Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

smokismokic wrote:Sledeci put kad dodjes na urlaub pijes vodu sa povelica
Mozda ako odem sa kantom tamo i donesem. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Zivi bili pa vidjeli. Jos ces nam i kazan iznajmiti da sa tom vodom rakiju pecemo...

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ima da mi kazan izgori ako budete cekali da sa tom vodom ohladite. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Ma jok, dobar je to kazan, znam iz iskustva

Nicky
Posts: 5543
Joined: 20.03.2004. 23:47

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Nicky »

Jednom sam ovo pitao ovdje pa mi sutradan prijetise, ali odgovor nisam dobio...evo sad mi opet palo na pamet da pitam ove sto tipkaju iz SDS-a i opstine, pa ako ima neko ljubazan da odgovri...

Gledam na svakoj manifestaciji pise/govori se da je pokrovitelj 'Sinisa Gataric'... jel on svoje pare daje za te turnire i manifestacije ili 'nase' iz opstinskog budzeta?

Stvarno ovo vec postaje bezobrazno. Sjecam se prije par godina je uvijek pisalo pokrovitelj opstina Prnjavor, pa se promijenilo u nacelnik opstine...pa su dodali i ime sa sve titulom - nacelnik opstine dr sinisa gataric...sad se vec duze vrijeme opstina ni ne spominje nego se svagdje potencira Sinisa Gataric, kao da licne pare daje a ne opstinske (od kojih usput receno gotovo nikad nikom ne isplati kao sto obeca pa poslije ljudi imaju problemau organizaciji)

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Lični novac je u pitanju. A mora se, mislim ono red je da se kaže, šta je čovjek, koju funkciju obavlja, da je u tom trenutku narodni poslanik reklo bi se "narodni poslanik dr Siniša Gatarić" ili "dr Siniša Gatarić direktor Instituta..."ili ako nema nikakvu funkciju "Siniša Gatarić dr sc.vet.med., naš komšija....".

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

P.S. A za ovo da se novac i ne da te da organizator ima problema nikad nisam čula i to je tvoja čista izmišljotina!

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Našim parama Nicky, dokaz za to je konstantno povećanje budžetske rezerve kojom direktno raspolaže vožd. Istovremeno, smanjuju se stavke za boračku organizaciju, udruženja građana, sportske klubove... Ovo se sve da proveriti. Meni samo nije jasno kako nikad niko nije odgovarao za nenamensko trošenje budžetskih sredstava?
A da je bezobrazno, bezobrazno je

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

Daje iskljivo sredstva iz budzeta i sluze mu u licnu promociju. Sta vi mislite da smo mi tolike ovce? Pokusaj opravdavanja samo govori o vama. Nicky svaka cast na pitanju. Neka znaju ljudi skim imamo posla. Davali su ranije i Darko i Vlado ali nikad nisu rekli da je to njihov licni novac. Neka nam prikazu skeniranu uplatnicu na kojoj se vidi da su licno donirana stefstva za ove namjene pa cemo i povjerovati.

User avatar
cocacola
Posts: 423
Joined: 11.04.2007. 10:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by cocacola »

Ne bi bilo lose vidjeti tu uplatnicu, kad već ima, ako ima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

Ники, колико те плаћају да ово пишеш? ;)
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »



Al Jazira Balkan jedna moderna TV i TV koja najobjektivnije izvjestavaju o regionu uopšte, prepoznala našeg načelnika kao covjeka koji se izdvaja u regionalnoj politici u pozitivnom smislu.
Ponosni na našeg načelnika, dr Sinisu Gatarica!

tetrapak
Posts: 12
Joined: 10.08.2016. 00:44

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by tetrapak »

А јел то ова Ал Џазира:

" Šta znači to što je "balkanska Al Jazeera" kupila frekvenciju kojom je raspolagala smiješna, bespomoćna, karikaturalna "TV 99", dugogodišnja privatna zabava komunističkog blente Adila Kulenovića, još jednog krajiškog fanatičnog autiste koji je tokom školovanja uz rad (a radio na željeznici uz školovanje) skontao da bi nešto ipak od njega moglo ispasti, a u poodmaklom pubertetu (u petoj deceniji života) sebi u glavu utuvio da je ne samo novinar nego i intelektualac i, pri tom, poduzetnik, brajko moj!

Ovako vam stvari izgledaju sa tom nezavisnom televizijskom kućom NTV 99: bandoglavi diletant i bezobraznik Kulenović hranio se taštinom SDP-ove elite, privatno dizao kredite ko lud, a žirante je nalazio u vrhu SDP-a. Kad su žirantima počele stizati ozbiljna bankarska upozorenja, uglavnom zbog glavnice a pomalo i poradi kamata, zloupotrijebili su gradonačelnika Sarajeva Aliju Behmena da za "pišljivih" 300-400 hiljada maraka kupi "NTV 99". Što je mala lova za Kulenovića, ogromna za gradski budžet i više nego prihvatljiva za žirantski SDP-ov Politbiro.

Zbog tog drskog, ko staklo providnog upada u ubogi gradski budžet, Naša stranka (Danis i ostali) prije godinu-dvije izašla je iz skupštinske većine.

