Obraz opstinskih cinovnika

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by KAMIKAZA »

diablo wrote: ti si obican ratni profiter
Vidi ovoga , Swabo je profitirao u ratu... :smt005 dobio je besplatno olovo ,kad bi ga ciganima na vagu prodao zaradio bi pare. :D Nekad me vase gluposti stvarno nasmiju i kad sam tuzan.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

diablo wrote:Vidjeces, kada dodje vrijeme da si pogrijesio. A razlika izmedju nas je evo recu: pet godina ! :|
Nit ja pisem neistine niti dajem neke bla bla promocije, vec na ovaj medijski nacin odgovaram tebi i slicnima koji pljuju po svemu sto nije kako oni hoce! :smt004
Добро вријеме ће показати. Нисам ја ни рекао да ти пишеш неистине ти пишеш бајке! :smt005 бла,бла најбољи бла,бла... не не погришио сам не дајеш. :lol:
Ma sta pricas ti? Gdje je Milorad bio za vrijeme rata? Hm? Kupovao fakultete i svercovao cigarete i naftu? I to je tebi ok, pohvalno...e jadan si ti covece, jadan.
Nemas ti pojma, ti si obican ratni profiter kome je Mile ili Drago dao neki vaucer ili platio po postu da pises ovde gluposti, ali ispadas smijesan, jako..jer se zna ko je ko...i de, ne prosipsaj vis ete gluposti vec idi i kupi sebi cizme za kampanje :smt004
Ех овдје се момачки исмија... :lol: :lol: :lol: Пази неко је нешто у вријеме рата могао шверцеровати,а да за то Радован није знао или није био урачунат... :D

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by KAMIKAZA »

Nije on nabavljao cigarete da bi svercovao,to je bilo za licnu upotrebu. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

diablo wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/113 ... areta.html MILE RONHIL :) pa izvolite :smt005
Ево баш сам о томе писао на другој теми. Како само браћа воле своје коалиционе партнере и како им само помажу да сруше Додика и Републику Српску. :D Диабло свака част за текст ево за награду ја ћу ти купити фес да и ти имаш као твој предсједник Боснић... :smt005

User avatar
NemanjA
Posts: 270
Joined: 04.04.2007. 13:12

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by NemanjA »

spile_86 wrote:
diablo wrote:http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/113 ... areta.html MILE RONHIL :) pa izvolite :smt005
Ево баш сам о томе писао на другој теми. Како само браћа воле своје коалиционе партнере и како им само помажу да сруше Додика и Републику Српску. :D Диабло свака част за текст ево за награду ја ћу ти купити фес да и ти имаш као твој предсједник Боснић... :smt005
Ne vjerujem da to nije rekao zasto bi to sebi ljudi u klixu dopustili, oni su izvor te vijesti. Fina tuzba se moze napakovati za takve stvari, nisu oni ludi da sebi to dopuste.

Nego mozda je neko bio malo neoprezan u prici sa prijateljima u Sarajevu pa mu izletilo :D .
Mess with the best die like the rest.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Mile Ronhil, tako je poznatiji vise nego Milorad Dodik...prosetaj do Laktasa pa pitaj :smt006 covjek napravio biznis. Pa je sada presao na vocnjak. Od tri miliona :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Ne vjerujem da to nije rekao zasto bi to sebi ljudi u klixu dopustili, oni su izvor te vijesti. Fina tuzba se moze napakovati za takve stvari, nisu oni ludi da sebi to dopuste.
Nego mozda je neko bio malo neoprezan u prici sa prijateljima u Sarajevu pa mu izletilo :D .
Прича није истинита и одкуд знаш да неће бити тужба. :wink:
Mile Ronhil, tako je poznatiji vise nego Milorad Dodik...prosetaj do Laktasa pa pitaj :smt006 covjek napravio biznis. Pa je sada presao na vocnjak. Od tri miliona :smt005
Јел ти то Боснић рекао? :smt005

