Narodni poslanici iz Prnjavora

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

godfather
Posts: 25
Joined: 22.01.2014. 12:57

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by godfather »

Grlice,potpisujem,svaka cast za post...i podrska svraki,stvarno su pretjerali pojedinci.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by schwabo No1 »

Чекај Грлице, де да се организујемо! Прво хвалиш оне који се према женама односе недолично, а онда осуђујеш друге! Изгледа да ти то сортираш према томе да ли некога познајеш или не!

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by grlica »

Moja jedina sreća što se tiče ovog foruma jeste što ne poznajem nikoga, sem vještice. Ja samo čitam ko šta piše. Citiraj mi taj dio gdje ja hvalim nedolično ponašanje prema ženama.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

Ja pouzdano znam da poznaješ još neke na forumu,ti i Julija živite u velikim gradovima,a Prnjvor i našu kasabicu poznajete bolje od nas koji se ovdje zlopatimao.Budimo iskreni i učalnimo se svi u političke stranke jer se mnogi lažno predstavljaju ,u smislu kako su samo apostoli ,a nikao starnački aktivisti ,naravno u različitim formama .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by grlica »

Pobrkala si lončiće bičice. Ja i Fatma smo možda iz iste ulice :wink: al smo se vinule iznad malograđanskih gluposti kao što je ta ulica :lol:
Ne pada mi na pamet da se učlanjujem u neku stranku pa da mi sutra kažu da imam posla sa onim tajkunima. Ne , ne! To prepuštam vama :D
Kad kažem poznajem mislim da nekog znam u dušu :D A ova poznanstav iz viđenja ne pikam :wink: :)
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

Ma sve to stoji ptico, ali teško se okupati u prljavoj vodi i vas dvije ma koliko htjele ostai čiste mi ćemo vas bar isprslati ovom prljavom vodom, ali nemojte nam pobjeći sa bazena/foruma/kakao nam je jednom pobjegla naša nikad nezaboravljena Povjerljiva,čiju reikarnaciju tako željno očekujem :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »

Ma poznaje ona sve nas,koliko je ta rakije ispekla sa mojim kazanom a sada neka velika sarajka :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by grlica »

E baš me zanima čime ćemo ove godine napuniti kazan :?: :!:
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »

Ako rodi kukuruz,bice ciste sljivovice. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by grlica »

Imam ćopa ko duša :D od jesenas , kruška ljepša od viljamovke , od ljeta do jeseni bereš :) kod babe mi iz sarajva --oćeš kupit
STARI GLEMBAJU :smt005

" ...varalice i ubojice..."
moja barunice :lol:

(Gledala sam Izeta kako je bio lijep i mlad :P ) pa me podsjeti stari lopove :wink: :smt006
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »

Umene kad rodi, rodi... :D
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by vrsta8472 »

Image


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Мислим да је ово реална процјена имовине Станића. Волио бих када би неко дао процјену имовине нашег предсједника Додика. Врста, можда би ти могао. Ако имаш петље, наравно.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by vrsta8472 »

Nisam stručnjaka za procijene, ali sigurno nije sirotinja kao Miladin ;)

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Miladin sirotinja? Duhovit si? Ili samo izbjegavaš priču o Dodikovoj imovini? Na duhovit način.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by vrsta8472 »

Па не може се поредити са Лемијем, нема шансе. Одувијек је било да онај што врца мед, и да прсте лиже?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »

TO NE POKAZUJE KOLIKO SU ONI BOGATI VEC KOLIKO SMO MI GLASACI GLUPI.
Dok narod gladuje i gine neko se bogati ,evo i ja kazem da je Miladin dobar u odnosu na ostale koji su zauzeli fotelje,nas glupi narod bira takve ili takvoga da zaradjuje platu od par hiljada,umjesto da se tu postavi neko ko ce ovakvima da radi o glavi,mi opet biramo njih da politikom stite svoj kapital, i da dalje kradu ,da se jos vise bogate.Zalosna smo mi nacija.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by nenad 10 »

KAMIKAZA wrote:TO NE POKAZUJE KOLIKO SU ONI BOGATI VEC KOLIKO SMO MI GLASACI GLUPI.
Dok narod gladuje i gine neko se bogati ,evo i ja kazem da je Miladin dobar u odnosu na ostale koji su zauzeli fotelje,nas glupi narod bira takve ili takvoga da zaradjuje platu od par hiljada,umjesto da se tu postavi neko ko ce ovakvima da radi o glavi,mi opet biramo njih da politikom stite svoj kapital, i da dalje kradu ,da se jos vise bogate.Zalosna smo mi nacija.
Upravo je tako.Mi ih biramo i nama bi trebalo da sluze ali oni svi sluze samo sebi i svoim novcanicima.Isti su oni svi nemaju ni obraza a o postenju da nepricamo.Meni je jos gore kada ih neko brani i kuje ih u zvijezde.SVI SU ONI LOPUZE !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:Па не може се поредити са Лемијем, нема шансе. Одувијек је било да онај што врца мед, и да прсте лиже?!
Naravno, da se ne može svaka šuša porediti sa Lemijem.To je debilska priča.Nismo se svi mogli porediti ni sa Titom,mada su mnogi Titići prešišali Titu.Jedno je vrcati med ,ali drugo je krasti tuđe i pčele košnice,kako su mnogi kreteni to radili još za vrijeme rata.Narod ih sada bira po nekolko puta, i nije problem u kretenima, već problem u nepismenom narodu.
Narod se prodaje sa guzicu trešanja, ili dvije lubenice.A,sada bleji ,i vidi samo predvodnika,a ne vidi prvog do sebe.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

svraka wrote:Miladin sirotinja? Duhovit si? Ili samo izbjegavaš priču o Dodikovoj imovini? Na duhovit način.
Imali za tebe Švaraka još ijedan lopovu ovoj Republici Srpskoj sem Milorada Dodika ?
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »

Zanimljivo je kako neki sledbenici u ovom slucaju Lemijevi,ne mogu ili ne zele da vide da je on lopov,bez obzira sta on napravio nadje se neko da to pohvali,jer boze moj na ovom svjetu postoji neko ko je i veci lopov od njega,ista slika je i kad se radi o nekome iz SDSa ,ali malo su manje opcinjeni svojim vodjama,jer glavni su na privremenom odmoru,a tako je nekad bilo,ako uperis prst u nekog vodju i kazes on grijesi,hoce da ti ga odgrizu,kao danas za Lemija.Ljudi,svaki politicar je lopov,mada svaki lopov nije politicar,sto ce reci da ima i dobrih lopova :D jer da nije tako kako bi postali to sto jesu.Iz pocetka se uvlace u dupe svakom zivom,da bi dobili miris i postali jednaki drugim politicarima,a onda kad se izvuku oni pocinju da hvale sami sebe,pa onda podmite druge da ih hvale i kad se stvori dovoljno velik krug oko njih od tih podmitljivih go*ana,oni isplivaju na vrh,,politika je u stvari jedna velika septicka jama,puna go*ana,a najvece pliva na povrsini. :?
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by corkan »

Kami mislim da nisi baš korektan iako dijelim tvoje mišljenje,ja ipak za presjednika mislim da on malo krade malo i narodu daje,što za ostale nisam baš siguran.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by vrsta8472 »

То се стручно каже: "крадуцка". Супер смо ми као народ да код нас такви ликови успијевају и још су сваке године богатији а народ обичан сиромашнији. И онда када све ово види неки млад човјек од рецимо 15 година, ко ће му бити узор?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

Svi mi pomalo prduckamo i kraduckamo i vićemo držte' lopova.Mi smo iz socijalizma pešli u Kraduckionizam i Prducknionizam zvani Demokratija i Slobodna Tržišna Ekonomija.Pitanje je gdje je granica između Običnog naroda i onog Neobičnog.
Lažnih proroka i kvazi uzora imamo više nego ikad,jer nam je lakše utjerati meter u dupe, nego milimetar u glavu.
Inače smo svi neobično glavati,grlati i mudati.Da nije tako ne bi te iste lopove kojih ima u izobilju, birali na izborima i davali im vlast u ruke, da se još više bolje i lakše lopovišu.Malao je što su nas gologuzani pokrali,pa su sada i milioneri, koje smo izabarali za narodne proroke ,koje kad smo ljuti zovemo iz milja Papacima.Jesmo li se kad zapitali kako su ti Papci, milioneri, postali naši naraodni tribuni ,nosioci propovjedi o pravdi i istini.Nismo.Nismo jer smo mi obična kopita i obične ojebine.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by bičbožiji52 »

NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

Post Reply