Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Vladan wrote:Mozete li nam samo pokazati nalaz sa nekog nezavisnog instituta na kojem se vidi da je voda za ljudsku upotrebu, tj. za piće?

Isto si tako trazio teme Sinišinog magistarskog pa kad dobiješ onda se podsmijavaš.
Ismijavaš se i za predstavljanje Prnjavora u dobrom svijetlu, bruko i sramoto!

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Aha, prosvijetli me, nisam informisan. Da li je to ona ista voda koju je Darko Tomaš 2012. doveo do Crvenog krsta zbog koje su podignute barikade na ilovskom Jarinju, ili neka nova?

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ala se nasmijah ovako slatko. De ne lupaj covjece. Darke nije bilo tada, glavni baja je bio Drago. Darko je u BL provodio dane svog mandata. Da nepoznajem situaciju pomislio bih da zivim na Divljem Zapadu. Voda je u gradu, ja je pijem. Moje dijete u vrticu. Voda zdrava i pitka. Jedan od glavnih problema opstine je zavrsen. A uz to sve, vracao se kreditni dug nesposobnog Darke koji je on podigao u svom mandatu.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

I šta je bilo kada si se probudio? :-)
Ili se još uvjek nisi probudio, nema veze brzo će oktobar.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Magyar, dobio si odgovor adekvatan pitanju koje si postavio. Tvoj komentar je bio ispod posta u kome se nalazio prilog o podizanju krova porodici borca RS, u originalnoj verziji:
Magyar wrote:Evo ja cu da pitam pa ako me ubijedite cak cu i da glasam za nenadjebivog. Sta je uradio nacelnik Gataric da bi meni obicnom gradjaninu bilo bolje, ljepse, da bih zivio kvalitetnije?
Samo sebičan i bezosećajan čovek.. u uštopovanoj verziji, individualno etična ličnost bi da grabi, otima i traži čak i ispred najugroženijih ljudi. Obzirom da nisi jedini, usmerila sam te na opciju koja deli tvoje vrednosti. Nažalost, Dr Siniša Gatarić i ti niste na istom koloseku.
Milioni, kamioni, avioni ..ako treba i doktorska disertacija po ubrzanom postupku. Konkretno da bi TEBI bilo lepše i bolje, Dom Kulture, 31.08. pobrinuće se lično, dr leva ruka, desni džep Darko Tomaš :wink:

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Jos jedan galimatijas u nizu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nonsens :roll: sa 528. 000 000 000 /petstotinadvadesetosam milijardi / razloga u nizu ..

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Djela nacelnika Gatarica su vidljiva, a ne da se kriju iz anekih papira kao za vrijeme Tomasa. Postavio sam pitanje jednom, i evo opet cu: nacelnik Gataric je vracao dug Tomasa koji je on uduplao, ali mi nije jasno od kojih para je Tomas 2008.asfaltirao neke puteve po Ilovi koji se danas moraju popraviti? I to radi nacelnik Gataric. Tomas pokvario, a Gataric mora da popravlja. Zar je to parola Tomasa: ja kvarim, a vi popravljajte!

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Tomaš je vlast preuzeo u novembru 2008. dakle te 2008. nije ništa asfaltirao on nego Vlado Živković i zato je Gatarić i morao da popravlja alu ne brinite se za to, poznajući sds grsdjevinsku mafiju opet će se taj put morati popravljati. :-)

