Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Kami Prnjavorčani su pokazali da lažu SDS prilikom glasanja, zato SNSD nikada samostalno nije uzeo izbore.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Tipično novinarski - spin. Kami nije pozvao prnjavorčane (prisvojni pridjev - piše se malim slovima) da ponesu olovke, već aktiviste SDS-a koji su, opšte je poznato, najveći dopisivači na glasačkim listićima. Dakle, karte su otkrivene. Znamo da računate na izborni inženjering ali neće moći ove noći.Prnjavorčani će glasati po svojoj savjesti.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Aha znači to je izlazna karta. To j je razlog koji će Tomaš izmisliti nakon poraza! Pripremate teren za poraz jer ste već svjesni toga!

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

To je bilo nešto čime su se služili ovi pred kojima puzis i koji su ti stali nogom za vrat pa moraš piskarati po 18 sati za njih.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Upravo tako. Neki će zaista dobiti izlaznu kartu. Sa tv i radija.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Vladane dragi kod tebe sve u šiframa. Mislim da se i sam izgubiš kad kasnije pročitaš svoje postove.

Ko će dobiti kakvu kartu, zašto, od koga?? Piši kako treba, a ako ne smiješ ne pravi zezu i ne prijeti.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Niko mu ne spori prednost u internet kampanji. Ta kampanja prolazi kod nekolicine u gradu i dijaspore koja uopste ne glasa, zato se stvara privid kod glasaca. I sam znas da grad ne donosi pobjedu.
Неозбиљан, уређујем овај прњавор.инфо од 2003-е године а на гогл аналитику имамо од 2006-е, прије само три године број улаза на сајт преко мобилног телефона био је 30%, а сада је 70%. Број улаза преко друштвених мрежа, прије неке четири године био је 20% а сада је 80%.

Тако да је мени искрено драго што мислиш да та интернет кампања пролази само код пар људи.

Ево узми овај форум, од када су избори посјета се повећала за преко 250% него прије избора.

Ако ми не вјерујеш, питај Марина он уређује прњаворски.нет па ти може рећи колико има улаза и какав је тип тих улаза и преко чега.

Ови избори се добијају на оним неопредељеним а њих има прилично и сматрам да су велика већина корисници интернета.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Pa ti neopredijeljeni, čini mi se njih 11 000 će glasati za Žunu :smt005 :smt005

Znam ja Vrsta da se modernizujemo i da internet igra sve veću ulogu u životu pa tako i u izborima. Taj podatak koji si napisao mi je ok jer danas nemaš osnovca da nema mobilni telefon. Da to nije pametni telefon...
I Vi se modernizujete, ova android aplikacija npr. Sve to donosi veću posjećenost.

Izbori se kod nas još uvijek dobijaju na terenu. Starija populacija koja redovno izlazi na izbore nema ni fb ni bilo šta drugo.
Pričao sam sa ljudima ovih dana koji su dobili asfalt sada ili u nekom prošlom periodu, to je tim ljudima riješilo velike probleme i čak i da ima nešto loše njih ne zanima jer je njihov problem riješen.

Iza Gatarića je u Prnjavoru ostalo dosta toga. Ne treba samo da slušaš prazne priče jer su ti objekti vidljivi. Putevi, dom zdravlja, voda, vrtić, muzička... I posebno što mi se sviđa da ne ulazi napamet u novi mandat nego sa jasnim planovima.
To je ono što će Siniši obezbjediti još jedan mandat.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Te starce ako mladi ne dovezu na izborno mjesto mozes da zaboravis. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Неозбиљан, уређујем овај прњавор.инфо од 2003-е године а на гогл аналитику имамо од 2006-е, прије само три године број улаза на сајт преко мобилног телефона био је 30%, а сада је 70%. Број улаза преко друштвених мрежа, прије неке четири године био је 20% а сада је 80%.

Тако да је мени искрено драго што мислиш да та интернет кампања пролази само код пар људи.

Ево узми овај форум, од када су избори посјета се повећала за преко 250% него прије избора.

Ако ми не вјерујеш, питај Марина он уређује прњаворски.нет па ти може рећи колико има улаза и какав је тип тих улаза и преко чега.