E, sad, barem službeno, stoji kako je "Al Jazeera" za kupovinu "NTV 99" platila blizu 2,5 milijuna maraka. Kome? Kulenoviću? Upravi Grada Sarajeva? Politbirou SDP-a?

To je tek, ravnopravan doduše, ali sitan dio problema. Po nekoj upravno-poslovnoj logici to bi moralo biti u domeni novoizabranog direktora balkanske "Al Jazeere" Tarika Đođića. Ako je potrebno podsjetiti, a izgleda da podsjećanja nikad nije naodmet, to je onaj provincijski pravnik iz Prnjavora koji je odmah na početku rata netragom utekao, niko to nije primijetio, doduše, pa se tokom rata čvrstim vezama sa Hasanom Čengićem stavio u obranu Bosne i Hercegovine na svakom pedlju planete osim na onom na kojem je bjesnila agresija i pokolj.

Pravno je Đođić osmišljavao idejni i materijalni položaj gazde Hasana Čengića, njegovih, aviona, kamiona, miliona, možda i milijardi. Nakon rata Đođić se entuzijastički bacio na legalizaciju Čengićeve uzurpacije novca, materijalno-tehničkih sredstava koja su iz bratskog arapskog svijeta stizala preživjelim građanima Bosne i Hercegovine - podsjetimo, riječ je o više nego privatnoj zločinačkoj organizaciji BIO (Bosanska investiciona organizacija), koja je za dobrobit svog naroda popljačkala sve na što je bacila oko. Poslije se Đođić nešto petljao po kabinetu državnog premijera Adnana Terzića, po privrednim i izvanprivrednim komorama i evo ga, napokon izronio, "za one što ga vole", kao direktor regionalne "Al Jazeere".

Neki dan iz novina sam saznao da je cijelu operaciju "balkanske Al Jazeere" inicirao izvjesni Edhem Fočo, "ugledni bošnjački intelektualac, biznismen i islamski aktivist". -iz kolumne Senada Avdića, novinara sarajevskih DANA "

Јел то она Ал Џазира на којој смо за вријеме рата гледали поклане Србе и арапске главосјече?
Исти тај Тарик Ђођић би јако волио да се врате 90-те па да мало "реструктуира" прњаворску стварност.
Исти тај Горан Милић који прави ту Алхемију је плаћеник и медијски гробар СФРЈ. Стварно ми није јасно како можете и како вас није срам?

User avatar
Vladan
Posts: 551
Joined: 10.06.2009. 10:55

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Vladan »

U nastojanjima da se dodje na vlast po Sds-ovim principima u skladu so onom starom izrekom da je u ljubavi i ratu sve dozvoljeno, ne biraju se sredstva. Nema plsna, ni dugorocnon ni srednjorocnon vec samo reagovanje na trenutnu dnevno-politicka situaciju. Ali ipak nije sve dozvoljeno. Imaju mogucnosti da se izaberu ukoliko zeli da se nesto gradi. A te mogucnosti podrazumijevaju da se ne koriste sredstva koja nam poslije mogu itekako stetiti. Da li vi hocete da kazete da je Al dzazira bolja za nas od domacih tv stanica. Ok ATV, BN, K3 to su privatni mediji za koje se zna da su pod patronatom SDS, ok nazvacemo rezimskom RTRS iako je ona odigrala jednu od kljucnih uloga za nas narod u ratovima devedesetih, ali ipak je nasa ali kakvu funkciju ima Al dzazira ovde, da li je to ono sto vi podrzavate?

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Siniša je najjaci, i svaki dan pravi sve vece rezultate. A vi samo pucate od muke

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

A vi mu konstantno odmažete braneći ga na ovakav način. Lak posao za Darku.

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Ali mnogo tezak i mučan za tebe debeli. Siniša pobjednik

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Hehehe nemoj se tako grubo šaliti...

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Ma realnost jarane

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Jadni mi ako nam Al Dzazira nacelnika hvali.:) Odosmo mi za Dobojem u zajednicu,ispunjavamo sve uslove,cak i onaj za serijatsko odijevanje,za sada duge gace i dimije u javnim ustanovama a sutra i na ulici.:)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Pa najboljeg nacelnika svi hvale. Cak i ovi crveni kod Moše u kafani, sad ih licno slusam.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

:) Bjezite od njega dok je vrijeme,to je Titanik,sve ce vas povuci sa sobom kad podje da tone.:)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

U sjebavnju Republike Srpske i svega što je srpsko,pored Soroša i zapadne propagandne mašinerije, lagano se utapamo i povijamo prema mekom uticaju arapsko- islamskog uticaja na Balakanu, upravo preko AL DZazie koju usmjerava nekadšnji urednik JUTELA Goran Milić.
Dovoljno je odgledati dvije informativne emisije AL Dazaire, i da prosječno politički obrazovan čovjek vidi kuda vjetar duva.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

smokismokic
Posts: 146
Joined: 28.11.2012. 13:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by smokismokic »

Ovaj titanik kami nikad ne tone. Veliki i jak je to brod, vjeciti pobjednik

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Zmija na kog Sorosa mislis, ovog sto ga Radojicic podrzava?

Locked