OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

borot
Posts: 11
Joined: 29.09.2010. 13:22

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by borot »

Razumijem zelju tog Nikolica da bude izabran za predsjednika OO SNSD Prnjavor, znam da ima novac (svoj il tudji) na raspolaganju i da ima onih, nadam se u manjini, koji bi za novac i majku i oca prodali,ali ne mogu vjerovati da iko normalan moze podrzati takvu njegovu ideju.Bio bi to poraz SNSD-a veliki. Nisam clan navedene stranke,ali podrzavam rad g-dina Tomasa kao nacelnika i nadam se buduceg predsjednika OO SNSD Prnjavor.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by svraka »

Када прочитам овако искрен и НОРМАЛАН текст, јави се нада да није све отишло у пм. Нажалост, усамљен си Бороте. Да је више таквих као ти, са таквим нормалним резоновањима, можда би нешто било од нас.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

borot wrote:
03.03.2017. 10:31
i da ima onih, nadam se u manjini, koji bi za novac i majku i oca prodali
Нажалост, тих који би продали и оца и матер за паре је више у политици него оних који не би. Бавим се овим локалним политичарима већ ево 14 година и идеали НУЛА поена. А за паре све.

Да се појави неко са пуном кесом пара прије сједнице СО, да се изгласа неко или нешто. Мало који би одборник одбио кеш! Само срећа, па тих са пуном врећом пара скоро па да више и нема.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

quote=svraka post_id=295368 time=1488551544 user_id=4703]
Када прочитам овако искрен и НОРМАЛАН текст, јави се нада да није све отишло у пм. Нажалост, усамљен си Бороте. Да је више таквих као ти, са таквим нормалним резоновањима, можда би нешто било од нас.
[/quote]

Boze Svraka pa ti me stvarno zabrinjavas,hoces li ti da kazes da Zmija ,Neozbiljni i ostali nisu neutralni,pa oni nam to u svakoj rijeci ponavljaju i potvrdjuju. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by neozbiljan »

Izvini Kami, ali ja nisam neutralan! Ako sam neozbiljan, ne znači da sam i neutralan. Imam jasne i izgrađene stavove, kojih se ne stidim. Samo što se trudim da budem objektivan a ne zaluđen! :smt004 :smt004

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

И ја исто! Објективност на првом мјесту...
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Како је све опште мртвило на нашој локалној политичкој сцени, наш друг Драго се позабави да нам не буде досадно па шаље овакве поруке :D

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

vrsta8472 wrote:
10.03.2017. 07:44
Како је све опште мртвило на нашој локалној политичкој сцени, наш друг Драго се позабави да нам не буде досадно па шаље овакве поруке :D

Slika
Ja znam da ti patološki mrziš našeg druga Dragu Klabiča,ali dok smo nas dvojica vodili prnjkvorsi SNSD a Tramp nije ulazio u prostorije SNSD a, to je činjenica.A sada je takođe činjenica da on Tramp obilazi neke ljude i mjesne odbore i da se priprema za unutar strančke izbore i javno po gradu telali da želi biti presjednik OO SNSD a ,što u krajnjem slučaju ima na to pravo kao i mnogi drugi
On do duše ne poznaje statut partije i ne zna stranačku izbornu proceduru pa zato i protura ovakve glupe poruke ,jer izbor predsjednika OO SNSDaa nije što i izbor načelnika opštine.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by svraka »

Која су то двојица водила прњаворски СНСД?

За било коју странку очекујем да је воде писмени и образовани људи.

За респект је када нека персона зна шта значи ријеч "телали", а та иста ријеч није из матерњег, српског језика. Свака част. Ту се очитује образованост и мултикултуралност.

Али, написати "не зна" (умјесто незна), "унутар страначке" (умјесто унутарстраначке), "пресједник" (умјесто предсједник), "до душе" (умјесто додуше), и све то у три-четири реда, човјек се искрено запита: ко је то водио прњаворски СНСД?

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

To Svrakac, pijani i nepismeni ne mogu biti u prvim redovima ni u bioskopu.Zato Tramp ima dva fakulteta i cetiri dzipa .
Tvoj lder drug Tito bio je bravar i dobro je vodio stranku do kraja zivota.Takvi nama trebaju lideri
Jebes pravipis na tabletu i u internetu .
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Image

Драго је једини који одржава СДС у животу својим измишљањима и то чини јер зна да у СНСД-у за њега више нема мјеста. Како у Прњавору код Томаша тако ни у БЛ код Додика.

А Драго се на овај начин активно укључује у унутарстраначку кампању СДС-а гдје ће копља да укрсте Миладин Станић и Немања Васић!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
BETMEN
Posts: 726
Joined: 11.12.2007. 00:24
Location: TU NEGDJE
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by BETMEN »

Čovjeku treba stručna pomoć,definitivno. Ovo ni najveći psihopata ili neki đanki ne bi mogli izmisliti što izmisli Kiklop. Čovjek je definitivno za psihijatrije i posmatranja.
POSMATRAM VAS

