Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Наставниче, може ли ОДГОВОР??
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Pridajete važnost nekom ko se kiti tuđim perjem tako što tuđe uspehe pripisuje sebi u ovom slučaju svojoj opciji. Ispade po ovom da Komerc Malog ne bi bilo da nije načelnika. Klasična zamena teza.

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Дан Прњавора у сали Коларчевог универзитета, четвртак 26. септембар ЉГ 2013-е; у организацији начелника Општине др Синише Гатарића.

Jaka struja
Posts: 11
Joined: 16.02.2016. 17:08

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Jaka struja »

Sreća pa Drago Malinović ne čita forum,zamislite da čita popiz...io bih,ili da kaže da ga više ne spominju sds u ovom mjesecu pred izbore.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Posvojili ga sds-ovci i njega i njegovo sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Не чита Драго форум али читају ови што су му "лијева и десна рука" ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

mirabell wrote:Da vaša politika nam i poručujete da se pakujemo. Pokušajte biti malo pamatni a ne samo snažni i prkosni jer moji sinovi neće ratovati za vas... :smt018
Teško je meni s tobom polemisati,kad nerazumiješ ni šta sam govoriš.Naša politika nikome ne preporučuje da se pakuje,ali nikome i nemože zabraniti da se sam popakuje i ode.To si ti, a ne ja ustvdio .Tvoji sinovi, a i ničiji nedaj bože da ratuju, ko rat želio u kući mu bio.To je opasna aluzija da nečiji sinovi neće ratovati za nas.Samo mi koji smo ratovali za Republiku Srpsku nećemo dozvoliti da je neko čereči,razvlači i ukida.To nećemo dozvoliti,branit ćermo se svim sredtvima.Nemamo alternative,nažalost.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »


Дјела за нас говоре!
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Какве везе има Марић са Штрпцима?

Послато са SM-G903F уз помоћ Тапатока
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

MODERATOR : Post je obrisan jer isti je već objavljen juče. Ubuduće pratite teme a ne samo da se piše čisto da bi se pisalo!!!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pa kako nema,ima,Goran obozava strbacku rakiju. :) A i ovaj put je jako bitan za potocane :)
Sta kaze nacelnik :"dionica je i dionica koja je naseljena kucama " :D , zato je i uradjen ovako uzan put jer nije naseljeno ljudima vec kucama,. :smt005 Kad se dvije babe sretnu jedna mora da sidje u kanal da bi se mimoisle. :lol:
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Ovo ismijavanje koje upražnjava Kami će i koštati Tomaša izbora. Ne znaš ti a ni Tomaš da je ovim asfaltiranjem izgubio jedan dobar dio glasova, vidjećete to kad CIK potvrdi rezultate. Kad nađete odbore u Štrpcima a tamo debakl.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

U Štrpcima može biti debakl ali na drugoj strani. Neočekivani.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Može, kao i sve izbore do sada! :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Da li vi to hoćete da kažete da znate već ishod? Podjelite to sa nama, red je da javnost bude upoznata. Ili samo insinuirate?

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

neozbiljan wrote:Ovo ismijavanje koje upražnjava Kami će i koštati Tomaša izbora. Ne znaš ti a ni Tomaš da je ovim asfaltiranjem izgubio jedan dobar dio glasova, vidjećete to kad CIK potvrdi rezultate. Kad nađete odbore u Štrpcima a tamo debakl.
Неозбиљан, у том сокаку нема шане да Синиша побједи :D Мислим знам често сам обилазио те крајеве прије пар година :smt004
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Vrsta znas li ti koliki je dan u politici??
Otidji danas tamo pa ces da vidis. Oni koji nikada nisu glasali za SDS sada hoce.

Vladane ne moze se nikad znati, ali kad pogledas sta je Tomas i SNSD dao Strpcima i kad vidis sta su ljudi iz SDS-a uradili i sta i sada rade, bice ti jasan ishod izbora tu.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Неозбиљан, ја сад теби да нарцтам да би ти то сконтао. Овдје нису дани у питању већ нешто другу.