Ови избори се добијају на оним неопредељеним а њих има прилично и сматрам да су велика већина корисници интернета.
Moram da se malo umješam u ove tvoje tvrdnje i podatke vezano za Prnjavor info,forum i uopšte društvene mreže, a vezano za aktuelnu predizbornu kamapanju.To što tvrdiš ne sumnjam da nije tačno, ali to u ovom momentu apsolutno nije presudno kad je u pitanju predizborni proces.Da je bitno jest, ali presudno još uvjek sigurno nije.Ovo govorim jer sam zorno pratila poslednje izbore u Srbiji, gdje su društvene mreže ,tviter fejzbuk,razni portali pisani i štampani mediji satanizovali Vučića i njegovu stranku do neprepoznatljivosti,a na izborima je ipak odnio uvjerljivu i skoro apsolutnu pobjedu.
Ovo govorim jer se tako nešto i u tom kontekstu našao Prnjavor info,ovaj forum,fejzbuk i šta sve još ,a vezano za ove lokalne izbore.Svi oni koji misle da će se sadašnja lokalna vlast u Prnjavoru na čelu sa SDS om i načelnikom Sinišom Gtaraićem pobjediti na forumu i fejzbuku u velikoj su zabludi.
Ja možda ne dijelim mišljenja i stavove ove ''mlađarije'' koja je ustala na noge, da na društvenim mrežama ''spali''bilo koju aktuelnu vlast, pa vidim da i ovu prnjvorsku dobro ''peru''ali umjesto foruma još uvjek mislim da je važniji opanak i selo.
Jedan od rijetki načalnički i gradonačelnički kandidata koji je u ovoj mojoj tezi, je Igor Radojčić,koji praktično ''obuo opanke'' davno prije nego je izborna kampanja i bila na vidiku.Naime, on je zadnje dvije godine iz raznoraznih razloga čak apstinirao sve medije, i skoro ga nije bilo u javnosti ''za lijeka'',a sve vrijeme je bio na terenu i sa živim ljuidima radio ovu svoju kampanju ,koja će mu sigurno donijeti ubjedljivu pobjedu.Neki sada naravno pokušavaju praviti kopi pejst njegove kamapanje,ali samo mjesec dana pred izbore,što je u suštini pogrešan pristup,i u principu je kontra produktivano.
Dakle internet kamapnja uzima sve više maha kod ljudi,ali ona nije nikava garancija za pobjedu onima koji naglasak na nju polažu,jer mi smo još uvjek kao narod ,,nepismeni ''za tu vrstu priče.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Змијо а Саша Радуловић, Доста је било покрет сва кампања им се сводила на интернет, и прешао цензус. У Прњавору је опет специфична ситуација, јер овај интернет постоји годинама и људи су се навикли да се информишу преко форума, коментара и ФБ. Биће мала разлика и то баш захваљујући овоме, а опанци и терен иду упоредно са овом кампањом.

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

novonovak
Posts: 55
Joined: 29.07.2016. 11:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by novonovak »

Pa nista, evo ja cu u opancima doci na izbore i glasati za Tomasa!
I sad mozete dubiti na trepavicama neki nece nikad odustati od svog izbora, u ovom slucaju od Tomasa. Nije on bio u poziciji kao protukandidat da zaviri u svako selo u ovom periodu, covjek je imao sasvim drugo radno mjesto!
Ljudi ne mogu da shvate da masa ljudi je veoma edukovana, pamti, zna i ne zaboravlja. Kako dobro tako ni lose, ovaj kvartal ne pikamo ;-)

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Dabogda svi koji nose opanke glasali za Sinisu Gatarica. :smt005 Mislim da se proda nekih deseak pari godisnje pa dzaba mu ti glasaci. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

vrsta8472 wrote:Змијо а Саша Радуловић, Доста је било покрет сва кампања им се сводила на интернет, и прешао цензус.
Nisam ja rekla da podcjenjujem društvene mreže u izbornim kampanjama,dapače, ali to je za nas još uvjek futurizam,istina Saša Rdulović je prešao cenzus,ali nije pobjedio.Nemojte me pogrešno svatiti, u Prnjavoru će biti teška i ''krvava'' putanja do osvajanja vlasti,ma kolko to neko želio.Sve će to nekako teći do dana izbora,ali taj dan će bitio veoma težak, i ovi što poljevaju bilborde prerađenim uljem, njemu se raduju.
novonovak wrote:Pa nista, evo ja cu u opancima doci na izbore i glasati za Tomasa!
Nisam ja na te opanke mislila.Ti ko Marija Antoaneta : ''Ako nemaju hljeba neka jedu kolače''
KAMIKAZA wrote:Dabogda svi koji nose opanke glasali za Sinisu Gatarica. :smt005 Mislim da se proda nekih deseak pari godisnje pa dzaba mu ti glasaci. :D
Prevario si se Kami,mnogi ne nose opanke na nogama ,ali one u glavi i te kako.
Last edited by ZMIJA on 21.09.2016. 19:01, edited 1 time in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ево и код мене у комшилуку стиже предизборни асфалт!

Image
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »


МИ радимо!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Раде пут доле код мене у Барама

Image

Само ми није јасно како са 300.000КМ толико путева средише? Да неће неко на годину клавир свирати?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Каква црна нервоза, све иде својим током. Мање више без проблема, прије бих рекао да је вода у ушима теби и онима сличним теби који ће те "' 'љеба тражити" негдје у реалном сектору.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Hihihi, vidiš da si ostao sam na forumu za mene i tebe se nista bitnije nece promijeniti 03.10 ti ces na svoje ja na svoje radno mjesto. Takva nam je sudbina!

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ко сам? Свашта.

Ја 03.10 узимам слободан дан, да могу доћи себи након феште. А ти?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by malena »

Neki su već počeli da kontaktiraju darkinu ekipu ne bi li nakon izbora ostali na radnim mjestima...hahahhaha frka velika :smt005

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Da, da jesu ali ovi sto ih je natrpao ko sardine u FZO, pitaju sta ce biti sa nama kad izgubis za nacelnika a nemas vise mjesta u FZO. Posto ta pozicija pripada sad mom dobrom drugaru iz DNS !:-D

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Ninal wrote:Da, da jesu ali ovi sto ih je natrpao ko sardine u FZO, pitaju sta ce biti sa nama kad izgubis za nacelnika a nemas vise mjesta u FZO. Posto ta pozicija pripada sad mom dobrom drugaru iz DNS !:-D
Kako drugovi Prle i Tihi, popije li se koja?

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jadan Darko kad mu ovi racuni pristignu nakon smjene ,kao sto su mu pristigli i od Vlade Zivkovica. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked