Obraz opstinskih cinovnika

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by Iris »

Izvlacenje iz konteksta je jako opasno!
Tako su i nacisti tumacili Nicea, pa znamo sta se desilo.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by bičbožiji52 »

Špile pusti sezonce neka se malo adaptiraju na forumu, odavno ovdje nisu bili, mnogi su i šifre pozaboravljali :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Ма видим и ја ББ да они немају појма о чему пишу,али битно је да се нешто пишеш и помогучности што више предизборни парола...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Obraz opstinskih cinovnika

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Povecanje poreza nije krivicno djelo posto je u zakonskim okvirima, tako da niko ne snosi bilo kakavu odgovornost ili krivicu kako ti to napisa KO JE KRIV
Драга моја Ирис. Некада је боље ништа не написати, него написати ово што си ти написала.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by bičbožiji52 »

Pusti Vrsta neka trepušice trepću svojim lijepim okicama :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Dovoljno je da jednom radniku ili penzioneru spomenes: FOND SOLIDARNOSTI! Jel i to SDS uradio ? A mi znamo kome ce te pare otici, i za ciji sator i za ciju muziku! Molim vas, razmisljajte realno a ne kao Miline i Dragine fistule :smt001
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

По теби је реално да ће тај новац отићи на шаторе и музику? И онда се позиваш да будемо реални па дај молим те... :lol: Ја знам да сте ви као опозиција лоши да лоши не можете бити и да немате никаква рјешења и то сте доказали како у вријеме док сте вршли власт на републичком нивоу,а тако и сада у оштинама гдје вршите власт (наравно сем пар општина Теслић...) али овакве приче просипати гдје је код вас све што СНСД уради криминал је стварно...

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Samo cu reci : akcija PANDORA!!!! Aktuelne vijesti ovih dana...pa da ja ne pisem, ajde ti molim te napisi iz cije su stranke pohapseni funkcioneri... :smt006 :smt006 ili je i to neka mucka. :mrgreen:
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Какве везе има фонд солидарности са акцијом "Пандора"? Зашто пребацујеш теме? Краљевић јесте наш,али невидих ја њега да је међу ухапшеним или документ да је расписана потјерница за њим,ако имаш тај документ у посједу слободно постави да га и ја видим. Што се тиче оног Цвијетковића такође Васковић је просуо причу да је он члан СНСД-а невиди ја његову чланску карту да је објавио Васковић.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Имаш ли ти у посједу његову чланску карту да је објавиш да је видим?

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Imam tvoju :) :smt005 :smt005 :smt005

A vama je SDS kriv za sve. Pa evo koristim priliku da provucem i Pandoru jer je snsd=kriminal i korupcija, sto se da vidjeti u medijima zadnjih dana!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

KRIMINALNA MREŽA SE PROŠIRUJE: Osumnjičen Miroslav Kraljević, osuđeni otmičar i poslanik SNSD-a



Image
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by bičbožiji52 »

Daj dijabola i ti si obična trepuša na ovom forumu.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 zao mi je bicice, imam duzi staz nego Vi ... :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Image
Jos uvijek navijate za ovaj tim? Pobjednicki... :smt003
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Диабло, па зар је то на слици Цвијетковић?

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Диабло, па зар је то на слици Цвијетковић?

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Ne planirah da smaram sa tekstom, ali sada moram :

"Тужилаштво БиХ: Краљевић је починио организовани криминал

„Мирослав Краљевић починио је кривично дјело Организовани криминал из члана 250. став 2., у вези са кривичном дјелом протузаконито посредовање из члана 219. став 1. и 2. КЗ-а БиХ“, наводи се у документу Тужилаштва БиХ – наредба о спровођењу истраге, број Т 20 0 КТ 000, датираном 23.05.2014. године.

Овај документ презентован је на прес конференцији Мира Џакуле, директора УИО и Мехмедалије Осмића, челника синдиката Управе за индиректно опорезивање.

Краљевић се терети да је припадник злочиначке организације, а дјело које је починио описано је у тачки 12. поменутог документа.

Ту тачку преносимo у цијелости.

Цвјетиновић Здравко и Мирослав Краљевић – заједно

12. Након што је Посланик у Народној скупштини Републике Српске Краљевић Мирослав, позивајући се на своје службено својство ступио путем телефона у контакт са Цвјетиновић Здравком, Помоћником директора за царине УИО затражио од Здравка да као високи службеник у УИО омогући правном лицу ИЗО Еко Монт из Власенице остваривање права на поврат ПДВ-а па је Здравко прихватио захтјев Краљевић Мирослава и објаснио Мирославу да ће прво упутити контролу у правно лице Изо Еко Монт а након тога донијети одлуку о поврату ПДВ-а што је напосљетку и учинио при чему се руководио интересима Краљевић Миролсава и правног лица Изо Еко Монт иако му у моменту када је обећао поврат ПДВ-а уопштее није било познато какви ће налази бити извршене контроле па је у складу са међусобним договором од стране Шефа групе за обраду пореских пријава РЦ Тузла дана 26.03.2013.године донешено рјешење којим се обвезнику ПДВ-а Изо Еко Монт одобрава поврат разлике улазног пореза као већег од излазне пореске обавезе у износу од 88.665,90 КМ

Посланик СНСД-а Краљевић је касно у ноћи 18/19 јуна напустио манастир Ловница, гдје се склонио током акције Тужилаштва БиХ.

Не зна се гдје се тренутно налази, а Тужилаштво има намјеру да га приведе у наставку акције “Пандора”.
Image
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Да ли је званични документ тужилаштва текст Слободан Васковића? Ако немаш званичне документе значи причамо о бајкама и вашим жељама... :smt006

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by schwabo No1 »

Добро, људи, докле ћете да смарате!
Па зар стварно немате никог паметнијег да вам буде идеолошки вођа?
Опет Слободан Васковић и ЈЕБЕН телевизија. Ако се ослањате на њихову памет да вам донесе гласове на изборима... да богда ћери...

Image

Има ли ико паметан у вашим редовима?

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Швабо никога они паметнијег немају него ту лагару Слободана Васковића. :lol: Њима је само преостало да шире дизинформације јер како другачије оправдати своју неспособност и њихов главни циљ јединствена босна... :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by bičbožiji52 »

diablo wrote:zao mi je bicice, imam duzi staz nego Vi
Šta ti vrijedi staž kad ništa nisi i neznaš da radiš, sem da trepćeš na forumu i trgaž suparničke plakate za vrijeme izborne kampanje,jer ilijepljenje plakata je za tebe preozbiljan posao :lol: :lol: :lol:
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Kao i za Vas metla i wc solja :smt006 cujem da ste tu ekspert :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by bičbožiji52 »

Ma šalim se ja s tobom,dođi da te poljubim tako slatko dijete.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by schwabo No1 »

spile_86 wrote:Швабо никога они паметнијег немају него ту лагару Слободана Васковића. :lol: Њима је само преостало да шире дизинформације јер како другачије оправдати своју неспособност и њихов главни циљ јединствена босна... :smt005
Немој тако, има ту још ликова, као онај професор доктор Милојевић, аутор економске стратегије у чувеној "Бијелој књизи", гдје се заговара нова социјалистичка револуција - фабрике радницима и повратак на државну привреду, па економиста??? Светлана Ценић, па онај идеолог Муратовић...ма има њиха иха - ха!

Post Reply