Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Sve što je vezano za lokalnu politiku u opštini Prnjavor

Moderators: vrsta8472, KAMIKAZA

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

svjedok.saradnik32 wrote:Не стигох да прокоментаришем ову вијест и да честитам начелнику Гатарићу на посвећеној пажњи младим снагама општине Прњавор.
Svaka opština nagrađuje uspješne mlade sportiste, učenike... pa tako i naša opština. To su radili i Darko i Vlado, ali mislim da je Siniša ubjedljivo najviše vremena odvojio za ovakve događaje i prijeme. Nije bitno da li se radi o sportisti, učeniku ili bilo kojoj drugoj mladoj osobi, sam prijem kod načelnika znači im mnogo i bez bilo kakvog politikanstva svaka mu čast na tome! :smt006

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Auuu al ga ti nakiti,kao da ih je primio Kralj,a ne Veterinar. :smt005
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

KAMIKAZA wrote:Auuu al ga ti nakiti,kao da ih je primio Kralj,a ne Veterinar. :smt005
Nije mu potrebno da ga ja kitim. Isto tako nije potrebno da u svemu mora biti politikanstva. Njemu svaka cast sto je nasao vremena da primi sve pojedince i kolektive i nagradi ih za njihov trud. Nisu to neke nagrade ali sigurno znace dosta.

User avatar
vrsta8472
Posts: 21448
Joined: 29.09.2003. 20:24
Location: Прњавор
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by vrsta8472 »

неозбиљан а свака част на првој А или на другој Б фази, свакојаких пројеката са К3?! Има ли ту политиканства? Па то још ни један начелник није радио у таквој мјери.
Хроничар свакодневнице

vedran@prnjavor.info

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Ma Vrsta ti sad mozes pitati za milion drugih stvari ima li politikanstva ili ne, naravno da ima! Nasa politika je nazalost takva. Ja kazem za konkretnu stvar, svaka mu cast sto je nasao vremena i mogucnosti da primi sve te mlade ljude i nadje nacin da im pomogne. Licno znam da je sportistima pomagao za sta god su mu se obratili!

Mislis da ovom uceniku nije znacilo sto ga je primio Nacelnik opstine i dao mu odredjenu naknadu. Mislis da to nije jedan stimulans?? Ove stvari nemaju veze sa politikom ni strankom! :smt006

ivan78
Posts: 85
Joined: 12.06.2013. 07:21

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ivan78 »

Znaci, koverte idu samo u izbornoj godini :-)

neozbiljan
Posts: 1144
Joined: 31.01.2015. 20:32

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by neozbiljan »

Ivane ti si se ukljucio u izbornoj godini pa ne znas!

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

Dok GOD SE , se taj načelnik, :) ne upiše u neku konjičku stranku , dok ne zagazi debele visine , dok ne zajaše munju 40. stopa i minuta, uglasto-okomitih krivina od >dodika čemera pračovječANskog PA DO DANA DANAŠNJEG --- konzuma i tako te prozapadnjačke tehnologije --- ka vjetrU / plahovite kulture --- pa sve do tad DANAS do magije slavenske :) ;) :)

(NEANDERTALAC- UČIM DJECU RIJEČI - PA MOLIM SVE OBOŽAVATELJe I LJUBITELje PISMA I KULTURE ---- ja, GOD ĐE ME STIGNU DA ME ISPRAVLJajU ! ------ DA NE brukam ROD; PRAVOSLAVNI , PA BUDUĆI , PA SLAVENSKI do Miljevine ---- pa tunel , mašala :) i vijadukt Efendija ;) :)
Mile razvijori SrpskoM!!! ,
pa Trobojnica , pa na vrh Svetih Maglića --her Pančića, :)
MISLIM NA OMORICI ;)
Djeco draga , učimo se srpstvu od Prošlih vremena ....
Mileta poslije Karađorđa ( da mi 3miki namigne ;) )> pstttt slavimo evo preko decenije ..
zaista ne znam za koga da navijam , kraj Zavale i puste Hercegovine :)
il možda srca pustog Trebinja i junačke Gracanice-granice :) da potražimo ... DA LI POSTOJE TAJNE SLIE I TAJNI POLITIČARI MASONI i TI JADI ... .( i MI TAKO TREBAMO KO TURCI + ... MI SMO JEDAN BALKANASKO - POLUMORSKI NAROD :)


DIJELIMO KONTINENTE ----- DIJELIMO SVJETOVE !!!


