Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Evo ja cu da pitam pa ako me ubijedite cak cu i da glasam za nenadjebivog. Sta je uradio nacelnik Gataric da bi meni obicnom gradjaninu bilo bolje, ljepse, da bih zivio kvalitetnije?
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Highlander »

Nije nista eto sjedio je u onoj fotelji 4 godine i ulice se same presvukle. Voda dosla sama u grad. Vrtic se sam prosirio. Muzicka skola se sama pravi. Pa jbm-u zivot malo li je. Iskreno ni ja ne volim ove epitete najljepsi najbolji naj ovo naj ono. Realna sam osoba i mislim da dobro vodi opstinu i da ce iduce 4 godine jos bolje. Sinisa zna uvesti red i to je ono sto njegov prethodnik nije znao niti zna. Ako nemas reda u kuci kuca se raspada.

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Debeli_Shef wrote:Buka je inače veoma objektivan mediji, jedan od najboljih pisanih medija u BiH
Buka je antisrpski medij,ja nebi o njenoj objektivnosti,a posebno o Aci Trifunoviću sorševom nadničaru,koji nikad nije progovorio na neku tabu temu u BiH,kao što su zločini nad Srbima u BiH,kao što je pojava ustaštva u Hrvatskoj ,rehabilitacija Alojzija Stepinca,podizanja spomenika teroristima u Hrvatskoj,progon 250.000 Srba iz Hrvatske.
Soroševa pičkica Aco Trifunović,poznati BiH unitarisata sve lijepo medi pa ga lijepo slušati,naravno ko ne vidi dalje od nosa.
Dosta nam je Kandićki, Biserulja,jankovića ,Jovanovića ,Trifunovića i ostali srpskih ustaša,koji se kriju iza zvučnih srpaki imena.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

Highlander wrote:Nije nista eto sjedio je u onoj fotelji 4 godine i ulice se same presvukle. Voda dosla sama u grad. Vrtic se sam prosirio. Muzicka skola se sama pravi. Pa jbm-u zivot malo li je. Iskreno ni ja ne volim ove epitete najljepsi najbolji naj ovo naj ono. Realna sam osoba i mislim da dobro vodi opstinu i da ce iduce 4 godine jos bolje. Sinisa zna uvesti red i to je ono sto njegov prethodnik nije znao niti zna. Ako nemas reda u kuci kuca se raspada.
Ja ne vidim tu nista za mene. Meni je jednako sve kao i prije.
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Sreco moja,pa gdje i ovu blamazu da stavis,kao prvo,nije pripremljena trasa,mada je nesto bolji put nego ovaj u Mravici,gore od Kriza do Deketa ide dalje sve jadnije.Sad da vidimo kome se radi,valda znate svi kraj odbornikove kuce,iako je put na iducem brdu ako ne grijesim pripremljen za asfalt jos 2008 pa ponovo 2012,sto znaci da bi trebao biti prioritetan,naravno pored odbornika je tu i vlasnik K3 koji svestrano reklamira SDS,......ne kazem ja da njima ne treba put,treba svakome,ali ovo je sramota.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Zamislite SDSovi botovi kako Zuna ima obicaj da vas nazove,tamo negdje zive siromasni i posteni gradjani ovog grada,ima i njih na srecu,ne bune se,ne placu,ne jadaju se,vi ste na njih zaboravili,sad ne mozete da ih se sjetite,a pozive za mobilizaciju ste im slali,znali ste gdje su.Treba li vama vise reklama stranke na K3 ili vojnici koji ce sutra da vas brane,treba li vam vise glas odbornika nacionalnih manjina ili osmjeh nekog sirotog djeteta koje nosi poderane cipele po snijegu.Znam ja da ova dvojica trojica vama sada puno znace,ali znam i njih i oni kad bi pomislili na ove navedene bi rekli daj njima,nemoj nama, ali vi ni njima niste dali sansu da kazu sta misle,vi podmicujete na silu,hocete da vam ljudi duguju uslugu,vi bi sve da imate pod kontrolom,ali to vam se svaki dan sve vise obija od glavu.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

