OO SNSD Prnjavor

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by BigBang »

steže se omča oko zmilkana. :smt005 s kim ćemo se sada sprdati na forumu :smt005 :smt005 :smt005 ako više ne bude imao svoj stav koji će zastupati i koji će braniti, ako ga "oni" oćeraju :roll: :roll:

User avatar
iskreno
Posts: 40
Joined: 04.06.2013. 15:24
Location: Français

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by iskreno »

zmijo, ne znam kakve ja veze imam sa divljim svinjama? zbog čega si se toliko okomio na mene. zbog čega spominješ izborno mjesto u Štrpcima? kakva košnica, med i medvjed? kakva jaja? već sam napisao, da se ti u nedostatku argumenata, pretvaraš u jednog običnog kočijaša (od onakvog čovjeka). zašto ti to treba? zbog čega ne pustiš stvari da idu svojim tokom. nemoj da se pjeniš toliko! ja ne radim ni po čijem nalogu! radim po svojoj čistoj savjesti i rezonu!
Debout, les damnés de la terre, Debout, les forçats de la faim ...

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by marijamala »

a meče (Tomaš) ostalo samo
Nemojte tako finog, pametnog i cestitog momka u sumske zvijeri trpati. Ne brinite za njega, uz njega je sva mladost ovog grada, bar onaj kvalitetniji dio, ma kojoj stranci pripadali. Valjda je momak na proslim izborima pokazao koliko vrijedi, na ovim bi dobio i vise ali eto..... I nikad ne reci nikad, masa je ljudi koja ipak mnogo vise vjeruje mladim, sposobnim i dokazanim kadrovima nego nekima koji za sebe misle da su politicki jako profilisani.

Nikad nisam na ovom forumu napisala jednu ruznu rijec za gospodina Kalabica iako bi neki na mom mjestu vjerovatno to ucinili, pod nekim nick name.... Ja ne shvatam ljude kojima je jako pomogao u zivotu, licno njima i njihovoj djeci da ga pljuju ovdje. Onaj ko bi ucinio nesto jako vazno za moje dijete, u najmanju ruku bih cutala dok drugi pljuju. Ali nikad se ne bih ukljucila u takve igranke. Ja mu se nikad i ni za sta nisam obratila, hvala bogu, nisam kompetentna da dajem ocjene o necijem politickom statusu, ali sam mu jako zahvalna za ono sto je uradio za nasu skolu, moj kabinet konkretno. Iz postovanja prema njegovoj porodici, djeci prije svega , nebih nikad ucestvovala u takvim aktivnostima.
Ljude koji su meni valjali u zivotu, jako postujem i cijenim . Nije mi vazno ni koje su vjere niti kojoj politickoj opciji pripadaju. Oni za mene ostaju veliki ma sta im zivot nanio. Stoga zaista ne razumijem neke ljude......

User avatar
iskreno
Posts: 40
Joined: 04.06.2013. 15:24
Location: Français

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by iskreno »

bravo marijamala! takvo pisanje je oličenje poštenja i karaktera! oni koji mislu sve, kroz neku nebuloznu priču progurati, varaju se!
Debout, les damnés de la terre, Debout, les forçats de la faim ...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