Voli vas Grlica, sa te race i puste ercegovine ...


( PS. MOGAO BI gATARa U BAJKERE PA da slavimo ljepote srepske republike ;) :) )
imam moćno pero - jezik srpski

User avatar
blek_stena
Posts: 774
Joined: 08.03.2015. 19:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by blek_stena »

blek_stena wrote:Neozbiljan, šta ona zna, ja ne znam, ili šta zna njegov brat Luka, evo dole piše, kao i još jedan navod iz štampe, Takvih bi mogao naći na stotine. Medjutim, malo je danas onih koji su se na ovakav način odrekli svojih osnivača, ili stvoritelja, a onda ih se sjete samo kad se trebaju reklamirati neki drugi, kao u ovom slučaju ovaj TUŽIBABA. Ako je opravdanje pritisak, ili neke kazne, onda sve danas može biti opravdanje, Hajde da danas oprostimo svaku izdaju, jer je prije toga sigurno bila plod nekakve ucjene ili pritiska. Ja se ne sjećam u našoj istoriji da smo mi nešto dobili ili ostvarili, a da prije toga nije bilo da smo se odupirali nekom pristisku. Ovi tvoji su očigledno poklekli i siguran sam da sa njima nećemo ništa ostvariti.

""Srpska demokratska stranka se ne stidi izmjena stranackog statuta kojim je Radovan Karadžic iskljucen iz stranke, izjavio je Dušan Stojicic, portparol SDS-a, povodom javnih prozivki brata bivšeg predsjednika RS Luke Karadžica da je ova stranka okrenula leda svom bivšem predsjedniku. Luka Karadžic je povodom akcije SFOR-a na Palama prošle sedmice "Nezavisnim" rekao da se SDS odrekla Karadžica i optužio Dragana Kalinica "i politicare koji su preko njega došli na vlast da im je jedino stalo do funkcije. ""

""Da nije tragično, bilo bi smiješno. Dok se Karadžić skrivao od Haškog tribunala, SDS ga je isključio iz članstva zbog kršenja stranačkog statuta, jer je uvidom u evidenciju utvrđeno da duže vremena nije platio članarinu!
– Mislim da je danas svima jasno da je to bila iznuđena stvar. Morali smo pokazati kooperativnost prema međunarodnoj zajednici, bez čije pomoći ne bismo ostali na političkoj sceni – objašnjavao je kasnije Mladen Bosić."" :D :smt006
Forumaši, čitajući ove zadnje postove, pa iz među ostalog i ovo što sam citirao navode iz novina o kritici SDSa njegovog brata Luke i navode neplaćanju članarine od strane Radovana, molim da nam neko doturi informaciju o tome koliko je Radovan ostao dužan SDSu, za tu članarinu, pa da vidimo da li se možemo organizovati i da to platimo. Možda bi se oni smilovali pa ga ponovo vratili u članstvo. Eh, to bi onda bila stranka, a ne obične sluge međunarodne zajednice. Postavljam sam sebi pitanje, ko je nama kriv za bilo kakvu našu situaciju, kad smo mi ovakvi kakvi jesmo i kad su nam još gore naše vođe. Poslije nas, nestaće ove priče o Brankovićima, koje su neistinite i neosnovane, a krenuće priče o savremenicima ovog vremena.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Grlice sreco moja,cega li si se to docepala ;) ja nista skontao nisam. Sad necu moci oka sklopiti od sikiracije. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

grlica
Posts: 1867
Joined: 12.01.2012. 23:54

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by grlica »

kod tebe vazda najslabija kontalica ... a ni moja ti ne pozna veličine ... izražene u jedinicama ove teme ... tipa 1000 sds 796 pdp pa 852 poena KOLALICIJE a za prvo mjesto vazda U PREPISCI :)
imam moćno pero - jezik srpski

