OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Свака нормална власт жели да има квалитетну опозицију, иначе ће да дочекају судбину СНСД-а који нема опозиције.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
maglagusta
Posts: 21
Joined: 27.09.2012. 10:56

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by maglagusta »

drago kalabić će da leti iz sNSD-a kao Felix Baumgartner večeras... Bez padobrana... :smt026 :smt026 :smt026 :lol: :lol: :lol: :lol:

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by marijamala »

Kao da je to nesto,nije niko vjencan sa strankom,koliko nas zivi mimo politike pa nismo jos samrli od gladi.
Ne sikiram se ja za politicare vec za ovu omladinu kako ce hljeb zaraditi i porodice zasnovati u ovako nestabilnom i nesigurnom ambijentu.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

[quote="regeman"]pa Tomasa cijenim jer je obrazovan, a Sandru znam licno...
ima još stvari rege zbog koji cijenis Tomaša ajd ne zezaj valjao ti je na jednoj privatnoj stvari i ja to podržavam i ja bih to uradio na njegovom mjestu. :smt006

User avatar
regeman
Posts: 8267
Joined: 19.05.2003. 22:24
Location: kingston

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by regeman »

kojoj privatnoj stvari?
sem ako ne mislis sto mi sestra u opstini radi.
That same year, Strummer reportedly cried when he learned that "Rock the Casbah" had been adopted as a slogan by US bomber pilots in the Gulf War.

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by prnjavorman »

Izgleda ništa nema od toga da Kalabić ode, ipak je on čupavija g***ca za razliku od Marjanovića, Simića ili Tomaša. To je potvrđeno i na večerašnjem IO SNSD-a.
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

prnjavorman wrote:Izgleda ništa nema od toga da Kalabić ode, ipak je on čupavija g***ca za razliku od Marjanovića, Simića ili Tomaša. To je potvrđeno i na večerašnjem IO SNSD-a.
zanimljivo zapažanje, kakva je koja Guz..a!! svaka čast na trudu :smt005 :smt005 nije ni tebi lako, tolike Guz.ce znati :smt005
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

[quote="regeman"]kojoj privatnoj stvari?
sem ako ne mislis sto mi sestra u opstini radi.[/quote]

ma daj drug kakav to... i treba da radi jer je obrazovana i kulturna.ma jednom ćemo uz kavu,nebitno :smt006

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by diablo »

OldTownBoy wrote:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!

SDS-ovci se brinu da opzocija izadje sto bolja i nadaju se da ce pravi ljudi isplivati !?
Vrhunac dubioze !
Slazem se :smt005 :smt005 :smt005 dosta te dvolicnosti,neka se uhvate svog posla i krenu u rjesavanje problema.
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by prnjavorman »

Koridor92 wrote:
prnjavorman wrote:Izgleda ništa nema od toga da Kalabić ode, ipak je on čupavija g***ca za razliku od Marjanovića, Simića ili Tomaša. To je potvrđeno i na večerašnjem IO SNSD-a.
zanimljivo zapažanje, kakva je koja Guz..a!! svaka čast na trudu :smt005 :smt005 nije ni tebi lako, tolike Guz.ce znati :smt005
Koridore, ovo je bilo metaforično rečeno, ako ne možeš da shvatiš to preneseno značenje, onda ti moram napisati bukvalno.

Kalabić je mnogo uticajniji i moćniji od ovih nabrojanih, da bi ga se tek tako moglo oterati iz SNSD-a.
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by grlica »

prnjavor mene --- kalabić je k ... ita SNSD-ea !
ne sumnjaj u kolektivnu svijest nikad!
pala su uporišta : Srbac, Gradiška , zamal BanjaLuka
palo je mnogo više nego što se sumnja , DRVOI IZ ZGRADE SU VAŠI BIRAČI ... I NEPISMENA STARICA IMA JEdNAKO BIRAČKO PRAVO KO MLAD INTELEKTUALAC ....svi smo mi birači , al fala Boigu još malo i smjena generacija!

( ps. dobro dođe i taj fakultet ponekad --- u svašta se čojek razumi , svašta mere bit pročito , vidijo doživijo , jalala ja! - tak vele braća turci , pardon muslimani)
Last edited by grlica on 15.10.2012. 23:20, edited 1 time in total.
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Kalabić je mnogo uticajniji i moćniji od ovih nabrojanih, da bi ga se tek tako moglo oterati iz SNSD-a.[/quote]

što ne znači da mora biti predsjednik...ko će biti će se vidi pred nama je... čujem da kladionica po tom pitanju vec proradila :smt006 :smt006 Sredoje polako vec započeo poslove...

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by grlica »

biče ---što je sigurno sigurno ..kad je lijevče za male medalje prevremene uvijek je iks!
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
prnjavorman
Posts: 60
Joined: 04.07.2012. 22:42

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by prnjavorman »

grlica wrote:prnjavor mene --- kalabić je k ... ita SNSD-ea !
ne sumnjaj u kolektivnu svijest nikad!
pala su uporišta : Srbac, Gradiška , zamal BanjaLuka
palo je mnogo više nego što se sumnja , DRVOI IZ ZGRADE SU VAŠI BIRAČI ... I NEPISMENA STARICA IMA JEdNAKO BIRAČKO PRAVO KO MLAD INTELEKTUALAC ....svi smo mi birači , al fala Boigu još malo i smjena generacija!

