Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Ti si srećo moja bio dobar sa srpskim. Digurno se sjećaš Domanovićeve pripovjetke Vođa. Naprijed pa u provaliju!

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Gospodo forumaši nije mi ni malo zanimljivo čitati prepiske :glup si, pitaj mamu i slično.
Očekivala sam mnogo bolju diskusiju.
Pomislih da sam se prevarila i da su kandidati angażovali ljude koji mogu na višem nivou argumentovano diskutovati.
Neko je spomenuo zapošljavanje. Da li imate neke zvanične podatke ili ćete i dalje kao klinci da se prepucavate?
Tako sam se radovala ovim diskusijama. Pih!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Gospođo Frau,ovdje na forumu ima vrlo kvalitetni sagovornika na temu politike, i ne samo politike.
Malo je problematično što ste se vi pojavili u vrijeme predizborne nazovi kampanje, u vrijeme ''noćnih leptira'' koji obigravaju svako oko svoje ulične lampe.Ni jedni ni drugi nisu u stanju promjeniti ni sijalicu na toj lampi, a kamo li lampu,ali vole da se griju na uličnim sijalicama.
FrauD wrote:Pomislih da sam se prevarila i da su kandidati angażovali ljude koji mogu na višem nivou argumentovano diskutovati.
Nema ovdje nikavih profesionalnih političkih narikača, ili bolje rečeno prostitutki,kojima kao kandidati plaćaju da za njih dotićni laju ovdje na forumu.Ovdje svako može da iznese svoje političko mišljenje na zadane teme, i evo ja se pretvorih u uho da čujem nešto novo od vas.
FrauD wrote:Neko je spomenuo zapošljavanje. Da li imate neke zvanične podatke ili ćete i dalje kao klinci da se prepucavate?
Ovdje se svašata spominje,za mnogo šta gluho bilo.Ako vas interesuju neki zvanični podaci vezano za kandidate kliknite ovaj link https://www.scribd.com/document/3188935 ... -2008-2012
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

vidovita baba
Posts: 74
Joined: 07.08.2016. 14:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vidovita baba »

Ja i da nisam vidovita vidjela bih da Sinisa Gataric pobjeđuje.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Pa nemojte ni čitati Fraud. Niko Vas ni ne tjera na to. Čitajte literaturu koja Vas zabavlja.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

droplja wrote:
Па будале једне освјестите се, сељак нам води град, сељаци одлуке доносе.
Шта има човек из Вијачана или Штрбаца да мени попује и учи шта и како и гдје се телад веже! Фуј фуј фуј!!!!
:?: :?: :?: :?: Sta ti omalovazavas narod sa sela? Pa isti taj Tomas hoda po Lisnji, Ilovi, Strpcima i trazi glasove, jedva ceka da mu pridju da ga pitaju. Ljudi sa sela su casniji i posteniji nego takvi kao ti. Stidi se ovoga sto si napisao. I ja se ponosim sto mi je nacelnik bio i bice covjek sa sela, posten i castan covjek, dr Sinisa Gataric.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

http://opstinaprnjavor.net/voda-za-pice-uskoro-u-gradu/ ВОДА ЗА ПИЋЕ УСКОРО У ГРАДУ Važno je reci da cemo nakon toliko vremena dobiti vodu,da se po zimi neće morati ici na Lazinu vodu,PROJEKAT JE ZAVRSEN I CESTITAM OD SRCA. Nacelnik Gataric je ispunio obecanje da ce voda biti dovedena u grad. Hvala!

DraganJoveTorbica
Posts: 55
Joined: 31.05.2016. 16:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by DraganJoveTorbica »

Sah-mat.Stvar je gotova Sinisa ostaje nacelnik.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Naš načelnik, dr Siniša Gataric, jeste i biće!

