Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

A sto se tice toga sta je dr Sinisa Gataric uradio vise puta ovdje pisano, vratite se par stranica unazad, pametnije vam je to nego sto trošite vrijeme na ove baljezgarije i vulgarnosti koje stavljate. A sta je ostalo iza mandata dr Gatarica cak je i vidljivo svakome normalnom.
I zahvaljujem se na pozivu u "crvene" ali jos uvijek me zdrav razum sluzi tako da je odgovor NE HVALA.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

malena wrote:Meni i dalje niko ne odgovara šta je sa alkoholočarom načelnikom?! Da mu sredimo neke lijekove preko Fonda, dok je Darko još gore?!?
!
Tomas je i Fond doveo do propasti, opet se zaduzio milione. Lijekovi sa A liste ukinuti, sve vise ih ide na slobodnu prodaju, vakcine jos nisu stigle. Sta mislis da te ujede zmija? Onda idi Darki :) mozda ima zaliha.

http://www.capital.ba/zdravstvo-se-zadu ... iliona-km/ Zdravstvo se zadužuje za novih 30 miliona KM Bravo Darko! :smt006

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by malena »

Iris wrote:Jeste jeste, ti Debeli, neuro, malena i cocacola bas te moralne vertikale, to vec danima ovdje pokazujete i na ovom forumu.
Frka u SDS-u pa nema više dežurnih piskarala. Ostalo par vas koji morate pisarati za stranku zbog poslova koje ste dobili preko stranke, usluga za uslugu.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

malena wrote: Frka u SDS-u pa nema više dežurnih piskarala. Ostalo par vas koji morate pisarati za stranku zbog poslova koje ste dobili preko stranke, usluga za uslugu.
A sta ti radis? Ti pises ovde gluposti, a zasto??? Sta tebi daje elan da ovde iznosis svoje lose vaspitanje i prost rijecnik???

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Iris srećo, imaš li ti kakve argumente ? Na uvrede sam oguglao.

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

malena wrote:
Iris wrote:Jeste jeste, ti Debeli, neuro, malena i cocacola bas te moralne vertikale, to vec danima ovdje pokazujete i na ovom forumu.
Frka u SDS-u pa nema više dežurnih piskarala. Ostalo par vas koji morate pisarati za stranku zbog poslova koje ste dobili preko stranke, usluga za uslugu.

Šta rece i ostade ziva! Lupetas kao i sve ostalo uostalom!
Debeli, vi i neuro-traumatizovano društvo, ovdje iznosite uvrede i vulgarnosti i niko vise.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

malena wrote:
Frka u SDS-u pa nema više dežurnih piskarala. Ostalo par vas koji morate pisarati za stranku zbog poslova koje ste dobili preko stranke, usluga za uslugu.
Slika ti govori vise od 1000 rijeci.Ovde iznosimo samo činjenice i svoj stav ali bez vulgarnosti. Čast je biti dio stranke kakva je SDS,bilo kao clan ili samo simpatizer.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by malena »

dabome, slika govori hiljadu riječi. Samo vas pogledam sa načelnikom i sve mi je jasno. Još mi ne izlazi slika iz glave kako Dragana i Duška unose mrtvog pijanog Sinišu u auto.

User avatar
Debeli_Shef
Posts: 433
Joined: 30.07.2016. 08:13

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Debeli_Shef »

Ponavljaš se Iris. Daj nešto novo. Mani se psihologije. Nije to za tebe. Pokušala si sa vrstom pa mrka kapa.

Slavica
Posts: 175
Joined: 17.02.2016. 16:52

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Slavica »

Od vas iz snsd samo gluposti i lazi.Ali navikli smo,kakav vam Dodik takvi i vi.Niko od vas nece da kaze gdje je onaj kredit potrosen sto je Darko podigao od 2008 do 2012? Gdje je novac potrošen a nista nije uradjeno????

