OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by spile_86 »

Ками, само дери по Калабићу неће ти он ништа. :D Али пажи да се не зезнеш па напишеш нешто против начелника иде одма тужба,а богме можда и мало батина... :D :D :D
Kalabić izjavio nešto?
Odlično-idem se ispovraćati pa se vidimo...
:smt005 Мало фалило да нешто напишем,али било би некултурно па нећу...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:D Neznam da ne shvati pogresno ono moje uputstvo za bezbolnu likvidaciju ,pa da me tuzi za ugrozavanje sigurnosti. :D
Ja sam samo iznio ono sto su instruktori nekad prenijeli meni na obuci,nije ni na ciji racun upuceno. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
spile_86
Posts: 945
Joined: 09.01.2011. 18:48

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by spile_86 »

Сада ти је се касно правдати. :D Изабери тужба или батине... :D :D

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by kuzmo »

...........
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 16:14, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

spile_86 wrote:Сада ти је се касно правдати. :D Изабери тужба или батине... :D :D
Naseg covjeka jedino mozes da opalis po dzepu ili po nosu, ali dzep boli puno vise. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Naseg covjeka jedino mozes da opalis po dzepu ili po nosu, ali dzep boli puno vise.
Još ako je džep prazan, posebno :smt004
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Sta je ovo,umire stranka,pa polako umire i tema o njoj. :D Hajde malo da ponovite gradivo,idu izbori . :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Kad se veraća svjdok sa trudničkog, kad ga ti mjenjaš u njegovom odsustvu.
De ti se malo raspitaj kako je u vladajućem prnjavoskom taboru, kakava je to kod vas gungula,tebi samo šalju depeše i šifrovane poruke .
Ima li kakavi naznaka da se ispune predizborna obećanja ovdje u Prnjavoru,mi smo do Doboja na autoputu prebacili normu,da nije bilo problema oko ekeološke dozvole u Prnjavoru možda bi i polovinu drugog sloja zavaršili :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Lako je prebaciti normu kad je sve za dzabe,i tacke pjeska su u tom slucaju prebacena norma i plus. :)
Ja sam cuo da neki hoce da me iskljuce iz SDSa,a ti me sad ovdje predstavi kao da sam ja neki zasticeni medvjed. :D
Samo prvo moraju da me ukljuce,pa onda da iskljuce. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by sveznadar »

KAMIKAZA wrote:Sta je ovo,umire stranka,pa polako umire i tema o njoj. :D Hajde malo da ponovite gradivo,idu izbori . :lol:
Ovaj Ličanin koga je u pjesmi spomenuo taj je brzo fasovao...
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »


:D Samo je ime izmjenuo
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »


Ovaj je mjenjao strane kao Kalabic :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
sveznadar
Posts: 386
Joined: 25.08.2007. 21:04

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by sveznadar »

Pjevao je on i o Tesli i o Šešelju, u pjesmi spominjao i majora Tepića i našeg vuka Veljka Milankovića, takvo vrijeme bilo...
U našem lokalu nije nikome do pjesme, na forumu samo još Kami u stihu spomene svog najmilijeg predjednika opštinskog odbora... Ko pjeva zlo ne misli ma kako ne imao sluha...
"...Što se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život..."

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Lako je prebaciti normu kad je sve za dzabe,i tacke pjeska su u tom slucaju prebacena norma i plus. :)
Ja sam cuo da neki hoce da me iskljuce iz SDSa,a ti me sad ovdje predstavi kao da sam ja neki zasticeni medvjed. :D
Samo prvo moraju da me ukljuce,pa onda da iskljuce. :smt005
Kakao džabe ,nema džabe ni kod stare babe :smt005 :lol:
Šta ima veze, i mene su isključivali iz SNSD a kad sam previše kritikovala svoje,ti se nekad zaneseš pa neznaš stati, tebe da nije bilo Vlado Živković bi i danas bio načelnik :smt003 :smt003 moraš štrbačane zaobići ,Štrbci nisu Potočani :smt003 :smt003
Bogami oko uključenja sada ide malo teže,svjedok radi samo dva sta sedmično, i velika je gore pred kancelarijom gužva ima i mojih dabogda ih saprelo, bježe dok je svježe :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