Ninal
Posts: 228
Joined: 18.03.2015. 12:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Ninal »

ПОЧЕО ТУРНИР У УЛИЧНОМ БАСКЕТУ
ФОТО: Општина Прњавор
ФОТО: Општина Прњавор
У Прњавору је у току 20. турнир у уличном баскету, који је уврштен на листу турнира под ингеренцијом Међународне кошаркашке федерације. Турнир је почео синоћ првим утакмицама у млађим категоријама, а обезбијеђен је највећи наградни фонд у Републици Српској од 4.000 КМ.
За наступ у млађим категоријама пријављено је 40 екипа. Сениори ће изаћи на терен од 22. до 24. јула, а пријаве заинтересованих екипа примају се до 21. јула.
Начелник општине Прњавор, др Синиша Гатарић, који је присуствовао отварању турнира, рекао је да је ово један од најбитнијих љетних спортских догађаја који окупља велики број људи, не само са подручја Прњавора, већ и из окружења, али и Прњаворчана који живе у иностранству а тренутно се налазе у завичају. „Сви они ће имати прилику да се друже и уживају у врхунском баскету“, истакао је Гатарић, додајући да је ово изузетна прилика и за промоцију саме општине.
ФОТО: Општина Прњавор
ФОТО: Општина Прњавор
Он је захвалио свима који су препознали значај одржавања овог спортског догађаја за локалну заједницу и као спонзори подржали организацију манифестације.
Организатор турнира је Кошаркашки клуб „Младост 76“ из Прњавора, а покровитељ начелник општине
Bravo za Gatarica ovako se radi samo forsiranje mladost, a ne ko Tomas nejaki juncic koji je bio ukinuo manifestaciju Izbor za najboljeg sportistu opstine Prnjavor. Znaci covece halo manifestacija koja traje godinama da dodje neki Tomas i da to ukine.
Last edited by Ninal on 20.07.2016. 21:50, edited 1 time in total.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Ninal wrote:[
Bravo za Gagarica ovako se radi samo forsiranje mladost, a ne ko Tomas nejaki juncic koji je bio ukinuo manifestaciju Izbor za najboljeg sportistu opstine Prnjavor. Znaci covece halo manifestacija koja traje godinama da dodje neki Tomas i da to ukune.
GATARIC lutko a ne Gagaric ne znas ni ko ti platu daje. :)

I Tomas ukine a ne ukune kao neka baba.Iris daj ove pijune malo na kurs maternjeg. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Image
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Voda nije radioaktivna, i nije kancerogena! Nekorektno je prema stanovništvu puštati ovakve dezinformacije. Postoje neistinite informacije koje se mogu tretirati kao šala, a postoje i one koje izazivaju strah i paniku. Kreatori straha i panike bi trebali znati da je ta rabota obrađena u Krivičnom zakonu.

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Pogledajte film :"Najlepsa je zemlja moja",iste te bombe su padale na Kosovo i svugdje su i od stranih strucnjaka sva ispitivanja dokazala da su posledice katastrofalne,samo u nas su one dovele do procvata i do pozitivnog uticaja na prirodu,kako smo pametni naj bolje je da nam bace jos par komada da nam ne budu samo ribe preko 100 kg,nego da nam i telad narastu za par mjeseci na bar 1000 Kila.Treba raditi na razvoju poljoprivrede.
Recite stanovnistvu da su nuklearne glave koje se nalaze na tim bombama jako zdrave,i da bi naj bolje bilo da se svaki dan mazu sa hrdjom ili vodom koju zahvataju oko njih,objasnite im da je to super za reumu i prehladu. Sreca sto u nas ne zrace,za malo da prodjemo kao oni u srbiji,mogli smo i mi da umiremo od raka i sto cega,ali eto u nas su imale pozitivno dejstvo.Samo prvo pitajte koliko je ljudi umrlo oko jezera,ispod njega oko sliva vijake i cak gore do mene,pa do grada,mladih ljudi,ne onih od 80-90,vjerovatno su oni umrli od dosade,nema se posla.Vise doktora mi je u BL,reklo 1998 da je svaki drugi covjek koji lezi u BL,sa karcinomom ,iz prnjavora,i oni se pitaju zasto,kad mi nismo ni bili u zoni borbenih dejstava.Vjerovatno oni koji su uzeli malo para da cute ,mogu nama normalnima objasniti zasto je to tako,zasto neko prodaje interese zajdnice za sitan car,a toliko je glup da nezna da su i njegov kao i zivot njegovih naj blizi u pitanju.Evo ako moze nesto pozitivno da se kaze za ovu vlast,onda je to ,da su jedini imali petlju da se upitaju zasto je to tako i ko je vrsio ispitivanje,za sada su ispitivali samo oni koji su bombe i bacali,i koji bi ih trebali i uklonuti,i bezopasna bomba je bomba,kad negdje lezi kasikara sakupi se pola garnizona da je sklone,ali bombe koje su tolike i koje su sa nuklearnim glavama se jednostavno ostave da trunu i to kraj jezera iz koga stanovnistvo koristi vodu.I onda jos neko kaze da je kaznjivo o tome pricati,po kom zakonu,ko ima pravo da zalozi moje zdravlje i moje djece za interes treceg,pa makar to i Amerika bila.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