Ево баш ових дана се крећем међу људима и не могу да примјетим да неко јавно то каже. Погледај коментаре на Фб само два три човјека јавно смију да кажу да ће гласати за Синишу. А за Дарка маса људи и то углавном оних који немају никакве везе са политиком.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Nisam o tom pisao, vrlo vješto se izvlačite ali bitno mi je da znate da sam shvatio šta radite.
Gatarić je na tv duelu pokušao da Tomašu prebaci vruć krompir u vezi svog bivšeg stranačkog šefa ali mu to nije uspjelo. Vi sada ponovo tu priču pokrećete. Razlog je jasan. Gatarić je zabrljao i svjestan je toga. Medijski mu pomsžete ali suština je da je došlo do kratkog spoja na veoma važnoj relaciji. Zato ste u panici.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Vrsta u internet kampanji Tomas je jaci ali to nije nikav pokazatelj a posebno ne kljucna stvar u dobijanju izbora.

Vladane dragi pa ni ti sam ne znas sta hoces da kazes.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Samo ti zvaći, samo će ti se kazati.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Неозбиљан, СДС је имао двије године да се припреми за ове изборе. А СНСД је почео са припремама мјесец дана прије изборне кампање али буквално мјесец дана раније. И сам знаш шта се све дешавало. Ево за тих мјесец дана Дарко је успио да око себе окупи људе, за које сматра да му могу помоћи у побједи њега као каднидата за начелника и одборничке листе. Вјеруј ми да било ко од нас ради, колико Дарко ради ми би били Швајцарска, и лично морам признати да је са њим супер сарађивати. Све се можеш договорити у двије реченице и прихавата и конструктивне приједлоге и конструктивну критику. Самим тим имаш тај интернет, гдје је Дарко буквално издоминирао. Циљана кампања на Прњавор, визеулно и графички прихватиљво и на једноставан начин приказано обичном човјеку је добитна комбинација код оних неодлучних и оних од 18 до 25, за које сматрам да је на било који други начин - немогуће прићи. И плус елан и воља за радом свих нас које је Драго Калабић избацио из странке, је јако битна ствар. Постоји мотивација, постоји лидер и постоји та јасна слика. СДС има војску, и то вам се не може оспорити. Имате МО савршене, све је баш како треба да буде и на томе Синиши треба скинути капу, али нажалост, то у данашње вријеме масмедиологије није довољно за побједу у вашем случају.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Niko mu ne spori prednost u internet kampanji. Ta kampanja prolazi kod nekolicine u gradu i dijaspore koja uopste ne glasa, zato se stvara privid kod glasaca. I sam znas da grad ne donosi pobjedu.

To sto je SNSD krenuo u kampanju mjesec prije kampanje, kriv je licno Tomas. Vagao je, govorio javno da ne zeli kandidaturu, radio sve da ga Kalabic ne stavi za kandidata. Kalabic je svjestan da Tomas jedini ima sanse a Tomas je svjestan da bi ga Kalabic ponovo iskoristio.

Za sve Vas sto je Kalabic izbacio, Tomas mu je slatko vratio. Ali mislim da je to losa stvar pred izbore.
Tomas je ovo morao uraditi mnogo ranije.
Racunao sam da ce Prnjavor dobiti jaku opoziciju i jak SNSD ali nazalost Darko me jako razocarao odredjenim potezimam pokazao je da to nije vise dobri, posteni momak. Ne samo u kandidaturi vec i ranije.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Neozbiljan pise hvalospjeve o asfaltiranju nekog putića tamo negdje. Nemam nista protiv, ali se pitam da li taj isti nalogodavac i ovaj sto ga ovdje hvali, setaju gradom i vide li na sta lici grad, naravno posto su izbori asfaltira se zbog glasova a ne zbog ljubavi prema stanovnistvu, vas da narod zanima radili bi i brinuli o njemu 4 godine, sad ste dali gas kad vam glasovi trebaju, ali je to vec procitana knjiga, jer narod hoce nekog ko ce raditi 4 godine.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Meni se cini da vi iz SDSa niste skontali da se glasa anonimno,svi ce reci da ce glasati za vas i da su glasali za vas ali ce se u dusi smijati grohotom jer ce sebi ispuniti zelju.Jedina vam je sansa da ponovo malo crtate po onima koji su glasali za drugu stranu da bi bili nevazeci. :D Mole se aktivisti SDSa da dodju na radnu akciju na izbornim mjestima,i da ponesu olovke raznih boja. :D
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Locked