SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Koridor92 »

SIVI SOKO wrote:fotelja kafica svako jutro novine bes je lep zivot pobednika :) rado cu se zrtovat i ostat na ovom mestu jos dva tri mandata :D
:smt023 :smt023 :smt023
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

данас у 10 часова биће започета прва или Конститутивна сједница СО-е Прњавор , у раду ће учествовати 29 новоизабраних одборника.Српска демократска странка имаће већину од 20 одборника и то редом:
СДС - 9 одборника,
СРС РС- 2 одборника,
СРС ВШ - 2 одборника,
СП - 2 одборника,
ДП - 2 одборника,
ПзП -1одборник +одборник из реда националних мањина, и
ДНС 1 одборник

овим путем би пожељео срећу свим новоизабраним одборницима како позицији тако и опозицији. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Gdje je Žuna svjedoče, jeste li ga izdali, ili je on vas morao napustiti :oops: :oops:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Koridor92 »

svjedok.saradnik32 wrote:данас у 10 часова биће започета прва или Конститутивна сједница СО-е Прњавор , у раду ће учествовати 29 новоизабраних одборника.Српска демократска странка имаће већину од 20 одборника и то редом:
СДС - 9 одборника,
СРС РС- 2 одборника,
СРС ВШ - 2 одборника,
СП - 2 одборника,
ДП - 2 одборника,
ПзП -1одборник +одборник из реда националних мањина, и
ДНС 1 одборник

овим путем би пожељео срећу свим новоизабраним одборницима како позицији тако и опозицији. :smt006
neka je srećno i plodonosno :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Конститутивна сједница СО-е Прњавор протиче у најбољем реду управо је пауза а за предсједника је предложен Борко Лукановић након паузе очекује се гласање .
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

svjedok.saradnik32 wrote: а за предсједника је предложен Борко Лукановић након паузе очекује се гласање .
Dotakli smo dno zivota. :D Zuna je mila majka u poredjenju sa Borkom,bar zna da se ponasa kad je to potrebno,ovaj covjek za svojih 48 godina nije naucio da se ponasa na ulici a kamo li u skupstini,i sad on treba jos da je vodi,bozeeeeeeeeee.Bas me zanima koliko je neko trebao biti lud da predlozi ovakvo nesto,ko je taj da ga ubiljezimo u Ginisovu knjigu rekorda,kao jedinu osobui sa IQ -104. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Ne znam tog čovjeka nešto posebno ali čuo sam od nekih odbornika iz prošlog saziva da je bio jako aktivan i konstruktivan odbornik.Ne poznajem čovjeka dobro pša ne bih da sudim unaprijed.Dozvoljavam i ovakva mišljenja kao što reče prethodnik,možda ga on bolje poznajem.Jel on i direktor škole u Vijačanima ili je to neki drugi Lukanović?
Svedoče ko je u toj kombinaciji potpredsjednik?
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Изабрани су Предсједник Скупштине општине Прњавор - Борко Лукановић
замјеник предсједника Славко Вујиновић - славуј
и зајеник начелника Божидар Ивановић
у току је избор ВД шефова одјељења. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

:smt100 Hocemo li se mi ikada dozvati pameti :D Hajde Bozo je dobar ali ova dva,neka nam bog bude na pomoci. :roll:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by BigBang »

svjedok.saradnik32 wrote:Изабрани су Предсједник Скупштине општине Прњавор - Борко Лукановић
замјеник предсједника Славко Вујиновић - славуј
и зајеник начелника Божидар Ивановић
у току је избор ВД шефова одјељења. :smt006
odličan izbor!
o gosp. Lukanovića ne treba trošiti mnogo reči. čovek se već mnogo puta iskazao i kao prosvetni radnik, humanista, vrstan pedagog, čovek od reči i ugleda!
Gosp. Ivanović-poštenjačina!
Gosp. Vujinović, veoma ozbiljna osoba, jedan od malobrojnih primera uspešnog privatnika neukaljanog obraza!
gospodo, mnogo sreće u budućem vođenju opštine i radu!

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

заборавих да напишем нови ВД Секретар општине је Војиславка Гатарић .
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

:D Necu nista da kazem i onako je ljuta na mene :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Koridor92 »

KAMIKAZA wrote::D Necu nista da kazem i onako je ljuta na mene :D
i bolje da ćutiš!!
ionako se rijetko, veoma rijetko desi, da napišeš nešto smisleno i pametno :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

коридору како ти паше :D :wink:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

занима ли вас шта од одјељења ?? :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Koridor92 »

svjedok.saradnik32 wrote:коридору како ти паше :D :wink:
za sada nije loše :smt002
svakome prema zasluzi :smt006 :smt006 :smt006
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
shepherd
Posts: 15
Joined: 21.09.2012. 19:13

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by shepherd »

pucaj svjedocesaradnice!
Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by regeman »

evo i ja da se javim, izabrano je novo rukovodstvo SO.
mi smo podrzali Borku, covjek je ok, korektan i normalan iz ovo malo komunikacije sto imamo. Ostavljam rezervu da ga ne poznajem privatno.
Za Slavuja nismo glasali mi iz DP/a, za Bozu jesmo, meni je komsija i kucni prijatelj, ionako.
Sto se tice VD odjeljenje, to su uglavnom kako mi se cini privremena rjesenja.
Prigovor snsd i pdp na lose pripremljenu sjednicu je opravdan bio..mora se to bolje organizovati.
mjesta za euforiju nema..puno posla ima.. :smt006
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

svitanje
Posts: 53
Joined: 20.09.2012. 09:15

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svitanje »

Čestitam novo izabranim funkcionerima Skupštine opštine Prnjavor na izboru.
Dobro je da je postignuta jedna dovoljno široka skupštinska većina, iako nije najbolje da ima toliko stranaka, pošto znajući nas Srbe, neće nimalo biti lako to sve iskoordinirati, ako svi budu nešto tražili.
Šteta da gospodin Žunić Brane i njegov PDP nisu dio skupštinske većine, pošto nije dao mali doprinos izboru gospodina Gatarića za načelnika.
Ako ga je Rojo izdao i postao dio skupštinske većine suprotno odlukama PDP, to nije dobro za ugled Partije. Sad tako podijeljeni i izvan vlasti to će dalje razočaravati članstvo i simpatizere ove partije. šTA URADITI DA SE TO PROMIJENI?
Gospodin Žunić bi učinio pravu stvar da na ovom Forumu objasni svojim glasačima i simpaatizerima kako je PDP od sigurnog dobitnika doveden u poziciju u kojoj se sada nalazi.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Nicky »

Gospodin Zunic licno je i doveo svoj PDP u takvu poziciju. Nema sta mu nije nudjeno, ali ocito ga je neko ubijedio da on sa svoja 2 mandata moze da trazi da bude jednako tretiran kao i recimo SDS, sto je naravno smijesno. Ali dobro, covjek se uci dok je ziv :) Ja da sam u PDP-u licno bih trazio smjenu zbog ovako smijesnog poteza...covjek je ocito vjeciti kontras, nikad mu nista ne stima. Mozda ima neko racionalno objasnjenje, mada kako pricaju sta mu je sve nudjeno...to ni Dacic nije trazio u Srbiji :D :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Kapa dole Brani na doslednosti.Koliko ga ja poznajem siguran sam da takvu odluku nije donio sam već su tako odlučili organi njegove stranke na opštinskom nivou,odnosno da ne bude zabune on zajedno sa njima.Brane štiti svoje članstvo i svoje kadrove.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Rege,prijatelju kako DP stoji u raspodjeli vlasti? Čujem danas na pauzi skupštine da kao DNS dobija mjesto načelnika za opštu upravu ,naš bivši zamjenik Srele bi kao trebao biti,a socijalisti odjeljenje za boračko invalidsku zaštitu SP a kadrovsko rješenje Savić M. Slažem se Regi da je ono danas bilo veoma loše organizovano mislim na samu sjednicu,ostadosmo do kasno al dobro valjda će biti bolje Vujinović će to da uredi biće kao samoposluga. :smt006 :smt006 laku noć
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by regeman »

tako nekako ali sve je to rekla kazala i dok ne bude zvanicno nista se ne zna...

sto se tice pdp.a nudjeno im je duplo vise nego ostalima sa po 2 odbornika..zasto nisu prihvatili sami znaju..
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
drlonc
Posts: 242
Joined: 09.02.2007. 09:44
Location: Prnjavor

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by drlonc »

bičbožiji52 wrote:Kapa dole Brani na doslednosti.Koliko ga ja poznajem siguran sam da takvu odluku nije donio sam već su tako odlučili organi njegove stranke na opštinskom nivou,odnosno da ne bude zabune on zajedno sa njima.Brane štiti svoje članstvo i svoje kadrove.
Биће да врло лоше познајеш дотичног господина или си прилично неинформисан.
Прије него што одговориш, молим те да пробаш доћи до некога из врха локалног ПДП, па приупитај да ли је одлуку донио неки орган странке. Боље речено, да ли су органи странке имали потпуну информацију.
Сви ми знамо некога свугдје, ово је мали град, па могу рећи да ти исти (органи странке) нису имали појма о понуди СДС, коју је помињао Реге. И тачно је да је та понуда дуплирана у односу на друге.
Nicky wrote:Gospodin Zunic licno je i doveo svoj PDP u takvu poziciju. Nema sta mu nije nudjeno, ali ocito ga je neko ubijedio da on sa svoja 2 mandata moze da trazi da bude jednako tretiran kao i recimo SDS, sto je naravno smijesno. Ali dobro, covjek se uci dok je ziv :) Ja da sam u PDP-u licno bih trazio smjenu zbog ovako smijesnog poteza...covjek je ocito vjeciti kontras, nikad mu nista ne stima. Mozda ima neko racionalno objasnjenje, mada kako pricaju sta mu je sve nudjeno...to ni Dacic nije trazio u Srbiji :D :smt005
Потписујем, Nicky, до посљедњег смајлија...
Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

karamarko4
Posts: 207
Joined: 26.07.2012. 12:03

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by karamarko4 »

pa rege pricaj nam malo sta se desavalo mene licno zanima moj postar kako je podnio poraz velikog kiklopa i kako se ponasao juce

Post Reply