Obraz opstinskih cinovnika

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

svraka wrote:Постоји круг људи који ме могу без пардона ословљавати са птицо, швракац, стара педерчино, папучару и сл. Ти ниси у том кругу. Једноставно, за тако нешто немаш никакве квалификације. Не спорим ти право да себи дозволиш и ти тако нешто. Само, треба да знаш, да ја на то не гледам благонаклоно, јер ниси из круга људи којима је то дозвољено. Када ме ти ословиш са птицо или швракац, то је озбиљан испад. А због таквих испада од мене не можеш очекивати ништа добро. Не знам за друге са овог форума, али према мени ћеш,сигуран сам, држати дистанцу, из властитог интереса.
Послије свега што си ми јуче написао данас још имаш образа да ми пријетиш. За јучерашње изговорене ријечи према мени не заслужујеш ни мало поштовања од мене,а да не причам како би те требао називати, али добро немам намјеру се спуштати на тај нивоу. Ако мислиш да ћу због тебе држати дистанцу или било кога грдно се вараш. Немам у плану да ти ишта више пишем јер очигледно ти ниси способан да водиш дијалог са било ким.

Замолио би администраторе да смјеста санкциониши налог "svraka" због пријетећи порука.
Nko danas ucu pravopis :smt005 bukvar je pod miskom i ode se citati. Vidite kako kritika utice pozitivno :smt003 Bravo,spilac!
Ето пишеш мени о грешкама,а и сам их правиш. Ајде бар да се бар мало држимо теме, јер на мене је само дјеловала јучерашња критика Грлице...
Хвала другарици Грлици.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Fali slovo, greska ;) a kod tebe padezi i vremena nikako da se usklade :) ali neka...tema je ok. Kako jedan sekretar "ozbiljne" stranke moze da bude nepismen? E to meni nije jasno? Zanima me kako tvoj materijal za neki sastanak izgleda! :roll: i ti dodjes kao neki opstinski cinovnik, poznata faca :)
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Hvala na komplimentu,mislim za ovo poznata faca,ali ja sebe tako ne dozivljavam. :-) Sto se tice pravopisa,ako mislite da mene ovo imalo dodiruje slobodno nastavite...

Sent from my M2101 using Tapatalk

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Не бој се.

Neki_to_vole_vruce
Posts: 50
Joined: 08.01.2011. 01:26

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by Neki_to_vole_vruce »

Diablo kako te nije sramota da pises tako za svabu? Covjeku koji te je prvu kulturu ucio u skoli! Stvarno sramota za jednu djevojku koja zivi u centru grada! Ipak Strpci iz tebe vire taman da si se rodila u Parizu! Pogledaj sebe pa onda nazivaj nekog pogrdnim imenima !!!

Svraka tebi bi bilo pametnije da odes malo na teren, nego da kuckas tu I seres ko foka. Izlizace ti se fotelja covjece pa ce ti se dupe znojiti od losih stolica. Ja znam da je tebi tata prosvjetar al nemoj toliko ti da glumis prosvjetara. Ipak si ti pandurcic, sa prefiksom KOMUNALAC! Vidim da si ovladao tastaturom I forumom, nema sta pohvalno, al ipak se lati teftera I hajde malo po terenu. Poceli smo da zarastamo u bujad I ostali korov, proseci se malo ulicama pa vidi treba li se malo cistiti onaj sljunak sto se posipa kad je led. Pa kad se vratis otidji do drugara Savica pa se posavjetujte malo. Ne treba samo da je uredno oko bijele zgrade gdje doticni stanuje. Kao ni oko tvoje zgrade. E kad to odradis Svrakac onda pisi po forumu I dici se da si nesto uradio za Prnjavor otkad si se uvalio u komunalnu fotelju.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Neki_to_vole_vruce wrote: Diablo kako te nije sramota da pises tako za svabu? Covjeku koji te je prvu kulturu ucio u skoli! Stvarno sramota za jednu djevojku koja zivi u centru grada! Ipak Strpci iz tebe vire taman da si se rodila u Parizu! Pogledaj sebe pa onda nazivaj nekog pogrdnim imenima !!!
:?: :?: :?: ti to meni pomjesa sa nekim ili se varam??? A Strpci su lijepo selo, ne znam sta im fali :) kako vidim nacelnici svi su iz Strbaca, bar ova zadnja dva :mrgreen:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

A kako vidim neku su bas isfrustrirani, pa vidim komentarisu samo pojedine :) ali to je dobro, znaci da se zica pogadja. Ovde upravo mislim na ovog "vruceg" lika. Vidi se sta mu je i ko mu je trn u oku, ali omasio se malo , em u osobi em u temi:) kao prvo ovo je forum i vrijedjanje ako ima onda administrator uskace. A ko je svabo ja znam i mene ucio nista nije, bar ne on. A ako se zalio nekome, sta cu mu ja. Setam po parku svako jutro, neka me nadje pa da mi kaze sta mu je problem. :mrgreen: I nemoj da si srdit, skodi ljepoti, odmah ces bore dobiti :)
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Неки... нисмо у истом рангу такмичења. Не тражи себи белаја.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstinskih cinovnika

Post by vrsta8472 »

Neki_to_vole_vruce wrote:Stvarno sramota za jednu djevojku koja zivi u centru grada! Ipak Strpci iz tebe vire taman da si se rodila u Parizu! Pogledaj sebe pa onda nazivaj nekog pogrdnim imenima !!!

