OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by BETMEN »

Hahahhaahah
POSMATRAM VAS

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by droplja »

Николина = шаренка
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

ШТА ТРЕБА ДА РАДИ
ЕСЕНЕСДЕ
КАД ЕСДЕЕС
ПОПУШИ НА ИЗБОРИМА


Треба да јача Организацију. Технологију.
И да одмах почне Предизборну Кампању.
Ваташ се коломасти кад кола иду узбрдо.
Кад крену низбрдо, нећеш стићи ни кладић да подбациш.
Локални Избори су степеница за Опште Изборе.
То је Есенесде имао прилику да види 2012е и да се 2014е једва спаси предсједничког пораза.
Зашто није видио прије 2012е, о томе сам писао.
Прије плана јачања Организације и Технологије, Есенесде треба да утврди постотак свог доприноса Сазаповом поразу, постотак властитог учешћа у побједи и постотак Сазаповог донаторства Есенесдеовој побједи.
Ако пође од поставке да смо најљепши и најпаметнији и да смо сами побиједили, неће моћи ништа да уради у она три посла са почетка текста.
Есенесде мора да рашчисти неразумљиву шуму страначких органа на на шиљку вертикале. Који су потпуно одвојени од организације. А Извршни Секретари за Изборне Јединице служе да ту чињеницу сакрију и замаскирају.
Кампања за ове Изборе била је неорганизована, анархична и неефикасна. Многе организације су остављене саме.
Све се то мора утврдити у исцрпној Анализи дјеловања Организације, на основу извјештаја и анализа из општинских/градских организација СНСД.
Уз напомену да неће бити урађени извјештаји и анализе ни из 20 општинских организација.
Потребно је примијенити бањалучку изборну технологију која почива на принципу Један Мјесни Одбор – Једно Бирачко Мјесто. Тај концепт је био инсталиран али се врло брзо одустало од њега јер се Феудалцима и експлоататорима политичке робне марке СНСД није допала дистрбуција важности, па и моћи, у Мјесне Одборе.
Занимљиво је било гледати како посматрачи других странака у Бањалуци, на Бирачким Мјестима, бече очи на посматраче СНСД. Шта ви то обиљежавате, откуд вам спискови, куд их носите, коме шаљете поруке.
Есенесде није у обавези према себи.
Побјеђује већ толико дуго.
Есенесде је у обавези према Републици Српској.
Јер се од 2006е оглашава са Српском у свом циљу и у порукама, а не са причом о себи.
Јер је остао једина валидна политичка снага која може да носи и Политику и Национални Интерес.
СДС и ПДП не могу да се опораве, трансформишу а нарочито не могу да крену у узлет. И кад би могли, треба им деценија. Као што је требала и Есенесдеу, до побједе 2006е.
Јер још задуго неће овдје доћи нова политичка снага, национална демократска странка, која ће радити у интересу Републике Српске.
Јер ће Сарај Чадор и Једна Амбасада покушати, поред осталог, и да за 2018у спреме нову вјештачку слагалицу Издајника, Колаборациониста, Компромисера и Мекушаца.
Зато Есенесде мора да догради Организацију, побољша Технлогију и почне Предизборну Кампању 2018.

И зато, сви имају времена а Есенесде га нема.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by Vladan »

Rajkula dominira! Jebitačno precizan, kao i uvjek.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

