи са којима је разговарао забринути за своју безбједност, али и шта ће бити са њиховим свједочењима у предметима тешким и по 100 милиона КМ, који стоје у ладицама тужилаца.

“Људи цртају криминалну хоботницу, како функционише, од кога и докле сеже. Много је људи укључено у ту криминалну хоботницу. Појединци кажу да су све то рекли Тужилаштву још раније, међутим, до данас нити има реакције, ни извјештаја, ни демантовања ових навода које ја преносим”, додао је Калабић.

Он је најавио да ће се потрудити да све добијене информације објелодани, те да сви они који буду имали храбрости свједоче јавно пред Комисијом.

Калабић сматра занимљивим и ћутање међународних институција у вези са проблемима у Управи, због чега се, додао је, поставља питање да ли покровитељи и креатори мафијашке хоботнице у вези са Управом и царинама иду и даље од БиХ.

Предсједавајући Истражне комисије сигуран је да ће се Тужилаштво БиХ морати огласити када је у питању Управа за индиректно опорезивање БиХ.

“Мислим да имамо механизме да их натјерамо на то, а и материјал који је доставила SIPA тражи одговор”, закључио је Калабић.

Сједница Истражне комисије Представничког дома Парламентарне скупштине БиХ за утврђивање евентуалних неправилности и злоупотреба, те стања у Управи за индиректно опорезивање заказана је за четвртак, 5. децембар.
http://www.glassrpske.com/novosti/vijes ... 40548.html

Значи по овоме твоме писању, ја сам извадио закључак да ти мислиш да је Калабић добро одрадио свој посао... :D

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Kalabic, lopov nad lopovima! Pa ni njegovi ga vise ne sljive ni 1%. Mile ga odavno pustio niz vodu pa gdje upadne upadne...Nemoj njega za primjer, nemoj. Daj nekog dugog, ako ima, postenijeg :smt004
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Човјек је био предсједник комисије и водио све активности око овог свега и његова је заслуга што је дошло до хапшења...а то што се ти не можеш помирити са тим је твој проблем... :wink:

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

П.С Васковић је објавио нови пост, трк да га објавите... :smt005

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Nakrao se bas bas...zaposlenje u banci je bilo 7 000 km, a u Elektru 3000 km do 5 000 km ;) bas je posten, nema sta :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Да га ниси замјенио са неким вашим? :lol: Или још боље имаш ли свједока који ће изаћи на медије и рећи да је дао паре?

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Eeeeee, da je nasa drzava ono sto streba da jeste pa da se sve smije reci bez straha, odavno bi vas taj lopov lezao gdje treba, ali za sada jos krade narod ... a ima ih. Poznajes ih i ti, licno ! :shock:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Па нека изађу у јавност иако ја знам да то није истина, јер свако ко се запосни на општине је по вама запослио Калабић и наравно узео паре, што је наравно само још једна ваша бајка, јер ви тако функционишете само оптужбе и пљување,а нигдје доказа. :lol: :lol: Када већ причаш о лоповима шта ћемо са овим вашим што покрадоше читав град и отјераше људи кући...? :wink:

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Bas si specijalac sa IQ = 42 ... dzaba tebi objasnjavati neke stvari. Jedino da ti crtam, a ne pada mi napamet. Izgleda kako udjes u taj snsd odma ogluvis na ocigledne probleme i aminujes sta ti kazu dve osobe u partiji. Kod vas rijec demokratija ne postoji. :roll: samo ti lagano i pocni da brojis clanove stranka sa nase opstine :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Чему оваквав рјечник и вријеђање, па зар се ти незнаш нормално понашати? Немаш аргументе и доказе и одма на вријеђање мислим стварно овако се и дјеца не понашају. Ако планираш оваквим рјечником служити и вријеђати свакога ко нема исто мишљење као ти реци да прекинем одговарати на твоје постове,јер немам намјеру да некоме одговарам коме је очигледно стало да само вријеђа и пребацује теме када нема аргументе и доказе...

