Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

tetrapak
Posts: 12
Joined: 10.08.2016. 00:44

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tetrapak »

Image

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: RE: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

cocacola wrote:Izmedju ostalog nacelnik je naveo i ovo da je uradio, da voli da se kiti tudjim perjem, jos jedan dokaz .Image
Muzej, vidim zakitili se gradski oci sa tuđim perjem.
Mladi i vrijedni gospodin Topić je čekao i čekao prostoriju ali nije bilo sluha. Radio je vrijedno i skupljao ekaponate, sam ih otkupljivao i čuvao
Bum evo izbora evo i prostorija.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Prije rata, sva Bosanska Krajina je imala jedan regionalni muzej u Bl koji je nakon rata prerastao u Muzej RS. Zavičajni muzej u Gradišci je predviđen za opštine Srbac, Prnjavor, Gradišku, Dubicu i Laktaše.
Prnjavoru nije potreban muzej već spomen soba za poginule borce i etnografska postavka za nošnje naroda iz ovog kraja sa par materijalnih artefakata. Ovo jefino ima veze sa Gatarićevom "grandioznošću" - bitni je da mi imamo muzej a što nam je u krugu od 400 metara od centra grada ruglo u vidu odlagališta otpada na prostoru nekadašnje Standardove pilane ili neasfaltirane ulice, ili neuređeno gradsko groblje - to nije važno. Važno je da je Gatarić otvorio i da se slikao.

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Želiš da kažeš da je ovo predizborni trik, skupljanje glasova, opravdanje plate direktora ?!?

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Želim da kažem da je ovo okolo gladac a unutra jadac - kao i sve kod Gatarića. Nepotrebno reklamiranje. Nemamo osnovnih stvari a otvaramo nešto tako uzvišeno kao što je muzej. Mislim da su nam neke stvari trenutno ipak potrebnije.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Siniša je pobednik, jer su razumni ljudi stali uz SDS i načelnika!
Činjenica koju će pre ili kasnije morati da prihvati i razularena komponenta ovog portala.
Potonuli ste u lažima, a spasilačke ekipe zakazale :wink:

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Što je babi milo, to joj se i snilo. Još se nije počešljala a selo gori. :-)

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Ajd vi jos malo se izgotivite na tom vasem skupu sutra vece, pa onda polako pakovanje.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Nije mi toliko krivo što sam banovan na 24 sata nego što su mi postovi izbrisani. Toliko o tome. Činjenica je da uskoro idete u opoziciju sa 6-7 odbornika. To je surova realnost i to sprečiti ne možete. Skupite se sutra da poslednji put vidite iskreno se nadam punu salu jer je to poslednji put da ćete pod svojom stranačkom zastavom videti toliki broj ljudi na jednom mestu.
Last edited by Debeli_Shef on 29.09.2016. 17:16, edited 1 time in total.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

У пензији си ти Змијоглави да дајеш сертификате за фалисфикате... 8)

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Profesore,što starija sve zrelija,kao žuta dunja na ormaru.Malo se konroliraj, ne izlijeći sa budalaštinama.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Narodu je dosta lazi i prevara, zato ce SDS pobjediti.Mali Tomas je vec imao priliku da pokazebsta zna, i pao je ispit. Zato ce narod da glasa za nacelnika Gatarica i SDS.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Pa Sinisa 3 godine i 10 mjeseci nije ni izlazio na ispit, sad se nesto sticao dva mjeseca pred izbore. Ali dobro ipak je diplomirao sa onaj riblji kotlic. Vidi to narod i sve glasnije negoduje.

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Их, народу је доста лажи и превара?! Народу никад није доста лажи и превара. Никада. Окрени се око себе и погледај шта си све стекао. А онда размисли шта си то радио да би то све стечено имао. Ни ознојио се ниси.
Каже се побиједити, а не побједити.
Е мој Пикаћу.
Министре.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »



Код најбољег начелника притисак 130 са 80, да мени онаква докторица мјери притисак био би 80 са 130 8)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Samo za društvo u ćošku :


User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Covjek dotrcao i pritisak da izmjeri, jel i to dobro djelo koje je uradio za ovu opstinu???

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Darko Tomaš me po prvi put oduševio večerašnjim nastupom na K3.Bravo Drakec !Rzgovjetno,argumentovano,smireno i uvjerljivo predstavljanje sebe kao budućeg načelnika.

:smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 :smt038 Večeras sam više nego sigurna da je Tomaš novi načelnik od 03. 010 idućeg mjeseca.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by novonovak »

svraka wrote:Их, народу је доста лажи и превара?! Народу никад није доста лажи и превара. Никада. Окрени се око себе и погледај шта си све стекао. А онда размисли шта си то радио да би то све стечено имао. Ни ознојио се ниси.
Каже се побиједити, а не побједити.
Е мој Пикаћу.
Министре.
:smt023
Inace, ne cekiram citavu listu za odbornike. Biram. Da si na listi SNSD bio bi Svraka medju onima koji ce dobiti moj glas!

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Vi iz SDS osim što lažete, vi ste i nepismeni - sa NEDJELIMA za Prnjavor smo već imali posla, više nam ne trebaju, hvala, doviđenja.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

E moj profesore vidio tebe pa mu se pogled zaledio, Haha, nisam znao da mislis o sebi da si strah i trepet. Meni ovako vise licis na cirkuzanta, nego na nekog od koga se ledi pogled.

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Gospodo pokupite svoju mašineriju, kamione i bagere i sredite one kozmetičke popravke grada prije izborne tišine.
Nema smisla da ostavljate nekom drugo svoje nezavršene poslove.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

I ono što je važnije, da nam se Gstarić javno obaveže da će ostaviti čist račun Tomašu, bez faktura koje nisu plaćene. Da ne bude kao 2008. pola godine fakture iz ladice izlazile.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Tako ce i biti. Odakle se odjednom stvorio novac za sve ovo sto radi. Madjionicar pljesnu prstima, novac poce padati s neba, jel?

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Реко је Дарко синоћ да хећим понесе теку са дужницима, да не треба њему да оставља, :)
Ne diraj lava kada spava.....

Locked