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

To znaju svi od Vardara do Triglava i do Tokija :smt005 :smt005 :smt005 Poznata je on faca :) ko god konzumira cigarete, zna za njega :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Milhill. Milboro. Kamelmil.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by schwabo No1 »

diablo wrote:Ma sta pricas ti? Gdje je Milorad bio za vrijeme rata? Hm? Kupovao fakultete i svercovao cigarete i naftu? I to je tebi ok, pohvalno...e jadan si ti covece, jadan.
Nemas ti pojma, ti si obican ratni profiter kome je Mile ili Drago dao neki vaucer ili platio po postu da pises ovde gluposti, ali ispadas smijesan, jako..jer se zna ko je ko...i de, ne prosipsaj vis ete gluposti vec idi i kupi sebi cizme za kampanje :smt004
Шта рећи?
Момак је у праву, 100%.
Колико сам ја ратни профитер, толико је Миле куповао факултете и шверцовао.
Рећи нешто лијепо о лошем човјеку је врлина. За то треба бити добар човјек. Говорити ружно о добром човјеку је карактерна особина говнета.
..jer se zna ko je ko...
Тачно, зна се. Говно остаје говно.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by julija »

Schwabo, uz dužno poštovanje vaših godina..stvarno ste preterali. g.Dodik se bavio švercom cigareta i nafte, i to nije tajna..ako je to razlog da vi kvalifikujete tako nepristojnim terminom, neka sve ide na Vaš obraz nasušni x

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

schwabo No1 wrote: Рећи нешто лијепо о лошем човјеку је врлина. За то треба бити добар човјек. Говорити ружно о добром човјеку је карактерна особина говнета.
Тачно, зна се. Говно остаје говно.
Jel ti to za sebe kazes da si dobar covjek? Sam sebe hvalis? :smt006 :smt006 :smt006 vidim kakav si, sam sebe opisa... :mrgreen:
Profiteru...
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by schwabo No1 »

Јулио,
уз дужно поштовање, све ми више личиш на глумца дилетанта који, на сеоској приредби, глуми да је глумац професионалац, добитник Оскара.
Као прво:
прочитај пажљиво пост који је написао уважени форумаш са надимком диаболо, па ћеш и сама закључити умјесто мене: "Е, јест говно."
Као друго:
Не браним ја никога, ни самог себе, а камо ли Милу. Боли ме брига за њега. Сама си навела у једном посту да је свако невин док с не докаже супротно. То доказивање је релевантно једино на суду. Зашто нико од многобројних "бораца против криминала" не пресавије табак и тужи дотичног господина, ако већ корумпирана полиција не реагује? Зашто? Изгледа да нема никаквих доказа осим блога Слободана Васковића. Када буде донесена прва пресуда против Милорада Додика везана за ратно профитерство и криминал нећу бити разочаран. Бит ћу задовољан што имам једно ново сазнање.
Као треће:
Немој ти мене персирати и штедити због мојих поодмаклих година. Нису ме ни дјеца у школи персирала, зашто би то то неко радио овдје, у овом виртуалном свијету.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Својевремено сам питао форумаше да ли знају зашто се Санадеру није судило у Хрватској док је био премијер. А Грлица исправно одговори: "Знам ја, знам ја! Био је на власти!" Ма наравно, одговор је очигледан, но само се Грлица усуди дати исправан одговор. И само се ја усудих поставити питање на које је одговор очигледан. Ја уопште не сумњам да ће се судити, и Мили, и свим његовим индијанцима. Но потребно је вријеме. Временска дистанца. И наравно, не само то, потребна је и нека "будала" типа Вучића, која се апсолутно не боји последица истјеривања истине. Ако не добијемо "Вучића", овдје у РС, лопови ће се мијењати на власти, а промијенити се ништа неће. Да не будем погешно схваћен, ако дође до промјене власти у октобру, од исте не очекујем чуда, очекујем да све лопове смјесте тамо гдје им је мјесто. ПРВО ТО! Колико год гладан био, душевна храна је преча од свега.

Нисам сигуран да ћемо на јесен добити "будалу" која је спремна да друштво очисти од крпеља. Надам се, али не видим "будалу". Видим само борце за власт.

Резиме: Крпеље имамо. Третман против крпеља знамо. Да ли имамо лијек?

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by julija »

za Schwabo No1/
Nepristojni ste prema meni, bez adekvatnog razloga. Isleđujete me bez potrebe, sa namerom da vređate..