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

mili wrote:Pa nemojte ni čitati Fraud. Niko Vas ni ne tjera na to. Čitajte literaturu koja Vas zabavlja.
Vi mene zabavljate, tj.vasa plava grupa koja se nakon par dana probudila. Smiješan potez načelnika, politicki pamflet i transparent u samom centru. Zanimljivo je sto je to nekim forumašima sam vrh političkog i predizbornog marketinga.
Da li je to vama svima toliko sjajno?!? Ako jeste, u teškom smo problemu ukoliko isti ostane još 4 godine a i vi kao idejni tvorci ovakvih glupavih ideja.
Elem, da se vratim na temu zapošljavanja. Da li ce iko od vas izaći sa konkretnim činjenicama ili ćete i dalje se držati čula -kazala?!
Interesuje me, da znam shemu po kojoj dijete da zaposlim.
Gospode, zarazili ste i mene...

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Ti si malena, FrauD, pogrijesila taktiku, niko ne voli one koji se u startu postavljaju kao da su nešto iznad. Iza takvih naduvanih faca nikad ne stoji kvalitet. Veliki ljudi nemaju potrebu da unizavaju druge da bi oni bili bitni, čak naprotiv.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

:smt005 FrauD nas smatra glupima, a postupak načelnika smijesnim, avaj šta ćemo sad!? Nama je i načelniku bio glavni cilj da zadovoljimo njene visoke standarde :smt005 :smt005 :smt005

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Da li je to vama svima toliko sjajno?!? Ako jeste, u teškom smo problemu ukoliko isti ostane još 4 godine a i vi kao idejni tvorci ovakvih glupavih ideja.
Elem, da se vratim na temu zapošljavanja. Da li ce iko od vas izaći sa konkretnim činjenicama ili ćete i dalje se držati čula -kazala?!
Interesuje me, da znam shemu po kojoj dijete da zaposlim.
Gospode, zarazili ste i mene...[/quote]

Tražiš šemu da zaposliš dijete? I tu je kraj tvog angažovanja za neke pozitivne promjene u ovoj sredini? Ja ću ti zaposliti dijete, a ti odlinjaj sa ovih stranica.

Samo ti imaš dijete koje čeka posao??? Kako nenapisa ko će nam zaposliti djecu? Šta je sa ostalom djecom? Šugava su?

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Svraka, stvarno! Ti da staviš ovako nešto, sram te bilo!

Zar
Posts: 296
Joined: 02.01.2014. 01:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Zar »

Djumini telci su suva inteligencija za dro*lju i ostale Darkanove botove :lol:
Za nas je dovodjenje vode znacajan uspjeh koji se davnih dana trebao rjesavati. Zaboga jesu li crveni zaboravili sta su se kredita i ugradjivanja namakli. Ali izuzev stana u Becu, nema nekih vecih projekata. Za narod nista, za bivseg nacelnika nekretnina. Presli ste granice dobrog ukusa, i Djumina stala je cistija od vaseg obraza!

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: RE: Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

droplja wrote:
Zar wrote:Pitanja i podpitanja moze da naklapa u misjoj jazbini sa crvenim pacovom. Gatarica i da urame, u prirodnu velicinu kako bi uvjezbali nastup pred uspjesnim politicarem.
Neka dro*lje na forumu, ako je ona zamjena za gole gu*ice s pocetka kampanje magistra Tomasa.
Sa srecom i Darki i dro*lji, zivjeli!
Види овако, испод части ми је да полемишем са једним чобанином твог калибра! Моје дупе можеш САМО да сањаш, али и за то си кретен па ћеш имати влажне!
Zar wrote:Gatara, kralju najjaci si nacelnik! Ovo tvoje mjesto je neosvojiva tvrdjava za Darkana. Sto bi se reklo vazno je i ucestvovati [emoji38]
Мр Томаша можете само да сањате да имате један такав кадар и један такав мозак. Надајте своје Ђурмиће, Јењиће, Лукановиће итд.
Па будале једне освјестите се, сељак нам води град, сељаци одлуке доносе. Сви они у 15 часова одоше кући. Дај мало куцните у те дрвене главе, има ли градских људи?
Шта има човек из Вијачана или Штрбаца да мени попује и учи шта и како и гдје се телад веже! Фуј фуј фуј!!!!
Prvo,nadji mi bilo koga u Prnjavoru da nije iz nekog sela jednu jedinu osobu koja recimo treća generacija u gradu,da nema roditelje ili babu i djeda na selu.
Drugo odakle je Tomaš?????
Treće u 15 časova oni odoše kućama koje su u Prnjavoru ili prnjavorskim selima,troše svoj novac u našoj opštini,a ne u Banja Luci npr
Last edited by bobi1993 on 13.08.2016. 16:05, edited 1 time in total.
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Diletatnski potez jeftinog političkog marketinga. Ljudi koji dođu sa strane zgaražaju se one jeftine parole na ulazu u grad. Smešnije od toga je vaše verbalno onanisanje na potez koji je sramota zvati političkim marketingom. Usput, koliko stolica je odbornik Đumić polomio za svog mandata?

