SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by diablo »

spile_86 wrote::lol: Знаш како водим се оном популарном њемачком изреком "Ein bisschen Bi schadet nie" надам се да сам добро написао. :D Наравно такође и ја мислим на чланску карту, а не на полне органе.
Google je cudo,sta se sve moze naci :smt005 :smt005 ali kako vidim bacio si se na svog prešednika Dragojla,pa menjas stranke. Neka sinko,jos malo pa ce izbori,zanima me gdje ces onda,u koju ces preci? Ne,nemoj mi reci da si tu iz ljubavi! :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

ekskalibur wrote:
spile_86 wrote:Што се тиче СДС-а чисто да се зна. Тачно је, јесам био члан од 2007 до 2010 године и из којег сам се изчланио и то никада нећу порицати нити сам то икада од икога крио
Mislim da si se malo zabroj'o,ali ako te je sramota da si se isclanio iz SDS kada je SNSD pobjedio,neka,vjerovacemo ti. Ne znam sta da ti kazem z anekoga ko je bio u SDS a nije imao tu zelju,i kao odjednom se ti prosvjetlio i otisao u SNSD?? Losa prica,jarane,losa jako. :roll: a onaj ko ju je proguta je poseban slucaj. Ma kako sada,ako vjerujemo u tvoju pricu:postao si clan SNSD-a 2010, i dok su oni bili na vlasi,i jesu li ti nasli posao? A ne racuna se to mjesto u stranci koje si dobio kada je gospodja-strucnjak otisla u Opstinu??? Hm... :smt004
Ово је твоја верзија приче . Кажеш ишчлалио се када је СНСД побједио, па побогу СНСД је дошао на власт 2006,а ја отишао 2010... и најприје ако си сконтао датуме видио би да сам био опозиција на оба нивоа,а да неко просипам причу,не просипам можеш вјероватни,а и не мораш твоја ствар у шта ћеш вјеровати, пошто ја немам намјеру да се правдам овдје некоме, јер ми уопште није стало до твога мишљења или било кога од ових нови чланова... Што се тиче посла нити сам га тражио јер га имам и имао сам га чак и прије него што ћу почети радити овдје гдје сада радим....
Google je cudo,sta se sve moze naci :smt005 :smt005 ali kako vidim bacio si se na svog prešednika Dragojla,pa menjas stranke. Neka sinko,jos malo pa ce izbori,zanima me gdje ces onda,u koju ces preci? Ne,nemoj mi reci da si tu iz ljubavi! :smt005 :smt005
Не планирам ја нигдје прелазити,а и да пређем шта тебе боли брига мој живот моја ствар...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

spile_86 wrote:Ово је твоја верзија приче . Кажеш ишчлалио се када је СНСД побједио, па побогу СНСД је дошао на власт 2006,а ја отишао 2010... и најприје ако си сконтао датуме видио би да сам био опозиција на оба нивоа,а да неко просипам причу,не просипам можеш вјероватни,а и не мораш твоја ствар у шта ћеш вјеровати, пошто ја немам намјеру да се правдам овдје некоме, јер ми уопште није стало до твога мишљења или било кога од ових нови чланова... Што се тиче посла нити сам га тражио јер га имам и имао сам га чак и прије него што ћу почети радити овдје гдје сада радим....
Nemoj se Špile nikome pravdati, pa mi smo mnoge prefarabali u crveno, ja sam i Klabića frabala par godina, dok mi nije prosuo farbu, i oteo četku,pa sad samo farbam jaja za Uskrs,a još otplaćujem crvenu boju koju sam potrošila, a nisam otplatila :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

Ма и не планирам се правдати,а нарочито овим новопридошлим и овима који су само за изборе овдје... Све у свему брате змиле биће ово занимљива кампања,а и видиш сам да се сваки дан све више појављује нових чланова којима је циљ замазивање очију народу и правдање нерада актуелне власту у Прњавору и наравно пљувања свега што уради актуелна републичка власт. Змиле,али искрено да те питам, шта ти мислиш за огранизацију ови нових чланова да ли су сви добро распоређени по темама или мислиш да би требало да се боље организују пошто се види да некима поједине теме не одговарају...? :lol:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Koridor92 »

ja sam čuo, kojoj dvojici su dopisivani glasovi, jer drugačije nebi prošli. jedan od njih je čak i govorio nešto u "kameru" :smt005 :smt005 :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Jadna majko jadnije svataova,čime se bavi prnjvorska opozicija.prebrojavanjem glasova u pola mandata, izgleda da će Gatarić morati vratiti mandat sunce ti kalaisano,samo da se Žuna upusti u istragu :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

Брате змиле само да знаш да ово није масло опозиције нити смо ишта ми покренули од овога,а нити се планирамо бавити овиме. Наше је било да пошаљемо снимак у ЦИК што сми и урадили прије више од годину дана,а они су рекли утврдити да ли је постојала злоупотреба...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Zmiki je bio na tom izbornom mjestu :D da je bilo neke mucke pao bi bar Golf 5,ovako sumnjam da je bilo stele,jer i dalje vozi dvojku. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

Гријешиш змики је био да другом бирачком мјесту... :lol:

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ekskalibur »

spile_86 wrote:Брате змиле само да знаш да ово није масло опозиције нити смо ишта ми покренули од овога,а нити се планирамо бавити овиме. Наше је било да пошаљемо снимак у ЦИК што сми и урадили прије више од годину дана,а они су рекли утврдити да ли је постојала злоупотреба...
koji vi?Ti si pridoslica na ovom forumu,akos e ne varam? A mislio sam na dolazak SNSD-a na vlast u Prnjavoru,a nisam znao da su dosli 2006. godine.Malo se gubis u datumima,vidim da ti matis nije bila jaca strana :smt005 :smt005 znam da si placen po pisanju posta ;) koliko ovde izneses bljuvotine tolika je plata. Arena ima usi,sljedeci put pricaj tise svoje planove :smt005 :mrgreen: :smt006
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ekskalibur »

spile_86 wrote:Гријешиш змики је био да другом бирачком мјесту... :lol:
On je skiljio na oba oka ;)
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.


User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ekskalibur »

Dr Sinisa Gataric je pobjedio sa mnogo vecom razlikom glasova. Ovo su samo blagi trzaji opozicije. A garant se i Dodo prep'o pa sada pokusava da obmane narod i da izmisli ko zna sta. Smijesno! :smt006
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by diablo »

:smt037 koja je ovde komedija i potraznja za foteljom. Umesto da se bave opstim izborima koji samo sto nisu, ovde je naopako. :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by zox007 »

ekskalibur wrote:Dr Sinisa Gataric je pobjedio sa mnogo vecom razlikom glasova. Ovo su samo blagi trzaji opozicije. A garant se i Dodo prep'o pa sada pokusava da obmane narod i da izmisli ko zna sta. Smijesno! :smt006
Kako i ne bi pobijedio kad mu je SNSD omogućio pobjedu stavivši kao protukandidata Kalabića???
Da su se ispred SDS a kandidovali Živković il Vasić....e to bi volio da vidim...ovako Gatarić je došao svjež,a ova dva navedena su odavno poznata narodu.... :smt006

nenad 10
Posts: 456
Joined: 01.04.2011. 11:23

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by nenad 10 »

Svejedno ko bi bio protiv Kalabica.Samo lud covjek moze glasati za njega.

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ekskalibur »

nenad 10 wrote:Svejedno ko bi bio protiv Kalabica.Samo lud covjek moze glasati za njega.
:smt023 :smt023
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

zox007
Posts: 285
Joined: 17.02.2014. 16:36

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by zox007 »

nenad 10 wrote:Svejedno ko bi bio protiv Kalabica.Samo lud covjek moze glasati za njega.
:smt023 :smt023 :smt023 :smt006

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

ekskalibur wrote:
spile_86 wrote:Брате змиле само да знаш да ово није масло опозиције нити смо ишта ми покренули од овога,а нити се планирамо бавити овиме. Наше је било да пошаљемо снимак у ЦИК што сми и урадили прије више од годину дана,а они су рекли утврдити да ли је постојала злоупотреба...
koji vi?Ti si pridoslica na ovom forumu,akos e ne varam? A mislio sam na dolazak SNSD-a na vlast u Prnjavoru,a nisam znao da su dosli 2006. godine.Malo se gubis u datumima,vidim da ti matis nije bila jaca strana :smt005 :smt005 znam da si placen po pisanju posta ;) koliko ovde izneses bljuvotine tolika je plata. Arena ima usi,sljedeci put pricaj tise svoje planove :smt005 :mrgreen: :smt006
Проблем који је настао око крађе гласова МИ (мислим на СНСД) се више неће бавити тиме док се не утврди да ли је било злоупотребе и ми смо то пријавили цик-у и ту наше стаје,а постоје истражни ограни који ће се даље бавити тиме,а нарочито се не планирамо бавити тиме зато што је нама сада много занимљивије кривична пријава која ће ићи против начелника и лица који је био задужен да нестану документи из општинске архиве који доказују да одборник Чупељић ништа против законито није урадио.Све у свему биће занимљиво у наредном периоду. Што се тиче мога датума нећу се поново понављати,а нарочито теби који си овдје дошао само због избора и после којих ћеш поново и отићи,а што се тиче остатка твога поста,као што сам рекао мој живот моја ствар... :smt006

User avatar
ekskalibur
Posts: 36
Joined: 21.02.2014. 17:41

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ekskalibur »

spile_86 wrote: Проблем који је настао око крађе гласова МИ (мислим на СНСД) се више неће бавити тиме док се не утврди да ли је било злоупотребе и ми смо то пријавили цик-у и ту наше стаје,а постоје истражни ограни који ће се даље бавити тиме,а нарочито се не планирамо бавити тиме зато што је нама сада много занимљивије кривична пријава која ће ићи против начелника и лица који је био задужен да нестану документи из општинске архиве који доказују да одборник Чупељић ништа против законито није урадио.Све у свему биће занимљиво у наредном периоду. Што се тиче мога датума нећу се поново понављати,а нарочито теби који си овдје дошао само због избора и после којих ћеш поново и отићи,а што се тиче остатка твога поста,као што сам рекао мој живот моја ствар... :smt006
:smt044 :smt044 :smt044 pa zato sto lazes. Znamo kako je bilo, i kada si dosao tu gdje sada jesi. I zbog cega. A ja,sam ovdje dugooooo,duze od tebe :) i ostacu i poslije tebe. :smt006 i da,nisi mi bitan toliko da me zivot tvoj zanima,samo konstatujem ono sto pricas po kafanama i da se moze iskoristiti ovde. :smt005 A dr Gataric je najbolji nacelnik. :smt004
Ljubaznost uzvrati ljubaznošću, ali zlo uzvrati pravdom.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

ОДРЖАНА ДВАДЕСЕТА СЈЕДНИЦА СО ПРЊАВОР

25.02.2014. – Двадесето редовно засједање СО Прњавор одржано је у понедјељак, 24. фебруара. На сједници су донесена сљедећа акта: Одлука о оснивању Одбора за жалбе општине Прњавор, Одлука о утврђивању критеријума за избор и именовање органа у јавним установама и предузећима чији је оснивач општина Прњавор и расписивању поновног јавног конкурса и именовања комисије за спровођење поступка по поновном јавном конкурсу за избор и именовање органа у јавним установама и предузећима, чији је оснивач општина Прњавор, Одлука о измјештању, доградњи и одржавању споменика и спомен обиљежја од великог значаја за општину Прњавор, Одлука о утврђивању просјечне коначне грађевинске цијене једног м² корисног стамбеног и пословног простора у 2013. години за подручје општине Прњавор, одлука о утврђивању приједлога броја и просторног распореда основних школа са школским уписним подручјима на подручју општине Прњавор.

