Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

MODERATOR: POST JE OBRISAN ZBOG UVREDA I NEMA VEZE SA TEMOM!!!! JAVNA OPOMENA ZA BAN!!!
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Uhhhh, teške riječi. Kod vas sve nešto vezano za životinje - da profesionalna deformacija nije prešla sa načelnika i na vas, pošto on upravlja i bavi se sa životinjama, mislim čovjek je veterinar.
Narod je prepoznao Darkinu viziju Prnjavora. Zato ga i podržava. Ta vizija isključuje bahat odnos prema radnicima, preduzetnicima, političkim neistomišljenicima, predstavnicuma institucija Repzbluke Srpske, itd..., isključuje pokretanje sudskih postupaka o trošku građana za lične ratove i promocije, isključuje kumovsko-rođačke-jaranske dilove sa narodnim parama, ustupanje sredstava i imovine svih građana intimnim prijateljima, lažno predstavljanje i kićenje tuđim perjem itd.... a što smo sve imali priluke da vidimo, isključuje smanjenje stipendija studentima, podsticaja poljoprivrednicima, sredstava boračkim kategorijama i sportskim klubovima, isključuje povećanje budžetske rezerve za zadovoljenje ličnih hirova u vidu kupovine plakata sa prefiksom "naj"....
Darkina vizija jeste normalan Prnjavor povezan sa Banjalukom autoputem, sa razvijenom poslovnom zonom u kome će moći da rade svi a ne samo politički istomišljenici, Prnjavor sa optimalnom infrastrukturom koja podrazumijeva svaku ulicu asfaktiranu i sa uključenom rasvjetom, bez pasa lutalica oko kontejnera, sa trotoarima i pješačkim stazama, igraluštima za djecu....
GLSAJMO ZA BUDUĆNOST-DARKO TOMAŠ

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

Da ali će Darko samo otvoriti vrata nekima koji će nas "za naše dobro" osiromašiti. Kao sistem poveznih posuda,trenutno ćemo njima podignuti nivo ali ćemo se sa njima sigurno brzo isprazniti i presušiti
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Demagozi - molim vas nemojte samo vi da nas branite. Kako se samo vi brinete za narod, imali smo prilike da vidimo u prethodne 4 godine a posebno od 1991-2008. Vi znate šta će Darko uraditi, bilo bi smješno da nije žalosno.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Danaa se otvara novi Elektro, idete li na slikanje ? :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

Da li se sa novim objektom mijenja i djelatnost firme?
Logično je da bude ugostiteljski koliko konobara radi u njemu
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by novonovak »

Narod je prepoznao Darkinu viziju Prnjavora. Zato ga i podržava. Ta vizija isključuje bahat odnos prema radnicima, preduzetnicima, političkim neistomišljenicima, predstavnicuma institucija Repzbluke Srpske, itd..., isključuje pokretanje sudskih postupaka o trošku građana za lične ratove i promocije, isključuje kumovsko-rođačke-jaranske dilove sa narodnim parama, ustupanje sredstava i imovine svih građana intimnim prijateljima, lažno predstavljanje i kićenje tuđim perjem itd.... a što smo sve imali priluke da vidimo, isključuje smanjenje stipendija studentima, podsticaja poljoprivrednicima, sredstava boračkim kategorijama i sportskim klubovima, isključuje povećanje budžetske rezerve za zadovoljenje ličnih hirova u vidu kupovine plakata sa prefiksom "naj"....
Darkina vizija jeste normalan Prnjavor povezan sa Banjalukom autoputem, sa razvijenom poslovnom zonom u kome će moći da rade svi a ne samo politički istomišljenici, Prnjavor sa optimalnom infrastrukturom koja podrazumijeva svaku ulicu asfaktiranu i sa uključenom rasvjetom, bez pasa lutalica oko kontejnera, sa trotoarima i pješačkim stazama, igraluštima za djecu....
GLSAJMO ZA BUDUĆNOST-DARKO TOMAŠ
On je čovjek koji nas nije iznevjerio i prevario, zato i zaslužuje naše poštovanje.
To je TO, ni sta dodati ni oduzeti!

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

Eto...i vi se ljutite kada načelnik kaže da Prnjavoru treba kultura...nepoznavanje Ilijade totalno i još tumačite kao vrijedjanje. Treba nama muzej a za neke povratak u srednju pod uslovom da nije kupljena :smt005
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Narocito treba onim koji primaju platu po osnovi muzeja, a pri tom neznaju ni sta rade ni zasto platu primaju.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ljudi koji je ovo jad, auto sa razglasom se voza i reklamira SDS,kao da smo cigani.Mene je vec sramota i komentirati.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Eno ga vozi se kroz sumu prema radunjevcu,ovako je samo Hitler radio.Nebi me iznenadilo da zacujem bubnjara kako vice:"daje se na znanje....". Jad...Jad...Jad.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Ovdje je kao Hutler a u Banjaluci Stevandić i Radojičić se tako reklamiraju mjesec dana. Oni mogu a ovdje ne. Licemjeri

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

neozbiljan wrote:Ovdje je kao Hutler a u Banjaluci Stevandić i Radojičić se tako reklamiraju mjesec dana. Oni mogu a ovdje ne. Licemjeri
Ne lazi!!!
Ne diraj lava kada spava.....

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Nastavnice otiđi u Bl pa ćeš vidjeti.

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

Hahaha i obučeni su u crveno i imaju slatke crvene šeširiće. Dražesno
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Како добро одрађена улица Вида Њежића, чак и расвјета лед. Супер. Похвале за црног хећима. Битно да се воза камион са ликом шаренке и доктора. Катастрофа.

ДАРКО ТОМАШ ДО ПОБЈЕДЕ ДЕФИНИТИВНО А ТО ЋЕ СЕ ВЕЧЕРАС ДОКАЗАТИ НА СКУПОВИМА!!!!
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ćuti setro jezik pregrizla.U ulici Vida Nježića još nije zamirtisao katran.Dabogda i da zamiriše,noćas je izborna šutnja,vrijeme za slikanje prošlo, a ja okitila ulicu kao da se udajem.Sutra je radni dan na buvljaku, pa katran sigurno ne ide.
Moram javiti Darki da ostavi teke i onako će sve ovo morati plaćati kao što je plaćao i 2008.
Ti si ptica zloslutnica, a ja zmija otrovnica.Izgleda da nemamo prirodni neprijatelja i da smo izvan prehrambenog lanaca.
Moram priznati da i ja palacam previše iz svoje rupe,aman će mi i vodu isključiti.Nisam nikako konsruktivna i kompatibilna u ovoj našoj barai.
Ko ' to muti bistru vodu,ej more....
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Sad se svecana odijela oblace krecu na miting, da se medjusobno ispozdravljaju. Prnjavor krece u bolju buducnost, a oni postaju dio proslosti.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jadno,podsjetili ste me na ono vrijeme kad su u grad dolazili cigani sa meckom koja igra ,zvucnici,na kombiju malo najave malo muzike.Sad ste stvarno pokazali koliko ste zaostali,kod vas je stvarno tesko biti neutralan,ko ovo vidi taj glasa za vase protivnike.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
mirabell
Posts: 162
Joined: 19.11.2007. 16:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mirabell »

Vladan wrote: Ta vizija isključuje bahat odnos prema radnicima, preduzetnicima, političkim neistomišljenicima, predstavnicuma institucija Repzbluke Srpske, itd..., isključuje pokretanje sudskih postupaka o trošku građana za lične ratove i promocije, isključuje kumovsko-rođačke-jaranske dilove sa narodnim parama, ustupanje sredstava i imovine svih građana intimnim prijateljima, lažno predstavljanje i kićenje tuđim perjem itd.... a što smo sve imali priluke da vidimo, isključuje smanjenje stipendija studentima, podsticaja poljoprivrednicima, sredstava boračkim kategorijama i sportskim klubovima, isključuje povećanje budžetske rezerve za zadovoljenje ličnih hirova u vidu kupovine plakata sa prefiksom "naj"....
Darkina vizija jeste normalan Prnjavor povezan sa Banjalukom autoputem, sa razvijenom poslovnom zonom u kome će moći da rade svi a ne samo politički istomišljenici, Prnjavor sa optimalnom infrastrukturom koja podrazumijeva svaku ulicu asfaktiranu i sa uključenom rasvjetom, bez pasa lutalica oko kontejnera, sa trotoarima i pješačkim stazama, igraluštima za djecu....
Ima l' išta lakše neg' obećati—Vladane ti kao poznavalac Balaševića i starih narodnih morati ćeš se složiti sa mnom
... govori tiho i nosi psa sa sobom...

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Чујем да од сутра нема више асфалта на тржишту?!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sve mi je jasno ali nikako da shvatim zasto se naj bolji ne uslika kraj novog potisnog voda,sve gotovo osim slika,a i ja zalud spremio traktore da blokiram put. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Jadno,podsjetili ste me na ono vrijeme kad su u grad dolazili cigani sa meckom koja igra ,zvucnici,na kombiju malo najave malo muzike.Sad ste stvarno pokazali koliko ste zaostali,kod vas je stvarno tesko biti neutralan,ko ovo vidi taj glasa za vase protivnike.
I ti puno pamtiš.Narod voli da ga se laže,da se na više načina zakljlučiti.Nemanja u Prnjvoru istu priču priča već pola ljudskog vijeka, i nekima nije dosadio.Vole da ga čuju više nego Patrijaraha,o Episkopima i Vladikama i da ne pričam.
Nema ni u Štrpcima,više asvalata kako je nekad bilo,.propalo brate, propalo.treba ovaj ratni i poratni asvalt preoratri pa postaviti drugi.
Nisu svi isti, ti sve gledaš kroz SDS ,stara ljubav zaborava nema.Vidiš kolko su prevaziđeni u kamapanji, igraju se mečke Cigana.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »


Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Načelnik dr Sinisa Gataric je dokazao da je najbolje rješenje za gradjane opstine Prnjavor, a to su dokazali vecerasnjim dolazkom i fenomenalnom energijom na završnom mitingu sami gradjani. Oni su rekli da im ne treba krvavi nivac Milorada Dodika i njegovih poslusnika oni znaju sami da stvore novac sa svojih 10 prsta. Sinisa Apsolutni pobednik!

Locked