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Pa kada lupas gluposti ovde. Imas srece pa ne zivimo u NY, vec u malom mjestu pa svi znaju ko je zriko :smt001 i sta je sve radio za vrijeme svoje vlasti. A sada ga i nema u Prnjavoru vise, zna da je zavrsio ovde :smt003 a to nisu uvrede, ja se realno ophodim prema slabijim od sebe :mrgreen:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

http://www.frontal.rs/index.php?option= ... vost=43984 I sta sad covjek da pomisli??? SP = SNSD = LOPOVI! I ko uci nasu djecu, jedan kriminalac! Eto na sta smo mi spali. :evil:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by KAMIKAZA »

E da je Vojin uspio da zaposli toliko radnika koliko je zaposlio Kalabic,u prnjavoru nebi ni bilo vise nezaposlenih,morali bi da uvozimo nezaposlene,da nam biro za zaposljavanje ne izgubi smisao. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

diablo wrote:Pa kada lupas gluposti ovde. Imas srece pa ne zivimo u NY, vec u malom mjestu pa svi znaju ko je zriko :smt001 i sta je sve radio za vrijeme svoje vlasti. A sada ga i nema u Prnjavoru vise, zna da je zavrsio ovde :smt003 a to nisu uvrede, ja se realno ophodim prema slabijim od sebe :mrgreen:
Теби очигледно не вриједи објашњавати неки ствари,а очигледно је да ти неке ствари не разумијеш. На власти сте већ 2 године,ако су постојале којекакве малверзација било кога из СНСД-а шта чекате до сада зашто их не објавите?Зашто још неки није изашао у јавност са било чиме, сем глупости? Свако нормалан је до сада могао закључити да ви само причате бајке,а како и не измишљали када сви добро знају које опљачкао овај град и чији су они чланови. :D Као што си рекао ово је мали град и свако сваког зна,а тако и ја знам ко си ти и ја сматрам да није фино да ја погрдне ријачи изговарам теби.

Све у свему разумјем ја вас морате измишлати приче, када сте одлучини продати Републику Српску... :D
I sta sad covjek da pomisli??? SP = SNSD = LOPOVI! I ko uci nasu djecu, jedan kriminalac! Eto na sta smo mi spali. :evil:
Зашто ти повезујеш кадрове СП-а са СНСД-овим, ми нисмо иста политичка опција и ако ћемо тако гледати,ето погледај у колико општина СНСД и СДС чине већину да ли то аутоматски значи да је СДС = ЛОПОВИ или је само супер гдје сте ви! :D

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Opet se varas...nemas pojma ko sam ja...ili mislis da sam nekad neko ko si mislio da jesam :smt002 :smt002 :smt002
Greska u koracima po ko zna koji put! Ali vama prelivodama smo navikli gledati kroz prstice dok se ne skrasite na jkednom mjestu, jos ne znate gdje ste :smt002
A SDS je jedini i pravi stvaralac RS,ali ti nisi ucio to u istoriji niti vam je Drago i Mile pricali o tome, jer njih nije bilo, oni su svercovali cigarete i kupovali fakultete :roll:
Zato, saslusacu samo nekog ko zna sta prica i ko ima tezinu rijeci, jer je ti nemas i ti slicni tebi :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Па сам си ми рекао ко се крије из налога,али опет није ни битно ко код да се крије није разлог да некога вријеђам као што ти то радиш јер немаш никакве доказе или аргументе... Даље прави стваралац Републике Српске је народ Републике Срспке оне што ви желите продати са пар фотеља... :lol:

Тебе нико не тјера да мени одговараш на моје постове или ја твоје...

