SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Ma sve se zna,mi imamo jednu vidovitu babu i ona nam sve javlja :) Uglavnom se ovdje ne radi o nekim velikim uvredama,sitne carke,malo porastu tenzije i posjeta pred izbore a onda se sve smiri i ide svojim tokom.Meni se cini da ce ovo biti jedna od mirnijih predzbornih kampanja,kako je i Sinisa rekao,ljudi se znaju,intelektualci su oba,ne kao poslednji put,kad se i Sinisa morao spustiti na nivo Kalabica,da bi se uopste mogao sa njim duelirati,ovako su u rangu pa polako,kom opanci kom obojci,samo posteno i bez dizanja tenzija.Mislim da ce biti zanimljivo,ali puno mirnije nego poslednji put.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by mili »

Vrsta, i pored toga što si nas Palackovacki zet povremeno me toliko iznerviras da mi dodje da ti kosti polomim, ali tvoja sreća prošlo me sad, za sad bar.
Mada kad god smo se gledali u oči nisi izgledao kao neko ko ima mu*da, ali ako već želiš da se ponovo gledamo znaš kod koga radim pa dodji.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Mili siledzijo jedan. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Ето да сам тужибаба као твој шеф, сада би могао да попијеш једну пријаву у полицији. Али не, нека виде људи какви су ти СДС-овци, нема боље рекламе од таквих као ти.

Углавном мили видимо се, ја не бих да пријетим!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by blek_stena »

O botići, malo sam bio udaljlen u zonama gdje nema interneta, pa sam sad u prilici da malo pregledam šta je bilo predhodnih dana. Odmah sam primijetio da ovaj botić mili, , koji je inače moj omiljeni botić, nepotrebno vrijedja čovjeka.. Pa Vrsta je samo objavio nešto sa nečijeg profila. Ovo za ovu misiju OSCEa je prvo objavljeno na stranici PDPa,, tako da ne znam otkud sa Žunićevog profila, ali ne važno. Važnije je da ti kažem da nisi u pravu ni iz daleka. Kao prvo, sam je OSCE naveo da su ovdje turbulentne i incidentne situacije. Naravno da su ljudi u pravu. Ti si odmah po starom dobrom običaju požurio da optužiš Žunića, kao da si ti to tamo sve vidio i kao da ti to najbolje znaš. A je li Žunić tjerao TUŽIBABU da naziva odbornike imbecilima i idiotima, da su ograničene inteligencije. Je li Žunić tjerao TUŽIBABU da prijeti Šikaniću, pa sad ovaj mora platiti 400 maraka kazne i 150 maraka sudskih troškova, po presudi sudije Švrake. Ko je tjerao tog istog TUŽIBABU da kaže za odbornike da "psi laju, a karavani prolaze " itd. Mili ja pamtim malo duže, i pratim šta je ko pričao u ovom mandatu i kako se ponašao. Koliko znam, ovo je jedina opština gdje se ovako medjusobno ophode ljudi i gdje se načelnik ovako obraća odbornicima. Naravno da to zna i OSCE. Glupo je postavljati pitanja šta imaju Lukanović i TUŽIBABA sa ovim situacijama. Kad je jedan odgovoran, odnosno totalno nesposoban da vodi skupštinu, a drugi je proizvodio ovakve incidentne situacije. Prema tome, misija OSCEa je napisala da je s razlogom u našoj lokalnoj zajednici, i to sve najbolje govori o tome kako je vlast radila. Ti bi po svom starom dobrom običaju odmah optuživao opoziciju. Nesvjesno prizajete da ste gubitnici, jer vam je opozicija za sve kriva. :D :lol:

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by 1389 »

mili wrote:Vrsta, i pored toga što si nas Palackovacki zet povremeno me toliko iznerviras da mi dodje da ti kosti polomim, ali tvoja sreća prošlo me sad, za sad bar.
Mada kad god smo se gledali u oči nisi izgledao kao neko ko ima mu*da, ali ako već želiš da se ponovo gledamo znaš kod koga radim pa dodji.
Dodji da te istucem, znas gdje radim :lol: :lol: Nerealno
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Хахаха, нисам то ни примјетио :)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: RE: Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by neuro »

mili wrote:Vrsta, i pored toga što si nas Palackovacki zet povremeno me toliko iznerviras da mi dodje da ti kosti polomim, ali tvoja sreća prošlo me sad, za sad bar.
Mada kad god smo se gledali u oči nisi izgledao kao neko ko ima mu*da, ali ako već želiš da se ponovo gledamo znaš kod koga radim pa dodji.
Mili ajd reci meni gdje radiš da vidim jesi jak u obaranju ruke? I da se dogovorimo gdje da staviš X na izborima. Usput jel to prošao internet kroz Pickovce....palackovce...kako vec bi? Dobro je to sad besplatno pričate sa dijasporom. Glavna je priča ajd dodji na skajp pa ćemo piti kafu
Mili ako budeš glasao za Darku založicu se da prodje i optički kabal. Radiće YouTube bez problema

Da se vratimo sada malo u skupštinu. Ova sadašnja polako kopa jamu i svi upadamo u nju. Siniša silni grobar

Image
Last edited by neuro on 28.07.2016. 22:14, edited 1 time in total.

Post Reply