grlica wrote:Mileta poslije Karađorđa ( da mi 3miki namigne ;) )> pstttt slavimo evo preko decenije ..
Taman kad sam se zmijski skoro sledila ,ti Doleti ptico.Odavno je Deža vi coravima namigivati, a gluvima pjevati.
Oće da nas izbace iz PISMA,a jedino Mileta neda,ON OĆE onako da bratskik zapjevamo,DA ZARAOŠTILJAMO kad nam je rođendan.Da zaiugarmo kolo SRBADIJSKO.ĐE to ima naša Serbska, a da nema vakat rođenja.
Ovi PROMJENAŠI I BAKIRAŠI zaboravili da im je ĆAĆA u tamnici,da mu je lice požutjelo ,a kleca mu jnunačko koljenno.
Dobro došla ptico s Romanije,pred izbore kad ti vrijeme nije,zlo je vrijeme orla naćeralo,da noćuje među kokoškama.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

svraka wrote:Voda nije radioaktivna, i nije kancerogena! Nekorektno je prema stanovništvu puštati ovakve dezinformacije. Postoje neistinite informacije koje se mogu tretirati kao šala, a postoje i one koje izazivaju strah i paniku. Kreatori straha i panike bi trebali znati da je ta rabota obrađena u Krivičnom zakonu.
Draga ptico šarenije krila .Pa ti si poslednji koji bi tako nešto trebao i mogao izvaliti.To su ESDESOVE demantije i lagarije nama odbornicima ,kad smo to u skupštini žvakali, a Vlado se u te sforove izvjestije kleo.
Eto sreće da ove informacije izazivaju strah i paniku,nebi Praštalo u Prnjvoru djelio diplome i odlikovanja, već organizovao vađenje tih bombi iz prnjvorskog vodo zahvata,kako bi Prnjavor bio taj evropski grad.
Nije NATO nas gađao mesiračama od nekoliko tona,već bombama o kojima ti pojma nemaš,jer to nije izućavano na predvojničkim oibukama.Draga ptico šta ti reče???
Last edited by ZMIJA on 24.07.2016. 10:54, edited 2 times in total.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

https://de.wikipedia.org/wiki/Operation ... rate_Force
Evo i sama statistika koju vode oni kaze da su ispalili 13 (a znamo da lazu) BGM-109G Raketa,sa Nuklearnom glavom W84,mada i u to sumnjaju jer su ovdje i na Iraku potrosene stare zalihe sa glavom W80,bar tako kazu strucnjaci,one su iz 1972,a radjene su bez ikakvog nadzora,i izbacene su jer su i oni koji su ih ispaljivali bili osudjeni na smrt,a o onima kojima su padale da i ne govorimo.Ova druga W84 je jedna od zdravijih varijanti,bar za one koji ih isplajuju.

