Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

I šta tu nije jasno? Sve je rečeno i svi se znamo ali neki neće istini da pogledaju u oči.

User avatar
svjedok.saradnik32
Posts: 1473
Joined: 02.03.2012. 08:27

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svjedok.saradnik32 »


Скоро двије хиљаде домаћинстава, која су са 2,5 милиона марака учествовала у изградњи водовода Повелич, добиће заслужену поврат. Српска демократска странка и ја са њом на челу када нађемо модел, сви они који су уложили своја средства, а то је негдје око 1200 марака ће имати могућности да или кроз акционарство или кроз приватно предузетништво или на неки трећи начин, омогући да сама роба, тачније вода буде јефтинија или ако то буде акцинарство, да они буду сувласници читавог пројекта!
[/b]
Прије него што пустиш језик у погон, провјери да ли ти је мозак укључен..

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Načelnik nam postaje "vrhunski ekonomista" ili se to samo pokušava na vrijeme odmaći od vruće kaše koju je upravo on i zakuhao.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Za svake izbore se sr*lo ali za ove posebno,kako vas nije sramota,evo ova glupost od predloga od koga i budala zna da nece biti nista,gradjani su akcionari ili tako nesto,pa zna i budala da od toga nece biti nista,i to iz vise razloga,gradjani su uvijek placali prikljucak vode u gastronomskim ciframa,ovo u njih nije nista ja sam,u stvari moj otac je platio 4000 km i ljudi su kopali i postavljali sami na njegov trosak,znaci i ja Imam akcije,a znam i ljude koji su platii i vise.Mada ja ih, mislim te vase akcije,ne trazim,kad vi dajete nesto za dzabe onda se trebaju cetvoro oci otvoriti,jer moze da se desi da mi neko dodje da plijeni,jer kakvi ste lopovi vi cete jos natjerati narod da finansira vjecitog bankrota (Vodovod) i vase lezesere koje ste natrpali dole,ni sami neznaju ko sve radi i sta uopste radi.Ali eto podsjetit cu vas vise puta na ovaj predizborni gek,laz koju ni pas sa maslom nebi pojeo.I jos jedno pitanje ,kako ce se u gradu placati pikljucak na vodu sa povelica ? Puna cijena kao i ovi u sest mjesni zajednica,pola ili je njima za dzaba,kolika je investicija bila samo dovodjenje vode u grad,sa bazenima i cijelim cirkusom,prema tome bi se trebalo uhvatiti i za dzep gradjana,istih oni kojima ovo sve pricate,a iza ledja im prijetite da ce ich Darko odrati sa prikljuckom ako vi ne pobijedite. Nesto se prica,da cete ih i vi upitati za novcanike kad prodju izbori,ali za sada im se uvlacite u dupe,da napravite mjesta za zavrsnu akciju. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by malena »

Ne znam kome je pala ova ideja na pamet..možda načelnikovim savjetnicima. ne mogu da vjerujem kakve laži se pričaju pred izbore. Bolje da konsultujete nekog ekonomstu što prije i da vam objasni kakve greške radi..zato će i izgubiti izbore.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

"sto puta je lepse lezati i komentarisati sve, nego bilo sta uraditi." Tako i vecina vas ovde, samo bla bla bla, a nece ispred svoje kuce travu da pokosi. Nacelnik Gataric radi, radi i vidi se rezulatat, svi projekti su tu, vidljivi.

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Zaboga svjetino, slijepa si kod očiju reći će oni.
Zar ne vidiš i ne osjetiš miris asfalta, tu pitku vodu i ne čuješ da ćes i ti "imati" dio od tog "našeg" zlata, vode?!
Ah ti obična rajo, gledaj kako se radi. Gledaj kako je avgust lijep mjesec, zamisli kako će se tek raditi u septembru.
Daj aplauz onima koji te smatraju malograđaninom, to ne znaš kako je teško biti na vlasti pa pusti njih i divi im se. Oni se muče i mole te za još, odu li sada sve će stati i prestati.

I pokosi dvorište, upozoravaju. Inače doći će načelnik da kosi, izborna je godina a deficit manifestacija.

User avatar
julija
Posts: 798
Joined: 17.12.2013. 22:22

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by julija »

Nedeljno popodne je bilo edukativno i lepo osmišljena promocija Banje Kulaši I Prnjavora! Najbolji je dao značajan doprinos opštem utisku, ostali učesnici takođe i svi skupa još jednom potvrdili koliko ste posebni i neprevaziđeni :smt006

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Кад смо већ код траве, ко уређује наше мало место, немам ријечи. Некада се и улице чистите а сад ништа.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

I park je fino pokosen vidim a i cist ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

А шта да се ради најбољи начелник је то. Све блиста, и онда се прича ово или оно урађено, како да не!
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

malena wrote:Ne znam kome je pala ova ideja na pamet..možda načelnikovim savjetnicima. ne mogu da vjerujem kakve laži se pričaju pred izbore. Bolje da konsultujete nekog ekonomstu što prije i da vam objasni kakve greške radi..zato će i izgubiti izbore.
to si sigurno upravu jer priključak vode u laktašima košta 500 km sa svum materijalom i kopanem.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

U mojim Šarincima asfalt propao, trava iz njega izbila, a oko puta džungla ko u Indijana Džonsu

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
SDS pred izbore. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

komadara
Posts: 16
Joined: 17.08.2016. 21:49

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by komadara »

julija wrote:Nedeljno popodne je bilo edukativno i lepo osmišljena promocija Banje Kulaši I Prnjavora! Najbolji je dao značajan doprinos opštem utisku, ostali učesnici takođe i svi skupa još jednom potvrdili koliko ste posebni i neprevaziđeni :smt006
Jest i ja kažem prao je bilo samo meni nije jasno zašto je ovu predizbornu lagarijadu SDS-a platijo kandidat sa liste SNSD-a. To ko biva sve u cilju dovođenja gosta u banju a svi u kulašima pričaju da banja živi od onoga što naplati od onog fonda na čijom čelu je gospodin Darko Tomaš. Pa ti viđi.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Postanite suvlasnik ove lijepe banje,glasajte za nas i mi cemo vam to omoguciti. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Highlander
Posts: 367
Joined: 25.01.2012. 15:33

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Highlander »

Jeste saldzije [emoji23]

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Debeli_Shef wrote:U mojim Šarincima asfalt propao, trava iz njega izbila, a oko puta džungla ko u Indijana Džonsu
To treba smotati u rolnu i prenijeti u Vida Nježića kraj buvljak,svedno gore žive tri babe sa dva zuba,a i oni što će glasati u Šarncima glast će za Šikanija,''državnog neprijatelja N1'
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Prije skoro mesec dana postavih pitanje o doniranom stanu u novoj zgradi ispod pravoslavnog hrama i naravno odgovora nema.
Pitanje sam postavio iako na njega znam odgovor ali sam čekao da to neko od botova SDS-a pokuša objasniti. Stan-donaciju su kao pokušali prodati na javnoj licitaciji za nekih 35-36000 KM ali se tobože niko nije javio. Na kraju je stan prodan dobrom prijatelju načelnika Gatarića za oko 21000 KM, gde je cena kvadrata bila 816 KM. Opšte je poznato da je kvadrat stambenog prostora u toj zgradi koštao 1150 KM! Da li je to potez dobrog domaćina?!

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Како се не би чудили, требао си навести и ко је купац, није то тајна? Наравно да је то домаћински зар си сумњао? Мораш да будеш свјестан да је Синиша најбољи начелник и да то све има како и зашто. И да је стан поклоњен било би разлога за то. А овако бар се нешто добило од другара, и неке провизије на каву :) е мој народе како завитлавање и лагање, и сад се поштење продаје на сва звона. Морају промјене да се десе, потпуне промјене, да општина крене да напредује да мало живне.
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Od prodaje dvije nekretnine u strogom centru grada ubrali su preko 700.000 maraka iako je tržišna vrednost mnogo veća. Potom su odmah 340.000 spiskali na plate. Još jedan potez dobrog domaćina.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Prijateljstvo je čudo, kad se tome doda domacinski odnos prema prijatelju eto ti stana za malo para.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Tacno, koliko taj prijateljski odnos moze da pomogne svjedoci cinjenica da je istom prijatelju omoguceno da jos vise razvije biznis na ustrb gradjana i drugih lokalnih preduzetnika jer mu je pobposebnoj direktivi odmah nakon dolaska u opstinu Gataric omogucio zakup lokala u opstinskoj zgradi na nacin da uopste nije zelio da pregovara sa dotadasnjim zakupcem kojem stavise ugovor nije bio ni istekao. Gatarc je naumio Ricku da izda kafanu u opstini i nije htio ni da pregovara sa Cerom koju je istu godinama zakupljivao, vec je rekao da nece da je izda njima. Kafana nije radila par dana dok se Cer iselio i Gajic renovirao i po posebnoj proceduri (naravno netransparentnoj) ekspresno je izdata njemu inace intimusu naj nacelnika.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Debeli_Shef wrote:Prije skoro mesec dana postavih pitanje o doniranom stanu u novoj zgradi ispod pravoslavnog hrama i naravno odgovora nema.
Pitanje sam postavio iako na njega znam odgovor ali sam čekao da to neko od botova SDS-a pokuša objasniti. Stan-donaciju su kao pokušali prodati na javnoj licitaciji za nekih 35-36000 KM ali se tobože niko nije javio. Na kraju je stan prodan dobrom prijatelju načelnika Gatarića za oko 21000 KM, gde je cena kvadrata bila 816 KM. Opšte je poznato da je kvadrat stambenog prostora u toj zgradi koštao 1150 KM! Da li je to potez dobrog domaćina?!
Puno je i uzeo prijatelju pravilno bi bilo da je i on nekome nešto poklonio,
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Čije je to uzeo i kako poklanja nešto što nije njegovo?

Locked