OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by julija »

Navijas na vasu vodenicu, kako bi svi novci ostali kod Kalabica :wink:
Drago ce isplatiti nacelniku, tacno toliko koliko je I prebacivano veterinarskoj, tj 0 km

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by spile_86 »

Ма какав није ништа пребацио. :lol: Јулије нико се није утушио у лажима па нећеш ни ти... :lol:

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by julija »

Da se ne lazemo, uglavnom je prebacivao dospele rate kredita, koji je podigao nacelnik Tomas :wink:
a statisticki razmer obaveza, kao i poredjenje je ravan odnosu koji sam stavila u prethodnom postu :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Neodrživo je da domovima zdravlja upravljaju,lokalne zajedenice a da se računi ispostavljaju republičkim fondovima.To je najveća glupost koja se mogla naparaviti. :smt006 Reforme ,reforme sta ono one bijehu.?!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by просвјета »

Само није јасно чему онда пребацивање партиципација на републички ниво када је намјера трпања здравства на општински ниво?
И уопште чему то када припремају закон којим би додатно развластили локалне заједнице?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Profesore, šta se sikiraš za partipaciju, neće ni SDS vječito biti u Prnjavoru na vlasti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by просвјета »

Мислиш кад изгубе републичку власт?
Е онда тек нема шанаса... :)

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by corkan »

ZMIJA wrote:Profesore, šta se sikiraš za partipaciju, neće ni SDS vječito biti u Prnjavoru na vlasti.
Zmile nece ni tvoji ali će zato Zunina ekipa da zaposejdne bijrli dvor i veterinarsku stanicu.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Cori, kad cemo na Ravnu goru,gdje se crni barjak vije?
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by corkan »

Kad me ubaciš u šefovu partiju,
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Kako ću te Ćori ubaciti kad su i mene nogirali :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by corkan »

Daj nekako ja nisam zahtjevan netraeba mi ni posao ni stan ni penzija.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

ЕЈЕБИГА, ВАСИЋУ.
УМЈЕСТО ПОЛИТИЧКЕ СТРАНКЕ
ПЕРМАНЕНТНЕ ИЗБОРНЕ
АКТИВНОСТИ,
СТРАНКА ПЕРМАНЕНТНОГ
ПРЕЛАЗНОГ РОКА.

Политичке странке нису Пијаца уторком. Па да тргују ситном и крупном стоком. И то без гледања у зубе. Јел искрајчио ил није. Јел првотелка или музара у најбољем млазу.
Политичке Странке не смију да се претворе у Политичке Станке.
Оне живе и њих напријед не води напредак и раст броја чланова, већ их напријед води стални активизам.
Велике Политичке Странке нису Реал, Пеесже и Манчестер Сити, па да стално купују играче. Не питајући за цијену и не рачунајући колико ће то донијети освајању првог мјеста а колико ће ујебати десетку на терену и оне на резервној клупи.
Бијељина није случајно актуелни полигон преласка и одласка из и у СДС и СНСД.
И једна и друга странка су у Бијељини изградиле такве структуре које су све више компатибилне и које се конектују на Пијацу. У Бијељини је неколико дана недјељно Уторак.
У Добоју, нпр, локални Снеседовци, то су они који припадају објема странама, уз помоћ барем једног Муриња, изградили су симбиозу у којој је Бијељински Уторак непотребна манифестација.
У тој Бијељини, пак, иако Есенесде има много бољу организациону структуру од Миће Мићића, али зато Мићо Мићић има много бољу технологију, Есдеес и Есенесде се приближавају Уторком.
Иако је и једнима и другима Уторак непотребан.
Мићо Мићић је брзином муње одговорио на одлазак Сер Максимовића. Мада бих ја то назвао Депортацијом Максимовића.
Есенесде је погријешио када је изјавио да ће подржати Кандидата Максимовића.
Сада се то вратило, барем кроз изјаву, шефа одборничког клуба Есенесдеа. Одлази због тога што Есенесде нема свог кандидата.
Чак да је то и само протоколарно оправдавајућа изјава, сијече ко сабља и пробија ко астероид.