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Opet lupas...necu stvarno vise da ulazim u bilo kakvu diskusiju sa osobom koja tad nije imala ni 7 godina, za vrijeme rata.
A SDS je stvorio RS, ako ne znas istoriju, pitaj. Pozovi joker i saznaj. A uzasno me nervira kada neko pise nesto o cemu pojma nema, a ti to radis stalno. :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by bičbožiji52 »

diablo wrote:A SDS je stvorio RS, ako ne znas istoriju, pitaj
To neznači da je imate pravo prodati poslije izbor turcima ,kao što je i vrli radikal Vučić prodao Kosovo šiptarima,vi jeste od stranih obavještajni službi kao takvi targetirani ,jer od prokuvani nacionalista nema bolji kvslinga,ali ta priča je za tvoj nivo obavještenosti i nivo političkog znanja preobimna i preteška materija, ti si samo raznosač letaka i trgač tuđi plakata u predizbornoj kamapnji.
Dijabola ispali se i nestani
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Ја се стварно извињавам што те нервирам и што ти не могу удовољити и допустити да овдје износиш своје предизборне пароле и неистине,јер очигледно само то и знаш. Колико сам ја имао година за вријеме рата није битно и незнам зашто то наводиш као фактор нечијег знања,а нарочито што је разлика измењу нас -/+ 1 година ако је и толико,а ту причу што мени просипаш да ја гријешим ко се крије иза налога можеш причати некоме другоме...
Last edited by Moderator on 22.06.2014. 11:46, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

SP je nekad davno bio nesto, ali i to su takvi kao ti upropastili.A sto se tice plakata i predizbornog materijala, mi smo masinerija ima ko to da radi :) dok se to za tebe ne moze reci, jer znam da ti to radis licno. Kao niko ne zna kao ti da zakuca ekser u drvo! Zao mi je, ali nemam se tebi sta dokazivati o politickom znanju, ali daleko je vece nego tvoje. Ja svoje ne prosipam u Pekoteci i na pijaci subotom, zna se gdje je mjesto ozbiljnoj politici. I vidi se ko je za ciju stranku, dovoljno je samo clanove pogledati :smt005 i naravno bijele cizmice :mrgreen:
Last edited by Moderator on 22.06.2014. 11:46, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Vidjeces, kada dodje vrijeme da si pogrijesio. A razlika izmedju nas je evo recu: pet godina ! :|
Nit ja pisem neistine niti dajem neke bla bla promocije, vec na ovaj medijski nacin odgovaram tebi i slicnima koji pljuju po svemu sto nije kako oni hoce! :smt004
Last edited by Moderator on 22.06.2014. 11:46, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by schwabo No1 »

diablo wrote:Opet lupas...necu stvarno vise da ulazim u bilo kakvu diskusiju sa osobom koja tad nije imala ni 7 godina, za vrijeme rata.
A SDS je stvorio RS, ako ne znas istoriju, pitaj. Pozovi joker i saznaj. A uzasno me nervira kada neko pise nesto o cemu pojma nema, a ti to radis stalno. :smt006
Мој пријатељу, историја је оно што се десило, а не оно што неко прича.
Републику Српску сам стварао ЈА и моји ратни другови, а не било која странка, најмање СДС!
Немој ме вићи за језик да овдје, јавно наводим шта су у вријеме стварања Републике Спске радили господа из СДС-а. То је наша заједничка срамота.
Једини активни политичар из тог времена, који ни данас није одустао од узвишеног чина је Милорад Додик. То је неоспорна чињеница. Прочитај мало архиву, погледај снимке Скупштина, распитај се код својих партијских вођа.
Имате право да своје политичко дјеловање градите на лажима, бајкама, криминалу, али немате право да присвајате заслуге које нису ваше. То вријеђа наше достојанство.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Ma sta pricas ti? Gdje je Milorad bio za vrijeme rata? Hm? Kupovao fakultete i svercovao cigarete i naftu? I to je tebi ok, pohvalno...e jadan si ti covece, jadan.
Nemas ti pojma, ti si obican ratni profiter kome je Mile ili Drago dao neki vaucer ili platio po postu da pises ovde gluposti, ali ispadas smijesan, jako..jer se zna ko je ko...i de, ne prosipsaj vis ete gluposti vec idi i kupi sebi cizme za kampanje :smt004
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Post Reply