neozbiljan wrote:1. Nigdje nisam vidio u tekstu o kome se sporite da neko veliča SDS ili bilo koga iz SDS-a! Jednostavno primjer uspješne lokalne zajednice i jedne od rijetkih zdravih privrednih sredina u ovoj truloj državi! Nigdje čak nije napisano ni da teče med i mlijeko u Prnjavoru. Već samo činjenica da je ovo pozitivna sredina za ulaganje i poslovanje!
Navedi neku stranu investiciju,koja je u zadnje vrijeme stigla u Prnjavor.
neozbiljan wrote:2. Vladane, govoriš neistinu kad kažeš da se Siniša Gatarić zalagao da se zaustavi izgradnja autoputa. Tek sada se pokazuje njegova dobra najmjera! Naravno da je i on, kao i svaki normalan čovjek sretan što se napraviti autoput a posebno jer prolazi i kroz našu opštinu. Sada se pokazuje da je njegova namjera bila samo da zaštiti građane naše opštine i našu infrastrukturu!
Sad se posipate pepelom, po glavi,naravno da Gatarić niti je mogao,a iskreno se nadam niti bi htio zaustaviti izgradnju auto-puta.Postavlja se pitanje, ćemu onda sukobi na relaciji načelnik -Vlada Republike Srpke, ili bolje rečno Željka Cvijanović.
Zašto sukobi ,gdje je obostrana saradnja da se razvojne šanse auto puta,ne iskoriste na pravi način, ali tu nema druže pokazivanja čija je ***** duža ili partija jača .Tako se ne privlače strane investicije,jer onaj ko želi svoj novac investirati,ne razumije i ne opravdava takvu vrstu anmozita između nivoa vlasti.Ovo sam imala prilke slušati od nekih stranih ambasadora i strani investitora koji su među rijetkima koji su razvijali proizvodni sektor ovdje u Prnjvoru.
neozbiljan wrote:3. Nigdje nije napisano da je SDS ili Siniša Gatarić omogućio da imamo pozitivan bilans kada je upitanju uvoz i izvoz! On je samo kao prvi čovjek Opštine iskoristio priliku da predstavi njene potencijale i na ovaj način se privlače investitori!
Siniša Gatarić, a najmnje SDS a,je zaslužan što imamo pozitivan uvozno izvozni bilans,gdje je moja bivša firma STANDARD postala jedna od najveći izvoznika namještaja na svjetsko tržište ,ne samo u PrnjAvoru već i u BiH pa čak i u regionu.
Nezaboravimo onu najveću stopu oporezivanja na nepokretnosti, što je uvela politika SDS a i načelnika Gatraića.
Bila sam prisutna lično u kabinetu predsjednika Dodika,sa privrednicima iz cijele Republike Srpske gdje su me mnogi pitali da šta mi to radimo u Prnjvoru,sa nametima loklane vlasti.I o čemu vi ovdje govorite SVJ
neozbiljan wrote:4. Pokazujete da Vam ništa nije sveto i da Vam do građana Prnjavora nije stalo ni najmanje! Umjesto da imamo više ovakvih primjera gdje se naš grad promoviše sa pozitivnim stvarima Vi radije pravite priloge na režimskim medijima da se o Prnjavoru stekne utisak kao nestabilnoj sredini!
Zajebi takva promovisanja,tipa lonac čorbe,izbori u mjesnim zajednicama,evropske praštalove diplome unaprijed,grba opštine na parčetu pleha na ulazu u grad,dvije gredice ledenjaka na prnjvorskoj raskrsnici,pernanentmom sukobu sa Vladom Republike Srpske,bezvezna i nepotrebna putovanja po svijetu o trošku poreskih obveznika,prodaja porodičnog blaga da se'' ostane u sedlu''To nisu nikave poruke onima koji treba da dođu u Prnjavor,jer i ovi koji su već tu razmišljaju da iz njega odu, gdje su abijetalne prilike za oplodnju kapitala bolje.
neozbiljan wrote:5. Kada već kvalifikuete rad "BUKE" i kada znate ko ih finansira, zašto ne kažete da je Trifunović među prvima ustao i žestoko kritikovao politiku SDS-a?? Da je podržavao Milorada Dodika???
Nemoj komentaristai nešto što ne razumiješ, ili nećeš da vrazumiješ.Ovo je antisrpski medij, kod koga se može štošta ''poručiti'' za pare,na kojima ne piše ni SDS ni Milorad Dodik ni neka druga P.M.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Vidite kako puno vremena treba eliti i savjetnicima da odgovore na jedan obicni post,iako je radno vrijeme vec odavno pocelo,njih nema nigdje,u stvari ima ali ne na ovoj temi,valda ne mogu da usaglase stavove,ako ne uspijete do pauze da se skoncentrisete predlazem nacelniku da vam skrese dnevnice,zalud vas placa. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Na portalu Vijesti.ba kao ličnost dana izabran je "grad za primjer" i predstavljen naš grad!

