SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

zox007 wrote:
KAMIKAZA wrote:Koja prica,to je kao i ono sto sam ja pre neki dan naveo kad je Dule otisao u Vatrogasno,preguravaju se kadrovi,ne zbog toga sto ih neko tamo treba, vec zato sto nekome smetaju ili iz njihovog licnog interesa,jos se sjecamo stele za bravara :D nismo zaboravili,iako je nakon objave izmjenjen nacin,ali cilj je postignut.Ako si spreman da dizes ruku u skupstini kad ti namignu,onda ce ti sve zelje biti ispunjene,pitanje je,dal je to cilj cjelog ovog cirkusa kojeg mi zovemo izbori,ako cemo birati nove da bi bili isti kao prosli onda je bolje da ne idemo nigdje i ne nabijamo troskove za te citapije koje se stampaju sveke 4 (citaj2) godine.Zbrinite svu rodbinu odbornika,poslanika,tajkuna (da da i oni hoce na budzet)....ITD.....i sve to pod izgovorom on je ili neko je njegov bio u ratu,lazete da se brinete o vojnicima ,brinete se i jedni i drugi o saradnicima ulizicama i petokolonasima,jer predsjednik drzave nam je kako sam rece ponosan sto nije bio u ratu,koji kontrast,dok vam se ratnici ubijaju gladni ,vi pricate o brizi za njih,zaposljavajuci nekoga na izmisljeno radno mjesto,da bi imao dvije plate ,ste popljuvali tog gladnog koji nema sa cime djecu da prehrani,njima ne oprastate racune za struju kao tajkunima,jer nemaju sa cime da pocaste. :?
Pozdrav za tebe,vidim da ima još "običnih" ljudi na forumu,koji nisu zaslijepljeni likom i djelom nekog od aktuelnih političara....ovo sve što reče ti je na mjestu,a sad ko se slaže neka klimne glavom,a ko se neslaže(samo neznam zbog čega nebih) nek"proguta knedlu".... :smt006
Osvojili ste me danasnjom predstavom.
Veliki pozdrav za tebe / Kamikaza :( xox 007 /

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

"Алпоса" се сјетили кад је пропао

Post by vrsta8472 »



"Алпоса" се сјетили кад је пропао




Привреда у Прњавору је пала на ниске гране, због чега је неопходно сазвати посебну сједницу на којој би се расправљало о ономе што се спасити може.

Закључено је то јуче на првој овогодишњој сједници Скупштине општине Прњавор, на којој су највише времена одборници посветили стању у Фабрици цијеви "Алпос". Ово пропало предузеће данас ће шести пут бити понуђено на лицитацији. Послије увођења стечаја у мају 2012. године, сви покушаји продаје били су неуспјешни, па је почетна цијена "Алпоса" са прво- битних 17 милиона пала на 3,5 милиона марака.

- Када је нашу фирму купио "Алпос" из Словеније, много тога било је сумњиво, а Словенци су фирму задужили за десетине милиона. Новац су извукли и једноставно нестали - рекао је одборник ДНС-а Боре Митрић, који је 23 године радио у "Алпосу".

Одборници су били једногласни у оцјени да је сада касно за било какве акције спасавања фирме.

Б.Р. - Глас Српске
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

vrsta8472 wrote:Не знам шта су СО петља у нешто за шта није надлежна?
:smt023 :smt023
Одговор: Актуелна опозиција је поставила овај амандман контајући да позиција на челу са СДС-ом неће да подржи ништа што предлаже опозиција па би онда могли кажу ето како актуелна власт показује неспремност и ко зна шта већ.
regeman wrote:stipendije treba davati najboljim studentima i porodicama poginulih. treba dati 50 stipendija po 300, 400 km deficitarnim zanimanjima i talentovanim studentima i gotovo. Ja sam u komisiji za stipendije, i rekoh juce, tamo ima dzabalebarosa koji su 6 dana u Prnjavoru a vode se kao studenti. Nekad se to zvala veceranja skola. zna se sta je student i sta je stipendija. Sto se tice tih pod nadzorom centra, pa deseavalio se da ljudi uzmu stipendiju smugnu iz skole, odu na ulicu, udaju se, rode djedu itd...
:smt023 :smt023
spile_86 wrote:Даље што се тиче пољопривреде овдје је битно што можда људи нису знали и што актуелна власт не жели да саопшти људима,а то је да су потстицају за пољопривреду у 2013. години уопште нису исплаћивани за људе која су аплицирали и да до дан данас није једна једина марка није исплаћена за 2013. годину што само проказује способности актуелне власти да води ову нашу општину, ово је у најмању руку срамотно.
хахаххахаха
Другар, немој да лажеш, јес да је то главни мото ваше странке.. :smt006 :smt006 :smt006
Дакле, општина прњавор је у 2013 години морала да исплати сав подстицај из 2012 и дијела 2011 године који није био исплаћен. Даље исплаћена је прва група људи која је предала за подстицај у 2013.год.Поставио би сад једно питање кад си тако душебрижан зашто Влада није исплатила подстицаје за 2012 и 2013 и зашто је дигла кредит да би исти били исплаћени пред саме изборе у 2014.г Да потсјетим слична ситуација се десила и 2010 г. када је тад предсједник владе Милокрад
Додик отписао регресирано ђубриво свим пољ. због поплава. Небих сад да наводим колику је то штету нанијело ..Драги форумаши читаоци форума, на сцени РС наступа хор који пјева једну пјесму уљуљкавајући народ једном пјесмом којој сви добрро знамо ријечи.
А чисто ради подсјећања ту сам да наведем : Страни плаћеници, домаћи издајници, самосталност, политика задуживања , сви смо ми исти само ми из снсд-а најбоље вас крадемо.
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Ako je cjena dobijanja podsticaja gubljenje obraza,onda je skupo,a u nas je to vec godinama tako,uzeo sam samo jedne godine podsticaj i kad sam vidio sta se ocekuje od mene nisam nikad ni kako to Spile kaze ,Aplicirao,ali sam im zato na svaku Replicirao. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

svjedok.saradnik32 wrote:
vrsta8472 wrote:Не знам шта су СО петља у нешто за шта није надлежна?
:smt023 :smt023
Одговор: Актуелна опозиција је поставила овај амандман контајући да позиција на челу са СДС-ом неће да подржи ништа што предлаже опозиција па би онда могли кажу ето како актуелна власт показује неспремност и ко зна шта већ.

Као у филму:
Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Zar »

Draga Julija, ne zasluzuju oni pozdrave. Kamikaza, Vrsta i novajlija Zox samo mlate praznu slamu! Ne obazirite se na njihove komentare.
Vi ste jedino svijetlo ovoga foruma!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Image
Sve su to samo svitci ovog foruma,neces se nacitati kraj njihovog svjetla. :D Imaju osjecaj da zasljepljuju okolinu svojim sjajem,a u stvari samo sebi straznjicu uzare,samo njih zasljepljuje ta svjetlost,okolina je jedva primjeti. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by zox007 »

Zar wrote:Draga Julija, ne zasluzuju oni pozdrave. Kamikaza, Vrsta i novajlija Zox samo mlate praznu slamu! Ne obazirite se na njihove komentare.
Vi ste jedino svijetlo ovoga foruma!
"Zare" brate,pa neko mora i da kako ti kažeš "mlati praznu slamu", zamisli sad forum sa ljudima koji vjeruju u samo jednu osobu,i uzdižu je u nebesa...priznaj,bilo bi dosadno i monotono,ono hvalim ja tebe,hvališ ti mene....
A sad ova zadnja izjava,nije ovo forum za "upucavanje",ako ti se svidja Julija...kontaktiraj je brate,pa može piće,večera, razgovor o aktuelnim temama itd...nemoj da te ja učim :D :smt006

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Zar »

Obojica ste licemjerni i ispod svakog prosjeka, mlatite u prazno i sami sebe ismijavate.
Julija je sunce.
A za mene nebrinite jer me je zivot dovoljno nacito. Sve vam je poucno pisala i obrazlagala za Sds i predsjednika Bosica, ali vama manjka pameti da bi ste ista od toga shvatili.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Zar wrote: Julija je sunce.
Auuuu,pa zato u nas nema snijega. :shock:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Da se Julija nebi naljutila na mene,evo jedna pjesma za nju. :wink:

Svejedno je nasa SO kao kafana,pa ce se i pjesma uklopiti u tu temu. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

regeman wrote:stipendije treba davati najboljim studentima i porodicama poginulih. treba dati 50 stipendija po 300, 400 km deficitarnim zanimanjima i talentovanim studentima i gotovo. Ja sam u komisiji za stipendije, i rekoh juce, tamo ima dzabalebarosa koji su 6 dana u Prnjavoru a vode se kao studenti. Nekad se to zvala veceranja skola. zna se sta je student i sta je stipendija. Sto se tice tih pod nadzorom centra, pa deseavalio se da ljudi uzmu stipendiju smugnu iz skole, odu na ulicu, udaju se, rode djedu itd...
opozicija ima pravo na kritiku u pogledu smanjenja iznosa, kad je ona povecana ne znam, znam da je 2004, 2005 svega 30ak studenata dobijalo stipendiju.
Нисам знао да си ти у комисији, тачније можда си и рекао да си у комисији,али сам ја заборавио.Колико сјећам једном смо баш ја и ти дискутовали о стипендијама али очигледно да сам заборавио да си споменио или опште ниси ни споменио,али то је небитно сада. Што се тиче стипендија слажем се са тобом да најбољи студенти и дјеца погинули бораца,дефицитарна занимања и све остало што си навео требају добијати стипендије. Чак се слажем са тобом да се не може свима давати пошто стварно има студената који ништа не раде на томе да би заслужили ту стипендију, па чак ћу рећи и да треба укинути стипендије студентима на приватним факултетима, пошто нема логике да неко добија стипендију ко има средства да плаћа годину,а која кошта минимално 2.000КМ, сем можда дјеца погинулих бораца њима стварно треба дати небитно који факултет иду и такође сам мишљења да појединим факултетима који се не могу тако лако у року завршити као што је медицина омогући да добију стипендију иако су обнављали годину 2 или 3 пута, јер ипак није лак факултет у питању. То је неко моје мишљење што се тиче овог дјела поста.

Што се тиче дјеце који су под надзором центра за социјални рад наравно да и ту постоје пропусти,али и ту се могу наћи рјешења да се спријечи ово што си навео,немој зезати будимо реални? Примјера ради може да се свака 3 мјесеца шаље допис школама у којима ученици похађају наставу и траже информације да ли ти исти ученици редовно похађају наставу и ако су изостали на пар часова да ли имају оправдања за изостајење исти и за ово није потребно пуно средстава само добра воља, пошто сам ја мишљења да је некоректно да некоме ускрате средства за школовање јер није остварио одређени успјех и због којих дјеца која су социјални случај морају напустити школовање јер исти немају чиме да се школују. Ваљда је због овог разлога и одборник СДС-а чласао против...
Одговор: Актуелна опозиција је поставила овај амандман контајући да позиција на челу са СДС-ом неће да подржи ништа што предлаже опозиција па би онда могли кажу ето како актуелна власт показује неспремност и ко зна шта већ.
Слабо си контао, јер како год окренеш показаће се да сте ви одговорни због настале ситуације у Алпосу и то сам фино образложио у своме посту. :lol:
Другар, немој да лажеш, јес да је то главни мото ваше странке..
Дакле, општина прњавор је у 2013 години морала да исплати сав подстицај из 2012 и дијела 2011 године који није био исплаћен. Даље исплаћена је прва група људи која је предала за подстицај у 2013.год.Поставио би сад једно питање кад си тако душебрижан зашто Влада није исплатила подстицаје за 2012 и 2013 и зашто је дигла кредит да би исти били исплаћени пред саме изборе у 2014.г Да потсјетим слична ситуација се десила и 2010 г. када је тад предсједник владе Милокрад
Додик отписао регресирано ђубриво свим пољ. због поплава. Небих сад да наводим колику је то штету нанијело ..Драги форумаши читаоци форума, на сцени РС наступа хор који пјева једну пјесму уљуљкавајући народ једном пјесмом којој сви добрро знамо ријечи.
А чисто ради подсјећања ту сам да наведем : Страни плаћеници, домаћи издајници, самосталност, политика задуживања , сви смо ми исти само ми из снсд-а најбоље вас крадемо.
Пријатељу драги немој тако, а нарочито што знаш да за моје тврдње постоје одговарајуће докази,а што се тиче мота странке доказало се вечерас на Каналу 3 коме је главни мото изношење лажи,али о томе ћемо када се поставио емисија. :lol:

Што се тиче подстицаја за пољопривреду (надам се да ти је неко напокон објаснио разлику између потстицаја и једног одјељења :lol: ) још док је СНСД био на власти подстицаји за пољопривреду у 2011 години су исплаћени у року од 2 дана,ако те већ интересује исплаћени су у децембру и тако је такође било планирано да буде и за 2012 годину,али као што већ знаш тада сте ви преузели власт и зашто је стало са исплавињем то само ви знате,а ти ако посједујеш документ у којем доказујеш да ја нисам управу слободно постави и ја би волио да видим колико сте ви то потстицаја исплатили у 2013. години. Остатак поста нећу ни да коментаришем, пошто је очигледано да сам погодио гдје треба, па сада пребацујеш тему на СНСД. Суочи се са чињеницама нисте способни да водите ову општину и из дана у дан све више то доказујете.
:smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Zar wrote: Julija je sunce.
A za mene nebrinite jer me je zivot dovoljno nacito.
:smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Zar wrote:Julija je sunce.
Julija se zaljubila u načelnika ,a ti se očito zaljubio u Juliju :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by regeman »

sa priv.fakulteta stipendije dobijaju samo djeca poginulih boraca.
Sto se tice te saradnje sa centrom za soc.rad najvise su tu upoznati u nadleznom odjeljenju i od njih je potekla inicijativa da se uvede kakva takva zastita, da dobije stipendiju onaj ko treba. mozda nije ovo najsrecnije rjesenje, ali ima vremena da se ispravi. Odluka se pro forme donosi par godina i potrebno je i vremena i analize da se to pravicno podiejli a uvijek ce neko nezadovoljan biti.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by zox007 »

Zar wrote:Obojica ste licemjerni i ispod svakog prosjeka, mlatite u prazno i sami sebe ismijavate.
Julija je sunce.
A za mene nebrinite jer me je zivot dovoljno nacito. Sve vam je poucno pisala i obrazlagala za Sds i predsjednika Bosica, ali vama manjka pameti da bi ste ista od toga shvatili.
Hvala na komplimentu(ovo licemjeran),vidi kao što ti reče Julia voli da piše i obrazlaže,ti voliš da čitaš i slušaš...pa vi ste stvoreni jedno za drugo :wink: .... ako si čitao,ne znači da si naučio nešto pametno! možda čitaš žutu štampu :D ....
A,što nam recimo,ne navedeš primjer,kako je to predsjednik Bosić,načelnik Gatarić,ili neki pojedinac tvoje stranke učinio da ga ti tako zavoliš,pa nemožeš bez nje(stranke)
Isto tako,daj navedi ove kontraše(SNSD) ,šta si od njih tražio,a nisu ti ispunili...
i sad smo MI licemjerni(što nisam prodao svoj obraz za kamion pijeska,recimo) nebitno koji je prevoznik izvozio(SDS;SNSD) :?: :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

regeman wrote:sa priv.fakulteta stipendije dobijaju samo djeca poginulih boraca.
Sto se tice te saradnje sa centrom za soc.rad najvise su tu upoznati u nadleznom odjeljenju i od njih je potekla inicijativa da se uvede kakva takva zastita, da dobije stipendiju onaj ko treba. mozda nije ovo najsrecnije rjesenje, ali ima vremena da se ispravi. Odluka se pro forme donosi par godina i potrebno je i vremena i analize da se to pravicno podiejli a uvijek ce neko nezadovoljan biti.
Наравно да ће увјек бити незадовољни не постоји безвезе она народна изрека „још се није родио онај које је свима удовољио“ па тако је и у овоме случају. Немој мислити да ми је била намјера да само критикујем, само сам мишљења да је се могло више посветити пажње и да је се боља одлука могла донијети којом би се омогућнило дјеци која немају средства за школовања да добијају стипендије, јер увјек могу наћи рјешење са којим би се могао вршити контрола оних који желе злоупотребити добијена средства.