:D Vidim ja da se narod gura ,kontam neka socijala, :D stanem u red ali nikad na red doci uskacu ovi tvoji preko reda,nekulturni a nekud im se zuri,kao da ce sutra izbori. :D Da sam znao da je guzva za upis u SDS odma bi krenuo,ali ne kao zadnji put za njemacku,vec za australiju,tamo bi se bolje uklopio,naucio sam sa ovim stranackim kengurima sto preskacu tamo-amo iz stranke u stranku,sa punim torbama. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

ZMIJA wrote:Bogami oko uključenja sada ide malo teže,svjedok radi samo dva sta sedmično, i velika je gore pred kancelarijom gužva ima i mojih dabogda ih saprelo, bježe dok je svježe
Знаш како другар велика је општина Прњавор ваља све држати на оку, а што се тиче прескакања , ко дође од твојих по чланску карту ја му прво кажем да рекне ,, хоп па нека скочи'' :smt003
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

svjedok.saradnik32 wrote:Знаш како другар велика је општина Прњавор ваља све држати на оку, а што се тиче прескакања , ко дође од твојих по чланску карту ја му прво кажем да рекне ,, хоп па нека скочи'' :smt003
Kad su vaši dolazili k nama,mi smo ih obavezno u crkvi pričešćivali,a u stranci kadili.a sad ima ona narodna. kako došli tako i otišli,SDS dao SDS i uzeo :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

kuzmo
Posts: 814
Joined: 13.07.2010. 18:34

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by kuzmo »

-----------
Last edited by kuzmo on 05.02.2014. 16:17, edited 1 time in total.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Најбољи су ми они, који су увијек на страни побједника и увијек добро пролазе у обе странке а да не промјене личну карту :smt005
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Oni to promjenu, a da ni da trepnu, kad smo prvi put pobjedili SDS u 2006 u Prnjavoru,na trg su stigli prije nas, ne da sa nama pevaju, već su prvi i kolce zigrali, kao sinoća da to gledam. :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

Spile dajde malo istorijata iz prnjavorskog SNSD a, iz onih boljih dana,malo tabela i imena da se podsjetimo naše slavne istorije :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

vrsta8472 wrote:Најбољи су ми они, који су увијек на страни побједника и увијек добро пролазе у обе странке а да не промјене личну карту :smt005
Pametni ljudi a ne kao mi,uvjek pisamo uz vjetar :D niko nam gaca ne moze nateci. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

rufus
Posts: 30
Joined: 09.11.2013. 22:50

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by rufus »

Zmile, znam da sam se ne malo iznenadio te večeri, kada sam vidio da kolo, zapravo, vodi Kalabić. Ništa mi nije bilo jasno, a nemoj da pomisliš opet kako sam neobaviješten. Razumije se, iznenadio sam se i kada sam vidio koliko se gurate da mu budete što bliži. I jutra poslije toga se sjećam. Opet ste se po kafićima gurali da sjedite što bliže Kalabiću. I nemoj ,molim te, sad da mi kažeš da to nije istina.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Image
:D Vidi ti samo kako su ovi iz SNSDa navalili da se sto prije uclane u SDS. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

rufus wrote:mile, znam da sam se ne malo iznenadio te večeri, kada sam vidio da kolo, zapravo, vodi Kalabić. Ništa mi nije bilo jasno, a nemoj da pomisliš opet kako sam neobaviješten. Razumije se, iznenadio sam se i kada sam vidio koliko se gurate da mu budete što bliži. I jutra poslije toga se sjećam. Opet ste se po kafićima gurali da sjedite što bliže Kalabiću. I nemoj ,molim te, sad da mi kažeš da to nije istina.
Šta se ti sikiraš za Kalabića i njegovo kolo,pa kad to Kalabić nije vodio kolo.
A to špijuniranje ko sa kim popije kafu, i njie neka velika obavještenost, i nije nikakava tajna akao se kava pije u kafani :lol: :lol: :lol:
Ja akao se ne slažem s nečijom politikom, ne znači da sam sa njim ne mogu popiti kavu ,nisam ja jetrva ni svekrva :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Post Reply