Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Nezvanični rezultati
SDS = 9 odbornika
SNSD = 6 odbornnika
SRS dr Vojislav Šešelj =2 odbornika
SRS = 2 odbornika
DP = 2 odbornika
SPRS =2 odobornika
Pokret za Prnjavor =2 +1
PDP =2 odbornika
DNS =1 odbornik
Nacionalne manjine Deket -odbornik
..................................................ukupno 29 odbornika
Moja progonoza SDSu 8-10 i SNSD 6-8 pokazala se približno tačna.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

[quote="sasabrkic"]Izbrisano zbog uvredljivog sadrzaja[/quote]
Ovo je za moderatora i banovanje.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Meni je ziista zadovoljstvo polemisati sa Sašombrkićem on mi se neobično dopada kao sagovornik, ali mi se obraća sa nepotrebnom dozom srdzbe i bijesa prema meni, koju ne poznaje, niti ja poznajem njega,jer ovakav emotivni stres koji je kod njega prisutana nepoznat je u politici.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sagittarius_rex »

Pozdrav za komunjare, nikad više nećete vladati...bar dok sam ja ovdje, a biću..;)

>>>---------------------->>>

User avatar
pat
Posts: 228
Joined: 06.04.2009. 18:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by pat »

Nacionalne manjine koje su podržale SDS sada uživaju uz pjesme malog knindže. :smt005

User avatar
sagittarius_rex
Posts: 475
Joined: 15.12.2008. 12:17
Location: TUI

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sagittarius_rex »

Očito se se pronašao u pjesmi...i na slikama ovim..:D....

Pa pazi...bolje pjeva Baja od Lemija..;)
>>>---------------------->>>

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sasabrkic »

ZMIJA wrote:Meni je ziista zadovoljstvo polemisati sa Sašombrkićem on mi se neobično dopada kao sagovornik, ali mi se obraća sa nepotrebnom dozom srdzbe i bijesa prema meni, koju ne poznaje, niti ja poznajem njega,jer ovakav emotivni stres koji je kod njega prisutana nepoznat je u politici.
:) Jako te dobro poznajem...a o emotivnom stresu bi nam bar ti mogao držati predavanje, s obzirom da imaš lično iskustvo od prošle sedmice (kad te lažov drago isprdnuo iz bulje) a i od sinoć :smt006

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

On je mene kako ti kažeš isprdnuo iz bulje malo ranije, ako već hoćeš da da razgovaram na tvom nivou ,jer ja nisam primitivna osoba poput tebe, naravno ,a u politici uvjek je neko nekome u bulji, kako ti kažeš, jer to je naprosto zakonitost, i nesvatljivo mi je da ti jedino vidiš mene kako virim iz nečije, kako ti kažeš bulje, a n vidiš nikoga više ,jeli to o meni što ja njega satalno češem po toj bulji, ovdje na forumu, ili si ti obični daltonista, i kako kažeš da me dobro poznaješ, da mi možda nisi brat, ili kum kad si tako siguran u moj identitet, i neobično se osjećaš sretnim što možeš zaštićen nikom pljuvati po meni i vrijeđati me svojim primitivizmom, pa da te moderator malo malo zbog tog banuje .
Sale ja sm se naprosto zaljubila u tebe :smt005 :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sasabrkic »

Zmijo, nisi ti kriv što misliš da si pametan :lol:
:smt078

Misliš isto kao drago, otud se i ne možete očima gledati, za vas je i ovih 3895 glasova razlike greška naroda i primitivizam. Pojma nemate kako ste umrli kao stranka u našem Prnjavoru... A ti udri dalje po svom slobodno i crkni umirući uzalud...

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

sasabrkic wrote:Zmijo, nisi ti kriv što misliš da si pametan :lol:
Ne da sam pametna, već pripametna kako ti kažeš. :smt003 :smt003
sasabrkic wrote:Misliš isto kao drago, otud se i ne možete očima gledati, za vas je i ovih 3895 glasova razlike greška naroda i primitivizam. Pojma nemate kako ste umrli kao stranka u našem Prnjavoru... A ti udri dalje po svom slobodno i crkni umirući uzalud...
:lol: :lol: :lol: Sale, Sale šaldziojo jedna,zamjenjuješ teze,kad ne smiješ da vrijeđaš, a nisi spreman argumentovano da raspravljaš sa mnom na određenu temu,nazivaš narod primitivnim i nekom greškom, nekog takvog primitivizma, jesi li uopšte svjestan šta pričš ,bez obzira što si jedan primitivni navijač stranke dobrih domaćina.
Niti smo umrli niti ćemo umrijeti,i SNSD a će postojati ništa manje nego što postoji SDS, i nemoj da se gubiš brkajući te lončiće jer ,jer ti se ne razumiješ u politiku ,jer da se razumiješ ne bi lupao gluposti i ja ovo opet s tobom polemišem samo iz jedenog razloga što mi se dopadaš i što sam te begenisala :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
sasabrkic
Posts: 82
Joined: 30.05.2012. 11:01

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by sasabrkic »

Argumentovano raspravljam samo sa onima koji imaju argumente (ne sa poltronima propalih političara) a o zamjeni teza ti nemoj ništa pričati ili pročitaj (ne listaj) nekog komplikovanijeg štiva pa razmisli o interpunkciji i kako to mijenja značenje rečenice...
Svi argumenti kojim si nas smarao na forumu svo ovo vrijeme su bili toliko jaki da su provaljeni u narodu kao i Ovaj Tvoj Nosilac Guzice,ali ti, ti si odličan političar pa ćeš se snaći za izgovor u svojoj glavi. Isto onoliko koliko je i Nosač Guzice u kojoj se Nalaziš sinoć praktično optužio Nekog ko sjedi u Banja Luci a ne sebe za izbornu Propast zbog koje će biti napucan u bulju od strane Direktora Heliodroma RS. Nije vam problem slagati narod jer u vašim glavama stoji mehanizam koji se prilagođava svemu pa i tome da sami sebe slažete... Btw, neki to zovu bolest..
Ovaj put narod nije ni trena posumnjao ko je ko i šta je šta, nije Tvoj Nosilac Guzice stigao nalagati i naobećavati i ispletkariti da bi pobijedio. Ti njegove laži i gluposti zoveš vratolomijama i političkom sposobnošću, njegovo trčkaranje iz stranke u stranku zoveš političkim iskustvom, itd itd. 10000 naših sugrađana ne misli tako....

i znaš šta još, u pravu si, ne razumijem se u politiku, jer tu politiku koju vi vodite neće,još malo, niko razumjeti.... Ponosim se tim što je ne razumijem i što nisam političar niti ću kad biti!!!!!
A šta ćeš onda, hoćeš i ti u neku drugu stranku,kao idol tvoj? hoćeš li i dalje braniti Nosača Guzice kad ode u neku 5u stranku??? Ili si ti ovdje na forumu u stvari na braniku otadžbine, one koju SDS nije odbranio, nego tvoj Direktor Heliodroma...
S.rem vam se u politiku..... :smt006

Na koga ja gubim vrijeme....

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Idi Saša i ne okreći se sine,i ako se u nešto ne razumiješ nisi se trebao, ni hvatati u kolo koje igrati neznaš,i ja ako čeznem za tvojom razboritošću,tvojom mudrošću, gdje sam računala da mi osvježiš moj zaprljani hard disk,ostajem tužna i usamljena zbog tvoje neuzvraćene ljubavi,i tvoje neviđene pameti kad si ustvrdio da moj, kako ti slikovito kažeš Nosilac Guzice nema repa.
Oprosti ako sam te smarala na forumu sa neobaveznim štivom koje je za tebe bilo noćna mora,jer nisi svatio da nisi morao čitati nešto što samra ,bolje da si gledao Grandprodakšn ili neke tv sapunice u svojoj neviđenoj prostačkoj nadmenosti, i evo kako je tvoja rola ovdje završena, idi po obećanu nagradu u svoj pobjednički stožer po nadnicu, što si golim rukama hvatao zmiju i čime se okolo hvališ ko dijete sa usranom guzicom.
Vrijeme predizborne kampanje je prošlo, i svi ovi što su nicali na forumu kao gljive poslije kiše, otići će kao što su i došli, iznenada i tiho do neki sledeći izbora gdje će ih razni Nosači Guzica iznajmljivati za jednokratnu upotrebu.
sasabrkic wrote: znaš šta još, u pravu si, ne razumijem se u politiku, jer tu politiku koju vi vodite neće,još malo, niko razumjeti.... Ponosim se tim što je ne razumijem i što nisam političar niti ću kad biti!!!!!
A šta ćeš onda, hoćeš i ti u neku drugu stranku,kao idol tvoj? hoćeš li i dalje braniti Nosača Guzice kad ode u neku 5u stranku??? Ili si ti ovdje na forumu u stvari na braniku otadžbine, one koju SDS nije odbranio, nego tvoj Direktor Heliodroma.
Ne da se ne razumiješ u politiku ne razumiješ se ti u mnogo toga,pa kako bi se zaboga razumijo u politiku koju mi vodimo, kako ti kažeš ,a razumiješ se u politiku koju vode neki drug, ti tvoji,koji su kako kažeš odbranili našu otadzbinu,dok smo mi sirotinja bogatili se u zlim vremenima :smt005 :smt005
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

ZMIJA wrote: Vrijeme predizborne kampanje je prošlo, i svi ovi što su nicali na forumu kao gljive poslije kiše, otići će kao što su i došli, iznenada i tiho do neki sledeći izbora gdje će ih razni Nosači Guzica iznajmljivati za jednokratnu upotrebu.
Добро си ово написао.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Zmileeeeeee...pa di si ti? :lol: :lol: cujem bilo gadno ovih dana,a? 8) jedva docekah ovaj forum samo radi tebe. Dosta je i tebe bilo 8)

A nas novi nacelnik, doktor, ljudina, intelektulac, ma narodni covjek :smt006 zasluzeno je pomeo onoga dragceta i postao novi nacelnik! Ceka ga tezak rad nakon nerada snsd-a, ali vjerujemo u njega i uspjece da vrati Prnjavor u zivot :smt038 neka mu je sretan rad i neka pazljivo bira saradnike u CO :smt014 :smt003
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Синиша, ајд нека ти у глави буде мисао да се асфалтира град. Оне рупе су ругло града. Значи не крпити рупе као до сада, већ асфалтирати. Ако треба сваке године по двије три улице, али да за 4 године твог мандата буде ужи центар града асфалтиран.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
diablo
Posts: 486
Joined: 01.10.2012. 16:31

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by diablo »

Ako si u prilici procitaj platformu i plan rada koji je napisan u predizbornoj kampanji,tamo je sve:sta ce biti odradjeno i koji su prioriteti za nasu opstinu. Sinisa ce odrzati rijec i odraditi veliki deo onoga sto je u planu... :smt023
Život je ugodan. Smrt je mirna. Problematičan je samo prijelaz.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ону СНСД-ову платформу сам и ја писао и исто тако вјеровао као и ти сада да ћемо све то одрадити, кад оно ћорак. Ајд је постави на форум, да видимо шта је то у плану, па да мало коментаришемо.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Ja ću biti zadovoljan ako uspije asvaltirati onaj parking u starom zanatskom za svoga mandata, :smt005
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by marijamala »

Corkane,pa nece on,covjek je DOKTOR nauka,to ce kao i svi do sada platiti nekome opstinskim parama da odradi.
Ne mogu shvatiti da sebi svako dopusti da komentarise nekog daleko iznad sebe po svim kriterijima,nekoga ko ni sjeo u fotelju nije.Mogu se ljudi medjusobno ne voljeti(necu da kazem mrziti) ali dozvoli da covjek radi pa onda "pljuj" jer je to jedino izgleda sto znas.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

marijamala wrote: Ne mogu shvatiti da sebi svako dopusti da komentarise nekog daleko iznad sebe po svim kriterijima,nekoga ko ni sjeo u fotelju nije..
Nananananana,nemoj ti meni tu ... :D
Ako ponovo budemo nekoga dizali iznad sebe zato sto ima funkciju,moc i diplomu,onda cemo za 4 godine ponovo imati ovakav haos i borbu za skidanje vlasti.Svi smo jednaki samo nam plate nisu iste :D hajde jednom da krenemo iz pocetka i da probamo bez pljuvanja ,mozda nije sve tako crno kao sto vidimo,jos ako se sjetimo kako je mrko moglo da bude. :) Dajmo ljudima sansu,da vidimo sta nam nude i sta ce nam dati,u stvari,ne moraju nam nista davati samo neka nas ne lazu da nam je dobro,sve ostalo cemo im oprostiti. :wink:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

marijamala
Posts: 303
Joined: 25.08.2010. 23:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by marijamala »

:-) bas tako
Ma ruzno mi bi da osudjuje covjeka koji mozda jos ni u kancelariju zavirio nije.Hajd pusti da malo radi pa onda nije problem.
Covjek ima predispozicije,nije gresan kao mnogi ranije,dobio je sansu i povjerenje naroda,pa budemo vidjeli.

Nego,ja imam ideju.
Bila sam na mitingu SDS-a kad je Gataric obecao da ce od 5 radnih dana 2 biti za gradjane.Ja mislim da se preletio i da je to puno.Ali predlazem,da otvore neki link,forum gradjana ili sta vec,na kome bi gradjani mogli postavljati pitanja a oni odgovarati.
Da nebi bilo zloupotrebe,neka odgovaraju samo onima koji se predstave sa punim imenom i prezimenom ,mozda jos uz to br. l.k. ,tel i sl....
( sad ce kamikaza reci da se on ubio za tog radnog mjesta-sjediiiii a radiiii :-) ).
Sala na stranu,ja ovo ozbiljno mislim.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Слажем са тим да ставимо неки мораторијум на негативне коментаре неких 100 дана или три мјесеца. Да и ми будемо другачији ако ће Начелник да буде другачији.

Синиша је доста уложио у интернет кампању. Надам се да ће имати слуха, за интернет као медиј. Поготово то што је маријамала предложила да буде нека врста контакт између Начелника и грађана интернет. Најлакши и најбржи начин да дође до сваког грађанина, а не да се наручују четвртком у 10.

Да ће два дана искористити за народ неће, боље да иде лобирати гдје каквих донација или пројеката може да нађе за све нас. А не да се бави појединачно сваким проблемом. Доста енергије и времена се потроши углавном на мање битне ствари.

Е да, видим да је СДС имао групу младих људи који добро баратају нетом, па нека те људе искористи за то :smt001
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

marijamala wrote: ( sad ce kamikaza reci da se on ubio za tog radnog mjesta-sjediiiii a radiiii :-) ).
:D Jel mora bas sjedeci ?? :D
Ovdje imamo temu pitanja za nacelnika opstine ili tako nekako,pa neka izvoli i odgovara. :D
Mislim da on nije svjestan kako ce malo imati vremena za naglabanje sa nekim tamo iz mase,ima tu obaveza na pretek,ali drago bi mi bilo kad bi uspio jedan dan sedmicno da posveti ljudima i njihovim problemima,mada je i to previse za traziti,jer obaveze su ogromne,pogotovo kad si nacelnik u ovakvom okruzenju. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Franz »

KAMIKAZA wrote:...ne moraju nam nista davati samo neka nas ne lazu da nam je dobro,sve ostalo cemo im oprostiti. :wink:
Upravo tako...ili u prevodu transparentnost u radu lokalne vlasti.
Sasvim je izvjesno da ce manji broj biti saksija-pasivnih statista u odnosu na stari odbornicki sastav. Bice tu interesantnih ljudi. Nadam se da ce Sinisa biti bar u pola ostar prema spavalicama kao sto je bio prema svojim sportskim protivnicima. Tu ne smije biti prastanja jer sigurno se tu neko provukao kome je zelja da spava i uzima odbornicku platu koju je mogao sigurno neko drugi sasvim zasluzeno uzeti ali eto nije imao dovoljno srece kao sto nije imao nas Vedran prije 4 godine.
Dakle, ukoliko bude stara prica kao sa ovim kiklopovim korumpiranim odbornickim pudlicama, i nove treba kazniti odlaskom. Ukoliko budu samo ljudi u pravom smislu te rijeci i budni u svemu ovome, sto ce se lako utvrditi kroz ove diskusije u narednih 4 god., onda ih nagraditi jos jednim mandatom, tj. iskrenom podrskom.
Kako stvari stoje, sve su prilike da po prvi put imamo odbornika aktivnog clana ovog foruma, sto je opet na neki nacin potvrda da sva ova prica pod "dirigentskom" palicom Kamikaze ima i te kako smisla.
Na nama je da diskutujemo onako od srca kao i do sada uz iskrenu nadu da ce ovog puta biti konacno ostvarena stabilna skupstinska vecina koja ce napraviti, i pored teske materijalne situacije, bar jedan mali pomak naprijed i obezbjediti sebi jos jacu poziciju u narednom mandatu.
Eto, znam da je politika kurva i da bice spletkarenja razne vrste ali na nama je malim "forumskim akcionarima" da vrsimo pritisak i razotkrivamo vinovnike zlih ideja ili djela.

Ni po babu ni po stricevima, samo objektivno.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

User avatar
Franz
Posts: 3349
Joined: 19.07.2002. 11:22
Location: Prnjavor
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Franz »

marijamala wrote:
Nego,ja imam ideju.
Bila sam na mitingu SDS-a kad je Gataric obecao da ce od 5 radnih dana 2 biti za gradjane.Ja mislim da se preletio i da je to puno.Ali predlazem,da otvore neki link,forum gradjana ili sta vec,na kome bi gradjani mogli postavljati pitanja a oni odgovarati.
Da nebi bilo zloupotrebe,neka odgovaraju samo onima koji se predstave sa punim imenom i prezimenom ,mozda jos uz to br. l.k. ,tel i sl....
( sad ce kamikaza reci da se on ubio za tog radnog mjesta-sjediiiii a radiiii :-) ).
Sala na stranu,ja ovo ozbiljno mislim.
Poznavajuci karakter te osobe to je lako i ostvarivo, treba prijedlog samo da dodje do njegovih usiju i ne vidim razloga da covjek ne prihvati takvu ili bar slicnu ideju.
Nista nije odvojiti danas sat vremena u te svrhe uz jutarnju kafu...ustedio bi sebi puno i tim ljudima koji bi morali da se cimaju do zgrade opstine.
Naravno, treba biti realan i za pocetak dati prednost pitanjima koja su vezana za teme od kapitalnog znacaja, u prevodu moraju se znati prioriteti.

Ideja izvodljiva po mom misljenju.
Its too late to change events
Its time to face the consequence

Locked