SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by sifra »

Da li je nekome poznato, sta je govorio neposredno gospodin Lukanovic kad je doktor ustao?
Alea iacta est!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Да не би Жуне, не би имао ко да одбрани Борку.

Жене напуштају сједницу СО и када се доктор удаљио од говорнице Жуна склања флашу.

Остали одборници сједе.

Нисам примјетио ни једног другог да је устао?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Ova scena je obradovla Dragu Klabića,jer on voli scenu, akciju,on je sada na strani dr Šikanića, a protiv Borke Lukanoviča i SDSa a, tu je i kum vatrogaac za svaki slučaj, da kontroliše sukob da ne bi eskalirao.
Dragao KlabiĆ I njegova Esensdeovska prnjvorsak politika je takođe i Borku Lukanovića postavila za direktora osnovne šklole u Donjim Vijčanima,dok je svojoj pastvi u stranci na uho govorio kako će i Borko Lukanovič napustiti SDS i priječi u SNSD a
Nije mi poznato je li i za dr. Šikanića na svojim tročasovnim monolizima u stranci govorio,kako će eto i dr.Šikanić uzeti crvenu knjižicu,ali zasigurno znam da se to neće desiti, i da dr.Šikanić razmišlja o novoj političkoj stranci,koju će osnivati zajedno sa još nekim viđenijim nezadovlnim Esdesovcima,koji su nezadovoljni sadašnjom vlasti u Prnjvoru.
Image
Samo ih treba zavđati,tu sam onda ja glavni !
To narodni odbornic!to !!! Pokažite da ste pavi predstavnici našeg naroda.To narodna milicijo !!!
Last edited by bičbožiji52 on 08.03.2015. 21:35, edited 1 time in total.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by corkan »

Bič sad me uplaš taman sam htio da se učlanim kod Kalabića,a kako će biti ime toj novoj stranki da nije :smt005 seljačka stranka.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Ćorkane, Klabiću je odzvonilo u SNSD a, nema više kompenzacija, ni ucjena Milorada Dodika.Sad je počeo ono što sm ja mnogima govorio da će uraditi ,a to je derati kožu Miradu Dodiku.Ovih dana po Banjaluci njuška i kleči pred nekim ''Igorvim'' ljudima i moli ih da pitaju Igora kako mu stoji brada, koju je doskora nosio,neznam šta mu bi da je obrije.Mora da se igoru ipak nije svidjela njegova i njuška i brada.
Ćak je i mene moio da mu oprstim sve grijehe ,ali nije više vino pošto je bilo.Za njega su svi oni koji misle svojm su glavom,upišani, prdeži,komunjare,prdare i kakave sve epitete ne koristi dok propovjeda i pokušava nanijeti štetu SNSD a po prnjvorskim kafnama ogovarajući poštene članove SNSD a.
On nije sposoban osnovati stranku,da je sposoban ne bi 2006 došao k meni da ga primim i učlanim u stranku koju sam ja među prvim ljudima u Republici Srpskoj osnovao još za vrijeme rata, i da ga ja prvi put u životu stavim na neku listu,odakle je počeo svoju političku karijeru.
Tako Ćori ako do sada nisi nemoj ni sada.Kasno je.


Image
Evo njegovog pravog uzora.kakav Svetozra Mraković kakvi bakrači.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by blek_stena »

Zdravo forumaši,evo i mene da se malo družimo..
Šta je doktor rekao pre ovog priloga,pa kad bi pustili ceo govor verovatno bi i borko se našao među naj zaslužnijim odbornicima kao i krasić :D pa i borko je učestvovao u zapošljavanju do duše on nije u inostranstvu,već na opštinskom budžetu i to je krenuo od svoji ukućana :D

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by SIVI SOKO »

bilo je tu vredjanja i iznosenja nekih novih istina nepozeljnih cinjenica i svega drugog sto nebi pasalo nekim
lakse je reci doktor je lud i na tome zavrsiti pricu
Budi sam svoj gospodar

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by sifra »

Jao vise i ovi SDS-ovi botovi. U doktora su se kleli do prije pola godine i uzdizali ga do zvijezda. Bio je njihov ponos i dika, a sad da ovako pljuvaju po covjeku.
Pljuvajuci njega, pljuvaju sami sebe :D
Doktor nista nije uradio da bi ga neko pljuvao. On je samo kritikovao vlast. Istinu zboreci, pretjerao je ali SDS-ovi ljudi ga ne bi trebali ovako pljuvati nakon toliko godina srecnog braka :D
Alea iacta est!

User avatar
SIVI SOKO
Posts: 181
Joined: 28.03.2007. 23:53
Location: Prnjavor

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by SIVI SOKO »

Negde bi ovakve kao dr stavili u kavez negde za predsednika drzave on je malo lud a malo se pravi ali sta da mu se radi
nebi bio red da se ogresimo o coveka ako je stvarno bolestan
Budi sam svoj gospodar

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by blek_stena »

za biča božijeg:da i ja malo s brda s dola,prvo ESNDE nisi osnovao za vrijeme rata,drugo teško onom koga ti učlaniš i treće ti nisi otišao dalje od evrope sigurno 3 godine,jer da si sišao makar do petrolove pumpe morao bi vidjet da dodnog kaputa nema na semaforu :D odnijo ga je....za sada toliko o tvojoj analizi i savjetima

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by julija »

Odbornik Branko Sikanic za sada drzi rekord u huliganskim ispadima na sednicama SO Prnjavor. Vec mesecima nema dostojnu konkurenciju u bucnim, teatralnim i agresivnim manifestacijama.
Prema Frojdu stanje nekulture je s pocetka "udobno", radi se sta kome padne na pamet, slede se impulsi i ugadja instiktima..
Pojedinci poput g.Sikanica drustvo preskupo kostaju. Opasne i nasilne ljude bi trebalo javno osuditi. Nije u redu da jedan covek maltretira kucnog ljubimca, a ne odbornike u lokalnom parlamentu. Kada je u pitanju dogadjaj sa poslednje sednice, smatram da je rec o klasicnom mobingu, koji se mora sankcionisati.

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by aquarius »

A bili su vam dobri glasovi odbornika Šikanića. Sad ga pljujete gdje god stignete.
Last edited by aquarius on 09.03.2015. 09:32, edited 2 times in total.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Iris »

Dr Šikanića niko ne pljuje već on pljuje po svima i svačemu!
Ne kažem ništa jer svaki glas je zlata vrijedan, ali kad već pominješ te glasove da te podsjetim da je na lokalnim izborima 2008.god.dr Siniša Gatarić imao više pojedinačnih glasova kao 10.na listi za odbornika nego dr Šikanić kao nosilac liste!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by aquarius »

Stanje 2012. je bilo :

Image

Mislim da bi, kad bi sad bili izbori, dr. Šikanić dobio značajno više glasova od ljudi čija imena se nalaze na listi sa slike.

EDIT : Kao čovjek, ne podržavam ponašanje odbornika Šikanića, ali ga djelimično razumijem. Ono što je on prošao ne bi
poželio nikom.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Iris »

Ja sam govorila o 2008.
A što se tiče te liste iz 2012. odgovorno tvrdim da dr Šikanić trenutno ne bi dobio ni toliko (poznajući psihologiju mase), doduše nije on jedini nažalost koji bi dobio manje nego 2012.ali ima onih koji su i tada zaslužili više glasova a sad bi ih sigurno i dobili!
Last edited by Iris on 09.03.2015. 09:50, edited 1 time in total.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

blek_stena wrote:za biča božijeg:da i ja malo s brda s dola,prvo ESNDE nisi osnovao za vrijeme rata,drugo teško onom koga ti učlaniš i treće ti nisi otišao dalje od evrope sigurno 3 godine,jer da si sišao makar do petrolove pumpe morao bi vidjet da dodnog kaputa nema na semaforu odnijo ga je....za sada toliko o tvojoj analizi i savjetima
Da bi bio Klabaićev advokat,nije dovoljno da se zoveš Blek Stena,već bar Pavle Korčagin,ako si uopšte za njeg ikad čuo.
Gdje sam ja rekao da sam osnovao Esensde, trkeljaš samo neka se trkelja.A što se tiče to, s brda s dola,za vas koji neznate čitati između redova i funkcionišete na kalabićve baterije,naravno predstavla veliki problem.
U svakaom slučaju svoju ću storiju u buduće prilagoditi i vašem ''uzrsatu''kako bi i vi nešto razumjeli u ovoj priči.
Nema više dodinog kaputa,ali to moj problem nije bio nikad, već ovih što još vire ispod njega, pred hotelom Bosna u Bnajluci.
Last edited by bičbožiji52 on 09.03.2015. 09:54, edited 1 time in total.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by dkrajina »

Bez dr.Sikanica nema ni SDS-a u Prnjavoru.
Jedini kome nije ime provlaceno kroz razne lopovluke,a mozda da je privatizovao dom zdravlja,tad bi bio po volji svojim stranackim kolegama.
Zato ga sikaniraju,a trebao bi da malo otvori usta i isprica sta zna,a zna mnogo.
Muka mi je vise od ovih sto se kriju iza Srpska ,sta su uradili da ima veze sa Srpskim interesom,Demokratska to je smijesno,Prnjavor pocinje da lici na S.Koreju.
zivot je surov

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Iris »

Ni jedan pojedinac ne čini Srpsku Demokratsku Stranku na bilo kojem nivou, niti je to poželjno, tako da to nije slučaj ni sa dr Šikanićem.
A i sam predsjednik Skupštine Lukanović je jasno i glasno rekao, a i ja to podržavam, svako ko ima informaciju o kriminalnim radnjama ima gradjansku dužnost i obavezu, ali i moralnu obavezu da to prijavi nadležnim organima!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