Pitanje, "da li ja sada radim na transfernim cenama ili glumim na prašnjavoj seoskoj pozornici", nikoga stvarno ne zanima.
Uvaženi profesore, vrlo pažljivo čitam postove i pratim sagovornika, tako da nijedan novinar pa ni taj Vasković nisu merilo vrednosti prema kome se ravnam. Kroz život koračam otvorenih očiju, savremenik sam svih događaja i mišljenje baziram prema sopstvenim zaključcima. I ponavljam nije tajna čime se predsednik Dodik bavio, ali kriv nije dok mu se ne dokaže krivica.
Pristojno vaspitanje sam ponela iz roditeljskog doma, ono je moj lični pečat..koji niko menjati ne može, tako da je uzaludno raditi na tom projektu, g.Schwabo x

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Ја колико се сјећам Миле је имао паузу један мандат и тада је био тужен и шта би, ништа! И исто тако што је тада било ништа тако ће бити и поново некада тамо када дође опозиција која га може срушити, пошто је очигледно ова је неспособна... :smt005

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Људски је тјешити се, и надати се.
spile_86 wrote:Ја колико се сјећам Миле је имао паузу један мандат и тада је био тужен и шта би, ништа! И исто тако што је тада било ништа тако ће бити и поново некада тамо када дође опозиција која га може срушити, пошто је очигледно ова је неспособна...
Зар се ти са својих 21 годину сјећаш Милетове паузе у политици, и тужби против њега? Колико си тада имао година? Или можда пишеш нешто што ти неко напише на листу папира? Зар је то твој домет?

Ја сам јадан и биједан, с ким преписке пишем.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 reinkarnaciju je dozivio :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Можда би ви волили да неко пише мени шта да ја овдје износим,али вјерујте не пише већ ја лично. Што се тиче моји година 21 годину немам,а колико сам тада имао није ни битно,а ово што пишем знам читајући разноразне портале,новине итд... Ако гријешим слободно реците и поставите документ гдје је осуђен за било шта? Нема потребе за тешке ријечи и вријеђање... јер ја ништа лоше не мислим о теби... :smt006

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Ма дај, молим те.
Прво, мали је неписмен. Један потпарол, било које политичке странке, не би смио себи да дозволи толико граматичких грешака. Заправо, странка не би смјела да дозволи да је заступа неписмено дериште.
Друго, апсолутно нема свој став, ни по којем питању. Има само фрчкаву косу.
Треће, од њега се никакав став и не очекује. Треба само да пише оно што му "зрикави" рекне. А и "зрикави" се не може разапети на све стране. Јебига, то је цијена да истјераш из странке све иоле паметне, и оставиш само мороне, јер се њима лакше управља.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Спиле, ево покушаћу да будем пристојан. Ако не успијем, немој замјерити, само ћу се искључити, и више нећеш имати проблема.

Дакле, као прво, не каже се : "Можда би волили...". Каже се : "Можда би вољели..."

Ако пишеш:"моји година" умјесто "мојих година", шта ја да мислим о теби осим да си неписмен. И зар треба, ти, такав неписмен, да заступаш неку странку, ма било коју странку? Извини због искрености, али твоја писменост је срамота за било коју странку, и свака странка би требала да се огради од твојих услуга.

И на крају, читајући твоје постове, евидентно је да их ти ниси креатор. Ако то тебе не боли, мени свеједно.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by spile_86 »

Ееее птицо,птицо... чему излив емоција за пар грешака. Шта си све овдје написао па стварно незнам шта да ти одговорим. Ако ти сметају моје правописне грешке слободно немој читати моје постове видиш да само губиш зивце ради њих.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by svraka »

Постоји круг људи који ме могу без пардона ословљавати са птицо, швракац, стара педерчино, папучару и сл. Ти ниси у том кругу. Једноставно, за тако нешто немаш никакве квалификације. Не спорим ти право да себи дозволиш и ти тако нешто. Само, треба да знаш, да ја на то не гледам благонаклоно, јер ниси из круга људи којима је то дозвољено. Када ме ти ословиш са птицо или швракац, то је озбиљан испад. А због таквих испада од мене не можеш очекивати ништа добро. Не знам за друге са овог форума, али према мени ћеш,сигуран сам, држати дистанцу, из властитог интереса.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Obraz opstinskih cinovnika

Post by diablo »

Nko danas ucu pravopis :smt005 bukvar je pod miskom i ode se citati. Vidite kako kritika utice pozitivno :smt003 Bravo,spilac!
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

Post Reply