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Iris wrote:A sto se tice toga sta je dr Sinisa Gataric uradio vise puta ovdje pisano, vratite se par stranica unazad, pametnije vam je to nego sto trošite vrijeme na ove baljezgarije i vulgarnosti koje stavljate. A sta je ostalo iza mandata dr Gatarica cak je i vidljivo svakome normalnom.
Ma vjerovatno ne tnaju da koriste BACK , pa da se vrata unazad. Vidim da su informaticki jako nesposobni. Ali, takva im je kampanja kako vidim, jako prljava i traljava.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by malena »

Pokemon wrote:
Iris wrote:A sto se tice toga sta je dr Sinisa Gataric uradio vise puta ovdje pisano, vratite se par stranica unazad, pametnije vam je to nego sto trošite vrijeme na ove baljezgarije i vulgarnosti koje stavljate. A sta je ostalo iza mandata dr Gatarica cak je i vidljivo svakome normalnom.
Ma vjerovatno ne tnaju da koriste BACK , pa da se vrata unazad. Vidim da su informaticki jako nesposobni. Ali, takva im je kampanja kako vidim, jako prljava i traljava.
Šta je sa prljavom kampanjom protiv Žunića? Kad već spominjemo prljavo...toliko ste se radovali a na kraju Žuna uradi sve kako je rekao..džaba sva prljava posla.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neuro »

Kad si toliko pametan ajd uradi back u materinu. Ja ne znam kako ti se da lupati. Pitaj lep KURUZ šta je back i čemu služi. Bežalo se sa časova kod spomenke

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

malena wrote:
Šta je sa prljavom kampanjom protiv Žunića? Kad već spominjemo prljavo...toliko ste se radovali a na kraju Žuna uradi sve kako je rekao..džaba sva prljava posla.
Sta je Zuna uradio? Borenovic digao ruke od njega, i pustio. To se i trazi, evo ja licno zelim da vidim njegov krah i kraj. Takav kao on ne zasluzuje da bude u SO. A nista nije bilo prljavo, samo zakonski dozvoljeno da se pokaze ko je on. I da se zna kako vara i laze narod. Vrijeme sve pokaze. Tako ce i sada, draga moja. Uradjeno je dosta za vrijeme mandata nacelnika Gatarica, i jos ce se dosta toga uraditi.

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

neuro wrote:Kad si toliko pametan ajd uradi back u materinu. Ja ne znam kako ti se da lupati. Pitaj lep KURUZ šta je back i čemu služi. Bežalo se sa časova kod spomenke
O ovome ja pisem, o samom mentalnom sklopu vas iz snsd, ne mozete priznati sebi da ne znate. Postoji strelica i samo je prati i trazi odredjenu stranicu ili PAGE i procitaj sve. Nije sramota da ne znas. Pitaj.

User avatar
malena
Posts: 222
Joined: 08.09.2007. 16:13
Location: prnjavor

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by malena »

Pokemon wrote:
neuro wrote:Kad si toliko pametan ajd uradi back u materinu. Ja ne znam kako ti se da lupati. Pitaj lep KURUZ šta je back i čemu služi. Bežalo se sa časova kod spomenke
O ovome ja pisem, o samom mentalnom sklopu vas iz snsd, ne mozete priznati sebi da ne znate. Postoji strelica i samo je prati i trazi odredjenu stranicu ili PAGE i procitaj sve. Nije sramota da ne znas. Pitaj.


Pitaj pravnika, sve će ti objasniti ali ga ne pitaj za struku..malo je tanak.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neuro »

Ja sad po tvojim uputama kad odvede me na nezavisne novine. Njih malo prije otvarao. Šta sad? Da li zabrljao sam... Pomaži...kako da se vratim na forum? Help?

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

Srce moje, ko zna u kom si ti programu, ko zna sta si jos otvarao na netu pa se izgubio k'o pile u liftu. Polako, ponovi vise puta, doces do cilja. U biti, imas sve dokumente crno na bijelo. Citaj malo! Nemoj samo slike gledati.

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neuro »

Cika Pokemon kako ste vi dobar cika. Možete se komotno oženiti i raditi u DZ

User avatar
Pokemon
Posts: 727
Joined: 17.02.2016. 22:15

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Pokemon »

neuro wrote:Cika Pokemon kako ste vi dobar cika. Možete se komotno oženiti i raditi u DZ
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

Oooo Botovi jel čika Tomas kupio sendvič, ako nije da teta Djana! :-D

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neuro »

Hahahahahaha teta djano vid cune prava seniorska. Primi zob mirza!!!!

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Sta je ovo niko na bazen nije otisao citav dan strikate,mora da je darkec duboko zavukao ruku u dzep cim se botici kote kao macici [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk

neuro
Posts: 187
Joined: 04.12.2013. 09:20

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neuro »

Dobro te zelicu ajd mars

User avatar
knele
Posts: 251
Joined: 21.01.2014. 02:30

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by knele »

Sto si neurozan,izdji malo iz kuce prosetaj gradom nek te neko zamijeni malo prolupaces skroz [emoji2][emoji85]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Locked