Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Па и није нисам везана послом за вас. Сирочад још мало, мада ту сам ја да вам тумачим конкурсе кад буду излазили. Онда само конкуришете и чекате позив ако вас је записао у роковник.

Sent from my IPhone
Ne diraj lava kada spava.....

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Ti nam dodjes kao neki tumač, hehe

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

smokismokic wrote:Ti mi nekad vrsta rece da si dugo u ovome i da nikada negrijesis! A nekad si i sam napisao da ce Siniša biti 2 mandata 100%
Nije Vrsta rekao da ce biti dva uzastopna mandata jedino ako nije mislio na mandate u veterinarskoj komori ili karate savezu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Написао да у случају да опет Калабић буде кандидат, Синиша има загарантован мандат.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by malena »

Dok pohvavatam sve gluposti koje napišu...čovjek se dobro ismije. Čuj 12 mandata će dobiti sds, Bilo nekad, kad ste imali doktora i ostale iole dobre ljude. Sad ako dobacite do 8 i preko toga, slavite.
Ne razumijem kakva je to matematika...ah da, nema organizacije ni ljudi koji mogu realno da sagledaju stvari.

Ajmo sad ona mantra. Najbolji načelnik, pobjeđuje i ostale gluposti.
Odgovora nema...nastavite da pričate bajke.

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Samo procitajte obojica na 6. stranici

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Već neko vrijeme slušam prijatelje kako pričaju o forumu. Lome se koplja između prnjavorčana, sredstva se ne biraju a ni riječi. Po prirodi radoznala i detaljista, oshetih potrebu da se ukljucim u diskusiju.
Iz ugla nezainteresovane građanke, smiješna situacija. Međutim, čitajući sve ovo nije sve crno i bijelo.
Možda sam ja na ovo gadljiva iz razloga sto ne pratim politiku ili je se svima tako cini. Elem, da se vratim na ovo vaše bojno polje.
Logikom stvari (kako ovo smiješno zvuči ) shvatam potrebu i jednih i drugih da ovako pišu o kandidatima...
Pitanje za crvene (tako sam procitala ovdje da se nazivate pa ako nije problem da vas i ja tako oslovljavam [emoji2] ) da li je moguce da kandidat za načelnika u ovom trenutku sa ovako malo vremena shvati koje su to potrebe građana Prnjavora?
Pitanje za plave ( zasto uopšte vas zovu plavi) sta se desilo sa turističkom ponudom naseg grada i koliko se ulaže u taj sektor?



Lijep pozdrav [emoji4]

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Dobro nam došla libe frojland
Ovdje nije crno bjelo, ovdje je bolje rečeno crveno i plavo,ali kako se primiću izbori nekima je pao marak na oči, pa su postali daltonisti, i opet šahvsko polje.
Frau, oba kandidata su po jedan mandat odradila u Prnjvoru, pa mi je vaše pitanje o svatanju potreba građana Prnjvora deplasirano zar ne?
Apsolutno jer nebitno koje je boje mačka, važno je da mačka lovi miševe. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Ne bih se slozila da je deplasirano.
Kao građanin ja postavljam pitanje jer ne postoji drugi vid komunikacije sa kandidatima. Mogu da vidim da bliski saradnici dva kandidata ovdje pišu tako da vjerujem da cu dobiti odgovor.
Mišljenja sam da je forum izgubio na kvalitetu od niskih udaraca dva tabora i da treba da se koristi za konstruktivnu kritiku i razmjenu mišljenja.
Niti smo mi miševi a još manje oni mačke, obrnuto.

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by novonovak »

Nego, sta bi sa Julijom, zaboravila sifru, nije vise u ljubavi, promijenila dres ili nick name?
Ili sprema odgovore?

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Biču, dobro je Frau postavila pitanje. "crveni" kandidat već odavno ne živi u Prnjavoru, čak ne dolazi ni vikendom. Otuđio se totalno i teško da može shvatiti prave probleme građana.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Tomaš je bio načeknik četiri godine svakog četvrtka razgovaro je sa građanima,mogla si što se nisi potrudila.razgovarati
Gatarić je evo načelnik četiri godine takođe je u svakodnevnom kontaktu sa građanima.mogla si što se nisi potrudila.razgovarti.
Vas mnoge neinteresuje politika, više volite gledati turske serije,parove,farme i slična sranja, a ono šta život znači to vas neinteresuje.
Tek si jedan post napisala i dajes ocjenu o kvalitetu foruma, kojeg malo prije reče nisi ni pratila, već si čula od prijatelja da se ovdje kao nešto kuva,pa si se eto pridružila.
O mačkama i mišaima su obične metafore ,dobro nam došla nastavi .

Langzam aber zich frojland.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:Biču, dobro je Frau postavila pitanje. "crveni" kandidat već odavno ne živi u Prnjavoru, čak ne dolazi ni vikendom. Otuđio se totalno i teško da može shvatiti prave probleme građana.
Pa oba kandidata vole da putuju i šta tu ima problematično,nejašu na konjima na radno mjesto, za mene irelevantno,ako su druge stvari uredu, pustie tu mantru ,gdje ko živi,dobar načelnik je poput dobrog menadžera i netreba da sjedi ko' panj u kabinetu,već da dobar dio svog radno vremena provede u kontaktima sa relevantnim ljudima i institucijama koji mogu na razne načine da unaprijede našu opštinu.Ako če samo sjediti u kabinetu i voditi raćuna o rashodovnoj strani budžeta,onda svako može biti načelnik.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

novonovak wrote:Nego, sta bi sa Julijom, zaboravila sifru, nije vise u ljubavi, promijenila dres ili nick name?
Ili sprema odgovore?
Julija je trenutno opravdano odsutna i ova ESDESOVA ''olompijska'' garnitura je obezglavljena.S nestrpljenjm očekujem da se Julija pojavi, jedna divna i plementia osoba, sa kojom se politički apsoltno neslažem, ali mi je zadovoljstvo s njom polemisati.Vrati se Julija sve ti je oprošteno. :smt006
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

bičbožiji52 wrote:Tomaš je bio načeknik četiri godine svakog četvrtka razgovaro je sa građanima,mogla si što se nisi potrudila.razgovarati
Gatarić je evo načelnik četiri godine takođe je u svakodnevnom kontaktu sa građanima.mogla si što se nisi potrudila.razgovarti.
Vas mnoge neinteresuje politika, više volite gledati turske serije,parove,farme i slična sranja, a ono šta život znači to vas neinteresuje.
Tek si jedan post napisala i dajes ocjenu o kvalitetu foruma, kojeg malo prije reče nisi ni pratila, već si čula od prijatelja da se ovdje kao nešto kuva,pa si se eto pridružila.
O mačkama i mišaima su obične metafore ,dobro nam došla nastavi .

Langzam aber zich frojland.
Oprostite mi što sam uzurpator ovog foruma, jer ne pišem po šablonima i uputstvima kao drugi. Oprostite jer diram u ono što političari smatraju da je njihovo, vlast.
Imala sam želju da se uključim u raspravu i prije ali eto nisam. Pratila sam ja godinama forum, ali eto u zadnje vrijeme nisam. Neki dan rekoše mi da se ljuta bitka bije,rekoh moram to da vidim.
Ne želim ja da brojim krvna zrnca kandidatima niti
me interesuju gdje i sa kim spavaju što ste vi forumaši počeli. Ja od tih informacija nemam ništa nego želim da znam ono što može da doprinese boljem životu.
Uvaženi gospodine, ukoliko nemate odgovor na pitanja vratite se na dnevno-političko tračanje.
Hvala.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Ok Frau, ne budi na kraj srca,možda sam malo predrzak prema tebi, u svakom slučaju svaki forumaš ima svoju vrijednost i dobro je da se družimao,pogotovo kad nam dođe tako neka svježa i pametna osoba.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Biče govorim ti da čovjek poslednjih godina ne dolazi u Prnjavor. Ništa ga ne veže za naše malo misto. Sada bi da bude načelnik.
Mi dobrog menadžera kako ti kažeš možemo onda dovesti i iz Austrije.

Zašto napadaš na frau, ako ništa jedna od rijetkih koja kulturno i pismeno se uključuje na forum. Nadati se da će biti i dobar sahovornik u komentarisanju ovih dnevnopolitičkih dešavanja.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:Biče govorim ti da čovjek poslednjih godina ne dolazi u Prnjavor. Ništa ga neveže za naše malo misto. Sada bi da bude načelnik.
Mi dobrog menadžera kako ti kažeš možemo onda dovesti i iz Austrije.
Netačan navod ,ako se onda čovjek mogao kandidovati ako nije u Prnjavoru.Kako da ga neveže nije tačno tu su mu roditelji slatki tata i čovjek je redovno kod svojih u Prnjavoru ,šta si zapeo za to ko smrt za babau.
Da bi mogli postavljati mendžera umjesto načelnika trebamo prilagoditi državnu leglislativu i izborni zakon,to nije nemoguće, u nekim evropskim zemljama, mislim da su načelnici u lokalnim zajednicama menadžeri, kolko me pmćenje služi u Škotskoj je taj sistem.
neozbiljan wrote:Zašto napadaš na frau, ako ništa jedna od rijetkih koja kulturno i pismeno se uključuje na forum. Nadati se da će biti i dobar sahovornik u komentarisanju ovih dnevnopolitičkih dešavanja.
Ja segospđi izvinjavm, jesam malo bio predrzak i bez takta,ali malo kalenja. bit će ona dobar forumaš.Doće nama frojland .Nadam se.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Dobar je nama i ovaj sistem. Samo, nazalost umjesto da lokalna zajednica bude skola gdje se ucimo demokratiji, kako bi trebalo, mi smo lokalnu politiku pretvorili u lonac pun svega i svacega.
Evo ponovo postavljam pitanje kako je moguce da su se pojedinci iz vlasti oglusili na poziv nacelnika?? Zar je sitni politicki interes vazniji od razgovora i mira u kuci i mozda nekog doprinosa za nasu opstinu?

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=584C95E8
Kod nas je sve moguće pa i ovo na linku
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Nisam izgleda ja najneozbiljniji na ovom forumu. :smt005 :smt005

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Koliko me pamćenje služi načelnik Gatarić je taj sastanak zakazao netom nakon otvorenih prozivki za legalnost projektne dokumentacije za izgradnju autoputa i podnošenja tužbe protiv premijerke Cvijanović. Znači, opalim ti šamar pa te zovem da mi se izvineš. Nije nego. Onog momenta kada je sastanak sazivao znao je da se na njega neće odazvati svi, odnosno oni koje je mesecima ranije prozivao po medijima.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

FrauD, otkud Vam pravo da generalizujete i govorite kako mi svi ostali pišemo prema uputstvima!????

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

U pravu si Iris, ona ne razume kad neko slepo veruje u ideju i pri tom zanemari zdrav razum, činjenice, vremensko-prostorni kontinuum ...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Debeli_Shef wrote:U pravu si Iris, ona ne razume kad neko slepo veruje u ideju i pri tom zanemari zdrav razum, činjenice, vremensko-prostorni kontinuum ...
:-) :-) :-)
Neprocjenjivo. Suština. Ljudi učite, ovakvih primjera nema puno na ovom forumu. "Tačno u sridu!"

Locked