Narodni poslanici iz Prnjavora

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Spiki, da ne bude zabune, ja o tebi ne mislim nista lose. Samo kazem da je tvoje angazovanje na odbrani najveceg balkanskog lopova, potpun promasaj. Nemoj da ja pisem ponovo sve ispocetka. Ljudi su ti bas na ovoj temi napisali sta je Miki sve oteo od svih nas. Tako se samo kleptomani ponasaju. A moje piskaranje na forumu poredis sa 400 hektara ukradene oranice? Da odes malo do cika doktora? Cisto da ti poslozi kockice.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by spile_86 »

Господине Шврака, гдје су Вам докази да је Милорад Додик нешто присвојио што му не припада!? Ово што ви пишете су само лажи за које можете бити кривично гоњени и зато сам Вам и написао правосудни термин "Клевета". Можете ви писати до сутра да је неко нешто украо,али нез доказа ваше писање не вриједи ништа. Исто тако што овдје многи пишу да је неко нешто украо могу и ја исто писати о Вама,али би то наравно било без икакви доказа и шта би ја онда постигао са тим, ништа! Као што и ви не постижете ништа са писањем о измишљеним крађама Милорада Додика. Што се тиче "чика доктора" мени он тренутно није потребан пошто сам ментално сталабилан, што се за Вас не може рећи, пошто само ментално нестабилна особа може писати о којекаквим крађама без икакви доказа. Надам се да овако не радите на вашем радном мјесту да оптузијете и кажњавате људе без икакви доказа.
Last edited by Moderator on 14.12.2013. 15:14, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by просвјета »

Како је то могуће? Био је беспрекоран, недодирљив, све док...

Image

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by spile_86 »

Просвјета да ли се овај текст односи на Санадере које су опустошиле Општину Прњавор, или се овај текст можда односи на вријеме апосолутне беспрекорне и недодирљиве крађе која је се десила прије "klimatski i ,,drugim'' promjenama 90.godina prošlog stoljeća"? :smt005
Last edited by Moderator on 14.12.2013. 15:13, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by Magyar »

svraka wrote:Daleko od toga da sam siguran. Sanse se realne, a i ljudski je nadati se. Zapravo, ja o Mili uopste nemam lose misljenje, ali u nekim segmentima. Kao prvo, mislim da se radi o inteligentnoj osobi. Mislim i da je pronicljiv i sposoban politicar. Mislim da uopseno gledajuci nije losa osoba, naprotiv. Ima smisla za humor, i cesto se sali i na svoj racun, a to je pak odlika samo velikih karaktera. Ono sto mi se kod Mile ne svidja je njegov bahat odnos prema svemu sto mu smeta i ne pase. Nekultura u komunikaciji sa ljudima takodje. Kocijas. A ono sto ne mogu da mu oprostim je nezajazljivost. Prokletinja, sto bi moja pokojna baba rekla. Daj sve meni, drugi mogu da pocrkaju od gladi, daj da se ja namazem maslom i po g.....! Nema mjere. Bolest.
Svaka ti je k`o u Njegosa. Bez skrivenih namjera i sarkazma. Iskreno. :smt002
spile_86 wrote:Господине Шврака, гдје су Вам докази да је Милорад Додик нешто присвојио што му не припада!?
Spile brate, jesu li tebi uradili lobotomiju? Ja mogu da shvatim da si njihovom clan i da su te uhljebili, ali brate valjda ti je ostao razum majku mu? Dodji sebi dok jos imas kome :D
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by просвјета »

spile_86 wrote:Просвјета да ли се овај текст односи на Санадере које су опустошиле Општину Прњавор, или се овај текст можда односи на вријеме апосолутне беспрекорне и недодирљиве крађе која је се десила прије "klimatski i ,,drugim'' promjenama 90.godina prošlog stoljeća"? :smt005
Знаш како кажу, риба од главе смрди а од репа се чисти.
Само, ко луд чисти смрдљиву рибу... :D
Наравоученије: Смрдљивој риби прво главу очисти... :smt006
А да, не читаш а питаш... Рекох у неком скорашњем посту, коментаришући Раљићев интервју:
Челичну метлу опробати у својим редовима, да народ види... Мислим метлу и чистача

Поздрав млади пријатељу.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by vrsta8472 »

Бујица у скупштини: Станић пљувао и ударао, премијерка критиковала Радојичића
Станић шоу

Предсједник Владе Републике Српске Жељка Цвијановић затражила је у Народној скупштини јавно извињење посланика СДС-а Миладина Станића "због добацивања и гледања у ноге женама у парламенту Српске".

