OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svraka »

Ne slažem se.

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by mackdizdar »

plankac wrote:Jer : "Mali je ovo grad i u njemu sve se zna"! :smt006 :D
marsovac

U svakom slučaju ovim izborima je odsječena NEMANJINA LIJEVA RUKA, i tačna ti je ova brate mali je ovo grad i sve se zna a oni koji nisu znali polako shvaćaju ko je ko i ko je gdje u cijeloj toj priči.
Svi su polako počeli da prilaze jer su ostali poprilično kratki u prethodnoj priči a onaj koji je uzeo pare više ovdje nije i njegovi su sada članovi kod njegovog mentora Nemanje.
Tako da manite se moralisanja o Kalabiću jer ovo je stara SDS ova priča dok je u SNSD u Prnjavor bio A.C.,tako da gospoda koji traju kao reklama predavanja drže tamo gdje su sada.
Kolika je čija podrška čulo se.

A koliko nam je sada bolje sa Nemanjom na vlasti i silnim njegovim poltronima i poklisarama već se vidi.
Sinovac, veze ti nemaš... I s pravom pričaš o poltronizmu, jer tu si ekspert... Jadni li ste, a to ćete sledeće godine vidjeti i napokon toga postati svjesni...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by vrsta8472 »

Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info


User avatar
Striker
Posts: 540
Joined: 31.05.2003. 00:42
Location: prnjavor
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by Striker »

E pitanje za SNSD koje pravio busotine u Dabraku i ko je to platio i odakle i sta ce biti s tom Vodom ili busotinama
Image

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by svraka »

Kada Drago počne da se zavaljuje u stolici, kao što to radi na ovom snimku, onda znaš da mu se tlo opasno ljulja pod nogama. Ovako se zavaljivao i zadnjih dana kao član SDS-a.

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by grlica »

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 svrakac , ti si moj idol :smt005 :smt005 :smt005 tačno se mislim doći večeras u Gordon al biće da nemam vremena ide mi slava... kad prihajah nekad noćas vidjeh ovaj letak prvi me dočeka na kapiji ... haaahahahhaahahaahahahhaahah ti si sve rekao mjesto mene :smt005 :smt005
imam moćno pero - jezik srpski

No Name Brand
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 22:12

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by No Name Brand »

svraka wrote:Kada Drago počne da se zavaljuje u stolici, kao što to radi na ovom snimku, onda znaš da mu se tlo opasno ljulja pod nogama. Ovako se zavaljivao i zadnjih dana kao član SDS-a.
Ti bi to najbolje znao, ipak si ti naša pametna svraka.... :lol:

No Name Brand
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 22:12

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by No Name Brand »

grlica wrote::smt005 :smt005 :smt005 :smt005 svrakac , ti si moj idol :smt005 :smt005 :smt005 tačno se mislim doći večeras u Gordon al biće da nemam vremena ide mi slava... kad prihajah nekad noćas vidjeh ovaj letak prvi me dočeka na kapiji ... haaahahahhaahahaahahahhaahah ti si sve rekao mjesto mene :smt005 :smt005
Šta je grlice šteta što je bio letak bolje da je bila zamotana "smiljujica" :smt005 Što si nervozna? Nisu valjda u zadnjoj raciji odnijeli sve ili si nervozna što ne upade u ovih 12 Gatarevićevi za posao :smt005

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by BigBang »

No Name Brand wrote:Šta je grlice šteta što je bio letak bolje da je bila zamotana "smiljujica" :smt005
:smt023 :smt023 :smt023

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by BigBang »

Image

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

Samo za dušebrižnike .

Darko Tomaš se aktivno uključio u rad OO SNSDa Prnjavor,uz dogovor sa Dragom Kalabićem ali bez pristupa manipulatora i organizatora raznih zavjera, koji su kumovali određenim unutarstranačkim problemima.Sve ovo kako čujem je pozdravljeno od vrha stranke.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

Kako moze sa Dragom a bez prisustva manipulatora i organizatora raznih zavjera :smt005 pa on je najjjjjjjveci :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

Može Kami i te kako može,nemoj mi samo ti brinuti.

A kako čujem za Mravičane se uskoro peče vočić u Desićima kod Pacija ,samo za odabrano društvo u znak zahvalnosti za podršku na prethodnim izborima.Tako Kami očekuj uskoro poziv samo da ova vrućina malo USAHNE.Voli te tvoj Siniša Gatarić.

Živio nam Kami sto godina.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

plankac wrote:Darko Tomaš se aktivno uključio u rad OO SNSDa Prnjavor,uz dogovor sa Dragom Kalabićem ali bez pristupa manipulatora i organizatora raznih zavjera, koji su kumovali određenim unutarstranačkim problemima.Sve ovo kako čujem je pozdravljeno od vrha stranke.
Bilo bi dobro da na forumu ne rasparavljaš o radu OOSNSD a u Prnjavoru,a posebno da spominješ bilo čija imena u bilo kom kontekstu bez odobrenja, jer Darki Tomašu ne trebaju advokati poput tebe i tebi sličnih, kojima eto bi sad valajao Darko Toamš, a kad ga je trebalo predlagati za ponovni izbor za načelnika umjesto Kalabića, ste ga popljuvali i blejali za gubitnikom za kojim vidim i sad blejite, o kakavom ti opštinskom odbor SNSD a govoriš.
Bolje zašuti i ne vuci me za jezik, da napišem što napisao nisam, jer SNSD e u Prnjavoru ne postoji sem sem grupice ucjenjeni marginalaca koji ne podržavaju SNSD e već Dragu Kalabića najvećeg manipulatora na ovim prostorima.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

plankac wrote:Može Kami i te kako može,nemoj mi samo ti brinuti.

A kako čujem za Mravičane se uskoro peče vočić u Desićima kod Pacija ,samo za odabrano društvo u znak zahvalnosti za podršku na prethodnim izborima.Tako Kami očekuj uskoro poziv samo da ova vrućina malo USAHNE.Voli te tvoj Siniša Gatarić.

Živio nam Kami sto godina.
:D Sta mi vrijedi sto peku vola kad nemam zubi :D
Image
A i oni ako nastave da se druze sa Sinisom ima uskoro da izgledaju ovako :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
iskreno
Posts: 40
Joined: 04.06.2013. 15:24
Location: Français

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by iskreno »

Draga gosp. ******, bilo bi dobro da ne iznosite neistine i ne širite dezinformacije po forumu, a i šire. Svoja lična ubjeđenja i želje ostavite po strani, kada je u pitanju rad opštinskih organa SNSD-a. Svi mi u stranci vrlo dobro znamo, ko se i kako ponašao u vrijeme predizborne kampanje za lokalne izbore 2012. god. Isto tako znamo i šta ste vi radili u to vrijeme. Ne samo zbog vas lično, ali zbog vas nekoliko, ukaljan je obraz SNSd-a u Prnjavoru i posledica toga je bio gubitak načelničkog mjesta. Zbog toga, bih vas još jednom srdačno zamolio da prestanete sa širenjem neistina i izuzetno lošom propagandom. Hvala.

Ime odstranjeno od Moderatora
Debout, les damnés de la terre, Debout, les forçats de la faim ...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by KAMIKAZA »

iskreno wrote: ali zbog vas nekoliko, ukaljan je obraz SNSd-a u Prnjavoru i posledica toga je bio gubitak načelničkog mjesta. .
Ne otkrivaj identitet :D A niste vi izgubili zbog tamo nekih ,vec zbog vaseg loseg kandidata za nacelnika. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

No Name Brand
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 22:12

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by No Name Brand »

iskreno wrote:Draga gosp. ******, bilo bi dobro da ne iznosite neistine i ne širite dezinformacije po forumu, a i šire. Svoja lična ubjeđenja i želje ostavite po strani, kada je u pitanju rad opštinskih organa SNSD-a. Svi mi u stranci vrlo dobro znamo, ko se i kako ponašao u vrijeme predizborne kampanje za lokalne izbore 2012. god. Isto tako znamo i šta ste vi radili u to vrijeme. Ne samo zbog vas lično, ali zbog vas nekoliko, ukaljan je obraz SNSd-a u Prnjavoru i posledica toga je bio gubitak načelničkog mjesta. Zbog toga, bih vas još jednom srdačno zamolio da prestanete sa širenjem neistina i izuzetno lošom propagandom. Hvala.
Iskreno, samo da kažem da griješiš, bič i zmija je jadan te isti lik. A šta je taj lik radio u vrijeme predizborne kampranje to zna čitav Prnjavor i sad se vadi da je ispred svega stajao Darko Tomaš sramota takog starog čovjeka da se tako provaljuje...

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

Ti si S...... bezobrazan, i od kud ti pravo da spominješ nečija imena ,mi članovi SNSD a koji nismo zaražaeni virusom kalbićitisom sasvim smo dobro upoznati zašto je SNSD a izgubio izbore,jer da je kandidat za načelnika bio Darko Tomaš,SNSD a bi sigurno pobjedio ,ako neznaš raspitaj se tu po gradu, šta narod misli o Kalabiću, a Šta o Darki Tomašu, pa će ti sasvim jasno biti.
Oni koji misli da je Kalabić =SNSD su najveći problem ovoj stranci u Prnjavoru,tako svi koji imaju imalo mozga i poštenja misle, i dok je Kalabić na čelu SNSD a u Prnjavoru nikad se nikakvi izbori s njm ne mogu doboti, to da vam svima bude jasno koji ste se okupili oko Kalabića,a ko je Kalabić mogli smo pročitati ovih dama u novinama, ako vi oko njega uopšte šta čitate, sem što ste sluge pokorne i poltroni neviđeni.
Ko vam je bio na izbornoj konfernciji od višeg rukovodstva,nije vam bio čak ni Sredoje Nović koji je bio zadužen da bude na većini izbornih, kako opštinske tako i mjesne konferencije,jel tako S****** .
Delegati su vam s brda dola bili čak i neki koji su u drugim strankama, alli su dobri sa Kalbićem pa kod njega može.
Jeste li ikad izvršili izbore u aktivu žena SNSD a i ima li ijedan pametnija i ljepša žena od Vuke barbike ,kako vas nije sramnota da sjedite gore u tim prostorijama,a neznate ni te stranačke poderane i dotrajale zastave skinuti i oprati ili zamjeniti sram vas bilo.
Samo trčite za Kalabićem misleći da je on stranaka i da je on svemoguć a on vas perananentno ebe u mozak i manipuliše s takvima kakav si ti.
Zamolila bi te da mi više ne spominješ ime i zamolila moderatora da te banuje 2 godine dok ne prođu izbori, jer otkrivaš identitet
Ti i taj ključarev sin manite se ovog foruma, jel ste nepismeni i politički neobrazovani, i samo nanosite štetu kako Kalabiću tako i SNSD a..
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

Kako je dozvoljeno ovo otkrivanje ili pretpostavljanje identiteta jel to stari forumaš ima neke privilegije.Molim administratora da reaguje identično kao i u ustalim slučajevima.Ma šalim se ,njegovo je i onako prošlo, al ko zna možda i griješim pa ga veliki tata još iskoristi za neke prljave rabote.

U ovoj priči Bič igra ulogu Dubokog grla.Mani se demagogije i ne glumi opozicionara kad ti samo pertle vire iz d....a velikog tate štrbačanskog.I ti si borac samo za svoje du.. .

Sram te bilo ti kritikuješ nekoga.

Idi kući i čuvaj zeta čujem prave raciju fotokopirnici vlade RS ,kažu da im fali neki papir.Pazi se nemoj da papir nađu kod tebe.