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Ajd nam navedi samo jednu pametnu stavku šta je vaš Darkić uradio za opštinu!?

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Ah muke moje, zašto si tako nadobudna gospođo?!?

Mili moj, od sada ću naglasiti da sam upotrijebila sarkazam. Nije mi to bio cilj.

Iris zar mi nisi poželjela svako dobro?!? Sigurno sam opet, nespretna mala, pitala što drugim građanima nije dozvoljeno da pitaju. Teško je odoljeti kad neko istinu traži.
Idemo dalje!

Na sreću, dijete mi je snalažljivo (na majku, srećom [emoji2])pa samo nađe sebi posao. Pitam ovo za ostale građane grada Prnjavora. Može li se znati ta neka šrma zapošljavanja. Već par dana oko toga je polemika pa me interesuje.

Angažovala sam se, na forumu poslije nekoliko godina čitanja. Zašto me gospodo dočekašte na nož kad pitam za stvari koje sasvim prosječnom građanu vrijeđaju inteligenciju.
Mene onaj transparent više nasmija a vaša glupost me vrijedja.

mili
Posts: 177
Joined: 29.02.2016. 18:59

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by mili »

Zašto se Vi gospodjo uopšte obraćate glupima?
Tražiti Vi svoj nivo za diskusiju, razmjenu mišljenja a pogotovo za savjete.

FrauD
Posts: 29
Joined: 11.08.2016. 21:17

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by FrauD »

Gdje sam ja napisala glupim?!
Nigdje Mili moj. Ne pripisujte meni epitete nego se Vi bavite politički obojenim pisanijama a ja ću vam biti korektivni faktor, glas građana ili jednostavno plebs. Ovo je arena da se iznose mišljenja, iznose argumenti, na kraju ovo je forum!
Da li je to praksa stranke da svako drugačije, novo i kritički nastrojeno mišljenje siječe u korijenu?!?

Mogu da primijetim da je teško razgovarati kad se ne poznaje domet oponenta. To je izazov, za mene.
A za Vas?

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

I na sve to sto droplja pljuje po seljacim, i sto kaze da joj se gade, i javno izgovara fuj, fuj, fuj. Bas sramota. Siniša je ipak veliki čovjek. Zato ce i dalje da bude načelnik Prnjavora

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

mili wrote:Ajd nam navedi samo jednu pametnu stavku šta je vaš Darkić uradio za opštinu!?
KREDIT! Ostavio da ga Sinisa vraca. Malo li je??? :smt006 :smt006 iako nije pametna stvar, ali je uradio to i naravno doveo 30 novih radnika u opstinu.

bobi1993
Posts: 268
Joined: 11.06.2012. 14:02

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by bobi1993 »

A dva miliona deficita ???? Sve nam je to u amanet ostavila vlast snsd-a u periodu 2008-2012
Браћа Грим су били добри,али какве бајке прича Додик :)

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

bobi1993 wrote:A dva miliona deficita ???? Sve nam je to u amanet ostavila vlast snsd-a u periodu 2008-2012
Ma ja cekam odgovore na neka pitanja, pa i na to??? A takodje niko mi nista ne odgovori...hm...halooooooo, narodeeee. Ma subota je, otisla djeca u grad. Zaradila dnevnicu kucajuci gluposti i lazi ovde. :smt006

Locked