Цвијановићева је затражила у име свих жена у парламенту јавно извињење од Станића, а од предсједника Народне скупштине Републике Српске Игора Радојичића затражила је да заштити жене чланове Владе Републике Српске и жене посланике.

Током скупштинске расправе о приједлогу законских мјера за санацију штете од поплава у Српској, Цвијановићева је рекла да је Радојичић јуче дозволио да народни посланик пређе са друге стране сале и дође до ње.

Како јављају новинари на Твитеру, Станић је рекао: Женама се гледа у ноге. Даље се наводи да је пљунуо посланика СНСД, Синишу Додика и ударио посланика Милан Ковача.

"Сутра ћете дозволити да ми неко овдје удари шамар, а данас је у реду да се све ово добацује и да све прође без икаквог коментара. Због свега овога у име свих жена које се овдје налазе тражим јавно извињење Станића, тражим да ме заштитите и да не дозвољавате да ми прилазе народни посланици бијесни, јер ја никоме не прилазим", рекла је Цвијановићева Радојичићу.

Цвијановићева је рекла да се то никада није дешавало у парламенту Српске него јуче, и то када се она обраћала парламенту Републике Српске.

"Зашто сам то ја једина да се дозвољава да се тако поступа према мени. Је ли зато што сам жена, зато што нервирам некога? Ово је парламент и не дозвољавам да ми се прилази, због чега тражим извињење Станића", додала је Цијановићева.

Радојичић је, обративши се Цвијановићевој, рекао да је посланику који јој је јуче пришао изречена опомена.

Радојичић је рекао да он води сједницу парламента и да јој се то не мора свиђати, као што се то не свиђа некима одавно, те да одговара за то како ради.

У парламенту Републике Српске у току је получасовна пауза.

Извор: СРНА
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by ZMIJA »

Kad nama neko poput ovog Miladina Stanića drži slovo, i morališe o pravdi i poštenju,ove poplave koje nam je Bog posalo mala su kazana svima zajedno :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »

Sta ima tu Zeljka da se buni,Miladin je fudbaler, i on logicno prvo gleda protivnicima u noge. :D
A jest mu zadnja lopturina legla na volej... :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Како јављају новинари на Твитеру, Станић је рекао: Женама се гледа у ноге. Даље се наводи да је пљунуо посланика СНСД, Синишу Додика и ударио посланика Милан Ковача.
Samo kleveću,da je nekim slučajem Željka obula crvene umjesto bijeli čizama,bila bi to prava korida, a Stanić da ima prave rogove nebi ubado otraga kao surogljivo june u koga je vječito guzica isparana.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Tacno sam znao gdje ce nas odvesti pederluk koji zagovara onaj kengur iz Australije. Vise zensko ne smijes ni pogledati. Zamisljam Stanica kako gleda Radojicicu u dekolte. HA HA HA. Miladin, osim sto je dobar fudbaler, dokazao je i da je pravi muskarac.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by ZMIJA »

Dobar komad se kući vodii :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by Vucijak »

Svraka nisam znao da si tako jadan i bijedan kad me prozivas za te nesretne pedere!
Kao prvo kakve to ima sa ovom temom ?:::::::::.................................::::::::::::::::
Ja sam ako ne znas ozenjen i imam djecu a ovaj forum mi sluzi samo za zezanje
jer ja ne razmisljam kao sto se misli u prnjavorskoj kolotecini :D