No Name Brand
Posts: 10
Joined: 17.08.2013. 22:12

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by No Name Brand »

bičbožiji52 wrote:Ti si S...... bezobrazan, i od kud ti pravo da spominješ nečija imena ,mi članovi SNSD a koji nismo zaražaeni virusom kalbićitisom sasvim smo dobro upoznati zašto je SNSD a izgubio izbore,jer da je kandidat za načelnika bio Darko Tomaš,SNSD a bi sigurno pobjedio ,ako neznaš raspitaj se tu po gradu, šta narod misli o Kalabiću, a Šta o Darki Tomašu, pa će ti sasvim jasno biti.
Oni koji misli da je Kalabić =SNSD su najveći problem ovoj stranci u Prnjavoru,tako svi koji imaju imalo mozga i poštenja misle, i dok je Kalabić na čelu SNSD a u Prnjavoru nikad se nikakvi izbori s njm ne mogu doboti, to da vam svima bude jasno koji ste se okupili oko Kalabića,a ko je Kalabić mogli smo pročitati ovih dama u novinama, ako vi oko njega uopšte šta čitate, sem što ste sluge pokorne i poltroni neviđeni.
Ko vam je bio na izbornoj konfernciji od višeg rukovodstva,nije vam bio čak ni Sredoje Nović koji je bio zadužen da bude na većini izbornih, kako opštinske tako i mjesne konferencije,jel tako S****** .
Delegati su vam s brda dola bili čak i neki koji su u drugim strankama, alli su dobri sa Kalbićem pa kod njega može.
Jeste li ikad izvršili izbore u aktivu žena SNSD a i ima li ijedan pametnija i ljepša žena od Vuke barbike ,kako vas nije sramnota da sjedite gore u tim prostorijama,a neznate ni te stranačke poderane i dotrajale zastave skinuti i oprati ili zamjeniti sram vas bilo.
Samo trčite za Kalabićem misleći da je on stranaka i da je on svemoguć a on vas perananentno ebe u mozak i manipuliše s takvima kakav si ti.
Zamolila bi te da mi više ne spominješ ime i zamolila moderatora da te banuje 2 godine dok ne prođu izbori, jer otkrivaš identitet
Ti i taj ključarev sin manite se ovog foruma, jel ste nepismeni i politički neobrazovani, i samo nanosite štetu kako Kalabiću tako i SNSD a..
Hladno biče, HLADNO! :smt005

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

No Name Brand wrote: Iskreno, samo da kažem da griješiš, bič i zmija je jadan te isti lik. A šta je taj lik radio u vrijeme predizborne kampranje to zna čitav Prnjavor i sad se vadi da je ispred svega stajao Darko Tomaš sramota takog starog čovjeka da se tako provaljuje...
A tako, to je ta kalabićeva ekipa za brze intervencije,ako, ako, nek se zna da harabmabaša ima svoj podmladak koji za njega u vatru skače, ne pitajući za cijenu.
Šta ti Brand znaš o nekim likovima ,a posebno ko je kriv za poraz Drage Kalabića na proteklim lokalnim izborima, ti o tome pojma nemaš, i ti i takvi i ne trebaju imati pojma jer vi ste slijepi sledbenici ,
Nemoj ti, i takvi kao ti, pričati o sramaoti i provaljivanju kako kažeš, jer od drveta ne vidiš šumu, a spreman si ko kerče ujesti ako te gazda naštika ,ali da bi ste ujeli treba vas čitav čopor,ali i tad ne zagraizate, jer su vam još mliječni zubi.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
schwabo No1
Posts: 658
Joined: 25.05.2009. 15:06

Re: OO SNSD Prnjavor

Post by schwabo No1 »

ZMIJA wrote:
No Name Brand wrote:...
No Name Brand wrote:...
iskreno wrote:...
Ваше јавно препуцавање неће ни мало помоћи СНСД-у, као што неће ни одмоћи СДС-ово блаћење.

СНСД је озбиљна странка која има своје симпатизере и гласаче мимо грдских и општинских одбора. Погледајте мало резултате избора када у Прњавору није ни било одбора. И тада је СНСД имао значајан број бирача! Тако ће бити и у будуће, без обзира каква се политика води на локалном нивоу. Локална политика се провјерава на општинским изборима. Каква политика - такви резултати. Добро би било провјерити гдје сам то ја погријешио, а не колико су други криви.


Post Reply