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Zar »

Vas trojica biste se samo po blatu valjali.
Ostao sam bez rijeci na sve vase budalastine. Sebi sam dovoljno u zivotu obezbjedio, imucan sam ali nije mi palo sa neba ili od neke partije. Svaki kamion pijeska na svojoj kuci sam ja i platio. Cijenim predsjednika Bosica i nacelnika Gatarica i tacno je glasam za sds, sto vam je to cudno?
Svako glasa po savijesti i svojoj volji.
Julija je za mene najintersantnija i sunce je i cvjet, ali dzaba vama bilo sta objasnjavati. Vi pisete jedno te isto i samo pljujete..

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by zox007 »

Zar wrote:Vas trojica biste se samo po blatu valjali.
Ostao sam bez rijeci na sve vase budalastine. Sebi sam dovoljno u zivotu obezbjedio, imucan sam ali nije mi palo sa neba ili od neke partije. Svaki kamion pijeska na svojoj kuci sam ja i platio. Cijenim predsjednika Bosica i nacelnika Gatarica i tacno je glasam za sds, sto vam je to cudno?
Svako glasa po savijesti i svojoj volji.
Julija je za mene najintersantnija i sunce je i cvjet, ali dzaba vama bilo sta objasnjavati. Vi pisete jedno te isto i samo pljujete..
Pljujem(kao što ti reče)po svemu što nevalja,samo ne pljujem-pa ližem(metaforički)....pohvalit ću na ovom forumu,sve što tvoja stranka uradi,a da je u korist stanovnika opštine(al da nisu neki "skriveni" dilovi upakovani u to)..eto,jel važi?
A za ovo ostalo,ove izjave "sebi sam dovoljno u životu obezbijedio,imućan sam al nije mi palo sa neba..."
Jedan si od malog broja koji može da se pohvali tim da je "imućan",pitam te sad dal si to obezbijedio ovdje( na području opštine,na području države) ili si kao polovina naše opštine morao da napustš dom(trbuhom za kruhom)...molim iskren odgovor,a ako si to ostvario na području naše države....Dal bi podijelio tajnu svoga uspjeha,sa nama,ostalim "siromašnim" stanovnicima,tvojim sugradjanima...jer tad,očigledno,ti imaš "ključ" koji niko nema na našoj opštini(trenutno).... unaprijed zahvalan,u svoje ime,i u ime svih kojim će tvoj savjet kako postati "imućan" pomoći.. :smt006

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by diablo »

spile_86 wrote: Наравно да ће увјек бити незадовољни не постоји безвезе она народна изрека „још се није родио онај које је свима удовољио“ па тако је и у овоме случају. Немој мислити да ми је била намјера да само критикујем, само сам мишљења да је се могло више посветити пажње и да је се боља одлука могла донијети којом би се омогућнило дјеци која немају средства за школовања да добијају стипендије, јер увјек могу наћи рјешење са којим би се могао вршити контрола оних који желе злоупотребити добијена средства.
Imas li ti svoje misljenje???Ili za sve pitas "prvu" "damu" svoj stranke? Pre nego kazes nesto,ukljuci mozak. Pljujes ovde aktuelnu lokalnu vlast, a tvoja je bila jos i gora. Ili si zaboravio da si bio član SDS... :smt006
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ekskalibur »

svjedok.saradnik32 wrote: А чисто ради подсјећања ту сам да наведем : Страни плаћеници, домаћи издајници, самосталност, политика задуживања , сви смо ми исти само ми из снсд-а најбоље вас крадемо.
:smt038 :smt038 :smt038 meni nikako nije jasan profil onih koji podrzavaju tog lopova... :roll:
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

