Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Драга моја Ирис, да ли директор ФЗО РС има одговорност над платама у здравственим установама?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Ima dragi moj Vrsta. On prebacuje mjesecne transe zdravstvenim ustanovama. Jer sav prihod od doprinosa za zdravstvo ide u FZO, a transe su u poslednje vrijeme, posebno u zadnju godinu dana nedovoljne i jako kasne.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Spinuju, ne nasjedajte!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

I od Tomasa he krajnje licemjerno što se uopšte kandidovao jer je opštinu prezauzet, otišao u FZO kojeg je isto tako zadužio, trenutni dug je preko milijardu i dvjesto miliona. I sad kad je dobar dio duga opštine vraćen e sad bi se on malo vratio da još malo zaduži opštinu. Ali ponavljam, zaduženje jeste problem ali ne toliki da je nešto za taj novac uradjeno. Ja zaista ne znam nista sto je uradjeno za njegovog mandata osim puta pored njegovog punca. I nekoliko puta tražimo da nam navedete šta je to uradjeno za toliki novac a ne, nikad niko od vas ni slova stavio nije.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Ti se praviš blesava ili ti je ovo miholjsko sunce udarilo u glavu? Pa Vladan kada je kačio ovdje tabele i šeme vi ste se sprdali . Sad da ih opet nakači ti bi za dva dana postavila isto pitanje. E sad gospoja, traži po forumu i naći ćeš ono o čemu govorim.

I da, što se prvog dela tvog posta tiče, pa jel ti stvarno veruješ u to što pišeš? Ja se iskreno nadam da se samo dobro zezaš, jer ako stvarno tako misliš onda tebi pomoći nema. Jedno je blatiti političke protivnike, ali tvrditi da neko sa namerom želi da uništi Prnjavor i njegove stanovnike je bolesno!

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Da naravno, počećete gradjane proglasavati ludima kad iznesu istinu o vama. Kad biste imali tu moć smijestali bi takve po psihijatrijama samo na sreću nemate tu moć.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Oni sto unistavaju bilborde su i ovdje među nama Oni ne postuju snagu argumenta,vec argument snage.Sjetimo se Jarinja te i ovo unidtavanje bilborda .Varvarizam!
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Čuo si Dodika na mitingu, valjda ti je jasno ko je predstavnik arogancije i bahatosti.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Pisti ti Dodika,on vam je metilj sa licencom.On je nezgodan u retorici,a vi ste nezgodni u mraku i iza međe.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:Ima dragi moj Vrsta. On prebacuje mjesecne transe zdravstvenim ustanovama. Jer sav prihod od doprinosa za zdravstvo ide u FZO, a transe su u poslednje vrijeme, posebno u zadnju godinu dana nedovoljne i jako kasne.
Нема Дарко везе са платама, тј директор Фонда
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
:)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Хахахха. Дебили нису сконтали рекламу изнад, шта ће пропали су и они као и фирма чији је билборд. Ускоро ће се потврдити и од мртвозорника да је сдс званично умро у Прњавору. После пишања од стране Додика, биће још и од Томаша па да се купе ствари.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Некако, када смо већ код фотографија овој не нађох поређење!
Image

Можда ова!
Image
Или ова!
Image

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Наставниче дај ви своје слике качите, не иде вам ово од руке никако
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Ма тим боље за тебе. Одушевљена сам фотографијом коју слажете на фејбуку, такође видим да си мало охануо са величањем хећима добро-штрбачког.
Ne diraj lava kada spava.....

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

vrsta8472 wrote:
Iris wrote:Ima dragi moj Vrsta. On prebacuje mjesecne transe zdravstvenim ustanovama. Jer sav prihod od doprinosa za zdravstvo ide u FZO, a transe su u poslednje vrijeme, posebno u zadnju godinu dana nedovoljne i jako kasne.
Нема Дарко везе са платама, тј директор Фонда

Ko ima onda veze ako ne direktor fonda?
Da te pitam ponovo, pošto kad ne znaš šta da odgovoriš onda brišeš post.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Nekadašnja ikona SDS a dr Šikanić prešao u Mmnčester siti,loš znak za nemanjine bebe u Prnjavoru.
Najsdnažniju poruku sa ovog skupa uputio je upravo dr.Šikanić.On je odredio dijagonozu,a dr. Tomaš mora prdvidjeti i odrediti nterapije.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Ne znam kako Sikanic ima snage da dize tri prsta pred ratnim svercerima. Covjek koji je tako govorio o Dodiku, sad mu se divi. Ali to je politika, interes.

Svakako doktoru bolje stoji ona scena iz "Sloge" uz "Mars na Drinu".

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pa izbor je nikakav moras da biras izmedju Bakirovih sluga i Dodikovih sluga,SDS je prodao narodni interes zarad privatnog kapitala ,zastite par ratnih kriminalaca i fotelja,a SNSD nije nikad ni zastupao interes naroda vec su zastupali sami sebe i svoj kapital zu cuvanje svojih fotelja i nelegalno stecenog kapitala su spremni na sve.Sad koga uzeti ako vec nekoga mora da se uzme,pa hajde sto se kaze ,jesu lopovi ali nasi su ,a vi hajte svome Bakiru,Siki je od njega i njegovih jedva glavu zivu donio,pa me nimalo ne cudi njegov danasnji stav.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Kami, sve je rečeno na zadnjoj sednici SO, uz koga su bili i socijalisti i DNS.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Ništa nije onako kako se čini i to će se uskoro obnarodovati kada Pavić iz stranke izbaci tandem Aulić-Mitrić zbog nepoštovanja stranačke discipline. U nedelju je i Učo dobio po ušima od Đokića zbog iste stvari. Kaže Tubak da je bio na mitingu SDS-a u privatnoj režiji i da je bio dogovor da ga ne pominju. Sve u svemu, pomenuti će uskoro u zasluženu političku penziju, a kako i na koji način će poslije toga i s kim SDS praviti koaliciju meni zaista nije jasno. NDP vas trpi i oni su vam jedina podrška iako ste ih ponizili u okviru koalicije gdje ste primat dali ovim prelivodama. Biće da vrućina počinje poslije izbora.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Iris wrote:Kami, sve je rečeno na zadnjoj sednici SO, uz koga su bili i socijalisti i DNS.
Nažalost bili su Učo i Tubak,ali oni nisu više socijalisti još do ovih izbora.,oni su bjelo politčko roblje načelnika Gtaraića.A i ovi dvoličnjaci Mitrić i Aulić ne predstavljaju DNS,to su politički krpači koji se hvataju na svačiju kožu,redovno varaju birače,za rad sopstvenog interesa.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

neozbiljan wrote:Ne znam kako Sikanic ima snage da dize tri prsta pred ratnim svercerima. Covjek koji je tako govorio o Dodiku, sad mu se divi. Ali to je politika, interes.

Svakako doktoru bolje stoji ona scena iz "Sloge" uz "Mars na Drinu".
:smt023 :smt023 :smt023
Svaka čast Šikaniću skontao i on da Srpkinja nije pogača.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Iris wrote:
vrsta8472 wrote:
Iris wrote:Ima dragi moj Vrsta. On prebacuje mjesecne transe zdravstvenim ustanovama. Jer sav prihod od doprinosa za zdravstvo ide u FZO, a transe su u poslednje vrijeme, posebno u zadnju godinu dana nedovoljne i jako kasne.
Нема Дарко везе са платама, тј директор Фонда

Ko ima onda veze ako ne direktor fonda?
Da te pitam ponovo, pošto kad ne znaš šta da odgovoriš onda brišeš post.
Драга моја Ирис, да радиш у здравству знала би да плате радника одређује "менаџмент" установе.

Рецимо да ли је Дарко директорици Дома здравља у Прњавору одобрио да њена плата буде највећа плата директора у ДЗ у РС, како је писало у медијима?
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Vrsta, ne radim u zdravstvu ali svejedno znam da visinu plata određuje menadžment u skladu sa zakonom o platama i visini transi potpisanih ugovorom.sa FZO. Nisam ni rekla da direktor FZO određuje visinu plata, već da prebacuje tj.u njegovom slučaju više NE prebacuje redovno tranše.

Locked