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Јер су странке предане на употребу Дубокој Држави, Парауставу, Парамоћи. А Предсједник, когагод нађу, Бил, Обама... служи да има ко да лети оним авионом.
Онда се појави Трамп, сељачина, натуршчик, као законит продукт незадовљства, и разјебе цијели систем.
Код нас, и около, стање је још погубније.
█ СДС – никад није успио да се трансформише у Политичку Странку. Чак ни у времену када је владао СНСД, што је била боља прилика него она послијератна.
█ СНСД – понавља грешке СДС-а. У структурама је превише оних који су били у СДС-у, превише Службаша, превише Тајкуна, Феудалаца и Менаџера.
Главни Одбор је безгласан. Додик, као Предсједник Странке, све је. Не да Странци да дише.
█ СНС – Њихов Главни одбор је Једногласан. Можда и има прољев али не смије да предне. Ни да пуне. Вучић је све. Томи Драгица, Шешељу Хаг, Дачићу Слоба.
█ СДА – Све више личи на једну велику молитву. Клекнули сви и залијепили чело на земљу, нит море нит роморе. Тако још од смрти Тихића. Актуелна Четворка њихова и они ошто су прије отишли, као и у СДС-у, показују одређене успјехе. Али, Бакир је и Софтић, и Силајџић, и свој Бабо Алија, и Минаре, и Оџа, и Шејтан.
*
Када Велике Политичке Странке уђу у ту фазу, настаје неколико проблема.
► Технологија њиховог унутрашњег живота преноси се на остале институте и, постепено, на друштво.
► Такве Странке је веома тешко побиједити на изборима. Јер се, други, много мањи, боре страначким алаткама а потчињена Странка се бори свим невидљивим а невјероватно моћним акцелраторима.
► Одлучивање се затвара у унутрашњи џеп једног човјека. Као у Бакировом случају Ревизије. Или у Вучићевом случају, на коју ће страну Србија.
► Само је корак до пропасти. Као што је пропала Странка Бориса Тадића.
*
У којојгод се фази таква ВПС нашла, она је необорив знак огољавања НДД Сфере.
Након економије, дерегулисан је и Политички Сегмент. Национална Политика више не постоји. Јер се своди на Лидера или Вођу.
А то је за Нацију, Народ, Бираче, Јавност, велика варка.
Мислиш да га имаш а он отишо на пушење код Монике.


Објавио Rajko Vasić у 12:20 Пошаљи ово имејломBlogThis!Дели на Twitter-уДели на Facebook-уДели на Pinterest-у
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Darko Tomaš novi predsjednik OO SNSD Prnjavor VIDEO

Image



https://www.facebook.com/darko.tomas.sn ... 0270615182

Darko Tomaš izabran je večeras za predsjednika Opštinskog odbora SNSD-a u Prnjavoru, a opštinskoj izbornoj konferenciji prisustvovao je i predsjednik stranke Milorad Dodik.

Dodik je rekao da je za predsjednika Opštinskog odbora izabran čovjek koji je imao briljantnu izbornu pobjedu, jedinstven primjer čovjeka koji je ponudio visokopozicioniranu funkciju direktora Fonda zdravstvenog osiguranja Republike Srpske i prihvatio neizvjesnu kandidaturu za načelnika opštine.

“Došao je ovdje, u svoj rodni kraj, pobijedio ne samo protivkandidata, nego i politiku protiv SNSD-a koja se ogledala u SDS-u, pobijedio sa nevjerovatnom razlikom glasova. To je ovdje osnovna poruka, druge poruke nema”, naglasio je Dodik.

Image
Foto: Aco Atić
On kaže da je nakon ovih izbora posao u Prnjavoru stabilizovan i završen.

“Naša politika apsolutno ne uvažava nikakve mogućnosti da u okviru SNSD-a postoji plus ili minus, A ili B. Mi pozivamo sve ljude da nastavimo da radimo, da gradimo zajedničku atmosferu za pobjedu 2018. ili da u okviru nekih drugih mogućnosti grade svoju politiku”, rekao je Dodik, koji je i predsjednik Republike Srpske.

On je rekao i da je nekadašnji predsjednik Opštinskog odbora SNSD-a u Prnjavoru Drago Kalabić jedan od važnih ljudi u SNSD-u, čemu u prilog govori izbor u Predstavnički dom parlamenta BiH i u Narodnu Skupštinu Republike Srpske, gdje je sada poslanik.

“To govori o odnosu partije prema njemu. Kako će se on ponašati u narednom periodu zavisi od njega. Ja mislim da će to ponašanje biti korektno, očekujem da tako bude. Zato sam pred svima ovdje u Prnjavoru rekao da Drago Kalabić može da dobar posao obavi kao poslanik u Predstavničkom domu BiH i, ukoliko naši odnosi budu izgrađeni na način da idemo dalje, to neće biti nikakav problem”, rekao je Dodik.

Novoizabrani predsjednik OO SNSD u Prnjavoru Darko Tomaš najavio je da će se u narednom periodu dodatno raditi na konsolidaciji stranke i jačanju organizacije.

“Uvjeren sam da će SNSD dodatno ojačati i stvoriti sve preduslove za pobjedu 2018. godine”, rekao je Tomaš, koji je i načelnik opštine Prnjavor.

Govoreći o izostanku sa izborne konferencije poslanika u Narodnoj skupštini Srpske Draga Kalabića i četvorice odbornika u Skupštini opštine Prnjavor koji su formirali novi klub “SNSD plus”, Tomaš je naveo da je riječ o ličnim nezadovoljstvima, a ne političkim problemima.

“Stranka je mjesto gdje se razgovara, gdje dijelimo mišljenja, ali to ne znači da mišljenje manjine treba da prevlada. Da su juče podnijeli zahtjev da se vraćaju u SNSD-ov skupštinski klub danas bi bili ovdje sa nama”, poručio je Tomaš, dodajući da su Kalabić i još jedan od četvorice odbornika u lokalnoj Skupštini uredno dobili poziv na večerašnju izbornu konferenciju.

Na konferenciji je izabran i novi Opštinski odbor SNSD-a u Prnjavoru.

SRNA
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Hajmo sada jednoglasnoooo !!!!!!
IDEMOOOOO RUKICE GOREEEE !!!!!!!!!!!!! :smt005
Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by просвјета »

Ти му га дођеш ка'. чика Гебелс?!
:)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Isti samo malo deblji. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Post Reply