SO Prnjavor 2012 - 2016

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
LEGIJA
Posts: 471
Joined: 17.05.2007. 11:34
Location: Canada

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by LEGIJA »

PIKI wrote:Aj da nebude sve crno ja pohvaljuje nacelnika i odbornike sto su se odrekli po 100 i 200 km pa vidjecemo ocel biti tako !

A Mico je covek iz naroda i zna sta je imati i neimati a ovi snd-ovci neznaju sta ce od muke sto nije njihov neki izabran hehe crknite :) :D :D
Piki prvo malo savladaj pravopis pa onda komentarisi teme....

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by PIKI »

LEGIJA wrote:
PIKI wrote:Aj da nebude sve crno ja pohvaljujem nacelnika i odbornike sto su se odrekli po 100 i 200 km pa vidjecemo hoce li biti tako !

A Mico je covek iz naroda i zna sta je imati i neimati a ovi snd-ovci neznaju sta ce od muke sto nije njihov neki izabran hehe crknite :) :D :D
Piki prvo malo savladaj pravopis pa onda komentarisi teme....
Image

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by PIKI »

aj. ne s....i ja sam coek iz naroda hahahahha a ti coa bolje napisi nesto pametno hehehe

sigurno si clan snsd a hehe
Image

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Piki ja sam član SNSD a nemoj tako,ako si ti član SDS a svaka čast ja to poštujem.
Čovjek ti nije ništa po mom mišljenju ružno rekao, moramo malo da popravljamo svoju pismenost i da budemo pismeniji .
Nije važno ko je u kojoj stranci, nebi to smio biti razlog za nedolično ponašanje i vrijeđanje samo zato što različito mislimo o istoj stvari,a pogotovo u politici.
Pozdrav legendi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

sovac wrote:
Прије свега, хвала на лијепим жељама!

Нека овај налог буде службено-приватни канал комуникације на овим страницама.
Да размијенимо коју паметну, да се питамо и одговарамо, да се критикујемо и хвалимо...
Годинама пишемо о томе како би било добро да се "неко од одговорних" појави и званично на форуму, па да то сада и остваримо.
Надам се да ће бити што мање политичких препуцавања, а што више прича о добрим идејама и добрим стварима које се могу урадити.
Нека нам је са срећом свима! Требаће нам...
честитке и од мене , мишљења сам неби било лоше да представите ресор- одјељење коме припадате , да би форумашима било лакше да критикују,предлажу а наравно и хвале успјехе и неуспјехе. Велика је ствар имати представника али опет један човјек некоже да одговара за потезе већине(сем ако није у Хагу) .
Пуно среће и много остварених пројеката. :wink: :smt006 :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by regeman »

PIKI wrote:Aj da nebude sve crno ja pohvaljuje nacelnika i odbornike sto su se odrekli po 100 i 200 km pa vidjecemo ocel biti tako !

A Mico je covek iz naroda i zna sta je imati i neimati a ovi snd-ovci neznaju sta ce od muke sto nije njihov neki izabran hehe crknite :) :D :D
bice tako, izjave su potpisane, u snsdu su se bunili nesto, u fazonu uplatice licno u vrticu, bla truc, da li su potpisali nemam pojma, doduse kad su izjave da se odricu odbornici tih para davane na potpis, samo su Zemun i Cupeljic ostali u SO, bilo je 22h.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

PIKI
Posts: 439
Joined: 27.08.2006. 21:52
Location: cxxcc

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by PIKI »

Ma ja se samo malo salim zna to moj drug legija :) Normalno gde gresim tu me ispravi :)


lp
Image

Wałęsa
Posts: 16
Joined: 17.07.2011. 12:19

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Wałęsa »

Ako je suditi po onim narodnim "po jutru se dan poznaje" ili onoj "vuk dlaku mijenja, al' ćud nikada, vidljivo je kako će SDS sa aktuelnom skupštinskom većinom sve konce vući kao da sam ima komotnu većinu. Najočigledniji primjeri su prvi koraci koje je SDS napravio u oblasti sporta i po pitanju aktuelne priče o poskupljenju vode. Što se tiče sporta, oživio je Sportski savez u kojem su se instalirali svi ljudi okupljeni oko sive eminencije Nemanje Vasića koji su održali osnivačku skupštinu ovog tijela polulegalno i za koju su imali već sva kadrovska rješenja i time dali do znanja svim građanima opštine Prnjavor koga će se u naredne četiri godine pitati sve, vezano za posrnuli prnjavorski sport. Postavlja se pitanje kakva je uloga legalnih organa, načelnika opštine, SO i komisije za sport, koja je navodno imenovana, a još nije ni konstituisana.