КАКО СТАБИЛИЗОВАТИ
СТРАНАЧКУ
ОРГАНИЗАЦИЈУ
ЕСЕНЕСДЕА


Једноставно. Дати јој највећу важност.
Ну. На том Косову Неравном, превише је рањених и мртвих а Косовке Дјевојке, барем једне, ни на видику.
Есенесде је, послије побједе 2оо6е, овако освајао одборничка мјеста у Републици Српској:
2оо8е – 456
2о12е – 368
2о16е – 390.
Одборничка мјеста су битна јер говоре више о Организацији него начелничке побједе или порази. Пошто начелнички кандидати могу са собом да носе и изванстраначке ореоле или унутарстраначке минусе, који се не одржавају на чист организациони резултат већ на њихов.
Када се узме у обзир број побједничких општина СНСД, на почетку те деценије и сада, на овим Изборима, за неколико дијелова постотка број одборника по побједничкој општини је и повећан.
То је филигрански доказ Стабилности Организације Есенесдеа, којој се од те 2о12е не посвећује дужна пажња.
Јасно је да је Инерциона Снага Организације Есенесдеа велика и да се тешко осипа. Да је то изграђена структура као Политичка Породица. Коју ремете кадровске умоболке, нарочито на Локалним Изборима.
Прошли пут је Есенесде покушао да губитак двадесет општина оправда нашим лошим коалиционим потенцијалом, нашом осионошћу на локалу кад се ишло самим грлом у јагоде.
Али то није тачно. Био је то погрешан избор кандидата.
И сада је Савез За Промјене ишао против СНСД са чврсто увезаном коалиционом Гужвом, па су изгубили.
Организација СНСД је на удару углавном због рушења и неприхватања Концепта Једно Бирачко Мјесто – Један Мјесни Одбор.
На многим мјестима се, у недавним Изборима, начелнички побиједило на основу активност ММЉ, Мреже Мојих Људи. Умјесто ММО, Мреже Мјесних Одбора.
То је краткорочно добро. Али ће се као проблем јавити на Општим Изборима.
Есенесде мора квалитетно и брзо начинити Анализу Избора и установити стање ММО у свакој општини. И добро погледати податке за сваку општину у посљедња три локална изборна циклуса.
· У 11 општина СНСД је вратио или задржао број одборника у односу на прије десет година.
· У 12 општина је повећан број одборника у односу на 2оо6у.
· У 4о општина је смањен број одборника. Осим што је у Станарима повећан у односу на прошле локалне изборе али Станари нису постојали, као општина, 2о1ое.
Када се изузму ситне општине, занимљиве су
· Дубица, која се држи стабилно и чију организацију није успио пореметити екстерни кандидациони инцидент прије четири године.
· Мркоњић Град, гдје је организација једно од Седам Есенесдеових Чуда.
· Дервента, у коју се не мијешају ни Мајкуни ни Мудро Руководство.
· Теслић, коју не може пореметити ни удар на Одбор ни Сигурна Кандидатура.
· Зворник.
· Пале.
· Требиње.
Неке од ових општинских организација захтијевају озбиљан организациони рад. Због ММЉ и технологије Сигуран Глас која се на њу наслања.

Али, Драги Есенесде, опет, најбоље зна.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

otpor
Posts: 47
Joined: 03.05.2013. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by otpor »

Poslednja počast velikom revolucionaru Fidel Kastru...
Živjela revolucija....
Možda se i naši SNSD-ovci sjete da bi trebali biti bliže Fidelu nego Šešelju...

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Ovih dana i večeri, vodi se žustra kampanja unutar prnjvorskog SNSD a, kako bi se ova opštinska ekspozitura velike Miloradove kompanije iz laktaša stavila u stanje političke likvidnosti.
Okrobarskiopštinskoprnjvorski državni udar u ovoj OOUR, kada je na mučki način ''likvidiran''Fidel Kastro (Drago Klabić)
priprema se žestoka unutar stranačka kampanja.Naravno to je nešto poprilično tajnovito i daleko od javnosti, jer aktivan garnitura novoizabrfnih crvenih mundira, bavi se implementacijom pozamašnih oktobarskih rezultata na loklnom nivou.
Fidel se vratio na Kubu,i obavio ozbiljne razgovore sa svojim bratom Raulom (Drako Tomaš) gdje su razmijenejni pamet i iskustvo ove dvojice prnjvorskih revolucionara.
izazovi su veliki,a revolucija opominje svoju djecu da Prnjavor više ne smije pasti u ruke omraženih AMERA(SDS a )

Svoju kampanju za prvog čovjeka prnjvorske CRVENE KUČE (ludnice) na sva tajna zvona, najavio je i Donald Tramp (Bogdo Nikolić) biznismen iz Maćinobergsitija koji je ovih dana formirao i izborni štab za svoju kampanju za prvog čovjeka prnjvorske crvene kuće.U njegov izborni štab ušli su neki bivši i sadanji senatori (da im sad ne spominjem imena) koji su mu se zakleli kod nekog rakijskog kazna da će mu vjerno služiti u predizbornoj kampanji.

Donald Tramp se ozbiljno sprema da relano stavi u službu i pod kontrolu Fidela i Raula jer je njegova moć neograničena i uticaj veliki, bar je tako u svom predizbornom programu naglasio.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by neozbiljan »

A protiv koga/čega se bori tvoj revolucionar Fidel??

