SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by просвјета »

Неки "добродушан" чикица чим одговара змијаћу и несврстаном... :smt006

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

KAMIKAZA wrote:U Prnjavoru je sve jasno,covjek moze skontati sve za sekundu,samo treba mozak osloboditi od stranackih virusa. :D
Snalazenje, precice i fenomenalna zivotna kreativnost simbolizuju slobodu, koju bi trebalo negovati. Samo mozak nije flash memorija, pa da ga ugrozavaju virusi :D
Oplemenjivanje je svakako pozeljno, posebno ako je u pitanju nesto tako sofisticirano poput SDS-a. Drze korak sa vremenom, imaju kontinuitet i neprekidno se zalazu za sistem koji ce zaustaviti rat drzave protiv drustva /iz cega sve sto nam smeta zapravo proizilazi/ Predstavnici SDS-a su pravo osvezenje SO Prnjavor!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Одборника би код психијатра

Image

Бура због необичног захтева који је упутио Синиша Гатарић, челни човек Прњавора. Шиканић: Срам их било, постао сам опасан откад указујем на лоповлук.

И црно на бело добили су одборници прњаворске скупштине на последњем заседању да је челни човек општине Синиша Гатарић и званично на три адресе упутио захтев да лекари утврде здравствено стање њиховог колеге, независног одборника, Бранка Шиканића (на слици), иначе лекара специјалисте у овдашњем дому здравља.

Као разлоге је навео његове вербалне и физичке испаде на скупштинским заседањима, чупања микрофона, потезања чаша и флаша. Гатарић је позвао у помоћ Централну изборну комисију БиХ, Комору лекара РС и прњаворски дом здравља, да организују Шиканићев лекарски преглед.

- Замолите господина Шиканића да обави лекарски преглед, јер његово понашање упућује на психичку неуравнотеженост - стоји у Гатарићевом допису.

А да се копије захтева нађу на клупама уочи заседања, побринуо се сам Шиканић.

- Желим да се одборници и јавност упознају са овим срамотним дописом мојих дојучерашњих страначких колега, а поготово начелника Гатарића. До јуче сам за СДС, у протеклих пет мандата, био херој и његова перјаница доносећи му огроман број личних гласова. А откако сам почео да указујем на погубну политику и лоповлуке, постао сам опасан и неурачунљив - рекао је Шиканић, најављујући тужбу против Гатарића.


НЕТРПЕЉИВОСТ

ШИКАНИЋ је у протеклом рату прошао голготу муџахединских логора на Озрену, Завидовићима и у Зеници. Потом се активно укључио у политику и прикључио СДС.

Како су писале "Новости", да се чаша неспоразума и нетрпељивости одавно прелила, сведоче многобројни инциденти на скупштинским заседањима. Интервенисала је и полиција, а све је зачињено и међусобним кривичним пријавама.

Нинко Ђурић - Вечерње новости

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Nicky »

vrsta8472 wrote:А откако сам почео да указујем на погубну политику и лоповлуке, постао сам опасан и неурачунљив - рекао је Шиканић
Ne treba vise nista dodati, to je poenta svega.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by blek_stena »

Dragi moj Dobrice, ne moraš me vodati po tvojoj firmi, daleko sam ja. Možda početkom mjeseca jula. Ali iako sam daleko, ne znači da ne pratim sve tamo šta se dešava. Sad kad si se legitimisao, meni je mnogo jasnije zašto braniš ove brljotine načelnika. Opštinari zuje o liku iz firme koji je došao i rekao kako će se i šta raditi. Nedavno je štampa pisala i o odredjenom problemu i postupku koji je u toku, (reci da li je možda završen) a ti tu nekoga prozivaš. Tvoja stvar, ali ja sad mogu misliti gdje ima dima ima i vatre, što ne bi to mislio. Kao i ti o Pekoteci. Čujem da je ovih dana dolazila jedna ekipa da ti olajava firmu u vezi nekog zračenja. Da li ti je to neka konkurencija ili stvarno tu ima nešto, vjerovatno najbolje znaš. Vjerujem da se ti i ja razumijemo oko ovoga. Uglavnom si stalno udarao na pogrešno mjesto, možda i pod nečijim uticajem, ali to ne opravdava. Imaš dobre motive da zapneš i braniš načelnika, oko svega što je pisano, a ni jednom konkretno nisi rekao šta je to netačno. Hajde budi fer, kad se završi to gore u ministarstvu, obavijesti nas forumaše o rezultatu, jer nisam baš u prilici da upratim taj dio. Malo te čuvaju i razvlače postupak ovi iz opštine, iako ne posluješ sa njima. (vidiš da je uvijek potreban oslonac na budžet) Sam se u sebi smijem koliko si promašio. Rekao sam da me ne moraš vodati, ali bilo bi mi drago da mi na privatnu poštu pošalješ koga da tražim u toj uspješnoj firmi, ili da tražim glavnog ? Izvini, mrzi me nešto dalje da pišem, skupljam informacije oko ove zadnje prodaje, nije mi jasno gdje se zagubi milion.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »


Kakve su ponude bile a tenderi propali........ :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by просвјета »

Дођите сународници, саборци, сапатници, да не заборавимо и Богу се помолимо...
Видовдан на Вучијаку дочекује у спомен храму, Цркви Лазарици...
Недјеља, јуна 28. од 9 часова...