На приједлог начелника општине, скупштина општине је донијела Закључак о покретању иницијативе за измјену Статута општине Прњавор и именовала Комисију за израду измјене Статута општине Прњавор. Такође је разматран Извјештај о коришћењу новчаних средстава прикупљених на основу прихода од посебних водних накнада у 2013. години и Програм о начину коришћења новчаних средстава прикупљених на основу прихода од посебних водних накнада у 2014. години, те Извјештај о реализацији Програма за рјешавање питања из области борачко-инвалидске заштите у општини Прњавор за 2013. годину и скупштина општине је наведене извјештаје прихватила и програм усвојила. На 20. сједници су разматрани извјештаји о раду за прошлу годину, за јавне установе и јавно предузеће и програми рада за ову годину и то: Извјештај о раду и финансијском пословању за период од 01. јануара до 31. децембра 2013. године ЈУ Центар за културу Прњавор и План и Програм рада за 2014. годину ЈУ Центар за културу Прњавор, Извјештај о раду ЈУ Центар за социјални рад Прњавор за 2013. годину и Програм рада ЈУ Центар за социјални рад Прњавор за 2014. годину, Извјештај о раду ЈУ Народна библиотека Прњавор за 2013. годину и План рада ЈУ Народна библиотека Прњавор за 2014. годину, Извјештај о раду ЈП „Радио Прњавор“ Прњавор за 2013. и План активности ЈП „Радио Прњавор“ Прњавор за 2013. и План активности ЈП „Радио Прњавор“ Прњавор за 2014. годину, те Извјештај о раду за радну 2012/2013. годину са финансијским показатељима за 2013. годину Јавне установе Дјечји вртић „Наша радост“ Прњавор. Након разматрања истих, скупштина општине је прихватила извјештаје за наведене јавне установе и предузеће за прошлу годину, те дала сагласност на програме рада за ову годину. Скупштина општине је донијела и Рјешење о именовању члана школског одбора ОШ „Иво Андрић“ Кулаши.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by spile_86 »

ekskalibur wrote:
spile_86 wrote: Проблем који је настао око крађе гласова МИ (мислим на СНСД) се више неће бавити тиме док се не утврди да ли је било злоупотребе и ми смо то пријавили цик-у и ту наше стаје,а постоје истражни ограни који ће се даље бавити тиме,а нарочито се не планирамо бавити тиме зато што је нама сада много занимљивије кривична пријава која ће ићи против начелника и лица који је био задужен да нестану документи из општинске архиве који доказују да одборник Чупељић ништа против законито није урадио.Све у свему биће занимљиво у наредном периоду. Што се тиче мога датума нећу се поново понављати,а нарочито теби који си овдје дошао само због избора и после којих ћеш поново и отићи,а што се тиче остатка твога поста,као што сам рекао мој живот моја ствар... :smt006
:smt044 :smt044 :smt044 pa zato sto lazes. Znamo kako je bilo, i kada si dosao tu gdje sada jesi. I zbog cega. A ja,sam ovdje dugooooo,duze od tebe :) i ostacu i poslije tebe. :smt006 i da,nisi mi bitan toliko da me zivot tvoj zanima,samo konstatujem ono sto pricas po kafanama i da se moze iskoristiti ovde. :smt005 A dr Gataric je najbolji nacelnik. :smt004
:lol: Немој се проваљивати као ја нешто лажем па дај зар не можете нешто боље смислити. :lol: Даље доста нелогични ствари пишеш овдје и требао би се мало позабавити са тим пошто видим пишеш како ти мој живот није битан,а на почетку текста пишеш знамо како је било, када си дошао ту гдје сада јеси, па ако сам толико небитан па како онда све знате? :smt005 И још једно веома занимљиво питања ако кажеш да си ти дуже од мене овдје,а на овом налогу пише да си се регистровао прије пар дана, да ли то значи да имаш више налога?И зашто? Због чега не пишеш са свог првог налога? Ако имаш неки проблема са налогом, јави се администратору да ти помогне. :smt005

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by diablo »

:smt005 :smt005 :smt005
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Чујем да је ,,поштени'' Жуна данас очерупан на скупштини ?! :!: :?:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Post Reply