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ne ne, Tomas je doveo preduzece iz BL, koji su novcem iz drzavne kase asfaltirali puteve po Ilovi, i insekcija nista nije mogla. E tako radi nesposobni Tomas. Prljavo i mutno. A tako evo radi i sad. Cijim novcem ON i po kom planu moze da obeca put u nekom selu tek tako? Bez dozvole ili bez saglasnosti? 2008. inspekcija je zaustavila kamione koji su vozili asfalt za ulicu M.Tepica. Jos si zelen ti djecko, ali kod tvojih zakon ne vazi. Gdje god mogu vrse opstrukciju, i ne rade za narod, vec za sebe. A nacelnik Gataric je i sa tim se borio, i evo imamo pitku vodu u gradu.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Alo čovječe, pogledaj šta si napisao. Tomaš je načelnik bio od 16.11.2008. godine.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

julija wrote:Magyar, dobio si odgovor adekvatan pitanju koje si postavio. Tvoj komentar je bio ispod posta u kome se nalazio prilog o podizanju krova porodici borca RS, u originalnoj verziji:
Magyar napisao:
Evo ja cu da pitam pa ako me ubijedite cak cu i da glasam za nenadjebivog. Sta je uradio nacelnik Gataric da bi meni obicnom gradjaninu bilo bolje, ljepse, da bih zivio kvalitetnije?
Kad sam napisao"meni" mislio sam stvarno meni. Zar nije to rekao vrli nacelnik kad je dosao na vlast i shvatio da se gradi autoput kroz nasu opstinu. Zar nije rekao i on koliko je meni? Zar nije zbog toga pljuvao po Zeljki? Baj de vej, i moj otac je borac VRS, invalid.
julija wrote:Samo sebičan i bezosećajan čovek.. u uštopovanoj verziji, individualno etična ličnost bi da grabi, otima i traži čak i ispred najugroženijih ljudi. Obzirom da nisi jedini, usmerila sam te na opciju koja deli tvoje vrednosti. Nažalost, Dr Siniša Gatarić i ti niste na istom koloseku.
Milioni, kamioni, avioni ..ako treba i doktorska disertacija


Izvini, ja sam sebican, a ti vidim volis da upotrebljavas to etican, jbg. Kada bi taj tvoj lijepi Sinisa dijelio moje vrijednosti, ova opstina bi bila kao zemlja cuda. I ne bi otimao, grabio i trazio ono sto mu ne pripada vec bi zaista bio najbolji. Na srecu nismo na istom kolosijeku. Ja nikad ne bih mogao da budem poput njega. Drugacije su me odgojili. Rekli su mi da milioni, kamioni, avioni nisu za mene vec ono sto mogu sa deset prstiju.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Ja ne znam koliko se puta treba napisati nesto da bi pojedini shvatili rad i trud nacelnika Gatarica u protelom mandatu. Evo ja vas uvjeravam da ono sto sepise i velicanje nesposobnog Tomasa nema veze sa vezom. Kao ni podrska i ti hvalospjevi. Mile dos'o malo, izjad'o se i ode da igra na kartu referenduma. A znate li koliko para iznosi referendum? Od koga?? I boli Milu briga za probleme nase opstine.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Referendum je prilika da se pokaze jedinstvo svih onih koji žele dobro RS-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Darko pobjedjuje Mile ima bolje pecenje i hladnije pivo od vas,a bolje i pjeva. :)
Morate priznati da SDS nije imao neki ucinak i da se jednostavno Gataric zapetljao kao pile u kucine,vi zivite u zabludi,mislite ako je vama i onima oko vas dobro da je cijelom svijetu tako,nemate sluh za narod,i posto nemate ni pare,mislim drzavne imate vi one koje ste pokrali,ali ove drzavne koje se sada kradu vi nemate,to automatski znaci da su vam ogromne sanse da izgubite.Narod voli ove koji sada kradu i koji imaju ponesto da prelije i za njih.Koja luda ce da glasa za nekoga ko je protiv gazda u kuci,sta cete vi sto se kaze tako gologuzi da ponudite narodu u iduce 4 godine,neko novo povecanje poreza,cijene vode ili tako nesto.Ko bi glasao za vas glasao bi za nove namete samom sebi,a ko glasa za Milinog pulena,glasa za dzabanu,pare,pijesak,asfalt,manje namete.....pola vas kad bi se probudilo iz transa bi glasalo za Darku,bez obzira sto vas Sinisa placa,jer i vama nece biti nista kad cesme presuse,a presusuju,jer on se zavadio sa izvorom,bez izvora vam je dzaba cjevovod i bazen.Eto ja vama to prevedo na ovaj povelicki nacin posto ste zaslijepljeni vodom pa ne vidite kud se srlja.Ako bude Darko mi cemo dobiti recimo dva izlaza sa Auto puta,a ako ne bude samo jedan,ako bude on mi imamo sansu da dobijemo i uredjenje rijeke Lisnje,ali uredjenje,ne ceprkanje vec izmjenu toka da manje plavi ovu bijedu,ako bude on uredit ce se ovi poruseni putevi nakon zavrsetka trase..............sve na tudji racun,a ako budete vi mi to nikad necemo vidjeti.
Ima toga jos ali me mrzi da pisem :) Ne opravdavam ja ovaj nacin na koji sam ja to formulisao,ali Baja ima nas novcanik u rukama i ako necemo mi da pjevamo kako on hoce,pjevat ce neko drugi i uzeti napojnicu,a mi cemo ostati bukvalno suva qrca mokri opanaka.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
просвјета
Posts: 2392
Joined: 03.05.2013. 12:54
Location: Прњавор, Република Србска
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by просвјета »