BGM-109G Gryphon Block I: GLCM (Ground-Launched Cruise Missile) Im Rahmen des NATO-Doppelbeschlusses beschafft. Bestückt mit dem Nuklearsprengkopf W84 mit einer selektierbaren Sprengleistung von 0,2–150 kT. Reichweite 2.500 km. Als Startrampe zum Abschuss von vier Marschflugkörpern diente der All-Up-Round (AUR)-Kanister, der auf eine modifizierte Version des 10-t-Lastwagens (MAN gl) vom Typ KAT I der MAN Nutzfahrzeuge montiert wurde und die Bezeichnung Transporter-Erector-Launcher (TEL) erhielt. Stationiert wurde dieser Typ in der Bundesrepublik Deutschland, Großbritannien, Italien, Belgien und in den Niederlanden. Mit der Ratifizierung des INF-Vertrages im Jahr 1987 wurde diese Ausführung vollständig abgerüstet.

Nisu imali mesiraca ,slabo rodile te godine a i ono sto su imali povadila Radojka spice pa nisu bile za upotrebu. :)
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
svraka
Posts: 1845
Joined: 14.05.2013. 14:29

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by svraka »

Potrudio sam se i napisao poduži tekst sa preciznim obrazloženjima. I hop, nestade ga!

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Mora da si opet napisao neke gluposti.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
KAMIKAZA
Posts: 15318
Joined: 20.05.2005. 05:50
Location: USA

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by KAMIKAZA »

Nemoguce ,sad sam gledao nije tvoj ni jedan post obrisan u zadnjih 15 dana.Morao si nesto pomjesati kad si potvrdjivao post,ako ne vjerujes mogu ti poslati .Da nebi pomislio da mi nesto mutimo.
Svi smo mi Kamikaze !!!
Besmrtnim se postaje umirući za drugoga !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

Ninal wrote:Bravo za Gatarica ovako se radi samo forsiranje mladost, a ne ko Tomas nejaki juncic koji je bio ukinuo manifestaciju Izbor za najboljeg sportistu opstine Prnjavor. Znaci covece halo manifestacija koja traje godinama da dodje neki Tomas i da to ukine.
Daj dijete NEMOJ PRĐERT, moglo bi SMRĐET,ako Tomaš zamjeni Gatraića onda ćeš da pričaš drugu priču, jer vama je nekima svjedno iz koga dupeta virite.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

User avatar
ZMIJA
Posts: 7701
Joined: 09.01.2008. 18:23
Contact:

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by ZMIJA »

KAMIKAZA wrote:Nemoguce ,sad sam gledao nije tvoj ni jedan post obrisan u zadnjih 15 dana.Morao si nesto pomjesati kad si potvrdjivao post,ako ne vjerujes mogu ti poslati .Da nebi pomislio da mi nesto mutimo.
Mutite, mutite sunce vam žarano,taman kad nam je Švrakac obrazložio, vi strani plaćenici i NATOVI doušnici nedate da istina ispliva napolje. i ako na ovoj suši bombe iz jezera samo što nevire,mogle bi ih dva dobra vola isčupati.
Samo budalu, dva puta ujede zmija iz iste rupe !

Iris
Posts: 1717
Joined: 22.12.2013. 15:57

Re: Nacelnik opstine Prnjavor Sinisa Gataric

Post by Iris »

Evo ga Kamikaza, stručnjak za misice i oružje!
Problem je samo sto je to pokrenuo Sinisa Gataric, pa da je sad to poništiti. Možda bi logično vaše lupeta je bili da je ispitivanje vršio DZ Prnjavor pa ajd da napadamo tačnost te samim tim napadamo vlast lokalnu, načelnika u prvom redu. Ali ispitivanje je vršio Institut za javno zdravstvo Rs pa ako nije dobro uradjeno krivite njih.
To me podsjeća na slučaj sa deponijama u Zivojina Preradovica svi kukali što je to tu pa opasno je za zdravlje ovo ono r kad je uklonjeno pojavili su se likovi kao vi sto su govorili da to nije trebalo dirati iako je čak nadjeno i protivtrnkovska mina ispod smeća.
Iz tih postova, Kami, viri zloba i mržnja ili ono rđavom ku*cu i dlaka smeta.

Locked