julija wrote:Odbornik Branko Sikanic za sada drzi rekord u huliganskim ispadima na sednicama SO Prnjavor. Vec mesecima nema dostojnu konkurenciju u bucnim, teatralnim i agresivnim manifestacijama.
Prema Frojdu stanje nekulture je s pocetka "udobno", radi se sta kome padne na pamet, slede se impulsi i ugadja instiktima..
Pojedinci poput g.Sikanica drustvo preskupo kostaju. Opasne i nasilne ljude bi trebalo javno osuditi. Nije u redu da jedan covek maltretira kucnog ljubimca, a ne odbornike u lokalnom parlamentu. Kada je u pitanju dogadjaj sa poslednje sednice, smatram da je rec o klasicnom mobingu, koji se mora sankcionisati.
Draga Julija ,predaleko je ići pozivati se čak na Frojda,da bi se hulignzovao jedan dr.Šikanić,za neke postupke koji su inače u današnjem svijetu demokratije već uveliko viđeni.Ako se u nekom, recimo parlamentima jedne Ukrajine,jedene Turske,jedne Južen Koreje,i gdje sve još, dešavaju bukvalno tuče naordnih izabranika,zar misliš da se i tu radi o nekim huliganskim postupcima.
Za mene je sasvim razumljiva reakcija dr.Šikanića,ma kolko to za neupućene bila jedna vrsta vulgarzacije medijskog i prostora i nerazumijevanja stvari, zbog selkitvnog izvještavanja medija sa lica mjesta.
Julija, opasno je reći da jedno društvo skupo koštaju pojedinci poput dr.Šikanića i nadovezujem se, i njemu slični, kad se zna da nije bilo tih pojedinaca ,ne bi bilo ni ovog i ovakvog društva.Mislim da bi prije trebalo osuditi neke narodne izabarnike koji su sjeli u parlament, umjesto onih koji su im dali povjrenje na izborima, ali godinama mudro šute, i drže jezik za zubima.Gledajući svoga ličnog interesa.
Metafora o čovjeku i kućnom ljubimcu je nesuvisla i uvredljiva u konkretnom slučaju,a elemente mobinga zaista ne nalazim u po meni legalnim i opravdanim postupcima dr.Šikanića.
Last edited by ZMIJA on 09.03.2015. 12:06, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
dkrajina
Posts: 560
Joined: 21.01.2011. 22:23
Location: tamo daleko

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by dkrajina »

Iris wrote:Ni jedan pojedinac ne čini Srpsku Demokratsku Stranku na bilo kojem nivou, niti je to poželjno, tako da to nije slučaj ni sa dr Šikanićem.
A i sam predsjednik Skupštine Lukanović je jasno i glasno rekao, a i ja to podržavam, svako ko ima informaciju o kriminalnim radnjama ima gradjansku dužnost i obavezu, ali i moralnu obavezu da to prijavi nadležnim organima!
Ajde molim te,neka nacelnik objasni za veterinarsku stanicu,Stanic Mlinpek,itd...
Zasto svi guraju glavu u pijesak kad je sve javna tajna,nadam se da ce jednog dana neko da se pojavi na politickoj sceni koji ima m**a da potegne sva pitanja.
Zasto niko u skupstini ne potegne pitanje o takvim stvarima.
Zasto najbolji nacelnik prodaje nesto sto nije njegovo,ako je nacelnik opstine nije vlasnik iste!
zivot je surov

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by aquarius »

Iris wrote:Ja sam govorila o 2008.
Ne vidim kako su rezultati 2008. relevantniji od ovih iz 2012. ?!
Čudo nisi potegla rezultate iz 1991. kada je SDS imao skoro apsolutnu podršku građana srpskog dijela BiH.

Nema veze, sad će 2016. pa će se vidjeti ko kako stoji.
A što se tiče te liste iz 2012. odgovorno tvrdim da dr Šikanić trenutno ne bi dobio ni toliko (poznajući psihologiju mase)
Prijateljski ti savjetujem da posjetiš oftamologa ili ponovo prelistaš Gistava Le Bona, a možeš od julije da pozajmiš Sigmunda Frojda :wink:
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Iris »

Relevantniji su iz razloga zato što sam poredila lične glasove dr Siniše Gatarića i dr Branka Šikanića jer tada je neko ko je bio deseti na listi imao više glasova od nosioca liste a te godine su bili na istoj listi, 2012. na našu veliku sreću njih dvojica su bili na različitim listama tj.dr Siniša Gatarić na listi za načelnika opštine.
A koliko se ja sjećam 2012.niko nije dobio više glasova od nosioca liste na odborničkoj listi!

User avatar
aquarius
Posts: 5707
Joined: 19.02.2007. 21:45
Location: DEEP BLUE SEA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by aquarius »

Ja o Gatariću nisam ni govorio. Mislim da su ljudi 2008. imali prilično velika očekivanja od njega i
otud veća podrška. Smatram da se ta podrška u proteklih sedam godina razvodnila.

Opet kažem, vrijeme će pokazati čiji su stavovi bili ispravni. Na sreću, nećemo morati previše čekati.
2016. samo što nije.
„Nije istina da vlast kvari ljude. Istina je samo da budale, ako se domognu vlasti, kvare vlast“ - George Bernard Shaw

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Iris »

Govorili smo o tome ko je koliko glasova donio partiji na izborima. Ponavljam svaki glas je zlata vrijedan, ali jasno je ko je donosio više glasova.

Post Reply