Ти си брате Камикане или луд ил` ти ноге смрде... :)
Какав новчаник, мјенчаник бре, све мјеница до мјенице. ниђе пара ту нема и то одавно!
На жалост!
А аутопут "Републике Србске" нека је жив и здрав па и ако не буде тих твојих излаза. к`о Прњаор исток и Прњаор Запад, прекројит ћемо то пошље...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ima tu jos para ,ima sta i da se prodaje jos jer da nema oni bi vec odavno digli sidro i ostavili nas turcima da se brinu o nama,kad nestane para nestat ce i RS a to je jako blizu,nas niko ne treba da osvaja mi nestajemo pod naslagama dugova,muslimanima je ako su pametni dovoljno samo da cekaju,nestajemo,nemamo djece nemamo para imamo dugova....Samo se prica o referendumima hoce ovako neca onako,ko nas sta pita,idu u Srbiju da se dogovaraju,sa kim,nama je ovo sve Srbija i zakuhala,osim toga,njima je gore nego nama,mi se raspadamo a oni su se vec raspali,mi teritorijalno ne vezemo za Srbiju,bar ne ovim nasim dijelom RS i sta se onda lazemo vec 21 godinu da cemo zivjeti u jednoj drzavi,hocemo ako nas turska ili neko drugi sve skupa porobi ponovo,ali u nasoj Srpskoj nikad necemo,jer mi ne damo vlast mi cemo ovdje uskoro imati bar deset srpskih drzava sa kompletnom aparaturom ,svako selo ce da bude drzava jer svako hoce da bude predsjednik necega,svako je naka civija,samo narod zbog toga ispasta.Evo i ove stranke,pa jedva tri clana sakupe da imaju predsjednika,zamjenika i blagajnika i oni hoce da vladaju necim,idu i oni u neku koaliciju,ja bi zabranio rad strankama koje nemaju 5000 clanova,mi smo zemlja sa 4 miliona stanovnika i ako neko ne moze da sakupi toliko neka sebi trazi srodnu partiju sa srodnim idejama,ali tamo se ne moze biti predsjednik,pa oda nece neka predju onih 10000 kod njih 3 sto bi oni isli tamo. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Taj referendum je samo dodavanje ulja na vatru.I to je Dodikova igra.A sto se tice nase opstine meni je dovoljno da vidm rad i ostvarenje obecanja.Od svih pokusaja nacelnik Gataric je uspio da rijesi kljucni problem:imamo pitku vodu.Kante i kanisteri su proslost.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Gospođo Slavica, priča kako je referndum doljevanja ulja na vatru ,priča Srba izdajnika,a onda bi te priupitala, a šta je apelacija Bakira Izetbegovića Ustavnom suda BiH o ukidanju Dana Republiek Srpske.
Ako neku materiju ne razumiješ bolje šuti,navijaj za svoje, kao i mnogi što navijaju. Mučenice jedna, i SDS je, i sve srpke partije podržale referndum u Nraodnoj Skupštini Republike Srpske, to nije nikava dodikov referendum,to je referndum svih građana Republike Srpske a posebno Srba s ove strane Drine.
Sjedi jedan !
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Nije bas da su prošlost kante i kanisteri, vidim brojnost ljudi na cesmama i izvorima je ista kao i do sad. Dakle vise je nas koji nemamo nego vas koji imate.


Sent from my iPhone using Tapatalk

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

ZMIJA wrote:Gospođo Slavica, priča kako je referndum doljevanja ulja na vatru ,priča Srba izdajnika,a onda bi te priupitala, a šta je apelacija Bakira Izetbegovića Ustavnom suda BiH o ukidanju Dana Republiek Srpske.
Ako neku materiju ne razumiješ bolje šuti,navijaj za svoje, kao i mnogi što navijaju. Mučenice jedna, i SDS je, i sve srpke partije podržale referndum u Nraodnoj Skupštini Republike Srpske, to nije nikava dodikov referendum,to je referndum svih građana Republike Srpske a posebno Srba s ove strane Drine.
Sjedi jedan !
1) Šta dan poslije???
2) Zašto prvo nisu iscrpljeni svi pravni lijekovi???

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Alooo, dokle ide vaša zavist, vi bi sada da se referendum otkaze jer ga niste vi raspisali. Svjesni ste da Dodik sve što naumi to i uradi. Šta bi dali da ste na njegovom mjestu?

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Highlander »

Ne bih dao nista. Koliko je puta potezao pricu za referndumu najvise o odcepljenju hajde Vladane iskreno jesu bili izbori da on nije spominjao referendum o odcepljenju? Sada je referendum o danu Republike Srpske. Pa sto nije zastavu sacuvao sto nije grb sacuvao himnu? Gdje je bio tada referendum? Gdje vam je zastava Republike Srpske na onoj konvenciji gdje su vam obiljezja Republike Srpske za koju se toliko busate? Osim onih sto imaju u domu kulture uvijek nista drugo nije bilo. Eto srbi moji borci veliki za Republiku Srpsku svaka vam cast.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Darko jeste u novembru 2008.godine stupio na duznost, ali je sa Dragom i povjerenicima u kampanji asfaltirao puteve po Ilovi i slikao se. Put u Jovanovicima ( propao skroz ), treba popraviti, put u Malesevicima popravlja se dio, putevi u Velikoj Ilovi. Jako je dobro znao da se radi po zemlji bez pripreme ( tampon uplacen Gradipu, a razvozili kamioni tadasnjeg Vodovoda i Parka ), a asfaltirala firma Prijedor putevi. Niko ni danas ne zna ko je platio, ko je investitor, a ni ko je zvanicno radio. Nema dokumentacije, nema garancije. Od Darka je trazeno da sredi dokumentaciju i da investiciju uknjizi u Opstinu, jer su lokalni putevi vlasnistvo opstine. On to nije, niti je smio uraditi, jer bi se otkrile muljaze. Na nekim putevima su skupljane pare i date nekima iz Stranke Darkine. Prica se da je asfalt placen iz banjaluckog fonda za razvoj sela i iz crnih fondova Ministarstva. - e ovako je radio i radi Darko Tomas!!!

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Vladan wrote:Alooo, dokle ide vaša zavist, vi bi sada da se referendum otkaze jer ga niste vi raspisali. Svjesni ste da Dodik sve što naumi to i uradi. Šta bi dali da ste na njegovom mjestu?
Referendum o Sudu i Tužilaštvu za koji je NSRS donijela odluku??? Zašto ne provodi odluke NSRS???

Locked