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Od kud' je on moj revolucionar,kad sam ja jedan od srpskih zavjetnika,boli me dupe za revolucionarima i revolucijama.
Nisam ti ja ona zmijurina. pa da se samnom zajebavaš na ti..mada te pravo rčeno guja voze ko'sobaricu.
Ovdje je Fidel pežoratrivna figura kao i njegov mlađi brat Raul ,ako raztumiješ o čemu ja pišem.
Bolje se ti pozabavi sa ovim što su izgubili izbore,crvena garda je u usponu i ruši sve pred sobom,ako ne sruši na kraju sama sebe.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by cocacola »

Kako bi se bavio njima, vidis da ga Fidel zanima, sa njim je vidjan u zadnje vrijeme cesto.;)

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by neozbiljan »

Pa ti si potpisnik ovih gore redova, zato kažem "tvoj lik" a ne povezujem ga sa tobom. Džaba 6 profila, mora se kontalica kupiti.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Биче, јел'то опет Калабић и Николић у коалицији ?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

sifra
Posts: 245
Joined: 08.07.2013. 14:05

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by sifra »

Kakav Nikolic, nemojte biti smijesni.
Alea iacta est!

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:Биче, јел'то опет Калабић и Николић у коалицији ?
Ti Vrsta kad otvoriš paštetu, iskoči ti iz nje Kalabić,daj vidi da ti nije prenoćio u kupatilu.
sifra wrote:Kakav Nikolic, nemojte biti smijesni.
Šta tu ima smiješno,ako Miladin Stanić može da se kandiduje za pročelnika prnjvorskog SDS a, zato i Bogdan Nikolić ne bi bio pročelnik SNSD a.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Ja se izvinjavam jako sam bolan pa ne mogu da pisem,ali mogu barem da kopiram neke postove od informanata.Otisla mi je kicma od ovog foruma a Vrsta nikako da me penzionise. :)
XXXXX wrote:Javna je tajna da je u prnjavorskom SDS-u politicki obračun izmedju Gatarica i Stanica
Stranka se podijelila po dubini prema pricama koje kruže po kuloarima . Zunic usko saradjuje sa Radislavom Vincicem koji je na strani zna se svog poslovnog i ratnog drugara Stanica (kojem ispira mozak i nagovara ga da preuzme SDS) medjutim Gataric ima jako dobru podrsku u redovima SDS-a i ovom tandemu ce jako tesko biti da ugrozi na legalnim unutar stranačkim izborima.Gataric nije pristao na povlacenje sa cela prnjavorskog SDS i ne zeli bez provjere volje clanstva da se odrekne te funkcije. Stanic i Vincic traze da Gataric podnese neopozivu ostavku, da se ne smije kandidovati na unutar stranačkim izborima, da bih nji dva mogli da preuzmu sve konce. Razlog tome je sto Vincic nije vec duze vrijeme u stranackim organima, a Gataric nakon saznanja da mu Stanic radi iza leđa jasno je rekao da ovaj nece se nikada vise naci u poziciji za neke stranacke funkcije. Stanicu jedini interes je da obnovi poslanicki mandat i na taj nacin da uveca ili zastiti svoj kapital. Najlaksi naci po oprobanom sistemu da nekoga drzis na uzdama u Prnjavoru je ucjena. Ovde dolazimo do Zunica koji je smrtni neprijatelj sa Gataricem i kome je u interesu da sahrani politicki Gatarica. Za svoj politicki zivot je koristio Vincica i imao sve informacije koje se dogadjaju u najvisim organima SDS i tako je Blek vec samo par casova poslije sjednice predsjednistva imao friske informacije i dijelio sa citaocima infa. Po vincicevim instrukcijama Zunic je odabrao odjeljenje za Prostorno planiranje, ovde naivni zunic ne vidi sumu od drveta. U ratu izmedju Gere i Komerca malog Ucestvuju Stanic i Vincic zbog licnog interesa a znamo i sa koje strane te Zunic koji je namagarcen da ispita slucaj najvece zgrade u Prnjavoru i Gataricu stavi omcu oko vrata zbog dozvola koje je dobio Komerc .
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by blek_stena »