( ps. dobro dođe i taj fakultet ponekad --- u svašta se čojek razumi , svašta mere bit pročito , vidijo doživijo , jalala ja! - tak vele braća turci , pardon muslimani)
Što se tiče tih uporišta, pogledaj, grlice, glasanje za skupštinu, i uporedi SNSD sa ostalim strankama. Kada ih upoređuješ, vidiš da je SNSD dominantan u odnosu na svaku stranku pojedinačno. Recimo u Srpcu, SNSD gotovo da ima više glasova od svih ostalih zajedno. Banjaluka takođe, SNSD ubedljivo iznan svih, kada gledam ove rezultate na stranici od CIK-a. Jedino u Gradišci ne prednjače toliko mnogo u odnosu na SDS. Od ta 3 mesta što si nabrojala, može se reći da je SDSD jedino u Gradišci relativno izgubio(uzimajući u obzir da će većinu SDS formirati sa PDP-om i još nekim strankama).

A to što si pomenula "nepismenog starca", bolje glas dobiti od poštenog i nepismenog seljaka, nego od pismenog Pere Dušanića :smt006
"Sve će to narod pozlatiti"
Do kraja života upoznavaću ljude, a nikada ih upoznati neću.
Uvijek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka!

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Nicky »

Eh cime se ti tjesis druze moj...

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by pat »

Prnjavor, kao uporište sdsa, treba kvalitetnog covjeka ispred snsda koji ce imati dobar tim, kao sto je to imao Darko u kampanji kada je pobijedio. :wink:
Ko se pobijedi jednom, moze i opet. :wink:

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

[quote="pat"]Prnjavor, kao uporište sdsa, treba kvalitetnog covjeka ispred snsda koji ce imati dobar tim, kao sto je to imao Darko u kampanji kada je pobijedio. :wink:
Ko se pobijedi jednom, moze i opet. :wink:[/quote]

Naravno pat u pravu si,pobjeđivao se taj SDS u Prnjavoru i 2006 kada je bio u zenitu moći i vladanja u našoj opštini,pa 2008...Zato i ja podvlačim stalno bude li SNSD imao složan tim i dobro rukovodstvo sasvim sigurno će pobijediti SDS već na opštim izborima.Na tom fonu jedan tim već pravi program reorganizacije stranke u Prnjavoru.Taj dokument će biti osnova djelovanja u naredne dvije godine.U tom slučaju opet kažem svejedno je ko će od dvojice ljudi iz tog tima voditi stranku. A krug kandiadata se suzio na njih dvojicu,provjereno. :smt006

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Highlander »

СНСД никада није побједио СДС у Прњавору, СДС је побједио сам себе :wink: слична ситуација као сада са СНСД-ом.
2008 није се требао Владо ни кандидовати, али тадашњи чланови СДС-а људи који су хтјели да ослабе странку успјели су да исфорсирају њега и остатак приче је познат.
Број одборника у скупштини увијек макар и за 1више је био на страни СДС-а.
Што се тиче те фамозне реогранизације СНСД-а сачекајмо и видимо ко ће бити предсједник од тог човијека зависи будућност те странке у Прњавору.
За крај, да се разумијемо СНСД ће имати прилику да угорзи СДС у Прњавору тек 2020-те, а тада ко жив ко мртав :D .

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Bogami ako bude planirana ekipa na čelu SNSD u Prnjavoru,u oktobru 2014.SNSD slavi na trgu u Prnjavoru.Živi bili pa vidjeli.
P.S. Nisam član SNSD.
Last edited by Administrator on 16.10.2012. 22:42, edited 1 time in total.
Reason: Bespotrebno citiranje

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by sagittarius_rex »

ААААААААААААААХАХАХХАХАХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХА..... :smt005 :smt005 :smt005 :smt031 :smt031 :smt031 :smt036 :smt036 :smt036 :smt044 :smt044 :smt044 :smt082 :smt082 :smt082 :smt101 :smt101 :smt101 :smt116 :smt116 :smt116 ....Е ХВАЛА ТИ ЗА ОВО НАСМИЈА МЕ ДО СУЗА...ПОПРАВИО СИ МИ И ДАН И НОЋ...И ЈУТРО ШТО ЋЕ ДОЋИ........ :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

:smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006
>>>---------------------->>>

User avatar
Koridor92
Posts: 378
Joined: 04.08.2012. 17:11

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Koridor92 »

bičbožiji52 wrote: A krug kandiadata se suzio na njih dvojicu,provjereno. :smt006
1. Nikolić
2. Tepić
Zabranjeno je svako neovlašteno kopiranje i umnožavanje, distribuiranje, iznajmljivanje, davanje na korištenje i javno izvođenje ovog materijala ili bilo kojeg njegovog dijela u komercijalne ili bilo koje druge svrhe, bez odobrenja vlasnika.

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by Nicky »

Ako je spala knjiga na (ova) dva slova, ovi u SDS-u se mogu radovati do Svjetskog prvenstva u fudbalu koje ce se igrati u Kataru.


User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

ето сада , јел вјерујете :smt006 да су моје објаве објективне и истините
чак сам погодио и средство информисања :wink: мада су они то мало умотали :wink:
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

Post Reply