Što se tiče vodovoda, izabrali su po njima najbezbolnije rješenje, pokušavajući time da se ne vraćaju u prošlost što je njihov član nadzornog odbora, koji je imenovan u vodovodu i izjavio po pitanju kriminala i u sportu, i u vodovodu. (nećemo se vraćati u prošlost). Za one zaboravne da podsjetim da je u periodu 2002-2006, na čelu vodovoda bio čovjek koji je došao kao kadar PDP-a, čak je bio potpredsjednik pomenute partije, da bi na dan imenovanja obukao dres SDS-a. Pokazalo se da je to veome isplativo, jer je za vrijeme svog mandata uspio da stambeno zbrine i sebe i svog brata, koji je radio u parku, a koji su iz Vareša došli sa par plastičnih kesa i do tog vremena bili podstanari. Vrlo rado bih se sa pomenutim gospodinom sada mijenjao za imovinu, iako sam od 80ih stambeno zbrinut, sa vrlo solidnim primanjima. Zato je veoma interesantno kako će se u SO po ovim pitanjima ponašati koalicioni partneri SDS-a, čiji su lideri, a kod nekih članovi opštinskih odbora učestvovali u protestima protiv tadašnjeg poskupljena vode za 300% (Brane Žunić, dr Marjanović i dr.). Diskutabilna je i činjenica šta radi 60 radnika u prnjavorskom vodovodu, koji usput, po našim saznanjima, uopšte ne plaćaju vodu, kao i radnici preduzeća park, iako pojedini od njih drže čak i podstanare. Simptomatično je da su u nadzorni odbor imenovana dva bivša načelnika sup-a, kojima bih predložio da se umjesto pitanja poskupljenja vode, bave onim za šta su godinama primali platu, a to je kriminal, koji je napravljen u preduzeću koje oni nadziru.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by grlica »

čitam ovaj forum i najave i mišljenja i razmišljanja i šta se dešava.... izgleda je sve ko u začaranom krugu , nikakvih većih pomaka a činjenica ostaje sve više ljudi smišlja načine kako da kaže: zbogom Prnjavore ...malo vrsta sa onim bunarima ko pokušava dati neko obilježje il novi /stari simbol ozivjeti , al u suštini sve ostalo tanko.
Jedino kafane dobro rade koliko sam obavještena ...
sa neke vremenske distance i iz daljine se bolje vidi da ta čaršija samo tapka u mjestu :(
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by bičbožiji52 »

Kako nema pomaka, vidiš da se vraćamo unazd,i pad je let ptico. :smt005 :smt005 :smt005
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

@Wałęsa
занимљив коментар, само незнам које се ти држиш чинјенице!
Лопови су сви , док се не докаже да су поштени!
или
Поштени су сви, док се не докаже да су лпови.
Испитивање криминала је дуготрајан процес , као и отпуштање радника . Упирати прстом у некога а касније миловати га по, му*има , да те не тужи, да неби дубиоза била још дубља.
Што се тиче криминала у спорту, немој ми молилм те о томе, да неби правио ни теби ни себи проблеме .
Који су клубови били финансирани из буџета и шта се десило са појединим клубовима .
Системско задужење свих општина у РС довело је до стања у ком се прњавор налази. И небудемо ли сви истински вукли напријед , нећемо макнути са мјеста годинама... :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Wałęsa
Posts: 16
Joined: 17.07.2011. 12:19

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by Wałęsa »

Premda nemam namjeru da polemišem sa onima koji komentarišu tuđe postove a da ih nisu ni razumjeli i koji na njih odgovaraju po nečijem nalogu, usput se služeću vulgarnom terminologijom i pokušavajući na taj način izmijeniti karakter mog posta. Kao prvo, po pitanju vodovoda, ni za koga konkretno nisam rekao da je kriminalac, ali je činjenica da gubitak od 1 500 000km nije mogao da nastane sam od sebe. To što sam naveo određeni period ne znači da se u nekom drugom vremenu nije bilo nelegalnih radnji. Zato sam rekao da se rad vodovoda treba ispitati od strane nadležnih.

Što se tiče sporta i kriminala u sportu kojeg si za razliku od mene ti spomenuo, mišljenja sam da ljudi, koji su u više navrata odlučivali o raspodjeli budžetskih sredstava koja nije bila pravedna, po nekim moralnim kriterijumima bi taj posao trebali prepustiti sposobnijim i poštenijim ljudima, koji bi to pravednije raspodjelili. Što se tiče problema koje bi ti navodno mogao i meni i sebi da napraviš, moram ti priznati da ne znam o čemu pričaš, s obzirom da ja nisam učestvovao ni u kakvim nečasnim radnjama, niti bi mi neko mogao pripisati bilo kakvu krivicu za stanje u prnjavorskom sportu. Tako da, što se mene tiče, javno te pozivam da podijeliš sa svima nama sva svoja saznanja o bilo kakvoj neregularnosti u prnjavorskom sportu.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by svjedok.saradnik32 »

Као што рекох, да би у некога могао да упиреш прстом мораш прво да докажеш, то ново руководстви и чини за твоју информацију.
Као друго нисам ничији пјешак па да радим по налогу, што је очигледно да ме ни најмање не познајеш, за разлику од неких имао сам своје мишљење кад га многи нису имали :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »


KOMISIJA ZA NAGRADE I PRIZNANJA OBAVJEŠTENJE

Obavještava se javnost opštine Prnjavor da će Skupština opštine Prnjavor, na prijedlog Komisije za nagrade i priznanja, povodom Dana opštine Prnjavor, dodijeliti određeni broj nagrada i priznanja.

Komisija za nagrade i priznanja poziva organe mjesnih zajednica, preduzeća i ustanove, udruženja građana i druge organizacije i građane opštine Prnjavor da inicijativu za dodjelu opštinskih nagrada i priznanja u smislu člana 13. Odluke o ustanovljavanju i dodjeli opštinskih nagrada i priznanja («Službeni glasnik opštine Prnjavor», broj 9/01 i 2/08), mogu uputiti Komisiji za nagrade i priznanja najkasnije do 04.03.2013. godine.Inicijativa u pisanoj formi mora biti obrazložena u smislu člana 9. Odluke i sadržavati vrstu priznanja koje se predlaže za dodjelu u smislu člana 2. Odluke.

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Baš fino ja, predlažem za neko opštinsko priznanje drugog presjedinka SDS a u Prnjvoru i dugogodišnjeg narodnog poslanika Dragana Đurića .
Formalne stvari oko predlaganja, ja predlažem da naš svjedok saradnik, sačini u pismenoj formi i dostavi opštinskoj komisiji.
Bilo bi pošteno .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Не пада ми нико на памет, кога би могао да предложити . . .
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by ZMIJA »

Pa što si tako sebičan,pa zar jedan recimo Simo Dujaković nije valjajo ,i pomogao mnogim našim građanima, da ostavre svaoja socijalna prava iz Njemačake ,i zar recimo on ne bi mogao biti laureta za dan opštine u Prnjavoru,ili recimo ja da dobijem konačno taj zlatni zmijski jezik za životno djelo :lol: :lol: samo predlaži Vedrane ,evo da tebe predložimo kao jednog od najzaslužniji što imamo ovaj forum, i što ne moramo da čitamo onu Tvrđavu stranke dobrih domaćina s kraja prošlog i početka ovog stoljeća :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by marijamala »

:-) Jel moze jedan konstruktivan prijedlog.
Zmile, predlazem da tebe grad Prnjavor nagradi sa finim grobnim mjestom,ako nisi vec kaparisao stogod :-)
(salim se zmile)

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Маријамала, лакше је добити златну плакету него мјесто у Градском гробљу :mrgreen:
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

Ja predlazem Mladena Stojanovica,iz ulice Zivoina Preradovica ,on je zasluzan za uredjenje okoline,sakupio je milion flasa po sumama,i time sprijecio njihovo lupanje i zagadjenje okoline koje bi nam ugrozilo tu istu okolinu par stotina godina.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Маријамала, лакше је добити златну плакету него мјесто у Градском гробљу :mrgreen:
Sto kazu carinici,puno je iako je Zmiki zasluzio nagradu,jevtinije je da mu kupimo stan. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by marijamala »

pa dobro, mislila sam ono...privilegovano, ako bi Opstina to "darivala" zmiletu umjesto plakete, dukata ili sta se vec dobije za posebne zasluge.
Svakako mislim da zmija nesto vec zasluzuje!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: SO Prnjavor 2012 - 2016

Post by vrsta8472 »

KAMIKAZA wrote:Ja predlazem Mladena Stojanovica,iz ulice Zivoina Preradovica ,on je zasluzan za uredjenje okoline,sakupio je milion flasa po sumama,i time sprijecio njihovo lupanje i zagadjenje okoline koje bi nam ugrozilo tu istu okolinu par stotina godina.

Није лоша идеја, човјек се сав свој живот посветио томе да очисти град од стаклене амбалаже!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Post Reply