Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Greske su pravljene za vrjeme crvenih. Gataric kad je preuzeo funkciju sve je uredio na najbolji nacin. Odbornici, sportska djesavanja, gradi se i asfaltira.
Svaka cast, stvarno jeste najbolji!

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

A vlast SDS-a 13 godina posle rata nije bila bez grešaka? Ajde nemoj da se lažemo. I sad nosilac liste je isti taj čovek koji je barem 9 godina bio kreator loše lokalne samouprave... Odlična reklama, nema šta.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

U Zivkovicevo vrijeme gumica se trošila brže od olovke ,itekako je griješio i previše.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

:smt091
Last edited by svraka on 20.08.2016. 20:09, edited 1 time in total.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Uglavnom su se trošili ljudi. I onda i sada. Dokazi? Evo barem jednog :

U periodu od 2012. do 2015. godine sa područja opštine Prnjavor odjavljeno je 1.101 lice.

“Uvidom u statističke podatke iz evidencije odjave prebivališta Policijske stanice Prnjavor, za period od 2012. godine do 2015. godine, utvrđeno je da sa područja opštine Prnjavor ukupno odjavljeno 1.101 lice, od čega su 825 odjave za druge opštine, a 276 zbog prestanka državljanstva BiH”, izjavila je za naš portal portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Marija Markanović.

Eto kakvu politiku vodi trenutna vlast.

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vidovita baba »

Ja znam jednog koji se u tom periodu prijavio u opstinu Prnjavor a odjavio iz Bl, vaš Darkic.
Namirisao da bi se moglo sad vratiti, da se još malo lične koristi pribavi sad se opština ponovo može zaduzivati, njegove dugove uveliko vratio Sinisa.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Sigurno ce oni koji su morali ostaviti svoje porodice i koji su otisli da bi zaradili sredstva za njihovo prezivljavanje jer nisu imali posla i pored Gataricevog obecanja iz 2012. godine o 2200 novih radnih mjesta, ponovo nasjesti na pricu da je ovde sve super i da tece med i mlijeko, ponovo nasjesti na tu pricu. Pola nasih sela trenutno vozi kamione po Sloveniji i Austriji jer opstinski menadzment nije nista uradio na otvaranju radnih mjesta i dovodjenju novih investitora.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Politika zaposljavanja je nešto što određuje Vlada RS, lokalne zajednice tu vrlo malo mogu poboljšati njihovu lošu politiku, načelnik Gataric je i tu prevazišao i učini i nemoguće.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Zasto je onda obacao 2012. da ce otvoriti 2200 novih mjesta - obecanje ludom radovanje.
Ili je to samo zarad politickog cilja. Sve sto nije uradio krivi su drugi Vlada, Tomas, Skupstina, a ono sto je uradjeno dobro a nije on uradio ukoliko se ukaze prilika ofmah zaslugu pripisuje sebi: kod projekata vodosnabdijevanja do grada voda je rovedena zahvaljujuci Tomasevim aktivnostima, projekti iz lokalne strategije koji se realizuju planirani su strategijom ciji inicijator donosenja je bio Tomas, projekat stipendiranja svih studenata sa podrucja opstine koji je Gataric obesmislio do kraja je prvi poceo realizovati Tomas, dnevni centar Neven Darko formirao komisiju koja je zavrsila sve Gataric dosao na skikanje, itd. previse je ovakvih primjera da bi se mogli sakriti iza cinjenice da se Gataric lazno predstavlja kao kljucna osoba u svim pozitivnim primjerima a u stvari se kiti tudjim perjem.

User avatar
corkan
Posts: 733
Joined: 04.07.2007. 18:07
Location: Moj ranč

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by corkan »

Gatarić je samo jedna velika lagara;tako da bi i Vrsta mogao biti načelnik Prnjavora,jer je i on iskopao bunar za građane da mogu nositi vodu.
"Da se Drazin barjak vije, ne bi bilo Albanije,
i bila bi Ravna Gora na tri juzna Srpska mora

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Vi ste jedan jako nezahvalan narod :) 1100 je ljudi nas nacelnik zaposlio sto na budzet sto u razne firme :) 1100 otjerao da rade u svijetu i to vam je 2200 komada.:)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

A to je ta matematika koja se tice 2200 radnih mjesta. Ok. Sada sve znamo.

komadara
Posts: 16
Joined: 17.08.2016. 21:49

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by komadara »

Mi kraj kaznja znamo lagat, pa se sve nadmećemo al ovi Naš Najbilji Načelnik što laže to nije normalno. Ja pošo gledat ono popodne na tv pa me bilo sramota!