diablo wrote:
spile_86 wrote: Наравно да ће увјек бити незадовољни не постоји безвезе она народна изрека „још се није родио онај које је свима удовољио“ па тако је и у овоме случају. Немој мислити да ми је била намјера да само критикујем, само сам мишљења да је се могло више посветити пажње и да је се боља одлука могла донијети којом би се омогућнило дјеци која немају средства за школовања да добијају стипендије, јер увјек могу наћи рјешење са којим би се могао вршити контрола оних који желе злоупотребити добијена средства.
Imas li ti svoje misljenje???Ili za sve pitas "prvu" "damu" svoj stranke? Pre nego kazes nesto,ukljuci mozak. Pljujes ovde aktuelnu lokalnu vlast, a tvoja je bila jos i gora. Ili si zaboravio da si bio član SDS... :smt006
Наравно да имам своје мишљење,можда више него што ти мислио/ла. Моје писање на форуму је искључиво моје и од никога не добијам инструкција нити су ми исте потребне,а нарочито да добијам инструкције од него ко има пречег посла него да чита овај форум, тако да ти је ово твоје написано чиста глупост са којом очигледно имаш намјеру да ме испровоцираш и морам ти рећи да си промишио/ла особу,мене оваке ствари не додирују и стварно узалуд вам је тако нешто покушавати.

Што се тиче СДС-а чисто да се зна. Тачно је, јесам био члан од 2007 до 2010 године и из којег сам се изчланио и то никада нећу порицати нити сам то икада од икога крио, јер сам ја најприје искрена особа и то ти може свако рећи ко ме познаје... Даље што се тиче мога исчлањења отишао из више разлога јер не желим да будем члан нечега што је направило ненормалну штету Прњавору преко своји тајкуна који су дан данас главни у СДС-у и због ти исти тајкуна је настао сукоб у самом јер више Владо Живковић није хтио да игра по њиховим инструкција због којих је продан од својих сопствени чланова и због који је и изгубио изборе у Прњавору. Као што можеш видити учланио сам се 2007 године на наговор пријатеља који ми је рекао иди учлани се тамо иначе никада нећеш добити посао у Прњавору што сам и урадио јер је било свима познато да у Прњавору како прије тако и данас не можеш добити посао ако ниси члан СДС-а јер држе све како општину тако и привреду а како су дошли до исте то је ваљда свима познато. Да не дужим из СДС-а сам се ишчланио 2010 године иако никада нисам био активан нити присуствовао састанцима нити био на којекаквим активностима, па чак никада нисам ни гласао за СДС,а члан СНСД-а сам постао искључиво на наговор мога кума и никада нисам имао намјеру да се активно бавим политиком,али ето како је живот чудан...

:smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

spile_86 wrote:
Што се тиче СДС-а чисто да се зна. Тачно је, јесам био члан од 2007 до 2010 године ..

:smt006

Opa Djurdjo ,pa zar i ti Spile da si Biseksualac, :D (Biseksualac. Osoba kojoj je sasvim svejedno šta ce da napipa kada nekome zavuce ruku u gace) pri tome ja ovdje mislim na clanske karte,ne na polne organe. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

:lol: Знаш како водим се оном популарном њемачком изреком "Ein bisschen Bi schadet nie" надам се да сам добро написао. :D Наравно такође и ја мислим на чланску карту, а не на полне органе.

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ekskalibur »

spile_86 wrote:Што се тиче СДС-а чисто да се зна. Тачно је, јесам био члан од 2007 до 2010 године и из којег сам се изчланио и то никада нећу порицати нити сам то икада од икога крио
Mislim da si se malo zabroj'o,ali ako te je sramota da si se isclanio iz SDS kada je SNSD pobjedio,neka,vjerovacemo ti. Ne znam sta da ti kazem z anekoga ko je bio u SDS a nije imao tu zelju,i kao odjednom se ti prosvjetlio i otisao u SNSD?? Losa prica,jarane,losa jako. :roll: a onaj ko ju je proguta je poseban slucaj. Ma kako sada,ako vjerujemo u tvoju pricu:postao si clan SNSD-a 2010, i dok su oni bili na vlasi,i jesu li ti nasli posao? A ne racuna se to mjesto u stranci koje si dobio kada je gospodja-strucnjak otisla u Opstinu??? Hm... :smt004
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

Post Reply