Џаба све, али Штрпци се осјећају о њеним постовима :smt002
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

:smt064
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by aquarius »

Image
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by Iris »

vrsta8472 wrote:
Neki_to_vole_vruce wrote:Stvarno sramota za jednu djevojku koja zivi u centru grada! Ipak Strpci iz tebe vire taman da si se rodila u Parizu! Pogledaj sebe pa onda nazivaj nekog pogrdnim imenima !!!

Џаба све, али Штрпци се осјећају о њеним постовима :smt002
A šta to fali Štrpcima i Štrpčanima (Štrbačanima po naški :wink: )?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by KAMIKAZA »

Kad ni jedan post ne dodje za desetak sati,onda se stvarno zabrinem, :smt017 sta li sad smjeraju ??? :)
Da se niste prepali ovih sto prase komarce,bojite se da ne pojacaju dozu pa ste se svi sakrili u podrume. :D

Image
Kod mene su svi spremni za prasenje. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by grlica »

Ova tema bi se mogla prekrojiti , npr. : -obraz hroničnih il aktuelnih forumaša
Iris wrote:
vrsta8472 wrote:
Neki_to_vole_vruce wrote:Stvarno sramota za jednu djevojku koja zivi u centru grada! Ipak Strpci iz tebe vire taman da si se rodila u Parizu! Pogledaj sebe pa onda nazivaj nekog pogrdnim imenima !!!

Џаба све, али Штрпци се осјећају о њеним постовима :smt002
A šta to fali Štrpcima i Štrpčanima (Štrbačanima po naški :wink: )?
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstinskih cinovnika

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:
A šta to fali Štrpcima i Štrpčanima (Štrbačanima po naški :wink: )?

Ништа специјално. Само се откивају по начину писања. Исто када идеш улицом и видиш некога како хода, знаш да је из Кремне :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by aquarius »

KAMIKAZA wrote: Da se niste prepali ovih sto prase komarce,bojite se da ne pojacaju dozu pa ste se svi sakrili u podrume.
Метода запрашивања била је следећа : фрајко на скутеру, иза њега велики резервоар и из роре дим као да је сипао ложу. :D
Пола људи, због необавјештености, мислило да се јадник покварио па притрчаше да помогну. Све је било ок док нису почели кашљати.

Ова метода примјењена је синоћ у улици Живојина Прерадовића. Како је било у осталим дијеловима града не знам.

Знам само да је ово запрашивање било медијски прилично лоше покривено. Доста људи није знало о чему се ради.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by KAMIKAZA »

:smt005 To nijeje bilo zaprasivanje vec zastrasivanje komaraca. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by julija »

Koji ste vi formalisti, koristite svaku priliku da opletete po opšt.činovnicima :D
Naravoučenije:"bez marketinške agencije i media plana, ne bi trebalo ni komarce zaprašivati"

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by Iris »

Kami misli, zato što Mile Kratki partner koristi taktiku zastrašivanja, da se svi služe tom taktikom ;)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by ZMIJA »

S obzirom da je u toku bespoštena izborna kampanja, mora se voditi računa i prilikom zaprašivanja komaraca, jer i oni su stranački podjeljeni, pa bi ovi crveni komarci morali bitu i prioritetu,a za ove prenosioce bolesti zapadnog Nila bit će korišćene bespilotne letilice sa višeg nivoa državnih činovnika,šta je sigurno sigurno.
Last edited by ZMIJA on 03.07.2014. 12:25, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by julija »

Obzirom da smo upućeni u opus rada državnih činovnika na višem nivou, plašim se da će BPL predatori od MK Partnera greškom zaprašiti neku državu u okruženju :smt001

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by ZMIJA »

Važno je da su ti činovnici na višem nivou BPL predatori od MK Prtnera ne s greškom već sa odgovornom politikom spriječeili planirano palenje Republike Srpske onomad,ne sa greškom već sa namjerom, nižih probosnakih činovnika u Republici Srpskoj. :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by julija »

Baš sam i mislila na tu odgovornu politiku MK Partnera, da ne zapale greškom neku zemlju iz komšiluka..pa da se čitav svet obruši na nas :smt002

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by ZMIJA »

Nebrini se ti Julija, imamo mi sada svoga Acu Vučića koji nas štiti sa Zapada, a Dodika i Ruse sa istoika,za unutrašneje primjere patriotizma i poduku pravom srpstvu, imamo Emira Nemanju Kusturicu,a oni što misle da će sa Bakirom pobrisati entitetske granice i sami su sagorjeli u želji da dođu do šake vlasti po svaku cijenu,jer to su ipak samo obični činovnici, a nisu državcnici :smt001
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by julija »

Gde je mnogo babica, kilava su deca :wink:
Republici Srpskoj nisu potrebne ikebane u saksiji, već sveži cvetovi koje je sama iznedrila..naravno u SDS rasadniku x

Post Reply