( Ne mjesajte neduzne ljude u vase rasprave-Moderator)
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Ама знам да се само зезаш. То си ми писао и у пп. И ако ћемо право, супер ти је то, мислим само се зезати преко форума. Ето, и ја се мало зезао. Надао сам се да ћеш бар ти схватити зезање.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Ето видиш, драги мој хетеро пријатељу, кад се ја зезам модератор не реагује. Нема зашта. Када се ти зезаш, модератор то мора санкционисати. Прст на чело стави, а руку на срце, па реци: ко се од нас двојице зеза, а ко вријеђа!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »


Balkan,a ove zene se podigle,u nas je to normalno da se malo podviruje,pipka,stipka,a posebno u skupstinama,nije ovo prvi put,cak i u srbiji je bilo toga. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by Vucijak »

Sve je u redu svraka, malo sam i ja pretjero pa me moderator malo sankcioniso :)
Kad dodjem za Prnjavor idemo negdje na pivo ok?
Peace :smt006
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Ма у реду је другар. Људи смо, нисмо гас маске. Ако ја не стигнем, поведи Тому на пиву.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by Vucijak »

Vazi Svraka casticu Tomu sa pivom dole u zanatskom centru
a kad naletim na tebe javi ti se ok? :smt006
Image

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by KAMIKAZA »

I meni da se javis pod obavezno,kad podjes ponesi jedno dva tri batacica od tih kengurova da imamo za mezu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Видиш мајмуне, пардон, кенгуре, ја знам да Томо није попио пива онолико, за својих 80 година живота, у кафани никада, колико му је прста на руци једне руке. Ма за цилели свој живот није попио гајбу пива. Знам то јако добро, ћаћа ми је! За разлику од мене, јас сам цистерне пива попио. Ти би, смраду, да га частиш пивом по занатском? Ти, смраду, ако ми се икада јавиш, можеш само добити шаку у нос. Без пардона, и без упозорења.

Vucijak
Posts: 328
Joined: 26.09.2010. 17:06
Location: Australija

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by Vucijak »

Svraka opet si pijan, daj smiri se malo :smt005
Zamolio bih Admina na ovom forumu da forumasa Svraku banuje na 7
dana zbog verbalnih uvreda i fizickih prijetnji ! :roll:
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by svraka »

Eво, сам ћу. Не треба нам модератор. Нема ме 7 дана. Данас је 16. 06. 2014. До 23. 06. 2014. се нећу јављати на форуму. Али ти, кенгуре, пази на своје изјаве. Знам, зезаш се. И ја се само зезам. Супер, шала, народ весео... Ипак, пази ђале.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Narodni poslanici iz Prnjavora

Post by grlica »

Niko na ovom forumu (čak ni ja) nije primio toliko uvreda kao svraka. Sasvim očekivana reakcija bila uz pivo ili ne , svaka čast na strpljenju do sad. IPak , da ti istovremeno jedan proziva oca a drugi ženu --mislim da ovaj čovjek nije zaslužio. Niko nije zaslužio takvo što. Kad sam već kod toga moram reći :- svaka čast higijeničarki ( čistačici) koja se drznula da prijavi super ego učitelja Švabe. Naše jadne žene kad ih izvrijeđaš one se poklope još se i izvinjavaju bezobrazniku al eto ta nije i ja joj se divim -- za naše primitivne poglede na svijet to je pravi pomak.
Nedolično ponašanje u Skupštini niko ne odobrava , no to je slika i preslika društva u kom živimo. Gledati Skupštinu stvarno je smijurija , posebno kad Želki koristi svoja prava.
Ja lično ne volim Stanića zbog njegovog impresivnog imovinskog kartona , pisano je mnogo o njemu na privatizaciji, zaključujem da u onoj našoj veseloj skupštini sjede PRIVATNICI -- ko fol poslanici. Nasmijati se svemu tome nije grijeh --šta drugo čovjeku i preostaje nego samo da se smije :(
imam moćno pero - jezik srpski

Post Reply