Велика Политичка Странка не смије подцјењивати своје играче. Које његује деценију или двије. Они су спремни толико и на клупи да сједе а највећи дио њих не тражи ни то. Али нису спремни да им се роба од Кинеза Ђуре потура као првоклсна што њих баца стотине мјеста уназад на тој вриједносној љествици.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

КРВОЖЕДНА
ПОБЈЕШЊЕЛА
ХАЈКА
ПРЕКРИВА СНСД
КОЛЕКТИВНОМ КРИВИЦОМ

Савез независних социјалдемократа има 175.000 чланова а за њега, у неким изборним трасама, гласа и више од 300.000 бирача.
У Савезу независних социјалдемократа има лопова и криминалаца, тајкуна, мајкуна, ратних профитера. Угланвом оних које је одњеговало доба Рата и Есдеса.
Али њихов број је занемарљив. Без обзира што је могуће, њихова пљачка, крађа или монополисано богаћење, превелика.
Када би сви они, укључујући и пумпаџије, банкаре, ратне директоре који су постали власници својих фирми, шверцере и слично, били чланови СНСД, то се опет не би попело на бројку од 2.000.
Када сам, својевремено, а правовремено, као и свака будала, упозоравао на Бобаризацију Есенесдеа, тад су ми јебали матер а касније сам добио санкције.
Ну.
Не жалим се.
Жалим само што сам на вријеме схватио.
Сада се тај Покојни Бобар и Бобар Банка, корисе као, само како најновији, инструмент колективне кривице СНСД-а.
Опозициони политичари, који су за Српство и Српску спремни учинити тако мало, отићи у власт у Сарају, укључити се у Пробосанство и потписати споразум о уласку у народњачке страначке клике Сарајева, Народњаци Сарајева, Сунце Ти Јебем, спремни су за потоп и блаћење СНСД-а учинити све.
Високи функционери СДС-а, и Савеза За Промјене, мртволадно употребљавају синтагме СНСД Опљачкао 120 милиона из Бобар Банке, СНСД Уништио Бобар Банку. И слично. СНСД је увијек у главној и јединој негативној улози.
Тешко је објашњив тај синдром Колективизације Кривице.
Не постоји Колективна Кривица за Србе у рату, за Војску Републике Српске, за Српску, за Србију. За Српку Демократску Странку, за тзв Армију БиХ. Али постоји за Савез Независних Социјалдемократа.
Јасно је, пак, мада то сваки задрти Есдеесовац и плаћенички или инфицирани, искрено опозициони или Есенесдеом предозирани појединац који иступа у јавности, не мора да зна и схвата, да се ради о Пројекту Рушења СНСД и Милорада Додика.
Многи ће рећи да је Додик главна мета.
Додик јесте Главна Тема.
Али СНСД је Главна Мета.
Због оних бројки које сам помињао на почетку.
Стога је сада на дјелу Криминализација СНСД.
Као што је некад била на дјелу Фашизација Есдееса.
Што је најгоре, то се не види ни у СНСД-у.
Па се непрестано брани Додик. Углавном сам себе. Остали сједе, мезе, чибуче, гледају кад ће вече, понеко каже Ја, ја.
СНСД се не брани. Нити га ко брани.
За Додика мањевише.
Он ће се снаћи.
Али ако СНСД униште, неће се снаћи.
Створиће се услови за Вучићизацију Србије.
Искочиће неки Миш Мекињар, типа Младена Босића, коме ће неки филозоф постати пријатељ а Ангела Меркел постати Тетка. И даће Косово садпасад. И Гујице Нато Пакту.
Разумијем Странце Усранце.
Они су посебно кивни на СНСД.
Када су срушили Есдеес, који им је такође добро помогао, као што сада својим укопницима помаже Есенеде, очекивали су да су добили политички пластелин и да је посао са Јаким Српским Странкама окончан.
А онда, СНСД им викне Референдум.
Али не разумијем оно мало Српства у СДС-у.
Како не схватају о чему се ради.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Sta je ovo sunce ti kalaisano,gdje je Proc tu je i sahrana. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Penzioneri daju podršku Darku Tomašu

Image

Partija ujedinjenih penzionera /PUP/ u Prnjavoru potpisala je danas koalicioni sporazum prema kojem će na predstojećim izborima podržati kandidata SNSD-a za načelnika opštine Darka Tomaša.

Sporazum su potpisali predsjednik Opštinskog odbora PUP-a Risto Preradović i predsjednik Opštinskog odbora SNSD-a Darko Tomaš.

Preradović ističe da su se penzioneri odlučili na ovakav korak, jer su u protekle četiri godine imali lošu saradnju sa lokalnom vlašću.

"Nismo imali skoro nikakvu saradnju i pomoć. Ova lokalna vlast je zanemarila 6.000 penzionera toliko da je izdvojeno više budžetskih sredstava za pse lutalice nego za penzionere. To je poniženje", rekao je Preradović.

On je uvjeren da će dobra saradnja sa Tomašem, kakva je bila ranije dok je on obavljao funkciju načelnika, biti nastavljena poslije 2. oktobra.

Kandidat SNSD-a za načelnika opštine Darko Tomaš je, nakon potpisivanja sporazuma, izrazio zadovoljstvo što je dobio podršku ljudi su doprinijeli razvoju društva.

"Zato ih ne smijemo zaboraviti. Vrijeme je da nastavimo zajedno da radimo za ljepši i bolji Prnjavor", istakao je Tomaš.

SRNA
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Sve je to Demenz ,oni vec sada ne znaju sta su potpisali. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by svraka »

Не бих се сложио са овом констатацијом. Госпођа Мерловић је направила мало чудо у Удружењу пензионера. Дружења, путовања, обиљежавање значајних датума... по мени је показала изузетне менаџерске способности. Само један податак, на море оду 10 дана, плус превоз, за неких стотињак еура. И стално су активни, излети на Козару, Бардачу, Јајце... Прњаворски пензионери имају заиста праву организацију. То могу само способни. А госпођи Мерловић посебно-свака част!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Прњаворски пензионери су најактивније удружење у Прњавору.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by Debeli_Shef »

Njihove novogodišnje zabave su postale apsolutni hit. Razmišljam da im se pridružim ove godine na zabavi.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by Vladan »

Svaka čast na izuzetnom i dostojanstvenom nastupu Darki Tomašu.
Nadam se da su svi građani imali priliku da vide ono o čemu svo vrijeme pišemo na forumu. Normalan čovjek, jedan od nas, koji nikome ne želi zlo, već dobro svima, čovjek za saradnju.
Ovaj nastup je samo segment širokog dijapazona Darkinih sposobnosti koje ga razlikuju od drugih - uljudan, konkretan, argumentovan. Svaka čast!

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

OO SNSD Prnjavor

Post by cocacola »

Nema se sta puno pricati ako je jos neko bio u dilemi, sinoc je i definitivno odlucio Darki dati glas.

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by novonovak »

Vjerovatno ce ovo biti jedna od tezih bitki zbog nekorektne borbe u kojoj protivnik ne bira sredstva.
Ali, sve bitke je dobio pa ce i ovu!
Narod zna, samo treba izaci d glasa!
Darko je od ponedjeljka nacelnik!

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by просвјета »

[img]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-1/p160x160/14449946_10205570668744672_4761506956018936360_n.jpg?oh=1e620231e956de7e8fb63a3994f09aba&oe=58751364[/img] wrote:Prijetnje nakon napuštanja SNSD-a
Nikolina Rudić predsjednik je stranke "Povratak otpisanih". Bila je član SNSD-a 17 godina. Danas je otkrila kako funkcionšu stvari unutar te stranke. Tvrdi da SNSD-om kadriraju kriminalci i da je bila izložena torturi nakon što je napustila stranku u Laktašima.
Tvrdi da je prijećeno i ostalim članovima SNSD-a, čak i Igoru Radojičiću. Rudićeva navodi da je nakon napuštanja stranke pokušala da zajedno sa Igorom Radojičićem, za kojeg kaže da je tada bio “odrođen” od SNSD-a, formira novu stranku. Međutim, to se nije desilo, jer joj je, kako ističe, Radojičić priznao da ne smije zato što mu prijete ljudi Budimira Stankovića.
Nikolina Rudić je SNSD napustila u septembru prošle godine. Većinu članstva nove političke partije na čijem je čelu, kaže, čine bivši članovi SNSD-a.

Post Reply