Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

neozbiljan wrote:Image

Evo Vrsta, mora da i Simke kupuje onda nagradu :smt005 :smt005
Виђу код нашег Начелника грб општине на признању а код Симкета БиХ застава... 8)

И да; прочитах све објављено о прозивањима гледе тих признања и не нађох ни у једном случају приговор нашем Начелнику!

:smt006

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:
Evo Vrsta, mora da i Simke kupuje onda nagradu :smt005 :smt005
Види ти ово. Таман да похвалим човјека како је коректан у послу који ради, када оно и он.

Не знам да ли је тај Европски покрет, нека рекеташка организација за начелнике. Али ко год да је члан он је нај. Сада да ли менаџер или начелник, зависи од своте.

Е да када смо већ код те своте, колико се пара издваја из Буџета за чланарину? И које су то користи и бенифиције које општина има од тога?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

vrsta8472 wrote:

Е да када смо већ код те своте, колико се пара издваја из Буџета за чланарину? И које су то користи и бенифиције које општина има од тога?
E to su već pitanja za upućenije, koliko ja to vidim kao neku organizaciju koja promoviše Opštine posebno manje sredine a sve radi razvoja i pokušaja dovlačenja stranih investicija. A sad koliko se u tome uspjeva ne znam, jedino što vidim da se ovaj Praštalo pojavljuje svugdje gdje su najuticajniji političari kako domaći tako i strani pa vjerujem da i nije neka tra-la-la organizacija.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Predlažem da osnujemo nekakav Solidarni Fond (po ugledu na Fond solidarnosti nakon majskih poplava 2014.koji je izgleda bio i neustavan, tako bar piše Žurnal) skupimo novac i kupimo neku nagradu Vrsti, da više ne kmeči, slušati ga više ne mogu. Ja sam inače emotivna i sklona empatiji tako da mi njegovo kmečanje teško pada.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

svjedok.saradnik32 wrote:Кад си тако паметан како наводиш(сам се хвалиш). Реци ми на који је то начин Томаш дијелио новац спортским колективима и организацијама!?
Да ли је то можда било према страначкој обојености и колико се коме прохтјело!
Или је на легалан начин преко спортског савеза према прописаним пропозицијама дијелио средства!?
Ја мислим да је дијелио према свом нахођењу и страначкој припадности јер како би другачије онда добили:
Кикбокс клуб Бањалука за организацију ноћ шампиона, Пинбал клуб Лакташи и Бициклистички клуб БЛ. Реци ми само какве везе има прњаворски спорт са овим.
Ne bih ti to znao reci, ali je cinjenica da su podsticaji bili ddaleko veci. Da su sad toliki sigurno bi bilo bolje.
svjedok.saradnik32 wrote:А што се тиче подстицаја за пољопривреду , дедер питај ћаћу (наравно ако смијеш) да ли је добио подстицај у 2012. години,
Nije dobio ako nije ispunio propisane uslove. Naravno da ne smijem da ga pitam jer je i on kao i ti ogrezao u SDS :D . Kakva je razlika izmedju Sinise i Tomasa? Ovaj uzme 4 godine po 150 hiljada, a Tomas odjednom. Jel ima razlike? Ko je bolji?


P.S. S obzirom da si spomenuo mog "ćaću" napisacu ti nesto nevezano za ovu temu, ali vezano za tebe i sve vas obojene u ove ili one boje, nema razlike.
Ovi ili oni koji danas drmaju ovom drzavom i koje tako zdusno podrzavate su isti oni koji su poslali moga ćaću i tvoga ćaću, a i mnoge druge ćaće da poginu ili da krvare za njihove interese. Mislim da si jednom prilikom spomenuo da ti je stari poginuo u ratu. Jako mi je zao zbog toga. Ali mi je isto tako zao sto ti, a i mnogi drugi gledate da se uvucete u dupe onima koji su ga poslali tamo da izgubi glavu za njihove milione. To govori o tvojoj, a ne o mojoj pameti. Danas sa njima pijes kafe i jedes rostilje i ne razmisljas da ce sutra ako dodje do sra.nja poslati tebe da dadnes glavu za njihove cigare, njihovu naftu, njihov plin i kojekakve druge mirodjije. Oni te uce cojstvu, junastvu... Rat nije bio zbog granice nego zbog miliona. Oni kojih se pitalo tada pita se i sada jer da nije tako do sada bi nam bilo sve pod konac. Danas, srecom nije rat, ali glupih vojnika ne fali. Najbolji vojnik je glup vojnik.

I necu se vise s tobom natezati i raspravljati. Samo cu za kraj dodati onaj tvoj potpis : Prije nego sto pustis jezik u pogon, provjeri da li ti je mozak ukljucen.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:
vrsta8472 wrote:

Е да када смо већ код те своте, колико се пара издваја из Буџета за чланарину? И које су то користи и бенифиције које општина има од тога?
E to su već pitanja za upućenije, koliko ja to vidim kao neku organizaciju koja promoviše Opštine posebno manje sredine a sve radi razvoja i pokušaja dovlačenja stranih investicija.
Мало сам данас истраживао, мислим да имам доста интересантних података :smt002

Примјер,
Prošle godine je iz budžeta javnih institucija isplaćeno oko 31.500 KM organizatoru manifestacija za izbor najboljih menadžera. Priznanja su dobili i rukovodioci ovih institucija. Više na: https://www.cin.ba/promocija-nacelnika- ... sirotinje/
Image

Image

Image

Image


Ове општине су уплаћивале за организацију избора нај најчелника или менаџера по пар хиљада марака. И од свих њих сакупљено је укупно 31,500КМ

А Прњавор, Службени гласник из 2013-е

Image

Тако да је Прњавор сам дао преко 50.000 КМ за организацију да би начелник добио признање за најначелника итд.

Погледајте само имена тих нагарада. Најначелник деценије :smt005

Овај Праштало је геније, на који начин он извлачи паре. Утицајан је онај који има паре и моћ. Он нема ништа од тога, обичан преварант. Али треба му скинути капу.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Bas se lijepo nasmijah na ove vase ispise, i moram reci da nemaju veze sa vezom, ali tastatura svasta trpi.
Samo je dovoljno reci da za nacelnika Gatarica djela sve govore, i da je on covjek iz naroda, sa sela. I sto je najvaznije, ZIVI i radi u Prnjavoru. Ne u BL, niti BG, vec u Prnjavoru, koji zna kako dise nasa opstina i trudi se da je poboljsa.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Сада нема, а прије три године је имало смисла ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Vas nekolicina ovde samo stvara losu sliku o sebi, i svom odnosu prema Opstini i prvom covjeku. Ja, iskreno vjerujemu pobjedu SDS i ove godine. Nama ne treba obican pijun, vec covjek sa stavom i obrazom kao dr Sinisa Gataric.

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by lejdigaga »

Pokemon wrote:Bas se lijepo nasmijah na ove vase ispise, i moram reci da nemaju veze sa vezom, ali tastatura svasta trpi.
Samo je dovoljno reci da za nacelnika Gatarica djela sve govore, i da je on covjek iz naroda, sa sela. I sto je najvaznije, ZIVI i radi u Prnjavoru. Ne u BL, niti BG, vec u Prnjavoru, koji zna kako dise nasa opstina i trudi se da je poboljsa.
:D :D :D :D I ja sa nesmijah,na ove postove, ali pozitivno.Kakve veze, ovaj tvoj post, ima sa gore navedenim vstinim?
Naravno, obrazlozenja kao i uvijek nigdje.
Samo "najbolji, pravi domacin....i nacelnik" :? :lol: :lol: :lol:

lejdigaga
Posts: 61
Joined: 27.03.2016. 21:58

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by lejdigaga »

Prastalo je inace"dobar prijatelj" Ninka Djurica.... :D :D :D
Da pitamo nekoga iz SDS-a, da li on ima neki ugovor o obavljanju poslova za opstinu?
Evo svjedok ima sigurno saznanja, a i "posten je", pa vjerujem da cemo dobiti odgovor...

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Botići SDSa, zbog takvih kao vi je u narodu nastalo pravilo"" čega se pametan stidi, lud se diči"". Čestitam Vrsta, kad crno na bijelo pokažeš kako se načelnik raskalašno ponašao sa budžetom, i spisako 50 hiljada nizašto. Stvarno treba biti udaren mokrom čarapom po glavi, kao vi botići, pa još ovo i hvalite i veličate.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Праштало и његова Божићна честитка. Ратко младић психопата и отпадника?!

Predrag Prastalo je dodao/la 3 new photos
6. Januar u 12:53 •
BOŽIĆNA ČESTITKA PREDSJEDNIKA EVROPSKOG POKRETA U BIH
http://www.blic.rs/…/pravi-heroji-rata- ... r…/nmg9bc3
Zločinac i monstrum Batko s jedne strane,a Goran Čengić ili Srđan Aleksić s druge strane jasno pokazuju i pobijaju teoriju primitivizma i zaostalih ljudi,koji tvrde da su svi Srbi isti i da su svi Srbi"četnici" i zločinci. Ja jesam to što sam,ali moj svijet i primjer "pravog" Srbina su Goran,Srđan i hiljade sličnih ljudskih karaktera,a ne monstrumi Batko, Mladić i njima slični psihopate i otpadnici, mog, Tvog ili njihovih naroda. Bolesno je tvrditi ako pojedinac,ili njih stotinu ili hiljadu ili desetina hiljada kao što je slučaj ratnih zločina širom BiH 1992-95, ili nedavno u Njemačkoj, gdje su možda čak hiljade arapa-muslimana izbjeglica i azilanata napadali,omalovažavali i silovali žene za Novu godinu, da su cijeli narodi, odnosno religije"genetski"predodređeni da čine zlo i zločine. Bilo tko da nas je stvorio Bog, Priroda, Svemir, druge naprednije civilizacije putem kloniranja ili na bilo koji način da smo stvoreni- stvoreni smo kao individue,kojima je usađeno i dobro i loše u genima,inače ne bismo bili nesavršeni LJUDI, nego savršeni anđeli ili bogovi. Od gena,kulture stepena obrazovanja,odgoja porodice i okruženja ovisi da li će naši karakteri biti negativni ili pozitivni. Siguran sam da je ovaj dunjaluk/svijet prepun mržnje,pakosti i zla,loših karaktera i tempiranih ubica,koji svakog časa mogu ubiti mene,Tebe,nas i to samo jer se drugačije zovemo,molimo i ponašamo. Isto tako ubijeđen sam da je ipak još uvijek više onih,koji su spremni dijeliti ovaj svijet sa mnom,Tobom i njima,koji su drugačiji i bolji od mene,Tebe i njih. Dokle god je bolje i civilizirano u većini u odnosu na loše i primitivno, svjetlo jače od tame, a pozitivni geni nadvladaju one loše osobine u nama, dotle će biti Svijeta i nas običnih smrtnika,mene,Tebe i njih, kojima je ovaj dunjaluk jedna velika proba i ispit zrelosti živjeti i biti ČOVJEK. U to ime, u ime čovječnosti i naše zajedničke budućnosti,mene,Tebe i njih, iako nisam službeno vjernik, svim vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti čestitam i želim ugodno Badnje veče i srećan i blagoslovljen Božić. Svim ostalima,Tebi i njima, bez podjela po religijskoj ili nacionalnoj pripadnosti,Tebi i njima,kojima su misli i duše čiste, kojima su pozitivni i dobronamjerni geni brojniji i aktivniji, želim svu sreću u životu i radu.
Neka nam Božići, Bajrami, Hanuke i svi drugi religijski praznici bude povod i motivacija da se približimo i upoznamo jedni druge,jer tek tada kada se budemo stvarno poznavali i uvažavali naše različitosti, tek tada ćemo iskreno poštovati i uvažavati.
Tek tada će i ova država i ovo društvo, ovaj Svijet imati neku nadu u opstanak i bolju budućnost za sve nas i generacije,kojima ćemo ostaviti ovaj Svijet.
Mir Božji. Hristos se rodi.


Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »

vrsta8472 wrote:
Овај Праштало је геније, на који начин он извлачи паре. Утицајан је онај који има паре и моћ. Он нема ништа од тога, обичан преварант. Али треба му скинути капу.
Погледај кад Прашталу истиче мандат ако си толико фасциниран њиме па му преотми ту позицију и коначно се једном ухљеби и буди неки функционер да не лапрдаш узалуд по форуму!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Svedoče, ništa nije uzaludno. A Forum je meni hobi.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
1389
Posts: 52
Joined: 03.02.2015. 12:24

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by 1389 »

Magyar wrote:
P.S. S obzirom da si spomenuo mog "ćaću" napisacu ti nesto nevezano za ovu temu, ali vezano za tebe i sve vas obojene u ove ili one boje, nema razlike.
Ovi ili oni koji danas drmaju ovom drzavom i koje tako zdusno podrzavate su isti oni koji su poslali moga ćaću i tvoga ćaću, a i mnoge druge ćaće da poginu ili da krvare za njihove interese. Mislim da si jednom prilikom spomenuo da ti je stari poginuo u ratu. Jako mi je zao zbog toga. Ali mi je isto tako zao sto ti, a i mnogi drugi gledate da se uvucete u dupe onima koji su ga poslali tamo da izgubi glavu za njihove milione. To govori o tvojoj, a ne o mojoj pameti. Danas sa njima pijes kafe i jedes rostilje i ne razmisljas da ce sutra ako dodje do sra.nja poslati tebe da dadnes glavu za njihove cigare, njihovu naftu, njihov plin i kojekakve druge mirodjije. Oni te uce cojstvu, junastvu... Rat nije bio zbog granice nego zbog miliona. Oni kojih se pitalo tada pita se i sada jer da nije tako do sada bi nam bilo sve pod konac. Danas, srecom nije rat, ali glupih vojnika ne fali. Najbolji vojnik je glup vojnik.

I necu se vise s tobom natezati i raspravljati. Samo cu za kraj dodati onaj tvoj potpis : Prije nego sto pustis jezik u pogon, provjeri da li ti je mozak ukljucen.
:smt024 :smt023

Objasnio je covjek neke stvari, a vi i dalje glumite spasioce Republike Srpske! Republiku Srpsku je stvorio narod i samo narod, a ne neke politicke stranke i frakcije!
Gde bi bili Srbi sada, da je plana, mnogo rada,
ali to nas redom smara,kao strah od rezultata.
Mnogo nam je briga draža,stara kao naša rasa,
da komšiji crkne krava,da nam svima prazna štala

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Evropski pokret u BiH: “Kurčeva davorija” ili “Pičkin dim”

Vjerovatna da postoji milion primjera u ovdašnjoj društvenoj zbilji, koji zorno ilustriraju besmislenost kao društvenu vrijednost. Za takve društvene tvorevine narod ima slikovite kvalifikacije, pomalo vulgarne ali pojednostavljeno precizne i tačne: “Kurčeva davorija” ili “Pičkin dim”.
Pojašnjenja radi;
vukajlija.com;
1. “Kurčeve davorije“ – Kratka jezička konstrukcija koja služi za naglašavanje upitnih formi koje bi se u normalnim okolnostima mogle protumačiti kao isuviše blage. Direktan udarac kramponom u cjevanicu usljed propasti nečijeg dijela, radnje ili bar pokušaja.
Vapaj gistro saosjećanja pretočen u vulgarne riječi koje ne prestavljaju uvredu, više nekakav oblik saučešća prema situaciji u kojoj se neko nalazi. Ne toliki produkt zdravorazuma i volje koliko spontanosti i afekta.2. “Pičkin dim” – Slovo O u azbuci dimnih signala sjevernoameričkih Indijanaca. Trivijalno dostignuće. Zadatak ili prepreka koju je vrlo lahko savladati. Nasuprot brojnim nagađanjima, pravi pičkin dim ne postoji, a porijeklo riječi najvjerovatnije predstavlja vezivanje prvog dijela složenice, (to još uvijek niko nije definisao!) – pička koji označava slabića, i dima koji i inače ne predstavlja nikakvu prepreku.Kontekstualno, sve prethodno napisano odnosi se na ovdašnji nevladin sektor sa naglaskom na “poduzetničke” projekte “potrošenih” političara, koji su vlastiti egzistencionalizam zaokružili međunarodnim novcima prodajući nam “Muda pod bubrege”.
Značenje: prevariti nekoga davši mu nešto bezvrijedno ili manje vrijedno pod krinkom vrjednijeg.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ja sam siguran da ce nacelnik Gataric i SDS da dobiju povjerenje granjana jer su uradili dosta i nema razloga da bude drugacije. A opozicije i nema.

Bones
Posts: 12
Joined: 29.01.2015. 16:05

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Bones »

ПОЗДРАВ ФОРУМАШИ
Досадило ми је да слушам више прозивке и бљувотине неких форумаша те овом приликом желим да се представим свима, мада је тема погрешна (опростиће те ми надам се ).
Зовем се Даријо Черековић рођен сам 9 априла 1989 године у Бањој Луци.Живим у најљепшем селу општине Прњавор, Горњим Вијачанима, основну школу сам похађао у Г. Вијачанима (до 4 разреда ) даље наставио у Старој Дубрави (Укрина), средњу школу завршио у Бања Луци IV степен Ветеринарски техничар. Након завршетка средње школе (3 дан по завршетку) запошљавам се у АД. Вет Станицу Прњавор и ту радим до 2011 године, када постајем Секретар ОО СДС Прњавор (ту функцију вршим и данас). Питате се одкуд ми информације?! Е па овако: Мој досадашњи кратки али богати живот везан је за рад са људима. Осам година сам провео путујући свакодневно возом на релацији БЛ- Г. Вијачани и обрнуто(од своје 11 године сам тренирао фудбал у Бањалучком,, Жељи'', а од 15 г. креће средњошколско образовање).Ко од вас није путовао возом требао би под хитно, поготво такозваним ,, БРЗИМ ВОЗОМ'' Загреб - Сарајево. Ту сам стекао многа пријатељства, са људима из цијеле бивше Југе, како са обичним, тако и са учитељима, професорима , магистрима, чак и са неким докторима са универзитета. Како сам већ навео од 19 г. сам почео да радим у струци као Ветеринарски техничар (познајем општину уздуж и попријеко :) ) Поред фудбала сам тренирао и атлетику код нашег ,, КИВИЈА'' у АК Прњавор http://prnjavor.info/?go=news&subaction ... 1190366539 и у АК Бањалука из Бања Луке(због повреде и операције подкољеничне кости ,, os tiba'' престајем се бавити атлетиком) , од 2008 везан сам и за карете учествовао сам у организацији два ,, Ђурђевданска Купа Нација'' . А сад што се тиче политичког ангажмана симпатизер сам СДС-а тако рећи од рођења :D , од 2004. године, члан странке од 2008. године предсједник МО Г . Вијачани, 2010 године мој МО је један од 10 мјесних одбора који је добио признање за константно добре резултате од настанка вишепартиског система . Добитник сам и личног признања од предсједника г. Младена Босића за предан раду странци (мада незаслужено, постоје људи који су више дали за СДС од мене :| ). Носилац сам интернет кампање СДС-а за локалне изборе 2012.године (овим путем се јавно извињавам Огњену)
Мој nick Bones

Толико о мени .
Много сам научио на овом форуму и молио бих ове старије колеге да ме не вријеђају, да не користе ријечи типа ,, ЗЕЛЕН СИ, СИРОВ СИ итд.'' јер мислим да сам до сада доказао да се са сваким смијем ухватити у коштац(што се тиче политике) немам ораха у џеповима.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

vrsta8472 wrote:Праштало и његова Божићна честитка. Ратко младић психопата и отпадника?!

Predrag Prastalo je dodao/la 3 new photos
6. Januar u 12:53 •
BOŽIĆNA ČESTITKA PREDSJEDNIKA EVROPSKOG POKRETA U BIH
http://www.blic.rs/…/pravi-heroji-rata- ... r…/nmg9bc3
Zločinac i monstrum Batko s jedne strane,a Goran Čengić ili Srđan Aleksić s druge strane jasno pokazuju i pobijaju teoriju primitivizma i zaostalih ljudi,koji tvrde da su svi Srbi isti i da su svi Srbi"četnici" i zločinci. Ja jesam to što sam,ali moj svijet i primjer "pravog" Srbina su Goran,Srđan i hiljade sličnih ljudskih karaktera,a ne monstrumi Batko, Mladić i njima slični psihopate i otpadnici, mog, Tvog ili njihovih naroda. Bolesno je tvrditi ako pojedinac,ili njih stotinu ili hiljadu ili desetina hiljada kao što je slučaj ratnih zločina širom BiH 1992-95, ili nedavno u Njemačkoj, gdje su možda čak hiljade arapa-muslimana izbjeglica i azilanata napadali,omalovažavali i silovali žene za Novu godinu, da su cijeli narodi, odnosno religije"genetski"predodređeni da čine zlo i zločine. Bilo tko da nas je stvorio Bog, Priroda, Svemir, druge naprednije civilizacije putem kloniranja ili na bilo koji način da smo stvoreni- stvoreni smo kao individue,kojima je usađeno i dobro i loše u genima,inače ne bismo bili nesavršeni LJUDI, nego savršeni anđeli ili bogovi. Od gena,kulture stepena obrazovanja,odgoja porodice i okruženja ovisi da li će naši karakteri biti negativni ili pozitivni. Siguran sam da je ovaj dunjaluk/svijet prepun mržnje,pakosti i zla,loših karaktera i tempiranih ubica,koji svakog časa mogu ubiti mene,Tebe,nas i to samo jer se drugačije zovemo,molimo i ponašamo. Isto tako ubijeđen sam da je ipak još uvijek više onih,koji su spremni dijeliti ovaj svijet sa mnom,Tobom i njima,koji su drugačiji i bolji od mene,Tebe i njih. Dokle god je bolje i civilizirano u većini u odnosu na loše i primitivno, svjetlo jače od tame, a pozitivni geni nadvladaju one loše osobine u nama, dotle će biti Svijeta i nas običnih smrtnika,mene,Tebe i njih, kojima je ovaj dunjaluk jedna velika proba i ispit zrelosti živjeti i biti ČOVJEK. U to ime, u ime čovječnosti i naše zajedničke budućnosti,mene,Tebe i njih, iako nisam službeno vjernik, svim vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti čestitam i želim ugodno Badnje veče i srećan i blagoslovljen Božić. Svim ostalima,Tebi i njima, bez podjela po religijskoj ili nacionalnoj pripadnosti,Tebi i njima,kojima su misli i duše čiste, kojima su pozitivni i dobronamjerni geni brojniji i aktivniji, želim svu sreću u životu i radu.
Neka nam Božići, Bajrami, Hanuke i svi drugi religijski praznici bude povod i motivacija da se približimo i upoznamo jedni druge,jer tek tada kada se budemo stvarno poznavali i uvažavali naše različitosti, tek tada ćemo iskreno poštovati i uvažavati.
Tek tada će i ova država i ovo društvo, ovaj Svijet imati neku nadu u opstanak i bolju budućnost za sve nas i generacije,kojima ćemo ostaviti ovaj Svijet.Ova čestitka Evropskog pokreta i ove derikože Praštala najbolje govori o kakvim se hohštaplerima radi. On zove Mladića generala psihopatom i otpadnikom. U čije ime i u ime kog naroda on ovog istog generala pokušava odvojiti od naroda iz kojeg je potekao. General je već našao svoje mjesto u istoriji, kao jedan od najčestitijih i najčasnijih kojeg je rodila majka Srpkinja. Tužno je što naš načelnik ima saradnju i finansira iz budžeta, tog istog Praštala i njegov pokret, koji blati najčasnije naše ime. Da nije bilo tog Mladića, ko zna gdje bi mi bili danas. Ako ništa drugo, iz poštovanja prema onome što je učinio za sve nas, red je otkazati svaku saradnju sa ovim Evropskim pokretom, jer ne treba da mu dajemo naše pare da radi protiv nas i uvlači se u guzicu evropljanima. Ali Siniši i Borki je milo i drago ono parče papira što su dobili, a čast i dostojanstvo za njih ne postoji.
Mir Božji. Hristos se rodi.


Ova čestitka Evropskog pokreta i ove derikože Praštala najbolje govori o kakvim se hohštaplerima radi. On zove Mladića generala psihopatom i otpadnikom. U čije ime i u ime kog naroda on ovog istog generala pokušava odvojiti od naroda iz kojeg je potekao. General je već našao svoje mjesto u istoriji, kao jedan od najčestitijih i najčasnijih kojeg je rodila majka Srpkinja. Tužno je što naš načelnik ima saradnju i finansira iz budžeta, tog istog Praštala i njegov pokret, koji blati najčasnije naše ime. Da nije bilo tog Mladića, ko zna gdje bi mi bili danas. Ako ništa drugo, iz poštovanja prema onome što je učinio za sve nas, red je otkazati svaku saradnju sa ovim Evropskim pokretom, jer ne treba da mu dajemo naše pare da radi protiv nas i uvlači se u guzicu evropljanima. Ali Siniši i Borki je milo i drago ono parče papira što su dobili, a čast i dostojanstvo za njih ne postoji.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

100 000 кликова од када је овај нови стари форум прорадио. Да нисмо имали оне егзибиције са новим форумом било би сигурно милион кликова на овој теми.

Image

Цака је у томе што је свима незванична информација интересантнија од оне званичне, која је штура и углавном само врх леденог бријега.

Ово је изборна година, када је форум свима много инетерсантнији него када није. Ваљда ћемо стићи до 100 000 000 кликова до октобра. И то ће бити рекорд, од када постоји форум.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Ne znam Vrsta zašto se uopšte zašto je bila potrebna ta egzibicija?? Mene lično je otjerala sa foruma. :?:

Čudi me samo zašto je lokalna politika mnogo mnogo zanimljivija i posjećenija od Republičke na forumu. :roll: :roll:

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

A bas je zanimljivo da je tema NACELNIK najposjecenija. :) kao sto sam ranije vec naveo, evo jos jedna promocija koju nacelnik Gataric radi, promovise portal. Malo sutra bi bilo i 100 klikova :smt006 :smt006 hvala nacelnice, najbolji si i najskromniji.

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

Dobro veče svima, a naročito ovim botićima SDSa. Njima hoću posebno da čestitam na obrazu, jer se ne udostojiše ni jedne jedine riječi da izgovore i osude ovog Praštala i Evrpski pokret, zbog toga što je Ratka Mladića nazvao psihopatom i otpadnikom našeg naroda. Izgleda da je samo i jedino važno da je Gatarić dobio te nagrade, a po kojoj cijeni, to je najmanje važno. Nemojte nigdje i nikad govoriti da ste mi vi kao neki stvaraoci Republike Srpske. Guzica vam je davno probušena radi malo vlasti, a obraz nikad niste ni imali. :lol:

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

A vidiš li ti Blek uvrede koje ti bljuješ!? Ja kad pročitam tvoje postove ponekad zaista ne mogu povjerovati da je to ljudsko biće moglo da napiše.

Locked