Image

dobriduh
Posts: 55
Joined: 11.06.2015. 14:20

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by dobriduh »

E moj strip junace, zbilj pojma nemam o kakvim zracenjima pricas, i u vezi s tim, problemima sa ministarstvima, a jos manje o osloncu na bilo koga i bilo kada, na vas koji predstavljate politicke elite ovog drustva.Jer filozofija zivota i drustva u mom domenu i pristupu je daleko od vase, a ja se u zivotu na bezvridejne i maludusne ego tipove, politickih licnosti niti oslanjam niti planiram oslanjati.A u cijelom svom zivotu do sad i ubuduce sam veliki postovalac, argumentovane istine, i iz tih razloga branim i branicu bilo koga na cijoj su stran argumenti istine, pa makar to bio i Nacelnik kao politicka licnost. Ja nisam kao Vi da mi stav i vidik stvara i omeđi "pekoteka" skola i da mi je srce ispunjeno srdzbom zavisnosti i malodusnosti, isfrustriranog ega, da bi na stvari nebi gledao objektivno, bez obzira o kom se radi, mom najvecem neprijatelju ili prijatelju.

dobriduh
Posts: 55
Joined: 11.06.2015. 14:20

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by dobriduh »

A Juliju pitam u cemu se ocitava sofisticiranost SDS-a, partije koja je na celo drustva uspjela dovesti tako "sposobne" ljude i ideju odbrane i ocuvanja naroda na "tako sofisticiran nacin", zloupotrebiti i time ucvrstiti temelje u drustvu najnizim ljudskim porivima.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Sofisticiranost u tehnici bi trebalo da porazmijeva finu obradu i ergonomsku kvalitetu proizvoida,a u politici to se može na različite načine isčitavati,ali u konkretnom slučaju poltičke stranke SDS pod sofisticiranošću se moglo isčitati programsko reteriranje s prvobitnih programskih načla,ove srpske nacionalne stranke koja nažalost više niti je srpska niti je demokratska,samo je ostala stranka.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

Porast negativne selekcije u svim oblastima i ideologija zelembaca uvodi nas u standarde kojima nismo dorasli. I zbog kojih pojedinci s vremena na vreme zabaguju /u slici i reci/
Dobriduh, ocitava se u programu koji ova stranka od osnivanja sprovodi. Ideologija SDS-a je eticki harmonicna, intelektualno racionalna, politicki fleksibilna i iznad svega patriotski opredeljena!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Јулија, ти на својој кожи можеш да осјетиш овога типа из пјесме :smt002



А такви би били и ови твоји, чим се докопају власти :!:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

Svet se deli na pione, pione i SAMPIONE :smt006
Dosta je bilo stetocina, red je na smenu AV- AV vladara.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

julija wrote: Dosta je bilo stetocina, red je na smenu AV- AV vladara.
Царица си :D
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by blek_stena »

Moj Dobriduše, sam si se deklarisao sa dokumentima koje si izložio (jedino ako nisi objavio tudje dokumente). Kao što vidim da si u ozbiljnoj firmi. Ako si u tom subjektu, onda sam ti dobro napisao da je taj subjekat odgovoran zajedno sa načelnikom za ovo stanje oko opštinske imovine. Možda si ti tamo administrativac, pa onda i ne znaš ko je u opštini od tvojih nastupao bahato kod jedne dame. Možda su ti mogućnosti ograničene u tom subjektu, to dozvoljavam. Medjutim, iako si u tom subjektu, trebalo ti je biti poznato za ove postupke za koje te pitam i ne želiš da prozboriš. O njima je, na kraju kraja, pisala i štampa. Za mnogo para te terete. Ja ne kažem da su u pravu, ali vidim da ti ne kažeš da je to završeno. Nemoj da ja tražim tu vijest. Možda jedino ne znaš za zračenje, tu sam se i ja ogradio, a ovo za ministarstvo takodje zaobilaziš. Sve u svemu, palamudiš. Vidim da mnogo potenciraš to "ja" i šta te sve oblikovalo kao ličnost, i šta sve na tebe utiče ili ne utiče. Mislim da imaš potrebu, (da ne kažem nešto drugo) da sebi olakšaš na ovaj način na koji javno djeluješ. Žao mi je što imaš taj problem. Prije si mi nudio da me provodaš po svojoj firmi, sada to izbjegavaš, zašto to odjedanput, mislio sam da si dosledan. Nije valjda da si sam sebi stvorio nepriliku.

MGM
Posts: 9
Joined: 04.04.2015. 16:32

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by MGM »

Mislim da je ova diskusija oko toga ciji su igraci Kusic i Zuna suvisna. Na prvoj licitaciji zemljista ispod muzicke skole Kusic je naplatio 100.000 KM kako bi ostao na pocetnoj cijeni, a Gero u zeljezu koje je vozio od Drage za autoput. Sve to iskesirao Drago, dobio zeljmu za minimum milion jeftinije od kojih je sagradio skolu. Sve dobro isplanirano a nacelnik sve vrijeme u toku oko svega. Opet se potvrdjuje ona "ko o cemu k..va o postenju"

User avatar
raspaduci
Posts: 101
Joined: 12.03.2012. 23:25

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by raspaduci »

Kad sam ja to bio spomenuo, napadose sa svih strana, u smislu sta ti znas. :D I lud covjek je nekada u pravu

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Vase teorije zavjere me svaki put iznova fasciniraju. Tako su Vrsta i Bleeek tvrdili da ce zemljiste CK uzeti donator stana i ko zna sta jos. Pa ispadose to .... Ponavljam nemoj te bez veze trositi prstice i naprezati mozgice da bi smislili neku gnusnu laz a time zaustavili razvoj Prnjavora kojeg je u velikoj mjeri intenzvirao nacelnik opstine dr Sinisa Gataric. Znam ja da vas boli sto on nije kao drugi pa da mu spocitavate te masete kojekakvim papirima pred nosom . Odgovornost, dosljednost, zakonitost i principilnost kojim se rukovodi nacelnik vam najvise smetaju. Lijep pozdrav
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Да почнемо мало рекламирати и нас форумаше на ФБ.

Поставим објаву:

Image

И за само три минуте

Image

Тако да од сада, идемо са рекламирањем постова. Ред би био!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by blek_stena »

Ne lupetaj Svjedoče, majke ti. Odgovornost- Vidi se po bahatom trošenju novca za gluposti, zapošljavanju svoje rodice, Vojislavkine čerke, Borkine supruge, Damirovog ujaka, Čupine supruge, supruga odbornika većine, ugovori sa stranačkim kolegama npr. o zakupu zemlje za parking, plaćanje ljudi u inostranstvu koji nisu prstom mrdnuli ni za šta, i gomile drugih po preduzećima. Dosljednost- stvarno jeste dosljedan svojim obećanjima- obećao je 5 % poljoprivrednicima, 2000 hiljade radnih mjesta, 30 % investicije, vodu za Povelič u prvoj godini mandata, manje poreze, boljitak za borce i invalide i ..... , danas sve suprotno i mnogo gore nego što je bilo. Zakonitost- palo mu rješenje o rušenju kuće Kalabiću, narod od toga pravi sprdnju, pala mu neka rješenja građana donesena od strane inspekcije, nepotrebno otvaranje mnogo sudskih postupaka sa neizvjesnim ishodom, finansiranje veterinarske, itd. Principijelnost- Kad ovo predhodno sabereš, stvarno jeste principijelan, drži do svoje riječi, obećao je da neće ponavljati greške predhodnika, kad sve sabereš vidiš da ih je usavršio. Toliko Svjedoče, na brzinu.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by просвјета »

Да не улазим у расправу са овим набилданим борцем за своја права али да приупитам (ако смијем) шта је то његов штићеник обећ'о (не себи) и испунио?

filip
Posts: 26
Joined: 10.01.2011. 23:37

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by filip »

просвјета wrote:Да не улазим у расправу са овим набилданим борцем за своја права али да приупитам (ако смијем) шта је то његов штићеник обећ'о (не себи) и испунио?
Tudjim se blatom svoje ne pere....

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by просвјета »

То сам ти и каз'о... :)

dobriduh
Posts: 55
Joined: 11.06.2015. 14:20

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by dobriduh »

MGM jos samo reci na kojem to autoputu Gero radi kad si tako dobro informisan, ti si apsolutno kontinurano prisutan u "Pekoteci", a nekad ti vrijeme umjesto unaprijed tece unazad, odluku o donaciji koliko se ja mogu sjetiti "Komerc Mali" je donio jedno godinu dana prije licitacije koju pominjes, i ono sto je jos zalosnije da se takvo dijelo zaduzbinarstva kojeg u Srpsko rodu nije bilo odavno dovodi u takvu konotaciju, razmisli bolan ponekad đe ti mašta goni....

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by просвјета »

dobriduh wrote:...odluku o donaciji koliko se ja mogu sjetiti "Komerc Mali" je donio jedno godinu dana prije licitacije koju pominjes, i ono sto je jos zalosnije da se takvo dijelo zaduzbinarstva kojeg u Srpsko rodu nije bilo odavno...
Да, и то у години утиска у вези са Коларцем... :D
Дан Прњавора у сали Коларчевог универзитета, четвртак 26. септембар ЉГ 2013-е; у организацији начелника Општине др Синише Гатарића.

Post Reply