iskreno wrote:mijo, ne znam kakve ja veze imam sa divljim svinjama? zbog čega si se toliko okomio na mene. zbog čega spominješ izborno mjesto u Štrpcima? kakva košnica, med i medvjed? kakva jaja? već sam napisao, da se ti u nedostatku argumenata, pretvaraš u jednog običnog kočijaša (od onakvog čovjeka). zašto ti to treba? zbog čega ne pustiš stvari da idu svojim tokom. nemoj da se pjeniš toliko! ja ne radim ni po čijem nalogu! radim po svojoj čistoj savjesti i rezonu!
U tome i jst problem maleni što ti o mnogo čemu nisi ni informisan niti ćeš ikad biti,a i kad saznaš neke stvari, tvdoglav si kao svinja i sam si rekao da svoje tvrdokorne stavove tvrdokorno braniš,dakle pjeniš, što meni imputiraš,i tebi niko ne brani da imaš o svemu svoj stav, ali nemaš pravo da prozivaš i optužuješ mjesni odbor za nešto zašto nemaš argumenata,jer i ja mogu imati svoj stav,napr. da vi neki šmrčete bjeli pah ,ali bez dokaza to bi bila teška optužba i ja bi zbog tekvog ev. stava mogla i na sudu odgovarati, i kako jednom ne svatiš da javno iznesena optužba prema nekom snosi i određene kosekvence , a ti si sebi dao za pravo upravo tako nešto.
Šta misliš kad bi sad ja na ovom forumu pisla nešto što je na nivou špekulacije, ili po onom šta ti koristiš čula kazala,a toga imam fala bogu od tebe milion puta više,samo me nemoj me i u tome pobijati pa da s tobom završim diskusiju.
Ti ako maleni želiš da igraš neku aktuelnu stranačku priču,evo opzicionog karaktera, i da budeš recimo neki ekvivalent Svjedoku saradniku iz SDS a alijas gospodin Čerjeković, izvoli Prnjavor vapi za opozicijom,a ti se okomio na mjesni odbor u gradu i objektivno podjeljenu stranku, još više djeliš i produbljuješ podjele, jer si čuo od nekoga da treba razdvojiti žito od kukolja,pa kao ti se eto prihvatio posla .
Mjestoi da na trgu organizuješ proteste protiv poskupljenja vode ,kako sam ja to nekad radila, ti se meni popeo na leđa ,kako te nije sramota.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

BigBang wrote:steže se omča oko zmilkana. s kim ćemo se sada sprdati na forumu ako više ne bude imao svoj stav koji će zastupati i koji će braniti, ako ga "oni" oćeraju
Eto ostaješ ti kao Bogom dan :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
BigBang
Posts: 109
Joined: 19.10.2012. 21:13

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by BigBang »

ZMIJA wrote:
BigBang wrote:steže se omča oko zmilkana. s kim ćemo se sada sprdati na forumu ako više ne bude imao svoj stav koji će zastupati i koji će braniti, ako ga "oni" oćeraju
Eto ostaješ ti kao Bogom dan :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
ja ostajem, a šta ćeš ti?? :smt005 eno ti presjednika dode na k3, bježi gledaj ga i uči se kako se laže, od pravih :smt005

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

marijamala wrote:Nemojte tako finog, pametnog i cestitog momka u sumske zvijeri trpati. Ne brinite za njega, uz njega je sva mladost ovog grada, bar onaj kvalitetniji dio, ma kojoj stranci pripadali. Valjda je momak na proslim izborima pokazao koliko vrijedi, na ovim bi dobio i vise ali eto..... I nikad ne reci nikad, masa je ljudi koja ipak mnogo vise vjeruje mladim, sposobnim i dokazanim kadrovima nego nekima koji za sebe misle da su politicki jako profilisani.
Daj profesorko sa mlo više pažnje čitaj post ,i i šta zmija poručuje,između redova ako već želiš biti aktuelna .
marijamala wrote:Nikad nisam na ovom forumu napisala jednu ruznu rijec za gospodina Kalabica iako bi neki na mom mjestu vjerovatno to ucinili, pod nekim nick name.... Ja ne shvatam ljude kojima je jako pomogao u zivotu, licno njima i njihovoj djeci da ga pljuju ovdje. Onaj ko bi ucinio nesto jako vazno za moje dijete, u najmanju ruku bih cutala dok drugi pljuju. Ali nikad se ne bih ukljucila u takve igranke. Ja mu se nikad i ni za sta nisam obratila, hvala bogu, nisam kompetentna da dajem ocjene o necijem politickom statusu, ali sam mu jako zahvalna za ono sto je uradio za nasu skolu, moj kabinet konkretno. Iz postovanja prema njegovoj porodici, djeci prije svega , nebih nikad ucestvovala u takvim aktivnostima.
Ljude koji su meni valjali u zivotu, jako postujem i cijenim . Nije mi vazno ni koje su vjere niti kojoj politickoj opciji pripadaju. Oni za mene ostaju veliki ma sta im zivot nanio. Stoga zaista ne razumijem neke ljude......
Kako se ti brzo prilagođavaš gospođo profesor.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svraka »

Ako se neko brzo prilagodjava, onda je to definitivno Kalabic Drago. Izmijenja covjek skoro sve stranke. Znam da jos nije bio u radikalima i u SDA, ali po nekim jos neprovjerenim informacijama trebao bi da zasjedne na celo Srpske napredne stranke. Ocekuje se rapidan uspon ove stranke i kod nas, pa...

User avatar
iskreno
Posts: 40
Joined: 04.06.2013. 15:24
Location: Français

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by iskreno »

zmijo sram te bilo! ti uopšte ne znaš, da li sam ja mali, srednji ili veliki. to je u suštini od početka tvoj problem. jer ti stalno projektuješ u glavi neku svoju viziju, za koju misliš da je ispravna i onda je propagiraš, vjerujući kako je to ispravno! nemaš ti ni trunke poštovanja, prvo prema sebi, a onda ni prema kome drugom. jer da si imalo ozbiljna osoba, ne bi se spuštao na tako niske grane, sa tim svojim kočijaškim pričama. ja jesam tvrdoglav, ali sam principijelan i dopuštam i drugima da iznesu svoje mišljenje, razmišljam o tome, nekada nečije mišljenje donese prevagu u odlukama koje donesem. niko na svijetu nije najpamentiji. pa tako nisi ni ti. ali sebi daješ toliku slobodu mišljenja, da si se izgubio u toj ljubavi prema svome liku i djelu. ti si tvrdoglav kao magarac! dobro, možda si manje tvrdoglav, nego ono drugo! pišeš o nekakvim špekulacijama sa moje strane. to jednostvno nije tačno. činjenica je, da je u gradu SNSD podbacio na izborima. činjenica je, da je "grupa intelektualaca" danima pričala protiv kandidata za načelnika ispred SNSD-a. ti si jedan od njih! ja sam rekao da je jedan od najvećih krivaca gradski odbor, a ne članovi tog odbora. odbor radi kako rukovodstvo kaže!, ne može svaki član pojedinačno odlučivati, šta će i kako će da radi. spusti se na zemlju, zmijo! ne leti visoko, umišljenko! jer ko visoko leti, nisko pada! a ti ćeš još niže! zato što previše mržnje i animoziteta nosiš u sebi prema svakome, ko se usudi misliti svojom glavom!

demant za pisanje Svrake, niko neće prijeći u SNS. tako da je to samo dezinformacija!
Debout, les damnés de la terre, Debout, les forçats de la faim ...

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svraka »

Ne tvrdim. Samo sam prenio neke spekulacije. Izvinjavam se.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

iskreno wrote:zmijo sram te bilo! ti uopšte ne znaš, da li sam ja mali, srednji ili veliki. to je u suštini od početka tvoj problem. jer ti stalno projektuješ u glavi neku svoju viziju, za koju misliš da je ispravna i onda je propagiraš, vjerujući kako je to ispravno! nemaš ti ni trunke poštovanja, prvo prema sebi, a onda ni prema kome drugom. jer da si imalo ozbiljna osoba, ne bi se spuštao na tako niske grane, sa tim svojim kočijaškim pričama. ja jesam tvrdoglav, ali sam principijelan i dopuštam i drugima da iznesu svoje mišljenje, razmišljam o tome, nekada nečije mišljenje donese prevagu u odlukama koje donesem. niko na svijetu nije najpamentiji. pa tako nisi ni ti. ali sebi daješ toliku slobodu mišljenja, da si se izgubio u toj ljubavi prema svome liku i djelu. ti si tvrdoglav kao magarac! dobro, možda si manje tvrdoglav, nego ono drugo! pišeš o nekakvim špekulacijama sa moje strane. to jednostvno nije tačno. činjenica je, da je u gradu SNSD podbacio na izborima. činjenica je, da je "grupa intelektualaca" danima pričala protiv kandidata za načelnika ispred SNSD-a. ti si jedan od njih! ja sam rekao da je jedan od najvećih krivaca gradski odbor, a ne članovi tog odbora. odbor radi kako rukovodstvo kaže!, ne može svaki član pojedinačno odlučivati, šta će i kako će da radi. spusti se na zemlju, zmijo! ne leti visoko, umišljenko! jer ko visoko leti, nisko pada! a ti ćeš još niže! zato što previše mržnje i animoziteta nosiš u sebi prema svakome, ko se usudi misliti svojom glavom!
Evo pocrvenjela sam od srama ,maleni, a da si maleni to svako zna ko te sretne na ulici, i to svakako nije moj problem več valjda tvoj,ali nećemo se vrijeđti naravno,a što se tiče vizija bila sam uvjek u pravu nažalost kad sam je prezentovala i većim od tebe,a što se tiče poštovanja svakom po zasluzi ,s ciganima ciganski ,a sa gospodom gospodski,a da nisam imala poštovanja prema sebi ,eto konačno si apsolutno u pravu jer sam se uvjek žrtvovala za takve kakav si ti, pokušavajući od govana pitu napraviti, a na kraju sam i sama lizala govnavu tevsiju ,nažalost.
Nisi ti toliko tvrdoglav, koliko si bezobrazan i umišljen, nedaj bože da se tebe nešto stvarno pita, koja bi to saživljavanje bilo sa sopstvenim djelom i likom kako ti to meni reče.
Jebeš mišljenje kome je stalo danas do nečijeg mišljenja,ali ne smiješ u ime nekoga iznositi klevete i laži i optuživati mjesni odbor, ali ne i ljude u njemu kako se naknadno vadiš, kakav je to konstrukcija ,onda si trebao napisti moje ime i prezime kako ti je Kalabić naredio, a ti improvizuješ na svoju ruku, sad će ti jedan zoluf biti duži ne od mene ved od mesije.
Ako sam ja sposobna da umanjim Kalabiću 4.000 glasova u odnosu na Sinišu Gatarića tu me ipak precjenjuješ, ja sam bila na listama pa ne bi se reklo da sam toliko moćna zmijurina.
Ja se ne trebam spuštati na zemlju maleni, već ti ne leti visoko, ja i onako cijeli život pužem po zemlji pa me se mnoge ptičice pomalo plaše jer ipak zmija je zmia. :smt006
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by marijamala »

Kako se ti brzo prilagođavaš gospođo profeso
Nemam namjeru ulaziti u duel, nemam potrebu, posebno ne s likovima koji su iskljucivi i ne postuju da drugi ljudi mogu i imaju pravo drugacije razmisljati.
Nemam potrebu da se bilo kome prilagodjavam, to sto radim -imam kvalifikaciju za to, u ovom gradu nemam nikakve ambacije, ni politicke niti poslovne. Ne trazim nikome ni posao, hvala bogu.
Ne volim komunikaciju "pljuvacku".To koriste samo oni koji nemaju drugo oruzje, na zalost.
Iste stvari mozes reci i na sasvim drugi nacin ako cijenis da to neko razumije.
Posto ti neces ili ne zelis da razumijes, a ja imam iskustva u radu sa djecom sa posebnim potrebama, evo pokusacu, ovaj put i nikad vise, da ti to potkrijepim cinjenicama kako bih ti ipak objasnila da nismo svi isti.
Za slucaj "malog" Savica u srednjoj skoli, njegov otac je u startu rekao da zna ko je bio protiv njega, misleci na mene. Valjda ni u snu nije mogao sniti da bih se ja borila za njegovo dijete a jesam. Mislim da ljudi ne trebaju biti zlopamtilo, pogotovo ne treba takav biti prema bilo cijem djetetu.
Drugo, i ti si kao i vodja stranke bio protiv mene. Evo ne protiv mene, nego ste bili za drugog kandidata. Ja to tako gledam, to je vase pravo kao i moje u nekim drugim situacijama. Ja nikad nisam drugacije ni mislila.
Neki ljudi ne mogu da prihvate da je njihovo vrijeme proslo, ovo su neka nova vremena i neki novi ljudi, od nas i ljepsi i pametniji.
Gledam sinoc mlade kolege, razrednike, koji izvode generaciju. Ljepota ih vidjeti. I treba takvi da budu razrednici, a mi stariji treba samo da im pomognome u tome. Ja to ne smatram mojom tragedijom. Svakome je bogom dan jedan zivotni vijek. Sreca pa se ne kupuje.
I na kraju, mislim da se ova djeca ne trebaju osvrtati na savjete onih cije savjete nisu trazili, kako smo mi "furali" svoj sistem tako i oni imaju pravo svoj.
I naravno, ljude koji su mi valjali u zivotu neograniceno cijenim i postujem, ne gledajuci stranacku, nacionalnu niti bilo kakvu drugu pripadnost. Onaj ko je prijatelj mom djetetu jos je veci prijatelj meni.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

На почетку да се захвалим брату Змилету на реклами, а као друго Искрено онда ти ниси у некој страначкој прчи више си Воајер. Јавна је тајна јачање СНС и прелазак вашег шефа у њихове редове, у колико изгуби трку за предсједника ОО ДоДо неће га посавити на конпензациону листу, а знамо сами колике су његове способности , у трци за сигуран глас .... :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
arrow
Posts: 76
Joined: 18.05.2013. 12:35

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by arrow »

marijamala wrote:
a meče (Tomaš) ostalo samo
Nemojte tako finog, pametnog i cestitog momka u sumske zvijeri trpati. Ne brinite za njega, uz njega je sva mladost ovog grada, bar onaj kvalitetniji dio, ma kojoj stranci pripadali. Valjda je momak na proslim izborima pokazao koliko vrijedi, na ovim bi dobio i vise ali eto..... I nikad ne reci nikad, masa je ljudi koja ipak mnogo vise vjeruje mladim, sposobnim i dokazanim kadrovima nego nekima koji za sebe misle da su politicki jako profilisani.

Nikad nisam na ovom forumu napisala jednu ruznu rijec za gospodina Kalabica iako bi neki na mom mjestu vjerovatno to ucinili, pod nekim nick name.... Ja ne shvatam ljude kojima je jako pomogao u zivotu, licno njima i njihovoj djeci da ga pljuju ovdje. Onaj ko bi ucinio nesto jako vazno za moje dijete, u najmanju ruku bih cutala dok drugi pljuju. Ali nikad se ne bih ukljucila u takve igranke. Ja mu se nikad i ni za sta nisam obratila, hvala bogu, nisam kompetentna da dajem ocjene o necijem politickom statusu, ali sam mu jako zahvalna za ono sto je uradio za nasu skolu, moj kabinet konkretno. Iz postovanja prema njegovoj porodici, djeci prije svega , nebih nikad ucestvovala u takvim aktivnostima.
Ljude koji su meni valjali u zivotu, jako postujem i cijenim . Nije mi vazno ni koje su vjere niti kojoj politickoj opciji pripadaju. Oni za mene ostaju veliki ma sta im zivot nanio. Stoga zaista ne razumijem neke ljude......
Klasičan primjer poltrona u pokušaju i dok je takvih "niti tamo niti ovamo" nemožemo naprijed ! :smt006

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

Pozdrav mom drugu Zmiji ,a naravno i ostalim forumašima.
Jest mi on obećavao posao.Ali ja budala ,vjerujući starim revolucionarima ,velim oborili ste sve do sada pa i njega ćete,osta sada sam na ledini.Svi smo pljuvali po Dragi kad ono na državnim jaslama 90% zmijići a ne dragići i za mene opet nema mjesta.A budale mene što se ne držah Dragojla.Oborišmo složno Dragojla a sada se domaćinima umiljavam i klanjam za posao. :smt010
Dobri neki ljudi,vele vole ove preobraćene više nego svoje i možda dobijem posao vozača dr Jelića ili dr Bajića ili čak pomoćnika Čupe u opštini ,ali šta ću,šta je tu je,ovakvih kao što sam ja ima jako puno te sam na listi za ta radna mjesta tek 35i.

Jedan oglas,doduše u pogrešnoj rubrici ,ali ne propuštam više nijednu priliku za posao.

Volonterski nosim ciglu za izgradnju gradskog bunara da potpomognem akciju što naš čovjek osmisli.
Možda dobri domaćini primjete moj kvalitetan rad. :smt003

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by bičbožiji52 »

marijamala wrote:Nemam namjeru ulaziti u duel, nemam potrebu, posebno ne s likovima koji su iskljucivi i ne postuju da drugi ljudi mogu i imaju pravo drugacije razmisljati.
Šta je ovo nego duel,pišeš najduže postove, i sve koji nisu po tvojoj mjeri nazivaš isključivima,šta je ovo,no da isključivost.
marijamala wrote:Nemam potrebu da se bilo kome prilagodjavam, to sto radim -imam kvalifikaciju za to, u ovom gradu nemam nikakve ambacije, ni politicke niti poslovne. Ne trazim nikome ni posao, hvala bogu
Zar mi ostali nemamo nikave kvalifikacije i ništa ne radimo, no do samo ti, zar to malo profesorko n miriše na narcis.
Ako ti osobno nemaš nikavihambicija ni politički ni poslovni, to j tvoje pravo, ali pusti one koji se bore za neko bolje sutra, ili bar misle da se bore neka se bore.jer mnogi eto nisu u tvojoj poziciji.
marijamala wrote:Ne volim komunikaciju "pljuvacku".To koriste samo oni koji nemaju drugo oruzje, na zalost.
Nisu svi na forumu profesori ,i nisu svi naobrazovani, svako se bije onim šta mu je na dohvat ruke, a pluvati pa lizati, znaju oni najobrazovaniji što je daleko gor od samog pljuvanja.
marijamala wrote:ste stvari mozes reci i na sasvim drugi nacin ako cijenis da to neko razumije.
To je apsolutno tačno ,ali uvjek ima alternativa za pojedince,
marijamala wrote:Posto ti neces ili ne zelis da razumijes, a ja imam iskustva u radu sa djecom sa posebnim potrebama, evo pokusacu, ovaj put i nikad vise, da ti to potkrijepim cinjenicama kako bih ti ipak objasnila da nismo svi isti.
Zahvaljujem prfesorko ne treba,malo pretjeruješ sa tim senzibilitetom prema djeci i mladima,dali je to malo i profi deformacija,ne treba ništa apsolutno generalizovati ,niti su svi mladi bajne vile niti su svi stari za tvoj krematorij.
marijamala wrote:Neki ljudi ne mogu da prihvate da je njihovo vrijeme proslo, ovo su neka nova vremena i neki novi ljudi, od nas i ljepsi i pametniji.
Gledam sinoc mlade kolege, razrednike, koji izvode generaciju. Ljepota ih vidjeti. I treba takvi da budu razrednici, a mi stariji treba samo da im pomognome u tome. Ja to ne smatram mojom tragedijom. Svakome je bogom dan jedan zivotni vijek. Sreca pa se ne kupuje.
To su prirodni zakoni ,uvjek postoje mladi i strari, jedino ako dođe do atomskog udara neće biti ni jednih ni drugih.
marijamala wrote:I na kraju, mislim da se ova djeca ne trebaju osvrtati na savjete onih cije savjete nisu trazili, kako smo mi "furali" svoj sistem tako i oni imaju pravo svoj.
I naravno, ljude koji su mi valjali u zivotu neograniceno cijenim i postujem, ne gledajuci stranacku, nacionalnu niti bilo kakvu drugu pripadnost. Onaj ko je prijatelj mom djetetu jos je veci prijatelj meni.
Ljubi bližnjeg svoga .
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

svjedok.saradnik32 wrote:На почетку да се захвалим брату Змилету на реклами, а као друго Искрено онда ти ниси у некој страначкој прчи више си Воајер. Јавна је тајна јачање СНС и прелазак вашег шефа у њихове редове, у колико изгуби трку за предсједника ОО ДоДо неће га посавити на конпензациону листу, а знамо сами колике су његове способности , у трци за сигуран глас .... :smt006
Poštovani svjedoče kakav je to zemljotres u SDSu ,čujem zemlja se trese krenulo i urušavanje.Cicko okuplja momke da vas razbije ko Baš Čelik,ljut je kaže ne pomaže vam ni kunfu peti dan.Tako da ti momče metlicu i smetljaru u ruke pa malo kuću počisti. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
iskreno
Posts: 40
Joined: 04.06.2013. 15:24
Location: Français

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by iskreno »

zmijo stvarno si prostak! toliki da veći ne možeš biti! sa tobom ne vrijedi raspravljati, jer, kako sam već pisao, ne vidiš dalje od svog nosa! ti znaš da treba sa ciganima ciganski, a sa gospodom gospodski! nemaš ti pojma. jer ti na svakog krećeš kao najobičniji ne cigan, nego čoban! ti nemaš problem sa mnom, nego sa samim sobom! ja nikog nisam imenovao, pa čak nisam ni tebe spomenuo, nemoj da se umisliš, da neko misli, da si ti mogao biti taj teg na tasu koji bi prevagnuo u drugu stranu, ipak ti nisi toliko bitan. ti si samo veliki demagog, ali sa već šupljom pričom, punom nekih glupih poređena! dosadio si sa tim. zaglupljuješ. niko mene nije instruiso, niti radim po nečijem nalogu, nego samo po svom ličnom mišljenju i zapažanju! zato bježi u rupu!

svjedoksaradnik32 ti pokušavaš da uneseš dozu panike u redove SNSD-a, nije i neće ti poći za rukom. suviše si ti mlad, zelen i neiskusan, pišući ovakve tekstove, znak je tvoje slabosti, jer ništa ne smišljaš svojom glavom, nego pišeš ono što ti narede. ne ljutim se na tebe, ipak si ti jedan mali dječak iz Vijačana željan malo pažnje!
bolje piši o dešavanjima u redovima SDS-a i o potezima koje vrše na nivou naše lokalne zajednice! poskupljenja, parginzi sa naplatom od bezmalo 24 časa itd. lijepo ste krenuli.
niko nigdje ne prelazi!
Debout, les damnés de la terre, Debout, les forçats de la faim ...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by ZMIJA »

iskreno wrote:zmijo stvarno si prostak! toliki da veći ne možeš biti! sa tobom ne vrijedi raspravljati, jer, kako sam već pisao, ne vidiš dalje od svog nosa! ti znaš da treba sa ciganima ciganski, a sa gospodom gospodski! nemaš ti pojma. jer ti na svakog krećeš kao najobičniji ne cigan, nego čoban! ti nemaš problem sa mnom, nego sa samim sobom! ja nikog nisam imenovao, pa čak nisam ni tebe spomenuo, nemoj da se umisliš, da neko misli, da si ti mogao biti taj teg na tasu koji bi prevagnuo u drugu stranu, ipak ti nisi toliko bitan. ti si samo veliki demagog, ali sa već šupljom pričom, punom nekih glupih poređena! dosadio si sa tim. zaglupljuješ. niko mene nije instruiso, niti radim po nečijem nalogu, nego samo po svom ličnom mišljenju i zapažanju! zato bježi u rupu!
Maleni, skrati, iz posta u post s ponavljaš pokušacvajuć kao mene navrijeđati, jer ti je kreativni diapzona veoma skroman, i nemoj mi vrijeđati čobane, oni su mi najdraža grupacija, jer su mi preci bili čobani,a sve ove s kojima me porediš su mi veoma dragi, i kočijaši i čobani i nosonje i cigani i seljaci, i svi su mi dragi i ne prezirem ih kao što to ti činiš ,a hoćeš kažeš poltiku da bistriš,pa ko će sutra za tebe glasati,jadan ne bio :lol: :lol: :lol:
Nisam ja politička neznalica, da neznam pročitati šta je pjesnik htio reći,kad si u prve dvije rečenice na ovom forumu napiso I optužio si mjesni odbor u gradu po nalogu svoga mentora, kako je zbog toga Drago Kalabić dobio 4.000 glasova manje od svog suparnika,daj reci jednom jesam li kriva ili nisam ,po tvojim duboko umnim analizama za debakl SNSD a na lokalcu prošlom .
Malo si se maleni pogubio, de ponovo pročitaj šta pišeš imaš puno kontradiktornosti,sad jest trudna, sad nije trudna, a sad malo i jedno i drugo ,ja sam demagog prvog reda a ti si maleni budući diktator koji če razdvojiti kukolj od žita i čeličnom metlom počistiti one koji se ne slažu sa njegovim idolom,velikim vođom. :smt005 :smt005 :smt005
iskreno wrote:vjedoksaradnik32 ti pokušavaš da uneseš dozu panike u redove SNSD-a, nije i neće ti poći za rukom. suviše si ti mlad, zelen i neiskusan, pišući ovakve tekstove, znak je tvoje slabosti, jer ništa ne smišljaš svojom glavom, nego pišeš ono što ti narede. ne ljutim se na tebe, ipak si ti jedan mali dječak iz Vijačana željan malo pažnje!
bolje piši o dešavanjima u redovima SDS-a i o potezima koje vrše na nivou naše lokalne zajednice! poskupljenja, parginzi sa naplatom od bezmalo 24 časa itd. lijepo ste krenuli.
niko nigdje ne prelazi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
iskreno
Posts: 40
Joined: 04.06.2013. 15:24
Location: Français

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by iskreno »

Zmijo, moj, kako ti napisa, kreativni dijapazon, je veoma skroman iz tog razloga, što ne želim da se ističem kao ti što radiš! kao što bi ti napisao, kao govno na prtini! ti si uvijek kreativan, pa se zbog toga tako i ističeš! ja ne želim da pišem eseje i kratke priče koje bi uveseljavale pojedince na ovom forumu. ja želim da pišem o onim stvarima koje me bole, ne samo mene, nego i mnoge ostale poštene građane ove naše lokalne zajednice i odane članove Saveza Nezavisnih Socijal Demokrata! mi nismo i nećemo nikada, biti u nečijoj sjenci, kao ti, i raditi protiv interesa stranke, kao ti! uvijek smo tu, spremni na sve poteškoće koje nas prate, suprostavljajući se na sve moguće zakonski regularne načine, da stavimo stranku na noge i obezbijedimo normalan i funkcionalan rad organa! da je povedemo u nove pobjede! a, ti i takvi kao ti su samo suvišan balast, koji smeta i koje ćemo u skorije vrijeme morati naglavačke izbaciti!
Debout, les damnés de la terre, Debout, les forçats de la faim ...

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

BigBang wrote:steže se omča oko zmilkana. :smt005 s kim ćemo se sada sprdati na forumu :smt005 :smt005 :smt005 ako više ne bude imao svoj stav koji će zastupati i koji će braniti, ako ga "oni" oćeraju :roll: :roll:
Ma kakva omča ja bih prije rekao svilen gajtan il još bolje glogov kolac za takve podlace. :evil:

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by svjedok.saradnik32 »

Ало сикиро , не вријеђај молио би неког из Административне служнбе да санкционише овог простака, подстрекивача ..... Змија је стари форумаш и није заслужио овакве пријетње, не само он него било ко од нас. :smt006
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

plankac
Posts: 40
Joined: 06.06.2013. 12:52

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by plankac »

Ma kakva pretnja nebih ja dao našeg Zmileta za 20 dobrih domaćina.Samo mora malo grijehe da okaje.Al već je krenuo i da radi na svom osvješćivanju okuplja narod za proteste zbog poskupljenja vode.Zmile volimo mi tebe to je bila samo šala.

mackdizdar
Posts: 130
Joined: 10.08.2012. 11:20

Re: Unutarstranacki izbori u OO SNSD Prnjavor

Post by mackdizdar »

Kako bilo da bilo, vi ste crvendaći prdnuli u lavor i vas nema nigdje u budućnosti. Kako na lokalnom, tak i na drzavnom nivou. I točka :shock:

Post Reply