Dobar glas se daleko čuje!!! :smt006

www.vijesti.ba

http://vijesti.ba/clanak/322165/grad-za-primjer

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Да је боље не би ваљало ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Ispiranje mozga. Ponavljanje do besvjesti loše vijesti.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Individualna etičnost podrazumeva da je moralno ono što meni odgovara, ima široku primenu u taboru SNSD-a.
Preporka je da Magyar listu preostalih želja, koje mu nije ispunio Deda Mraz ponese u Dom Kluture, večernji termin 31.08. kako bi Fond zdravstva, Elektro ili eventualno neki raspoloživi trezor predsednika Dodika :smt002 .. finansirao.

Došlo je do potpune zbrke i neraspoznavanja značaja humanih akcija u odnosu na zabavu.
Naravno da je za pohvalu sve što je urađeno za najugroženije porodice kako sada kod porodice iz Gornje Mravice, tako i za sve godine mandata načelnika dr Siniše Gatarića. Nema cenu osmeh na licu Miladina Đurića, odlikovanog borca prve kategorije RS.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Mi u stvari neznamo koliko nam je dobro,kad bi saznali poasili bi se,sreca nasa pa zivimo u zabludi. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Po čitanju pojedinih postova, kao da živim na Zenevskom jezeru, kako to slovima napisano fino zvuci, ali kad pogledam oko sebe levo, desno, ipak vidim nešto drugo.


Sent from my iPhone using Tapatalk

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Kada je um pokvaren i pogled je iskrivljen!

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Menjaj dioptriju ili skini te ružičaste

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Ma prave Potemkinova sela.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Прешли смо 800 000 кликова на овој страници. Да је форум био у функцији све ове четири године сигурно би до сада било 1,000,000 кликова!
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Iris wrote:http://www.prnjavor.info/saniran-krov-p ... na-durica/

Naš načelnik, dr Siniša Gatarić, čovjek ogromnog srca!
Načelniče, ponosni smo na tebe!
Pazite sa kim se igrate,jer postoje i bolji igraci od vas...
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Corkane blago tebi,ove zene sa foruma se jako brinu za tebe :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

julija wrote:Individualna etičnost podrazumeva da je moralno ono što meni odgovara, ima široku primenu u taboru SNSD-a.
Preporka je da Magyar listu preostalih želja, koje mu nije ispunio Deda Mraz ponese u Dom Kluture, večernji termin 31.08. kako bi Fond zdravstva, Elektro ili eventualno neki raspoloživi trezor predsednika Dodika :smt002 .. finansirao.
Kad nema konkretnog odgovora onda je odgovor ovakav.
julija wrote:Nema cenu osmeh na licu Miladina Đurića, odlikovanog borca prve kategorije RS.
Zato ima cijenu nacelnikovo licemjerstvo .
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Nacelnik Gataric je za vrijeme svog mandata uradio mnogo, da se ne ponavljamo, problem pojedinih je da to ne zele ili ne smiju da vide. Evo primjer: nakon toliko godina, rijesen je problem sa vodom, pitkom vodom. Cijeli grad ce dobiti pitku vodu. U vrijeme susa i nestasica vode, mi je imamo. A to je samo jedan od projekata sto je uradjeno za vrijeme mandata nacelnika Gatarica. Prosirenje vrtica? Pa jeste li izasli skoro iz stana i vidjeli da je izgradnja pri kraju. A bice i jaslice. A da ne pisem o drugim ulaganjima i pomocima mladima i odazivanju humanitarnih akcija. Nacelnik Gataric zivi sa nama i zna nas probleme.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Hvala lokalnoj vlasti sto je pitka voda napokon došla i u Prnjavor.Olaksica je za neopisati.Moram reć da sam bila malo sumnjiva ali svaka cast nacelniku.Covjek je od riječi.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Mozete li nam samo pokazati nalaz sa nekog nezavisnog instituta na kojem se vidi da je voda za ljudsku upotrebu, tj. za piće?

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Ima i to ovde,sjećam se da je neko postavljo.POVELIČ snabdjeva sela sa vodom a za grad kao ne valja?Dijete drago ako ti nisi još dobio vodu strpi se,bice za cijeli grad.Povelič je projekat koji je falio i rijesen je u mandatu načelnika dr Siniše Gatarica.

Locked