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

vidovita baba wrote:Ja znam jednog koji se u tom periodu prijavio u opstinu Prnjavor a odjavio iz Bl, vaš Darkic.
Namirisao da bi se moglo sad vratiti, da se još malo lične koristi pribavi sad se opština ponovo može zaduzivati, njegove dugove uveliko vratio Sinisa.
A jos ovde poceli da pljujete ljude sa sela pa ste po usima dobili.Sram vas bilo.Dosao nesposobni Darko da pokusa nesto, da se umili. Ne daj Boze da dodje, bice nam kao u Fondu, bicemo u minusu. Sve pohvale nacelniku Gataricu za gostovanje na tv danas, jako lijepa promocija nase opstine i naravno posjetnik na neke projekte koji su uradjeni. Svaka cast.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Napokon da iz česme potekne pitka voda.Napokon i to uradjeno.Nacelnice sve pohvale.Dok su drugi Obecavali ti si uradio.

User avatar
rocky
Posts: 1500
Joined: 22.04.2005. 21:09
Location: ITA / RS

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by rocky »

Pitka voda [emoji15][emoji15]? Zašto na računima u selima piše voda nije za piće a teče sa istog izvora?


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Idemo dalje ...

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Cekaj Rocky dw se usaglase, odgovorice cim se dogovore.

User avatar
Magyar
Posts: 1135
Joined: 18.12.2009. 10:21
Location: Lazina voda

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Magyar »

rocky wrote:Pitka voda [emoji15][emoji15]? Zašto na računima u selima piše voda nije za piće a teče sa istog izvora?

Meni je rekao jedan dugogodisnji korisnik da je pokvaren aparat za hlorisanje pa zbog toga nije za pice. Ali je isto tako rekao da je u Prnjavoru osvjestalo vodu pet popova i da cemo mi sad u Prnjavoru imati ni manje ni vise nego svetu vodicu :D :D :D .
Sve što možeš danas, uradi juče!

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Imaš osjecaj da cu još dugo put Dobre vode...


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
droplja
Posts: 813
Joined: 27.10.2010. 13:54

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by droplja »

Magyar wrote:
rocky wrote:Pitka voda [emoji15][emoji15]? Zašto na računima u selima piše voda nije za piće a teče sa istog izvora?

Meni je rekao jedan dugogodisnji korisnik da je pokvaren aparat za hlorisanje pa zbog toga nije za pice. Ali je isto tako rekao da je u Prnjavoru osvjestalo vodu pet popova i da cemo mi sad u Prnjavoru imati ni manje ni vise nego svetu vodicu :D :D :D .
Dakle ako je ovo istina kao što si rekao dolazi nam Bogojavljenska voda. Znaci ne treba pop da dolazi da sveti vodicu. Vec je imamo. Odličan potez Gatarica ako je to tako.
Meni se čudo desilo na česmi dobijam 2 vode. Na plavoj drenova a na crvenoj Povelic. I ne smijem da palim bojler ako želim da pijem hladne vode. Pitanje za SDS kako to srediti da bude ok?
Ne diraj lava kada spava.....

User avatar
bičbožiji52
Posts: 1716
Joined: 08.08.2012. 11:00

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bičbožiji52 »

Dropljice nemoj da bogohuliš,dvije vodice u stanu je neviđeno bogastvo, koje nam je evo omogućila vlast.
Ti u stanu moraš kupiti nove česme,za dvije različite vode,jednu za kuvanje čorbanca, a drugu za ispiranjne govanca.
NE TREBA MI NIČIJE MIŠLJENJE.NI SA SVOJIM NEZNAM ŠTA ĆU.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

http://opstinaprnjavor.net/uredjen-ugao ... to-vijest/

Znači, ako imate omiljeno mesto za odmor samo se obratite načelniku i on će da sredi. A ti Cico riljaj... Evo, danas otvaram čokoladu pa neka načelnik dođe da ju svečano otvori.

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Idilicno. Dzaba i to st
o je ovo stvarno trebalo srediti ali ove populisticke mjere, dajte molim vas, zar vi mislite da mi stvarno vjerujemo u bajke. Pranje para. Da li je placeno izvodjacu radova? Ili je na pocek?

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Pojedini kad ne znaju sta i kako, onda onom Gebelsovom...


Sent from my iPhone using Tapatalk

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Upravo su to sitnice koje malo koštaju a doprinose ljepšem izgledu našeg Prnjavora.

Ovi crveni na forumu pokazuju svoju pakost i mržnju. Shvatam da ste u kampanji angažovani ali budite samo malo realniji. Napadajte političke odluke, stavove, ali nemojte pljuvati po svemu dobrom što se uradi za našu opštinu!

Niste zadovoljni kad se asfaltira naša opština, kada se uređuju parkovi, spomenici, kada se postavi grb opštine, kada se naša opština promoviše u emisiji poput jučerašnje.... Takvim pristupom poazujete da Vam nije stalo do građana nego samo do sopstvenih fotelja.

Locked