Kamikaza, dobro dodje to što ne možeš da pišeš. Ovako si korisniji. A koristi i Vrsti, da se malo više piše, jer je izgleda forum iscrpio sve teme, ostalo je samo da se vrlo loše režira i potpaljuje na svim stranama, kako bi se ljudi zavadjali pa onda pisali. Sve je više nego jasno. Kažem koristan si, jer si dobro, zajedno sa svojim izvorom nacrtao koliko je šuplja SDS danas, a kako je prije nekoliko godina to bila lijepa i za respekt stranka. Od kada ju je uzeo TUŽIBABA, srozala se na nivo odnosa kakav si prikazao. Ko bi danas poželio biti u toj stranci, uz sve te njihove ratove tamo. Ima tu i pravde. Pa kad je njima onaj Čereković bio glavni strateg ovog prljavog nastupa, moralo je sve otići u materinu. Sve ću potpisati što si napisao, samo si se prevario u jednom malom detaljčiću, nema mog druga u tom lošem snimljenom SDSovom filmu sa tim glumcima. Okreni se onome što si radio, to je makar ličilo na nešto, vidiš da ti režija ne ide,ne pravi se pita od g.....a. Izvinićeš me, ali slažeš li se sa mnom, ako ti kažem da ti izvor nije " ni za govneta". Pošto ne voliš da pišeš, molim kratak odgovor sa "jeste" ili "nije". :smt005 :smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Ками, каквог ово инсајдера имаш да зна све ово у детаље ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Ocigledno da je izvor dobar i tacan. A informanti se ne odaju,bar je tako kod mene.
I sto kaze Djordje Balasevic:"I ako su lagali mene i ja lazem vas" ,ali ovaj put djeluje jako logicno i istinito sve ovo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

ИДИ, СЕСТРО СРПСКА,
И НЕ ОКРЕЋИ СЕ,
НИ САРАЈУ НИ БЕОГРАДУ


Кад ти је Бог дао, и погинули Борци и јадан унесрећени Народ, да си остала на свом мјесту.
Али. Пази куд ходиш. Скраћуј кораке, ако мораш. Ослушкуј и пипај. Као да ходиш по Земљи Џелата.
Сабље те чекају, не чека те Почаст и Част. Нико ти се радовати неће, још дуго времена, осим твојих синова и ћери. Чак и оних који леже у гробовима рата. И они ће се радостити сваком твом кораку.
Скраћуј кораке, кад мораш, јер су свуда око тебе, Српска Земљо, погрешни и подмукли.
Извјесни је политички живаљ, онај који води неколико Странака, овдје, помислио да је добро бити у својству Служинчади. Неком другом осим Српској. То је стара српска особина. То је особина слабих Људи. То су они које Бог рађа јер и он има норму. Рађа их само нако, нек су на броју. Њих ћеш прпознати по томе што свитњак држе у зубима, да су им руке слободне да нешто ситно украду по имецима, или да узму, ако им какав странац тутне у шаке. А свитњак увијек могу да пусте из суба. Није он, само се. Огологузило.
Тако је Савез За Промјене, ти знаш о коме ти зборим, искористио гласове добрих људи и отишао под сећију Бакир Чадор Сараја и понизно чекао да му се са синије нешто баци, Ко Псу у синџиру.
Они су прихватили тај жиг, који носе, као америчка говеда, и да руше Власт у Српској, по запису Америчке Амбасаде и Хоџе Бакира. Њима нису рекли да није битна Власт већ да је битно срушити тебе, Сестро Мила. То ће им рећи послије, кад све буде готово.
Они, Служинчад која води те Странке, Држачи свитњака у зубима, не знају да није добро своју власт рушити, ни кад је најгора, ако ти за то погребник, џелат и окупатор даје петопарац. Ни кад ти даје дукат. А ни цијелу кесу.
Своју чељад поправљаш у својој кући. Не доводиш туђина да ти поправља жену и дјецу. Јер он, кад уђе у кућу, оће и дјецу да ти прави. А не само да поправља.
Владајућа Власт, твоја, видјела си, гледа у Београд као у Свјетионик. Јер је такав братски ред. Ну. Београд не свијетли тако као што ми жмиркамо од те свјетлости. Београд се раширио. А то значи да је добио пуно људи. Који су, зато, постали мали. Тако је и са политичарима у Београду. И Србији. Пуно их је, ал су мали.
Београд је и у Рату покушавао да буде велики преко овдашњих, и околних, Срба. Тако велики да су они свуда нестали, чак и из његовог Косова и Метохије. Само си се ти, Сестро Српска, заржала на кемену свом и на бразди рођеној.
Београд, и послије Рата, покушава да буде велики. Преко Српске. И сада један политичар, који стоји на Калемегдану, као будући споменик себи, победнику и опет себи, и кога, ујутро донесу у дворе власти да обавља прес конференције, туши народ и врши власт која ће уродити плодовима за двије, пет, и осамдесет година, како гдје, хоће да буде велики. Преко Српске.
Нисмо га, чујем, питали, а ни послушали, око Референдума. Није ни он нас питао око Позивног Броја.
Послије Рата, да се не сјећам тужних њемачких марака које смо возили у Србију за муницију и чизме, једино што је Србија, Београд и Коштуница, помогла, то је куповина Телекома. Кад је било укидање Војске, Реформа Полиције, Уставне Промјене кад су биле, Београд је ћутио ко Пичка.
Мада сам увијек мислио да га није требало продавати. Боље је имати Телеком, и домаћински, државно, газдовати њиме, него имати Позивни Број. За Позивни Број ће се увијек, негдје, наћи неки Вучић, позоришни добродавалац, и додијелити га.
Али. Мене за то, као ни тебе, Сестро Српска, нису питали.
Зато велим овим Политичким Странкама, да се не окрећу Београду преко мјере. Само колико је по братству. И по парама, ако имају и ако дају.
Јер, тамо нема здраве Политичке Странке. На коју се Србија може ослонити. Да има. Не би се, јадна, ослањалуа на Путина. А и Трамп почиње да јој свјетлуца.
А чим се Србија на нешто не може ослонити, бјежи од тога.
И о томе, Сестро Српска, увијек води рачуна. Без обзира ко су ти владари а ко младожење за власт.
Јер. Још ће великог времена протећи, док Београд не добије Здраву Националну Странку.
Ове, садашње, добре су за Здраво Браћо, како сте.
Ове у Сарају нису ни за Здраво Комшије, како сте.
Оне су за традиционални српски поздрав, преко њиве, ни близином не треба да се прљамо, Марш у Пизду Матерну.
Њима је само на памети покор, покров и погром. Покушали су, они Лагумџијини и Есдепе, да то изведу са Есенесдеом. Да га погроме и покоре у Једну Босанску Социјалдемократију. Па кад Есенесде није мрдну репом и уветом, нашли су оне из Савеза За Промјене. Па су их покривили неком свитом Народних Партија.
Иако све то изгледа, и са Сарајем и са Београдом, суморно, није тако.
Његуј, Сестро Српска, своје Здраве Националне Синове. Требаће ти и кад нас не буде. Када нестане и сјећања на ровове и гробове.
А ти Здрави Твоји Синови, знаће са свима, како треба. И имаће корак, кад треба и колики треба. На путевима свим.
Ову сулуду и сумануту пиљеж, о којој сам ти зборио, пусти надвор, нек се игра.

Ње ће увијек бити.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Image :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by corkan »

Javite politikolozima da je nedelja :smt006
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:) Vidi se ko pise sa budzeta. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Da Ćorkane ,nedelja je, a i ovim drugim danima treba da malo smanjimo doživljaje,tako nam neko veče i načelnik poruči, da i suviše ima koje kakvih mudrosera,kenjatora,komentatora i presipača iz šupljeg u prazno.
Tako je kad se čaršija zasiti,dunjaluk usčuje na užegle baklave i pljesnive piroge,pa se osjeti ona potreba :''De s Ljuibića malo duni vjetre...
Znam da je tebi Ravna gora negdje na pameti,kao svakom ostarjelom Čedi, a i ti si skontao da se sikirat' ne vrijedi.
Last edited by ZMIJA on 18.12.2016. 17:43, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by neozbiljan »

Sad je načelnik za smanjivanje doživljaja :smt005 :smt005
Dok si u opoziciji optužuj i za padanje kiše a kad uzmeš vlast onda narode smanji doživljaj. Bravo :smt042 :smt041 :smt038
Last edited by neozbiljan on 18.12.2016. 16:43, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Doslo je opet vrijeme kameleona. :) Mnogi za noc pocrvenjese. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply